ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بانک ایده (شما هم شرکت کنید)
زمان کنونی: 04-26-2024, 11:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sinap
آخرین ارسال: Smn6630
پاسخ: 28
بازدید: 10214

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-14-2015, 02:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2015 04:38 AM، توسط sinap.)
ارسال: #1
سلام دوستان

من خیلی کم پیش میاد تاپیک بزنم اما احساس کردم ایجاد این تاپیک ضروری هست در انجمن!

خیلی از ماها هر روز دنبال راه های عجیب و غریب کسب درآمد هستیم
همش میخوایم ببینیم کدوم کار موفق بوده ما هم بریم دوباره همون کار رو شروع کنیم

همیشه یه موضوعی رو فراموش میکنیم.
اینکه فرصت ها دقیقا جلوی چشم ما هستن

مشکلاتی که دارن داد میزنن یکی بیاد منو حل کنه! ولی ما نگاه هوشمندانه به محیط اطرافمون نداریم

اگر واقعا رویای ما اینه که کارآفرین بشیم یا میلیاردر بشیم (!)، حداقل کاری که میتونیم بکنیم اینه که از امروز به محیط اطرافمون بیشتر دقت کنیم
دقت کردید کسایی که به یک کشور خارجی میرن چه طور به محیط اطرافشون با کنجکاوی نگاه میکنن
ما هم باید سعی کنیم این نگرش رو داشته باشیم.

پیشنهاد من اینه که هر روز با مطرح کردن مشکلاتی که اطرافمون می بینیم و با بحث و تبادل نظر راجع به راه حل مشکلات ، این تاپیک رو آپدیتش کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iran , moele , mardin-b , رها7
11-14-2015, 02:28 AM
ارسال: #2
RE: هر مشکل = یک فرصت $
من یه تعدادی از مشکلاتی که الان در ذهنمه مینویسم. خوشحال میشم شما هم همکاری کنید، هم مشکل مطرح کنید هم راه حل پیشنهاد بدید

1 : بالا بردن چرخ های خرید از پله ها کار سختیه کاش یه مکانیزمی طراحی میشد که به راحتی بشه چرخ ها رو از پله ها بالا برد

2: زدن موی پشت گردن برای آقایون کار دشواری هست و هیچ تولید کننده ماشین اصلاحی نتونسته راه حلی برای این مشکل ارائه بده

3: استفاده از ماژیک وایت برد بسیار برای مدارس و دانشگاه ها هزینه بر هست. ای کاش بشه جایگزینی ارزان تر پیدا کرد.

4: وقتی نوزاد مریض باشه مادر مجبوره هر چند وقت یک بار به نوزادش سر بزنه تا ببینه تبش بالا رفته یا نه. ای کاش دستگاهی بشه ساخت که تب تشخیص بده و باآلارم مادر رو مطلع کنه

5: وسیله ای که به صورت جداگانه بشه به ویلچر های معمولی متصل کرد تا توانایی بالا رفتن از پله داشته باشن

6 رو شما بگید
یادتون باشه اصلا مهم نیست که مشکل مورد نظر شما :
برای دیگران هم با اهمیت باشه یا نه!
حل کردنش سخت یا غیر ممکن باشه!
مسخره و خنده دار به نظر بیاد!

هدف اینه که ما دیدن مشکلات رو یاد بگیریم!
11-14-2015, 10:49 AM
ارسال: #3
سلام مشکل 5 حل شده خیلی هم جذابه

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
 تشکر شده توسط: sinap
11-14-2015, 05:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-14-2015 05:37 PM، توسط moele.)
ارسال: #4
سینا جان به نظر من الان یکی از بزرگترین مشکلاتی که جهانی هم هست و از یک زاویه مشکل و به قول شما از یک زاویه فرصت مشکل فروشه

واقعا اگر کسی در این زمینه تخصصی علمی و عملی کار کنه هم سود زیادی خواهد کرد هم مشکلی اساسی را از بین خواهد برد

دقیق یادم نیست اما فکر کنم وزیر صنعت بود گفته بود:
به یک سری شرکتها حتی پیشنهاد دادم مدیر فروشهای بین المللی از خارج ایرن برای صادراتتون استخدام کنید و این کار را انجام داده بودند و بسیار سود آور هم بوده و در کشور مدیر فروش صادراتی کم داریم

حالا به نظر من نه تنها مدیر فروش صادراتی کم نداریم بلکه مدیر فروش و بازاریاب داخل کشوری یا حتی داخل شهری هم خیلی خیلی کم داریم .

الان کلی تولید کننده هست که جنسشون را چون کسی نمی خره به مشکل خوردند و از اون بدتر خریدارانی که نیاز به پیدا کردن تولید کننده دارند اما پیداش نمی کنند 35

چند برنامه پیش پایش شبکه 1فیلمی پخش شد که طرف کارخانه کشمش داشت اما تعطیل کرده بود می گفت سرمایه خرید جنس نداریم و از اون طرف خریدار کشمش نداریم تو همین برنامه شاید بیش از 20نفر اعلام کرده بودند که ما کشمش نیاز داریم و از اون طرف کلی باغدار گفته بودند ما انگور داریم!!!!!

حالا این بازاریابی ،مدیریت فروش و......فقط در مورد فضای حقیقی نیست تو فضای مجازی هم کلی سایت هست و کلی برنامه نویس و..........اما چرا تعداد اندکی از سایتها موفق و سود آور هستند و بقیه خیر؟؟؟؟؟چون اونها بلد بودند چه طور مشتری یا همون بازدید کننده جذب کنند اما بقیه نه!
 تشکر شده توسط: sinap , iran , setarehkarimi3000
11-14-2015, 06:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-14-2015 06:29 PM، توسط sinap.)
ارسال: #5
(11-14-2015 10:49 AM)sorin نوشته شده توسط:  سلام مشکل 5 حل شده خیلی هم جذابه

چه جالب
تجاری شده؟
اگر لینکی از محصول دارید بزارید ببینیم

(11-14-2015 05:35 PM)moele نوشته شده توسط:  سینا جان به نظر من الان یکی از بزرگترین مشکلاتی که جهانی هم هست و از یک زاویه مشکل و به قول شما از یک زاویه فرصت مشکل فروشه

واقعا اگر کسی در این زمینه تخصصی علمی و عملی کار کنه هم سود زیادی خواهد کرد هم مشکلی اساسی را از بین خواهد برد

به یک سری شرکتها حتی پیشنهاد دادم مدیر فروشهای بین المللی از خارج ایرن برای صادراتتون استخدام کنید و این کار را انجام داده بودند و بسیار سود آور هم بوده و در کشور مدیر فروش صادراتی کم داریم

حالا به نظر من نه تنها مدیر فروش صادراتی کم نداریم بلکه مدیر فروش و بازاریاب داخل کشوری یا حتی داخل شهری هم خیلی خیلی کم داریم .

الان کلی تولید کننده هست که جنسشون را چون کسی نمی خره به مشکل خوردند و از اون بدتر خریدارانی که نیاز به پیدا کردن تولید کننده دارند اما پیداش نمی کنند 35

چند برنامه پیش پایش شبکه 1فیلمی پخش شد که طرف کارخانه کشمش داشت اما تعطیل کرده بود می گفت سرمایه خرید جنس نداریم و از اون طرف خریدار کشمش نداریم تو همین برنامه شاید بیش از 20نفر اعلام کرده بودند که ما کشمش نیاز داریم و از اون طرف کلی باغدار گفته بودند ما انگور داریم!!!!!

حالا این بازاریابی ،مدیریت فروش و......فقط در مورد فضای حقیقی نیست تو فضای مجازی هم کلی سایت هست و کلی برنامه نویس و..........اما چرا تعداد اندکی از سایتها موفق و سود آور هستند و بقیه خیر؟؟؟؟؟چون اونها بلد بودند چه طور مشتری یا همون بازدید کننده جذب کنند اما بقیه نه!

دقیقا الان این مشکل نه تنها در ایران بلکه در دنیا یه مشکل بزرگه

در مورد چین مثلا من شنیدم بعضی از مناطق صنعتی هست که تولید کننده ها یه چیزی شبیه اتحادیه خودمون دارند که اون اتحادیه مسئولیت فروش رو بر عهده داره و اینا فقط تولید میکنن

یا مثلا همین سایت علی بابا که تولید کننده ها و پخش کننده ها میان جنسشونو اونجا عمده میفروشن
ما همچین سایتی مشابه علی بابا توی ایران نداریم که عمده فروشا بیان و اونجا جنس بفروشن

یا خرید گروهی که برای بعضی از کالاها واقعا موثر هست

در کل به نظرم مهمترین نکته در فروش داشتن شبکه هست. شما باید با آدمای مختلفی آشنا باشید. حالا برای حل مشکل باید راه هایی برای ارتباط بین مردم پیدا کرد که با توجه به نیازشون باشه

یادم نیست کدوم کتاب بود ولی جایی خوندم که یه فروشنده موفق نفرکناریش توی اتوبوس رو به چشم مشتری 1 میلیون دلاری میبینه و سعی میکنه باهاش ارتباط برقرار کنه
نه اینکه مثل خیلی از ماها با گوشیش بازی کنه و یه هندزفری بزاره توی گوشش و به افق خیره بشه!
 تشکر شده توسط: moele
11-14-2015, 08:05 PM
ارسال: #6
(11-14-2015 06:26 PM)sinap نوشته شده توسط:  
(11-14-2015 10:49 AM)sorin نوشته شده توسط:  سلام مشکل 5 حل شده خیلی هم جذابه

چه جالب
تجاری شده؟
اگر لینکی از محصول دارید بزارید ببینیم

(11-14-2015 05:35 PM)moele نوشته شده توسط:  سینا جان به نظر من الان یکی از بزرگترین مشکلاتی که جهانی هم هست و از یک زاویه مشکل و به قول شما از یک زاویه فرصت مشکل فروشه

دقیقا الان این مشکل نه تنها در ایران بلکه در دنیا یه مشکل بزرگه

در مورد چین مثلا من شنیدم بعضی از مناطق صنعتی هست که تولید کننده ها یه چیزی شبیه اتحادیه خودمون دارند که اون اتحادیه مسئولیت فروش رو بر عهده داره و اینا فقط تولید میکنن

یا مثلا همین سایت علی بابا که تولید کننده ها و پخش کننده ها میان جنسشونو اونجا عمده میفروشن
ما همچین سایتی مشابه علی بابا توی ایران نداریم که عمده فروشا بیان و اونجا جنس بفروشن

یا خرید گروهی که برای بعضی از کالاها واقعا موثر هست

در کل به نظرم مهمترین نکته در فروش داشتن شبکه هست. شما باید با آدمای مختلفی آشنا باشید. حالا برای حل مشکل باید راه هایی برای ارتباط بین مردم پیدا کرد که با توجه به نیازشون باشه

یادم نیست کدوم کتاب بود ولی جایی خوندم که یه فروشنده موفق نفرکناریش توی اتوبوس رو به چشم مشتری 1 میلیون دلاری میبینه و سعی میکنه باهاش ارتباط برقرار کنه
نه اینکه مثل خیلی از ماها با گوشیش بازی کنه و یه هندزفری بزاره توی گوشش و به افق خیره بشه!
تجاری شده یا ن نمیدونم اما چند سال پیش تو تلویزیون دیدم

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
11-15-2015, 05:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2015 05:50 PM، توسط sinap.)
ارسال: #7
مشکل شماره 7:
یکی از کارهای وقت گیر برای مراسم ها مانند مراسم عروسی ،ضیافت های شام و ... یافتن تالار مناسب هست
ممکنه شما از قبل تالاری رو در نظر گرفته باشید اما در تازیخ مورد نظر رزرو باشه
و شما باید برید و تمام تالار ها رو بگردید و اینکه آیا در تاریخ مورد نظر خالی هستند یا نه
آیا کیفیت اون تالار خوب هست یانه؟

راه حل پیشنهادی:
میشه یه سایت زد و تالار ها رو با عکس ها ، خدماتشون ، تعرفشون و... در اونجا ثبت کرد به اضافه اینکه روزهایی که از قبل پر شدن هم مشخص باشه
برای کیفیت هم از نظرات و بازخوردهای مردم میتونید استفاده کنید
**نکته: بعد از این که تایپ کردم سرچ کردم و متوجه شدم برای تهران یه نمونه هست از این چیزی که گفتم! البته خیلی از امکاناتی که گفتم رو نداره

مشکل شماره 8:
برای برخی از عمل های جراحی ، بیمار رو کاملا بیهوش نمیکنند و فقط قسمتی از بدن بی حس میشه
بیمار با دیدن تجهیزات پزشکی و اتاق عمل دچار استرس میشه و گاهی اوقات فشارش میافته

راه حل شما برای این مشکل چیه؟

دوستان شما هم از مشکلات اطرافتون بنویسید. هرچه قدر هم پیش پا افتاده باشه مهم نیست. میخوایم یاد بگیریم که به اطرافمون متفاوت نگاه کنیم
 تشکر شده توسط: setarehkarimi3000 , رها7
11-16-2015, 02:24 AM
ارسال: #8
RE: هر مشکل = یک فرصت $ (بانک ایده)
9. اکثر دوستان و خودم موقع تعویض زبان کیبورد یادمون میره فارسیه یا انگلیسی و به زبون قبلی تایپ میکنیم و تازه میبینیم شده hi hdk la;g odgd fndi!!!

10. عینکی که قابلیت تعویض لنز یا دید داشته باشه برای افراد دو عینکه (با تکنولوژی جدید شیشه های تغییرپذیر به نظرم ممکنه ولی نمی دونم چطور!!!)

12. رفع مشکل دوبینی افراد در ساعات طلوع و غروب هنگام رانندگی
11-16-2015, 02:26 AM
ارسال: #9
ای وای 11 جا موند
11. حل مشکل زبری و سختی دیوار های کنتکس (هرروز تو دفتر کارم 5 جای دستم خراشیده میشه!!)روزی 1000تومن دارم میدم پول چسب زخم!!!
11-16-2015, 08:41 PM
ارسال: #10
(11-16-2015 02:24 AM)آرمین نوشته شده توسط:  9. اکثر دوستان و خودم موقع تعویض زبان کیبورد یادمون میره فارسیه یا انگلیسی و به زبون قبلی تایپ میکنیم و تازه میبینیم شده hi hdk la;g odgd fndi!!!

10. عینکی که قابلیت تعویض لنز یا دید داشته باشه برای افراد دو عینکه (با تکنولوژی جدید شیشه های تغییرپذیر به نظرم ممکنه ولی نمی دونم چطور!!!)

12. رفع مشکل دوبینی افراد در ساعات طلوع و غروب هنگام رانندگی

اول از همه مرسی از مشارکتت در تاپیک 10_004

در مورد مشکل 9 فکر میکنم بشه با یه نرم افزار حلش کرد.

مشکل 10 هم فکر کنم عینکی هست که داخلش مایع هست
انگلیسی liquid-filled eyeglasses سرچ کنید فکر کنم راه حل این مشکل باشه

دوستان اگر راه حلی راجع به مشکلات به نظرتون میرسه مطرح کنید

منتظر مشکلات بعدی هستیم!
مشکل شماره 13 ؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده شما برای تبلیغ مغازه شال و روسری بهنام ذوالفقارزاده 18 11,964 04-27-2022 10:47 PM
آخرین ارسال: esmail2020
  ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب orgeneral 9 6,497 04-10-2020 06:55 PM
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,691 04-09-2020 08:26 AM
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,578 04-08-2020 06:35 AM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 583 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ایده ای جذاب و پرسود Sss22 3 2,524 11-27-2017 04:09 AM
آخرین ارسال: Sss22
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 14,978 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,351 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  راه اندازی شرکت نظافتی؟؟ radd 4 1,014 06-20-2017 11:20 AM
آخرین ارسال: rsngh
  شرکت نظافتی mostafa moghadam 3 1,116 05-28-2017 05:07 PM
آخرین ارسال: rsngh
  ایده فست فود nooshabeh 19 15,727 05-17-2017 01:27 AM
آخرین ارسال: hassanrezaie
  ایده دارم Curtis 2 1,492 04-16-2017 04:37 AM
آخرین ارسال: Curtis
  ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب orgeneral 8 5,153 03-22-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: hojjat.a
Shocked ایده ای نو sadegh_sbrr 50 22,068 03-12-2017 02:42 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,700 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,832 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  ایده با 100 میلیون a162 14 5,607 09-06-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: masoudebrahimkhani
  دنبال ایده ندا11 12 6,166 08-28-2016 08:31 AM
آخرین ارسال: ghanavi
  همکاری برای معرفی تجارت شما مهتاب 4 1,248 07-06-2016 11:42 PM
آخرین ارسال: aligoli
  درخواست پیشنهاد ایده از روی خلاء هورداد 2 1,771 06-20-2016 09:08 AM
آخرین ارسال: هورداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS