ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 46251

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
11-30-2012, 04:14 PM
ارسال: #111
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
معجزه یعنی چی ؟ آیا این یک معجزه ی بزرگ نیست ؟

خدایا شکرت – خدایا شکرت – خدایا شکرت
بزرگترین معجزه ی زندگی ام رخ داد که هیچ حرفی برای گفتن ندارم .
شرح کل موضوع :
با بهم خوردن بحث قیمتهای مسکن در ایران مدت دو ماه قبل شروع به تمرکز روی خرید خونه با پرنسس زندگی ام ( خانمم ) کردیم . با تمارین مراقبه ی تجسم عمیق با شنیدن امواج بینورال ( امواج جذب عشق از کائنات + امواج افزایش تمرکز مثبت + امواج مدیتیشن و خواب عمیق ) + دنبال کردن حس شهود و تمارین متوالی از روی دفتر ویژن ( نوشتن اهداف در بازه ی زمانی + شکر گذاری های روزانه + نوشتن عبارات تاکیدی ویژه ی هدف و تکرار آنها و ... ) و ... توانستیم خانه ی دلخواهمان را جذب کنیم .
معجزه از اینجا آغاز شد که ما با فروش منزل مان و مبلغی که داشتیم ( 140 م خانه خودمان + 60 م تومان پس انداز و حمایت دوستان نزدیک ) مبلغ 200 میلیون پول را برآورد میکردیم . عزیزانی که در کار مسکن هستند میدانند که در منطقه 2 تهران زیر 240 میلیون نباید دنبال خونه بگردیم چون قیمت یک خونه ی نوساز در منطقه 2 متری 4 میلیون تومان است پس نمیشه با 200 م تومان در این منطقه خونه خرید ( ذهن ناخودآگاه یا منطقی ) اما خونه ی کنونی مان روبروی بهبودی زیر خیابان آزادی یعنی منطقه 10 بود . من با عمق بیشتری به تجسمها فرو میرفتم تا کاملا خونه ی جدیدم را با تمام امکانات و جزئیاتش را ببینم و مشاهده کنم که از قبل این خونه مال منه و بعد پشت این ویژن سازی تجسمی در مراقبه کاملا حس داشتن ( احساس لیاقت ) خونه در منطقه 2 را در خودم نهادینه میکردم تا اینکه موردی اکازیون را با خانمم جذب کردیم درست همان خونه ای بود که داخل تجسمم واضح می دیدمش . البته فراموش نکنیم که باید از ملکه ی زندگی ام هم باید قدردانی ویژه ای کنم که با توجه به این جمله ( نتیجه ی قانون به ما ربطی نداره و وظیفه ی ما تلاشه تلاشه تلاشه ... ) معنی تلاش را با جستجوی های روزمره اش به کمال محض عینیت تبدیل کرد . ما با همدیگر حدود 100 خونه را برای خرید در منطقه دیدیم که حدود 60 % این خونه ها را خاننم بادید کرد . درسته شاید از نظر منطقی ( خودآگاه ) با مبلغ 200 میلیون تومان نمیشد در منطقه ی 2 خونه ای زیر 8 سال پیدا کرد اما ناخوداگاه باز هم کار خودش را کرد و قدرت خودش را خیلی راحت نشان داد .
مشخصات خانه ی جدید :
64 متر/ 2 خوابه / دو سال ساخت / سه بر / طبقه ی 2 ( گل طبقات ) / فول امکانات ( آسانسور – آیفون تصویری – پارکینگ بدون مزاحم – پکیج – شوفاژ – Open – MDF – کف سنگ – نما سنگ – دو درب ریموت دار پارکینگ و .... )
این هم عکسهای قسمتی از این منزل :

[تصویر: 0q6by3sm5zpdswcdsii.jpg]
[تصویر: nc94as65oeyl1qp4ii0g.jpg]
[تصویر: ek01jag1nhe9wv4sn15.jpg]

عزیزان عمل و به عینیت تبدیل شدن آرزوها و اهدافتان در حرف زدن و تک محوری عمل کردن نیست . روند خلق یعنی عمل مبدل به نتیجه نه حرف زدن بی نتیجه و صرفا بالاردن ارتعاش بیهوده . با یک راه ( به قول برخی عزیزان میانبر یا راه مستقیم ) نمیتوان به هر آرزویی رسید بلکه با روشهای کاربردی و مدون و فالوپیگیری های مستمر میتوان به هر چیز حتی ناممکن ها هم رسید . خوب نزدیک 29 ساله از زندگی من میگذره . از شما عزیزان سوالی دارم :
آیا در این سن به نظر شما بدون پشتوانه ی خانواده رسیدن به اهداف این چنینی زیبا نیست ؟
اولین خانه ی خودمون را در حدود 5 الی 6 سال قبل خریدیم آیا قانون جذب در جریان نیست ؟
قانون طبیعی جذب همیشه جریان دارد اما این شما هستید که باید با آن همسو شوید . اکثریت با محدود کردن آرزوهای خود آن خواسته یا هدفشان را می کشند و دفن میکنند و اجازه نمیدهند که آرزویشان رشد کند ، جان بگیرد ، به عینیت تبدیل شود . مهم نیست چه کسی هستی ! مهم نیست چقدر پول داری ! مهم اینکه بخاطر داشته هایت همین امروز شکرگذاری را عمیق آغاز کنید . خیلی از دوستان نزدیکم بارها بمن میگویند هرقدر بتوانیم شکرگذاری میکنیم و ( خدایا شکرت ) را تکرار میکنیم . عزیزان این کار شاید تاثیر گذار باشد اما تا زمانیکه شمارش شکرگذاری را نداشته باشید به هدفتان نخواهید رسید زیرا شکرگذاری ، دفتر ویژن ، تابلوی درختی آرزوهایتان ، تمارین باید روال منظم داشته باشند نه هر قدر که شما دوست دارید و هر زمان و هر روز شما حال داشتید تمرین انجام بدهید و روز بعد بیخیال باشید و این نظم است که نظام خواسته تان را به کائنات تعریف میکند نه بی نظمی و هرج و مرج با باورهای سست و بی عنصر . من و همسرم کار خاصی نکردیم فقط با قانون و کائنات یکی و همتراز شدیم . و ناخودآگاه هم رحم نکرد دست به خلق آگاهانه به داده هایی که بهش داده بودیم زد . همین به این سادگی

موفقیت یعنی شکستن چهارچوبها ( 20 % کار یدی یا منطقی مابقی کار ذهنی است )

دوستتان دارم بی ریا - این روزها باید به مرحله ی تثبیت آرزو مشغول باشم ( مرحله ی تصدیق قانون جذب و شکرگذاری )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , goldmen , mir abbas , m_grate29 , maxsoulfly , پرواز , حامد , shahrasebi , vahid61 , Divar , amiryazdani138 , dara , yu3f , Delta.H , moltimilioner , tondar12 , kafi , صابری , کیمیاگر , afra49 , ahmad rezaee , rahgozar , بابایی , zoofanoon , honey_jojo69 , alma , maha.h , ratanaz , negin 30 , مهدی 1 , hamid.h , koruosh , mane miliarder , mehrdad062
11-30-2012, 07:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-30-2012 07:23 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #112
انشاالله مبارک است.

من هم همین توصیه را به عزیران دارم ولی درقالب دیگر:

عزیزان عمل و به عینیت تبدیل شدن آرزوها و اهدافتان در حرف زدن و تک محوری عمل کردن نیست

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , m_grate29 , Delta.H , maxsoulfly , حامد , dara , بهداد , moltimilioner , صابری , ahmad rezaee , بابایی , zoofanoon , maha.h , ratanaz , hamid.h
11-30-2012, 09:01 PM
ارسال: #113
بهداد عزيز تبريكات بنده را هم پذيرا باشيد
HeartHeart
جذب انشاالله ميخواد واسه منم يه كارايي كنه فردا مشخص ميشه
دعاكنين63 63بشه فردا كامل توضيح ميدمBig Grin

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , کامیار کاظمی , maxsoulfly , پرواز , Divar , بهداد , dara , Delta.H , صابری , بابایی , zoofanoon , مهدی 1
11-30-2012, 11:14 PM
ارسال: #114
آقا بهداد همونطور که میدونید چون درگیر هدفی مثل هدف شما هستم، از این اجابت زیبای آرزوی شما خیلی امید گرفتم. خواهش میکنم برا منم انرژی مثبت بفرستید!
و اما منم بالاخره یه موردی برای تعریف کردن پیدا کردم!
یک ساعت پیش با همسرم بیرون بودیم. از اونجاییکه ماشین به دلیل مشکل قبلی که تو همین تاپیک گفتم خودم جذبش کردم!، در صافکاری به سر می برد، ماشین دستمون نبود. میخواستیم بیایم خونه اما اونجا خیلی بد مسیر بود. روز جمعه و این ساعت بودنش این موضوع رو تشدید میکرد. شاد بودم و سرشار از انرژی. چشامو بستم و به همسرم گفتم الان یه ماشین ما رو سوار میکنه. همسرم با خنده گفت پس بگو مدلش چیه؟ گفتم پراید! گفت "نه تجسمت رو نیار پایین. پراید چیه؟ یه ماشین بهتر". داشتم به ماشین های مدل بالایی که رد میشدن نگاه میکردم و از اونجاییکه قبلا پیش زمینه داشتم و خودم و همسرم اگر شب یه خانوم تنها یا یه زوج جوون رو کنار خیابون ببینیم، سوارشون میکنیم، منم با یه بی صبری خاص بدون اینکه حواسم باشه منتظر بودم یکی ما رو سوار کنه. به چند ثانیه نرسیده، یه آزرا ما رو سوار کرد! اونا هم مثل خودمون یه زوج جوون بودن! (البته اینجا علاوه بر قانون جذب به این موضوع هم میرسیم که تو نیکی میکن و در دجله انداز، که ایزد در بیابانت دهد باز)

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , m_grate29 , کامیار کاظمی , حامد , jahanagahi , vahid61 , بهداد , dara , yu3f , Delta.H , moltimilioner , kafi , صابری , ahmad rezaee , بابایی , zoofanoon , maha.h , negin 30 , hamid.h , esijm
12-01-2012, 02:42 PM
ارسال: #115
آقا بهداد واقعا بهتون تبریک میگم انشاا... که 4 دیواریش همیشه براتو محکم باشه (آمین)

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , بهداد , Delta.H , m_grate29 , moltimilioner , jahanagahi , صابری , ahmad rezaee , zoofanoon , negin 30
12-01-2012, 03:47 PM
ارسال: #116
منم تو فرمایشات آقای بهداد یه سری اضطلاحات و مراحل دیدم که تو آموزش های قبلیتون تو سایت نبود.

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , بهداد , yu3f , Delta.H , m_grate29 , jahanagahi , صابری , ahmad rezaee , zoofanoon
12-01-2012, 04:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2012 04:52 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #117
هفته پیش تو جلسه با مدیرعامل بودیم. ته جلسه مدیرعامل رو ب مدیربازرگانی گفت برای ی ماموریتی شما باید بری ترکیه. البته قرار بود الآن بری اما چون آخر سال میلادی هست باشه ژانویه برو. بعد من ب شوخی گفتم آقای فلانی (خطاب ب مدیر عامل) ، من یک واقعیت ای رو بعد ۵ سال می خواستم بهتون بگم (همه چشم ها گرد شد! Yosef.gif ) اونم این که در شناسنامه فامیلی ام همون فامیلی مدیر بازرگانی هست. من برم یعنی؟ همه زدند زیر خنده Yosef.gif (شوخی بود این جمله ام فامیلی ام فرق می کند) Yosef.gif
از اون شب همش این تو فکرم بود ک کارامو ب بهترین وجه ممکن فراتر از الآن انجام بدم تا کارا خوب پیش بره و ی سفر کاری مجانی بفرستنمون ترکیه Yosef.gif
امروز صبح تو جاده تو ماشین خواب بودم مدیرعامل زنگ زد فلانی پاسپورت داری؟ گفتم آره. گفت ی پیشنهاد کاری شده چون واحد شما خیالم راحته کار خوب انجام میدید گفتم با واحد شما شروع کنیم! پاسپورت رو بیار فردا پروازه. ظهر شرکت جلسه با مدیر عامل داشتیم. اولین چیزی ک گفت این بود: " فلانی، وقتی دیدم قرار شد بفرستیمت یاد اون جملت افتادم ک تو جلسه قبل گفتی ک فامیلی منم مثل اونه! خدا چجوری برات جور کرد دوس داشتی بری Yosef.gif"
منم گفتم: " کاش خونه موردنیازمو جذب می کردم Yosef.gif " همه دوباره خندیدند.

پ.ن: جدیدا خیلی تمرکز می کنم روی جذب و امواج آلفا. احساس خیلی خوبی دارم. اگه همه دنیا هم بگن الکیه من نتیجه گرفتم! میگم اکی الکیه. اما برای من عین واقعیت بود! Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mallarme , Divar , vahid61 , Delta.H , بهداد , کامیار کاظمی , m_grate29 , سعید محمدی , maxsoulfly , goldmen , احمد فردی , فرهاد قربانی , پرواز , dara , shahrasebi , moltimilioner , jahanagahi , kafi , صابری , ahmad rezaee , zoofanoon , maha.h , negin 30 , مهدی 1 , hamid.h , mane miliarder , morning star
12-01-2012, 05:17 PM
ارسال: #118
دیوار و پرواز عزیز جوابتان را در تاپیک زیر که مخصوص همین سوالات عزیزان است نوشتم .

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4652&page=4

با سپاس از سوالات موشکافانه ی شما
 تشکر شده توسط: Divar , yu3f , maxsoulfly , احمد فردی , پرواز , jahanagahi , صابری , ahmad rezaee , rahgozar
01-05-2013, 11:48 PM
ارسال: #119
RE: بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
اما اتفاق خارق العاده ای که با شکر گذاری برای من افتاد.

مدتی بود که من دیگه احساس میکردم که از کار برای دیگران خسته شدم و تنش های محیط کارم هم خیلی اثر بدی روی من گذاشته بود اما انگار هیچ راهی نبود. با آرامشی که بعد از تمرین روز 6 به دست آوردم و شکر گذاری حقیقی که انجام دادم ،تونستم راحت تر روی این موضوع تمرکز کنم. من سرمایه ی زیادی جمع نکرده بودم و بدون سرمایه نمی شه یک دفتر مستقل ایجاد کرد.
دقیقا هفته پیش یکی از دوستام با عجله اومد نت و هی گفت من دیگه خسته شدم و تا کی واسه دیگران کار کنیم و.... خلاصه این چیزا رو اینقدر تند تند می گفت که من فرصت حرف زدن نداشتم. بعد گفت میای با هم دفتر بزنیم ؟؟؟؟؟ منم گفتم آره. همین. واسه اینکه یکم آرومش کنم!!!35

فرداش گفت من می رم دنبال یه جای خوب با قیمت مناسب. حتی به من نگفت اصلا پول رهن و اجاره داری یا نه؟ که من بگم نه !!!!!Confused
صبح فردا من توی دفتر شکرگذاریم نوشتم من یه دفتر بدون پول پیش و با اجاره 200 تومن ،بر خیابون بزرگمهر (که یک خیابون خوب توی اصفهانه ) دارم!!!!! بعد شکر گذاری کردم و یکم تو دلم به خوشبینی خودم خندیدم و ............
اون روز نه فردای اون روز زنگ زد و چه خوشحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال زنگ زد. گفت باورت نمی شه – تو دلم گفتم من باورم می شه این تویی که باورت نمی شه- یه دفتر 50 متری بر خیابون بزرگمهر پیدا کردم اما یکم قدیمیه. بنگاهی گفته 2 میلیون پیش و 300 اجاره. زنگ زدیم خود صاحب ملک. گفت من اصلا پیش نمی خوام و اجاره رو هم چونه زدیم رسوندیم به 250 ( این 50 تومن اضافی هم از ضعف من توی خواستنم ناشی می شده!!!)
البته بنگاهی اینقدر سوسه اومد تا طرف از ما 300 پیش گرفت اما این 300 پیش کجا و اجاره های 5-7 میلیون پیش و 500-600 اجاره کجا........................12_002
فکر می کنین من ناراحتم برای این 300 پیش؟ نه اصلا برعکس من تا امروز هم کاملا متحیر موندم.
جالب اینجاست بدون اینکه من تلاش خاصی بکنم خود دوستم دنبال همه چی بود.... عجب چیزیه این قانون جذب و معجزه ی شکرگذاری.12_00236

خلاصه اینکه با اجازه مدیران انجمن کیمیاگر قدم دوم رو برای میلیونر شدن برداشت.5_00435

رودها در جاری شدن
و علف ها در سبز شدن معنی پیدا می کنند
کوه ها با قله ها
و دریاها با موجها زندگی پیدا می کنند
وانسان ها
همه ی انسان ها
با عشق، فقط با عشق
پس بار خدایا بر من رحم کن
بر من که می دانم ناتوانم رحم کن
باشد که خانه ای نداشته باشم
باشد که لباس فاخری بر تن نداشته باشم
اما نباشد، هرگز نباشد
که در قلبم عشق نباشد، هرگز نباشد. . .!
 تشکر شده توسط: soltan_sal , درناز , بهداد , کامیار کاظمی , maxsoulfly , ahmad rezaee , jahanagahi , هومان هرمزدی , dara , shahrasebi , بابایی , maha.h , negin 30 , مهدی 1 , mane miliarder
01-08-2013, 12:28 AM
ارسال: #120
تبریک ویژه ی مرا که قبلا اعلام کرده ام و اینجا هم میگویم ، پذیرا باشید

دیدید وقتی دست به خلق میزنید انگار همه چیز تمسخر امیز است ؟
دیدید شما توانستید دست به خلق بزنید بدون کمک کسی ؟
قدرت سادگی را در تمرینهای سهل و آسون درک کردید ؟

خلق یعنی تو / تو یعنی من / ... یعنی خدا / خدا = انرژی / انرژی یعنی ما

با سپاس و ابراز شادمانی برای شما دوست همیشه همراه - کیمیاگر اندیشمند
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , کیمیاگر , maxsoulfly , dara , shahrasebi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,592 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,601 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,920 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,730 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,715 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,939 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,481 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,232 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 590 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,789 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 3,884 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,583 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,554 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,054 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,096 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,855 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,336 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,025 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,502 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,263 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS