ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده های جدید و number one من ((((سری دوم))))
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mrghafoory
آخرین ارسال: irandac
پاسخ: 14
بازدید: 5931

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده های جدید و number one من ((((سری دوم))))
11-20-2012, 05:28 PM
ارسال: #1
Rainbow ایده های جدید و number one من ((((سری دوم))))
سلام مجدد به میلیاردر های اینده ایران
تو این پستم تصمیم دارم چندتا ایده دیگه بنویسم که قابلیت اجرا رو هم دارن
ایده شماره یک : خرید لوازم خانگی دست دوم و تعمیر ان در سطح نو و فروش ان(یه چیزی تو مایه های شرکت بازیافت)
توضیح ایده
واسه این کار اول باید تبلیغات کنیین
چهطور تبلیغات کنیم؟
یکی این که یه رنگ دیواری وردارین و برین رو در و دیوار بنویسید <<خرید لوازم دست دوم با شماره زیر تماس بگیرید>> این تو شهر های بزرگ مثل تهران جواب نمیده
راه دومم اینه که رو نصف کاغذ A4 چاپ کنین و بندازید تو خونه ها یا رو دیوار های جاهای شلوغ مثل نانوایی ها بزنین
یه راه هم راهی هست که الان تو ذهن شماست و اگه دوست داشتی ما هم بدونیم تو یه پست مینویسی

حالا از تبلیغات بگزریم

شما وسایلی رو میخری که بتونی تا حد نو ارتقاش بدی و بعد هم بتونی بفروشیش

ایده شماره دو
یه مبایل دست دوم مفت میخری بعد با یه قیمت کمی بالاتر میفروشی
یه مثال میزنم من یکی از دوستام یه گوشی ۶۳۰۰ داشت کاورش خورد شده بود حاضر بود ۱۰ هزار تومن بفروشه بازم کسی ازش نمیخرید البته گوشی از نظر ظاهری داغون داغون بود
حالا کاوری چند تومنه ؟ سه هزار تومن
یعنی شما مثلا این گوشی رو بیست و هفت تومن میخری بعد میبری مبایل فروشی با سه هزار تومن کاورشو عوض میکنی
حالا یه گوشی داری که سی تومن واست در اومده
به نظرت میتونی این گوشی رو صد تومن بفروشی

چطور از این گوشیها ( دست دوم ) بخریم؟
واسه این کار دو راهش رو من میگم
راه اول
وقتی داری تو خیابون راه میری یا هرجایه دیگه اگه همچین گوشی رو تو دست کسی دیدی میری بهش میگی ببخشید اقا/خانم این گوشیتون و نمی فروشید؟
راه دوم
میری به چند تا مبایل فروشی میگی اگه کسی گوشی دست دوم داشت واسه فروش به شما زنگ بزنه
راه سوم
این راه همین راهی هست که الان تو ذهنت هست اگه دوست داری تو یه پاسخ واسه ما هم ارسال کن استفاده کنیم

ایده شماره سه
ساخت کتاب خانه انلاین
یه سایت میزنی که توش همه کتابی باشه بعد که یه خورده جا افتاد حق عضویت میگیری مثلا ماهی هزار تومان واسه دانلود کتاب

ایده شماره چهار
پرورش ماهی و میگو و ماهی قرمز
این رو نمیدونم قابلیت اجرا داره یا نه تا حالا انجامش ندادم اگه کسی اطلاعی داره بگه تا دوستان استفاده کنن

ایده سماره پنج
ساخت اکواریوم
اموزشش به صورت رایگان تو اینترنت ریخته

ایده شماره شیش
مزرعه گرجه

اینم تاحالا انجام ندادم ولی شنیدم درامدش خوبه اگه کسی اطلاعی داره بگه تا همگی استفاده کنیم

ایده شماره هفت
این یه ایده کلی هست
با یه گشت زدن تو بازار متوجه میشید که از هر صد تا چیز ۹۹ تاش جنس اشغال و تقلبی چینی هست که بسیار بسیار هم ساده هستن ببین میتونی کدوم رو بسازی همون رو بساز

ایده شماره هشت
ساخت ابنبات
اینو هم من تا حالا انجام ندادم اما مدتی پیش یه ویدیو در این مورد دیدم خیلی قشنگ توضیح داده بود
اگه کسی اطلاعی در این مورد داره تو پست بگه تا همگی استفاده کنیم
شاید اموزشش تو اینترنت باشه من تاحالا اصلا دنبالش نبودم
همچنین تو خونه هم میشه انجام داد

ایده شماره نه
طراحی کارت ویزیت

ایده شماره ده
پختن شکلات

ایده شماره ده (((((((مهم))))))
خیلی وقت پیش
<<<<<<<تو دوره راهنمایی که بودم یه بار دست یکی از بچه ها که اتفاقا همسایمون هم بود یه تحقیق دیدم رفتم ازش گرفتم تا یه نگاهی بهش بندازم
دیدم این رفیقمون کاغذ هایه تحقیقشو از هر چهار طرف تقریبا یه سانتش رو سوزونده بود به نظرم واقا زیبا شده بود خلاصه منم ازش یاد گرفتم و رو دفترام یه کاغذ کوچیکی رو باهاش این کارو میکردم بعد روش اسمم رو می نوشتم و میزدم رو دفترام>>>>>>>>>>
به نظرتون میشه با این کار درامد کسب کرد
اگه کسی راهی به ذهنش رسید بگه همگی استفاده کنیم
حتی اگه به نظرتون خنده دار یا درامدش هم خیلی کم بود لطفا بگید

تقدیم به میلیاردر های اینده ایران

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soltan_sal , مهدی گل محمدی , P@RSA , Delta.H , فرهاد قربانی , azunited , ahmad1440 , M3HDI , هومان هرمزدی , gandalf , tondar12 , dara , من میلیاردرم , mir abbas , maxsoulfly , بابایی , Peanut , kave , kimyya , دکتر شکراله پور , دهدار , sabaeng , soshiant , حمید رضا غ , sinap , ALISAT200
11-20-2012, 06:53 PM
ارسال: #2
RE: ایده های جدید و number one من ((((سری دوم))))
در مورد پرورش ماهیان زینتی قبلاً گفتم، الان هم میگم
اگر بتونی ماهیای مناسبی رو تکثیر یا سایز کنی درآمد خوبی خواهی داشت حتی میتونی به صادرات به کشورهای همسایه هم فکر کنی

...
 تشکر شده توسط: soltan_sal , مهدی گل محمدی , Delta.H , من میلیاردرم , mir abbas , maxsoulfly , Peanut , kimyya , maryambanoo , حمید رضا غ , ALISAT200
11-20-2012, 07:12 PM
ارسال: #3
ایده های خوبی بود به نظرم مردم تهرون بیشتر به وسایل خونه اهمیت می دهند و مرتب وسایل خونه را عوض میکنند مثل وسایل برقی، مبل و ... خیلی چیزهای دیگه خیلی راحت میتوان تبلیغ کرد و وسایل دست دوم را خرید به قیمت ارزان خرید و تعمیر کردو توی تهرون و شهرهای دیگه به قیمت بالاتر فروخت.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Delta.H , فرهاد قربانی , gandalf , من میلیاردرم , mir abbas , maxsoulfly , Peanut , kimyya , ALISAT200
11-20-2012, 07:23 PM
ارسال: #4
من سخت تو فكر اينم كه توليد موادغذايي خونگي كنم
نان،ماست،مربا و ترشي
نميدونم چقدر عمليه
آيا بازار داره؟
روبروي خونمون يه نانوايي هست
ميگم امتحانش كنم
اصل حرفم تو ايجاد فروشگاه مواد غذايي خونگي يه

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , yu3f , ahmad1440 , من میلیاردرم , mir abbas , arsho , maxsoulfly , Peanut , kimyya , ALISAT200
11-20-2012, 07:37 PM
ارسال: #5
به نظر من نباید بترسید خیلی سرمایه احتیاج نداره !باید شروع کنید بالاخره یکی از راهها جواب میده فقط احتیاج به تلاش و پشت کار داره زود خسته نشوید اکثرا تا یه کار میزنن میخوان همون اول جواب بده بالاخره خاک و آفتاب احتیاج داره ولی اگر پشتکار داشته باشید و منظم باشید کارتون جواب میده .

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , من میلیاردرم , mir abbas , arsho , maxsoulfly , Peanut , kimyya , sabaeng , حمید رضا غ , ALISAT200
11-20-2012, 07:41 PM
ارسال: #6
به نظر من پرورش ماهی و میگو خیلی خوبه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , mir abbas , arsho , maxsoulfly , Peanut , kimyya , دکتر شکراله پور
11-20-2012, 07:57 PM
ارسال: #7
Rainbow RE: ایده های جدید و number one من ((((سری دوم))))
(11-20-2012 07:23 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  من سخت تو فكر اينم كه توليد موادغذايي خونگي كنم
نان،ماست،مربا و ترشي
نميدونم چقدر عمليه
آيا بازار داره؟
ميگم امتحانش كنم

بهنظرم
تولید مواد غذایی بسیار درامدداره اما نانوایی فمر نکنم فایده ای داشته باشه

تا حالا کسی رو ندیدم با نونوایی ثروت مند شده باشه
اما تولید مواد غذایی معرکست

به نظرم حتما فکرت رو عملی کن
به امید موفقیت

موفقیت های فردایمان حاصل تلاش امروزمان هستند
 تشکر شده توسط: ahmad1440 , من میلیاردرم , mir abbas , maxsoulfly , Peanut , kimyya , حمید رضا غ , ALISAT200
11-20-2012, 08:30 PM
ارسال: #8
ايده اولي جالب بود.يه راه براي خريد لوازم دست دوم استفاده از نيازمنديها و جمعه بازار آن است.
يكي از اقوام با تخته چوب نمونه دربهاي خانه قديمي كلون دار بصورت دكوري ساخته بود و با قيمت خوبي به فاميل فروخت.

تشکر شده توسط: mrghafoory , ahmad1440 , yu3f , من میلیاردرم , mir abbas , maxsoulfly , kimyya , maryambanoo
11-20-2012, 11:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-20-2012 11:21 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #9
(11-20-2012 07:41 PM)صدفی نوشته شده توسط:  به نظر من پرورش ماهی و میگو خیلی خوبه

پرورش ماهی (بدون در نظر گرفتن میگو) به همین راحتی هم نیست! دردسر های خودش را دارد!
فضای مورد نیاز، غذا، دستگاه های مربوطه، نگهبان (برای جلوگیری از دزدی های شبانه)‌و .... همچنین فروش هم کار آسانی نیست! مگر اینکه خود فرد اهل فروش باشه. ضمنن چند وقت پیش یک پرورش ماهی برقش قطع میشه پمپ هواش فکر می کنم خاموش میشه کل ماهی هاش خفه میشن و میمیرن! به همین راحتی دود میشه میره هوا!
در زمینه کارها تحلیل های عمیقتری انجام دهید.
برای این منظور بهتر است چندین مورد طرح های توجیهی فعالیت های اقتصادی را مطالعه کنید تا متوجه شوید چ مواردی را بایستی رعایت نمایید.

(11-20-2012 07:57 PM)mrghafoory نوشته شده توسط:  
(11-20-2012 07:23 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  من سخت تو فكر اينم كه توليد موادغذايي خونگي كنم
نان،ماست،مربا و ترشي
نميدونم چقدر عمليه
آيا بازار داره؟
ميگم امتحانش كنم

بهنظرم
تولید مواد غذایی بسیار درامدداره اما نانوایی فمر نکنم فایده ای داشته باشه

تا حالا کسی رو ندیدم با نونوایی ثروت مند شده باشه
اما تولید مواد غذایی معرکست

به نظرم حتما فکرت رو عملی کن
به امید موفقیت

یکی از بستگان چندین شغل دارد. جدیدا نانوایی صنعتی راه انداخته (۱ سال نشده) آخرین بار ک صحبت می کرد میگفت: " ای کاش زودتر اینکار رو راه می انداختم! به اندازه کل کارهای دیگرم سود داره! لامصب انگار طلافروشیه!! "

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: ahmad1440 , M3HDI , mrghafoory , dara , من میلیاردرم , mir abbas , maxsoulfly , Peanut , kimyya , دکتر شکراله پور , maryambanoo , حمید رضا غ
11-21-2012, 12:29 AM
ارسال: #10
درود بر شما
ایده های جالبی بودن و از همه بهتر لوازم خانگی اما مکانش تهران نه
اگر بتونی لوازم کهنه رو بخری وبار وانت کنی به شهر های کوچک ببری برای فروش بهتر نتیجه میگیری
من خودم یه سماور از جنس برنج از یه فروشنده که همین کار رو میکرد به قیمت 20.000 تومن خریدم برای تزئین قشنگ بود اما 10 روز بعد اونرو به مبلغ600.000 تومن به یکی از فامیلامون فروختم 12_002چه درامدی از این بهتر
فکر پرورش ماهی اکواریومی هم خوبه اما بسیار بسیار مشکل هست اما اگر کارت بگیره نونت تو روغنه وام کلان هم با سود 4درصد بهش میدن خیلی راحت
پیروز باشید
 تشکر شده توسط: mrghafoory , من میلیاردرم , maxsoulfly , kimyya , maryambanoo , حمید رضا غ , naderv
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده شما برای تبلیغ مغازه شال و روسری بهنام ذوالفقارزاده 18 11,917 04-27-2022 10:47 PM
آخرین ارسال: esmail2020
  ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب orgeneral 9 6,453 04-10-2020 06:55 PM
آخرین ارسال: Smn6630
  بانک ایده (شما هم شرکت کنید) sinap 27 10,121 04-10-2020 06:35 PM
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,486 04-09-2020 08:26 AM
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,550 04-08-2020 06:35 AM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 565 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ایده ای جذاب و پرسود Sss22 3 2,496 11-27-2017 04:09 AM
آخرین ارسال: Sss22
Rainbow ايده هاي مهشر و number one من mrghafoory 33 10,354 09-13-2017 02:26 PM
آخرین ارسال: sraahaaa
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 14,891 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,226 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  ایده فست فود nooshabeh 19 15,687 05-17-2017 01:27 AM
آخرین ارسال: hassanrezaie
  ایده دارم Curtis 2 1,467 04-16-2017 04:37 AM
آخرین ارسال: Curtis
  ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب orgeneral 8 5,093 03-22-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: hojjat.a
Shocked ایده ای نو sadegh_sbrr 50 21,987 03-12-2017 02:42 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,580 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,826 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  ایده با 100 میلیون a162 14 5,518 09-06-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: masoudebrahimkhani
  دنبال ایده ندا11 12 6,089 08-28-2016 08:31 AM
آخرین ارسال: ghanavi
  درخواست پیشنهاد ایده از روی خلاء هورداد 2 1,763 06-20-2016 09:08 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ایده ی بازی برای موبایل دارید بیاین.... hami69 1 952 06-14-2016 10:27 PM
آخرین ارسال: hami69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS