ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 05-08-2024, 07:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 38841

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
12-18-2012, 12:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-18-2012 12:25 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #11
RE: سپاس به عزیزان فعال انجمن
Peanut عزیز.
سالها از ایران دور است و بسختی می تواند فارسی بنویسد. نوشته هایش ناشی از معلومات خوب ایشان است و بیان شیرینی دارند. مشارکت زیادی دارند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , Delta.H , Peanut , ahmad rezaee , حامد , m_grate29 , goldmen , vahid61 , مهدی 1 , mir abbas , nami , Mind , صدفی , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , madar , safari-cht , kafi
12-18-2012, 12:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-18-2012 12:40 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #12
سپاس بنده به همه برادرهای و خواهرهای گلم در انجمن است: (و آنچه در ادامه میگویم تنها در مورد عزیزانی است که اکنون آنلاین هستند و تاحدودی افتخار آشنایی با آنها را داشته ام.)

سپاس به jahanagahi بزرگوار و پدر مهربان و دوست داشتنی
سپاس به مهدی 1 منطقی و خوش فکر والبته مردعمل
سپاس به behnam67 پرتلاش و عزیز
سپاس به Delta.H فوق العاده مهربان و دوست داشتنی و خون گرم
سپاس به Haavin خواهر پرتلاش و الگو
سپاس به M3HDI مردزندگی و خوش فکر
سپاس به mallarme مهربان با اطلاعات عمومی عالی
سپاس به maradona مرد عمل
سپاس به maxsoulfly مهربان و همراه
سپاس به mosafer bedar برادر مثبت و متخصص
سپاس به m_grate29 با هدف و پرتلاش
سپاس به parsajoon مهربان و متخصص
سپاس به Peanut صادق و مثبت اندیش
سپاس به پرواز با هدف و مهربان
سپاس به مهدی گل محمدی پرتلاش و دوست داشتنی
سپاس به فرهاد قربانی مهربان و عزیز
سپاس به حامد همراه و پرتلاش
سپاس به soltan_sal مهربان و موفق
سپاس به sajad1441 مهربان و خوش فکر
سپاس به tondar12 صادق و جستجوگر
سپاس به Alireza_Kh وطن دوست با اطلاعات تاریخی عالی
سپاس به amiryazdani138 جستجوگر و با انگیزه
سپاس به MohamadMJ صادق و متخصص
سپاس به sir-mahyar دوست داشتنی
سپاس به alimardaniyan نکته بین و صادق
و ...

هزاران نفر دیگر هم در این لیست حتما قرار میگیرند که یا بنده شناختی نداشتم یا اکنون آنلاین نبودند.

ممنون از همه این عزیزان و بزرگواران

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , P@RSA , M3HDI , Peanut , ahmad rezaee , Delta.H , Fery Farrokhzad , حامد , mosafer bedar , سعید محمدی , m_grate29 , goldmen , rad86 , مهدی 1 , mir abbas , nami , صدفی , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , madar , mohammadshamosi , safari-cht , seraj , mohsen k1 , kafi , مهدی گل محمدی
12-18-2012, 12:35 AM
ارسال: #13

منظور برتری نیست. و مشارکت در تایپیکها است. همه عزیزان. نیز می توانید معرفی داشته باشید. این مسئله باعث تشویق عزیزان است برای مشارکت بیشتر.همه افرادی که همکاری بیشتری دارند معرفی خواهند شد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , amiryazdani138 , Peanut , ahmad rezaee , Delta.H , حامد , mosafer bedar , m_grate29 , مهدی 1 , mir abbas , nami , صدفی , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , safari-cht , mohsen k1
12-18-2012, 12:38 AM
ارسال: #14
سپاس به خانم صدفی عزیز به خاطر خبرهای داغ و اخبار پزشکی خوبشون.

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , Peanut , maxsoulfly , Delta.H , حامد , mosafer bedar , m_grate29 , goldmen , مهدی 1 , mir abbas , nami , Mind , صدفی , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht
12-18-2012, 12:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-18-2012 12:42 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #15
sajad1441 عزیز:

پر تلاش و مشارکت بسیار زیاد در مطالب مفید انجمن دارد .من شخصا از تایپیک ایده یابی درسهای زیادی گرفتم . تایپیکهای آقا سجاد عزیز , ناشی از انعکاس تجربیات و معلومات قابل تقدیر ایشان است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , maxsoulfly , ahmad rezaee , Delta.H , حامد , mosafer bedar , m_grate29 , goldmen , M3HDI , مهدی 1 , mir abbas , nami , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht
12-18-2012, 12:44 AM
ارسال: #16
(12-18-2012 12:33 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سپاس بنده به همه برادرهای و خواهرهای گلم در انجمن است: (و آنچه در ادامه میگویم تنها در مورد عزیزانی است که اکنون آنلاین هستند و تاحدودی افتخار آشنایی با آنها را داشته ام.)

سپاس به jahanagahi بزرگوار و پدر مهربان و دوست داشتنی
سپاس به مهدی 1 منطقی و خوش فکر والبته مردعمل
سپاس به behnam67 پرتلاش و عزیز
سپاس به Delta.H فوق العاده مهربان و دوست داشتنی و خون گرم
سپاس به Haavin خواهر پرتلاش و الگو
سپاس به M3HDI مردزندگی و خوش فکر
سپاس به mallarme مهربان با اطلاعات عمومی عالی
سپاس به maradona مرد عمل
سپاس به maxsoulfly مهربان و همراه
سپاس به mosafer bedar برادر مثبت و متخصص
سپاس به m_grate29 با هدف و پرتلاش
سپاس به parsajoon مهربان و متخصص
سپاس به Peanut صادق و مثبت اندیش
سپاس به پرواز با هدف و مهربان
سپاس به مهدی گل محمدی پرتلاش و دوست داشتنی
سپاس به فرهاد قربانی مهربان و عزیز
سپاس به حامد همراه و پرتلاش
سپاس به soltan_sal مهربان و موفق
سپاس به sajad1441 مهربان و خوش فکر
سپاس به tondar12 صادق و جستجوگر
سپاس به Alireza_Kh وطن دوست با اطلاعات تاریخی عالی
سپاس به amiryazdani138 جستجوگر و با انگیزه
سپاس به MohamadMJ صادق و متخصص
سپاس به sir-mahyar دوست داشتنی
و ...

هزاران نفر دیگر هم در این لیست حتما قرار میگیرند که یا بنده شناختی نداشتم یا اکنون آنلاین نبودند.

ممنون از همه این عزیزان و بزرگواران
باتشکر و خدا قوت به عزیزانی که در بالا اسامی انها توسط جناب کاظمی امده(تقلب ،دیگه خودم همه روننوشتم) و خود جناب کاظمی و 13885 عضو گرامی این انجمن. که با حضور گرمشان به ما روحیه میدن. خوش به حال همه مون36

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , کامیار کاظمی , M3HDI , Peanut , maxsoulfly , ahmad rezaee , Delta.H , حامد , mosafer bedar , سعید محمدی , m_grate29 , مهدی 1 , mir abbas , nami , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht
12-18-2012, 12:45 AM
ارسال: #17
(12-18-2012 12:38 AM)soltan_sal نوشته شده توسط:  سپاس به خانم صدفی عزیز به خاطر خبرهای داغ و اخبار پزشکی خوبشون.

آقا سلطان عزیز ممنون.چقدر زیبا است که شما عزیزان هم عزیزانی را که فعالیت بیشتری دارند معرفی فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , Peanut , maxsoulfly , ahmad rezaee , Delta.H , حامد , m_grate29 , mir abbas , nami , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht , صدفی
12-18-2012, 12:48 AM
ارسال: #18
آقای سجاد دانشفر همیشه ایده های خوبی بیان می کنندو به سوالات با کمال میل پاسخ میدهند امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشند.

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , jahanagahi , Peanut , maxsoulfly , Delta.H , حامد , m_grate29 , مهدی 1 , mir abbas , nami , Mind , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht
12-18-2012, 01:20 AM
ارسال: #19
من اگر بخواهم معرفی کنم نیازی به مشارکت نبودوچون آشنائی زیادتری با مطالب آنان دارم (بیشتر تایپیکها و پستهایشان را مطالعه کرده ام )خواستم خود شما عزیزان افرادی را که فعالیت بیشتر دارند معرفی نمائید تا ضمن تشکر از آنان بقیه عزیزان هم علاقمندی بیشتری برای مشارکت نشان دهند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Delta.H , maxsoulfly , Peanut , حامد , mosafer bedar , soltan_sal , m_grate29 , amiryazdani138 , مهدی 1 , mir abbas , nami , Mind , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht
12-18-2012, 01:35 AM
ارسال: #20
به غیر از دوستانی که در بالا نامشان آورده شد , این دوستان هم خیلی زحمت می کشن:

آقای خالدی (mir abbas) که در زمینه خشکبار اطلاعاتشان را صادقانه به دوستان انتقال می دهند

آقای رضایی (ahmad rezaee) که این تاپیک خوب را شروع کردند.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3420

آقا حامد (حامد) که حضورشان موجب دلگرمی است

آقا سبحان (3OBHAN) که با ماشین های آنچنانی ما را به دنیای دیگر می برند

یاران بسیارند و ذهن بنده فراموشکار.

از بودنم در انجمن و آشنایی با عزیزان به خود افتخار می کنم12_002

A00 (4)سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است 12_002
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , Peanut , حامد , Delta.H , mosafer bedar , soltan_sal , m_grate29 , goldmen , amiryazdani138 , M3HDI , مهدی 1 , mir abbas , nami , ahmad rezaee , Mind , mohajer.my , HadiMahmoodi , Haavin , sir-mahyar , mohammadshamosi , safari-cht
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,720 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 816 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,666 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,052 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,179 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,023 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,356 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS