ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 46309

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
01-08-2013, 12:46 AM
ارسال: #121
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
فرمول موفقیت استاد بهداد عزیز :
خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , صابری , shahrasebi , manali , ahmad rezaee , 3ObHaN , zoofanoon , mahdi5e , bitumen , Elixir , مرتضی الهی , ratanaz , negin 30 , zahra_r
01-08-2013, 02:20 AM
ارسال: #122
سلام به همه دوستان
من تازه ( نزدیک به یک ماه ) به این انجمن که به صورت کاملا اتفاقی پیداش کردم اومدم . تو این یک ماه سعی کردم اکثر تاپیک های انجمن رو بخونم .... من میتونم با اطمینان بگم که از سال 78 تا الان به 99.999 درصد خواسته هام رسیدم اونهم فقط با قانون جذب ....
برای مثال قبول شدن تو دانشگاه مورد علاقه ام ( دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری )و تحصیل تو رشته ای که دوست داشتم ( البته اون زمان هنوز من فیلم راز رو ندیده بودم ) فقط وقتی که گاهی از جلوی دانشگاه رد میشدم با خودم می گفتم من هم باید یه روزی برم اینجا درس بخونم .... بعد یکی از دوستانم به من فیلم راز رو داد که خیلی به من کمک کرد و چیزهای بیشتری ازش یاد گرفتم ..
در طول تحصیل هم تمرکزم رو گذاشتم برای استخدام در ایران ایر ، که به لطف خدا اون هم انجام شد ...
حتی ساعت مچی ، گوشی موبایل و از همه مهمتر همسرم رو با کمک همین قانون و البته لطف خدا بدست آوردم
اما آخرین معجزه ای که تو همین 3 هفته پیش استارتش زده شد و امروز 18 دیماه تکمیل شد خرید خونه بود ...
که من و همسرم تصمیم گرفتیم خونه بخریم و من هم با اطمینان کامل گفتم ما تا آخر امسال خونه میخریم و روی وایت برد کوچکی که روی در یخچال زدیم عکس سند منگوله دار رو کشیدم و روش نوشتم سند 6 دانگ و این هم منگوله اش 10_003

و هدف بعدی من 10 میلیارد تومن ناقابله که باز مطمئن هستم با لطف خدا به زودی بدستش میارم ..

ارادتمند - کامبیز
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , maxsoulfly , MARYAR , jahanagahi , کیمیاگر , صابری , yu3f , بهداد , Divar , dara , hadi1987 , shahrasebi , m_grate29 , M3HDI , Mind , ahmad rezaee , zoofanoon , Mrs.Seyedi , سهیلا , mahdi5e , hamed.yegane , Elixir , مرتضی الهی , maha.h , bitumen , negin 30 , zahra_r , mane miliarder , morning star
01-08-2013, 11:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2013 12:51 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #123
سلام دوستان.
واقعا انرژی گرفتم از اینهمه معجزه!
پس بگذارید منهم بگم.
اواخر آبانماه اعتبار گواهینامه رانندگی ام تمام شد و برای تعویض به دفاتر پلیس +10 رفتم.
تا بیام کارهاش را انجام بدم شد اوائل آذر !
دفعه آخر با خانومم رفته بودم اونجا.
پرسیدیم چقدر وقته گواهینامه جدید میاد؟ گفته 4 تا 6 ماهه!!!
خانومم هم تصدیق کرد که مال داداشش و چند نفر دیگه هم 6 ماهی طول کشیده تا بیاد.
چند نفری هم اومده بودند تا برگه رسیدی که دفتر پلیس +10 میده را تمدید کنند.
چون فکر کنم 6 ماه اعتبار داره.
اولش ناراحت شدم که 6 ماه بدون گواهینامه چطور رانندگی کنم پلیس گیر نده و...
اما بعدش به خانومم گفتم : ولی گواهینامه من دو هفته ای میاد!
خندید......
دوم یا سوم دی ماه بود که پستچی اومد در خونه و یه پاکت تحویل داد که گواهینامه جدید من بود!
حالا من خندیدم.....
حدودا شد 1 ماه!
مدارکش هم موجوده نشونه بدم؟ دی...12_002

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , kafi , maxsoulfly , بهداد , dara , hadi1987 , کیمیاگر , mosafer bedar , shahrasebi , m_grate29 , jahanagahi , ahmad rezaee , mir abbas , بابایی , zoofanoon , Mrs.Seyedi , yu3f , mahdi5e , hamed.yegane , Elixir , maha.h , negin 30 , mane miliarder
01-11-2013, 02:07 AM
ارسال: #124
امروز توی جاده کوهستانی بطور تصادفی رد شدیم بعد رفتیم نزدیک یک روستا که در فاصله 1 کیلومتری در دامنه کوه برف نشسته بود . خدا رو بابت این منظره زیبا شکر کردم ته دل همینم دیدم راضی بودم اما دوست داشتم برف رو از نزدیک ببینم و عکس بندازم توی برف های کوهستان...نشد اما از خداوند خواستم این تجربه رو بهم بده...
امشب داشتم با سیستم کار میکردم اومدم برم بیرون خشکم زد !!! همه جا سفید بود . صبح که خبری نبود که ... یه دفعه الان...خیلی خوشحالم دوربین آماده کردم فردا برم بیرون (پاک کوهستان کرمانشاه) یک عکس یادگاری باحال بندازم....
 تشکر شده توسط: بهداد , maxsoulfly , m_grate29 , صابری , کیمیاگر , jahanagahi , ahmad rezaee , mir abbas , بابایی , Mrs.Seyedi , yu3f , mahdi5e , Elixir , maha.h , negin 30
02-10-2013, 06:21 PM
ارسال: #125
آفرین به به همه تایپیکها عالی چون حرفه خودم روانشناسی هسته به این موضوع ایمان.
مثلا...من یک روز فکری میکردم و پیش خودم میگفتم یک سیستم هسته که باعث موفقیت میشود و این سیستم را پیدا کردم....

پیش میرویم به سوی خوشبختی...
 تشکر شده توسط: mir abbas , کامیار کاظمی , صابری , jahanagahi , zoofanoon , بهداد , Mrs.Seyedi , yu3f , mahdi5e , Elixir , maha.h , zahra_r
02-22-2013, 10:46 PM
ارسال: #126
سال پیش خدمت سربازی بودم ، غروب شده بود و منم اون روز استراحت بودم ولی از صبح دلم به شدت برای دانشگاه مخصوصا هم خونه ای های ترم آخرم تنگ شده بود و مدام ذهنم درگیر این مسئله بود تا جایی که دیگه نتونستم تحمل کنم و رفتم بیرون تا حال و هوایی عوض کنم داشتم بر می گشتم که دقیقا هم خونه ای ترم آخرم زنگ زد ( کسی که یک سال تمام خبری ازش نداشتم ) اتفاقا اونجا یاد مطالب کتاب خانوم راندا برن ( راز ) افتادم و این تنها یکی از تجربیات من در مورد این قانون هست.
 تشکر شده توسط: MARYAR , sajjad , کامیار کاظمی , بهداد , مــجــیــנ , shahrasebi , dara , Mrs.Seyedi , yu3f , jahanagahi , mahdi5e , bitumen , negin 30 , zahra_r
02-26-2013, 03:21 AM
ارسال: #127
سلام
وای . خیلی زیبا و جالبه. من دوسال پیش با فیلم راز و موضوع اون آشنا شدم. برام جالب بود. و خواستم امتحانش کنم. چندبار فیلمش رو نگاه کردم. بعد صداشو بصورت ام پی تری کردم و ریختم روی گوشی ام و شب ها موقع خواب با هدفن زدم و گوش کردم. بعد شروع کردم به کار. اون زمان بدهی مون به ارزش یک ماشین مزدا تری بود. منم چند حساب در بانک های مختلف باز کردم و شروع کردم به تمرکز روی این که من به زودی صاجب یه مزدا میشم. همیشه بهش فکر میکردم. احساس میکردم توش نشستم و دارم رانندگی میکنم. حتی دوبار خوابش رو دیدم. بس که بهش فکر میکردم. برای جلوی آیینه اش یک چشم زخم خریدم و گفتم میخوام وقتی ماشینم رسید . جلوش آویز کنم. یه قرآن کوچولو خریدم و براش جلد مخصوص درست کردم تا توی ماشین بزارمش.
در تمام این مدت از سوی افراد منزل مسخره میشدم. ولی اهمیت نمیدادم. از در خونه که میومدیم بیرون . میگفتم ماشین من اینجا پارکه. از اون طرف رد بشین!!
تا اینکه بطور غیر منتظره از طرف اداره ی همسرم وامی رسید . جهت خرید خودرو. قرعه کشی کردند. و قرعه به نام او در اومد. و به سرعت کارها انجام شد و یک پراید بهش دادن.
از شدت شادی داشتم دیوانه میشدم. میگفتم مهم نیست. مزدا نشد. پراید هم خوبه. قرآن رو بردم توش. و اون چشم زخم رو از چلوی آینه اش آویز کردم.

اما این شادی فقط برای دوماه بود. یکی از طلبکارها یه هویی کل پولش رو که هشت میلیون بود ازمون خواست. و تنها چیزی که داشتیم. همون اتومبیل بیچاره بود. پارسال همین موقع ها بود که فروختیمش. جالب که شبی که قولنامه نوشته شد و تموم شد. بلافاصله فرداش اعلام کردند. اتومبیلها گران شده.

الانم که همون پراید برتر از مزدا تری شده!!

کاش یکی بهم بگه چرا؟ چرا از دستش دادم.؟
من قوانین رو رعایت میکردم.
شکر گزاری میکردم

و دیگه اینکه با این انرژی منفی ای که در منزل منتشر میشه چطوری برخورد کنم.؟
هنوزم به سخره گرفته میشم

بازهم روی راز دارم تمرکز میکنم.
میخوام یه کیف پول سیصد میلیونی پیدا کنم.
ولی عمرا" اگه مثل اون آقای بجنوردی ببرم بدم به صاحبش.!!
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , بهداد , 3ObHaN , dara , Mrs.Seyedi , yu3f , Delta.H , jahanagahi , mahdi5e , Elixir , مهدی 1 , zahra_r , morning star
03-04-2013, 01:34 PM
ارسال: #128

تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , mahdi5e , Elixir
03-04-2013, 02:26 PM
ارسال: #129
(03-04-2013 01:34 PM)امیدواربه خدا نوشته شده توسط:  کاش یکی بهم بگه چرا؟ چرا از دستش دادم.؟

من یک سئوال از شما دارم
اگر آن پراید را نداشتید تا به آن طلبکار بدهید چه اتفاقی ممکن بود رخ دهد؟
پاسخ سئوال شما در پاسخ این سئوال نهفته است.10_004

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: yu3f , کامیار کاظمی , بابایی , venus2 , jahanagahi , mahdi5e , امیدواربه خدا , Mrs.Seyedi , Elixir , bitumen
03-04-2013, 04:53 PM
ارسال: #130
(02-26-2013 03:21 AM)امیدواربه خدا نوشته شده توسط:  سلام
وای . خیلی زیبا و جالبه. من دوسال پیش با فیلم راز و موضوع اون آشنا شدم. برام جالب بود. و خواستم امتحانش کنم. چندبار فیلمش رو نگاه کردم. بعد صداشو بصورت ام پی تری کردم و ریختم روی گوشی ام و شب ها موقع خواب با هدفن زدم و گوش کردم. بعد شروع کردم به کار. اون زمان بدهی مون به ارزش یک ماشین مزدا تری بود. منم چند حساب در بانک های مختلف باز کردم و شروع کردم به تمرکز روی این که من به زودی صاجب یه مزدا میشم. همیشه بهش فکر میکردم. احساس میکردم توش نشستم و دارم رانندگی میکنم. حتی دوبار خوابش رو دیدم. بس که بهش فکر میکردم. برای جلوی آیینه اش یک چشم زخم خریدم و گفتم میخوام وقتی ماشینم رسید . جلوش آویز کنم. یه قرآن کوچولو خریدم و براش جلد مخصوص درست کردم تا توی ماشین بزارمش.
در تمام این مدت از سوی افراد منزل مسخره میشدم. ولی اهمیت نمیدادم. از در خونه که میومدیم بیرون . میگفتم ماشین من اینجا پارکه. از اون طرف رد بشین!!
تا اینکه بطور غیر منتظره از طرف اداره ی همسرم وامی رسید . جهت خرید خودرو. قرعه کشی کردند. و قرعه به نام او در اومد. و به سرعت کارها انجام شد و یک پراید بهش دادن.
از شدت شادی داشتم دیوانه میشدم. میگفتم مهم نیست. مزدا نشد. پراید هم خوبه. قرآن رو بردم توش. و اون چشم زخم رو از چلوی آینه اش آویز کردم.

اما این شادی فقط برای دوماه بود. یکی از طلبکارها یه هویی کل پولش رو که هشت میلیون بود ازمون خواست. و تنها چیزی که داشتیم. همون اتومبیل بیچاره بود. پارسال همین موقع ها بود که فروختیمش. جالب که شبی که قولنامه نوشته شد و تموم شد. بلافاصله فرداش اعلام کردند. اتومبیلها گران شده.

الانم که همون پراید برتر از مزدا تری شده!!

من قوانین رو رعایت میکردم.
شکر گزاری میکردم

هنوزم به سخره گرفته میشم

بازهم روی راز دارم تمرکز میکنم.
میخوام یه کیف پول سیصد میلیونی پیدا کنم.
ولی عمرا" اگه مثل اون آقای بجنوردی ببرم بدم به صاحبش.!!

عزیز من . مشکل مورد آخر نوشته شما است.با این تمرکز خانواد ای به عزا کشیده خواهد شد.گرچه درآن هم حکمتی است.
هرکاری حکمتی دارد و در این حکمتها دنیائی از خیر نهفته است.
فرق افراد موفق و ناموفق در اینست که افراد موفق جو منفی را با تغییر نگرش به مثبت تبدیل میکنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: vahid61 , Mrs.Seyedi , yu3f , sajjad , Delta.H , mahdi5e , امیدواربه خدا , Elixir , مرتضی الهی , maha.h , bitumen , zahra_r
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,614 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,606 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,925 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,736 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,728 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,964 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,496 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,235 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 594 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,794 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 3,891 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,589 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,587 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,060 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,108 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,858 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,348 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,036 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,505 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,297 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS