ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: orgeneral
آخرین ارسال: hojjat.a
پاسخ: 9
بازدید: 5094

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-09-2016, 01:55 PM
ارسال: #1
ایده ای که میخوام مطرح کنم تقریبا یه جور خلاقیت تو کسب و کاری هست که همین الان هم وجود داره ولی با تغییراتی میخوایم ازش کسب درآمد میلیونی داشته باشیم و یه کسب و کار متفاوت ایجاد کنیم.ما دقیقا نمیخوایم آب بفروشیم(شایدم فروختیم

سایت ایده های کسب و کار ، کارآفرینی و خلاقانه
jobide.ir
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: محمدرضا تراکت
05-09-2016, 02:09 PM
ارسال: #2
RE: ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب
پست قبلی ناقص ارسال شد و چون ویرایش نداشت مجبور شدم ادامه ش رو تو این پست بفرستم

کم کم داریم به فصل تابستون نزدیک میشیم و همین الانش هم تو خیلی از شهرهای کشورمون تقریبا میشه گفت تابستونه.تابستون هم که فصل نوشیدنی های خنک و آب خنک هست.

تو این فصل معمولا دکه های فصلی ای شروع به کار میکنن که کارشون فروش یخ هست.اغلب این دکه ها با ظاهری نه چندان خوشایند یخ های غیر بهداشتی میفروشن که مردم هم مجبورن بخرن چون جایی برای عرضه یخ بهداشتی وجود نداره(یا خیلی کم هست)

کاری که شما باید بکنید اینه که یه مغازه شیک و تر تمیز با مجوز بهداشت باز کنید و سعی کنید کلیه ملزومات بهداشتی رو رعایت کنید.خودتون یا پرسنلتون هم لباس های فرم یکدست با دست کش و کلاه و… بپوشن.طوری که مشتری با ورود به مغازه تون این اطمینان رو پیدا کنه که محصول شما کاملا بهداشتی هست.کار شما اینه که تو این مغازه یخ بهداشتی در ۱۰۰ نوع قالب مختلف(یعنی قالب های متنوع) عرضه می کنید. از قالب های خیلی کوچیک گرفته تا قالب های متری.

بازاریابی و تبلیغات
با کمی تبلیغات و بعد از مدتی که کسب و کارتون جا افتاد مغازه شما به عنوان جایی که مرکز عرضه کننده یخ بهداشتی در اندازه و قالب های مختلف هست تو شهر شناخته میشه.ولی شما نباید به این کار بسنده کنید.باید خودتون شروع به بازاریابی و گسترش کار بکنید.رستوران ها،تالارهای عروسی،غذاخوری ها و همچین جاهایی میتونن مشتری های عمده شما باشن.کارتون رو با صاحبان این مشاغل مطرح کنید و ازشون بخواید که یخ مصرفیشون رو از شما بخرن.و بگین در هر اندازه و قالبی که بخوان در محل کارشون تحویلشون میدین.صاحب اون صنف هم از خداشه که یخ بهداشتی با مجوز بهداشت و با اندازه دلخواهش رو تو محل کارش تحویل بگیره.

از تالارهای عروسی هم غافل نشید.تابستونا تو این تالارها روزانه مقدار زیادی یخ و آب معدنی مصرف میشه. خب گفتیم آب معدنی.میتونید کنار همین یخ فروشی آب معدنی خنک هم پخش کنید.همین تالارهای عروسی روزانه کلی آب معدنی مصرف میکنن.یعنی شما اگه هر روز فقط به ۲۰ تا تالار آب معدنی خنک تحویل بدید درآمد میلیونی در ماه خواهید داشت.

ملزومات مورد نیاز این کسب و کار برای شروع
واسه شروع یه مغازه نیاز دارید.
فریزر بزرگ با قالب های یخ که بتونید باهاش یخ تولید کنید
ماشین یخچال دار.اوایل میتونید با وانت یخچال دار شروع کنید و بعد که کسب و کارتون رو گسترش دادید از خاور یخچال دار استفاده کنید.(البته اگه فروش عمده هم داشته باشید)
آب معدنی.این رو هم میتونید از عمده فروش ها و بعد از گسترش کارتون مستقیم از کارخونه و با چک مدت دار بخرید.
حالا اگه میخواید از این هم بالاتر برید و میلیاردر بشید چندتا شعبه تو شهر بازکنید و یه کارخونه یخ سازی باضافه پخش عمده یخ و آب معدنی خنک با چندتا کامیون یخچال دار رو تو شهرتون راه بندازید.

jobide.ir
 تشکر شده توسط: mitra0008
05-09-2016, 05:55 PM
ارسال: #3
جسارت نباشه اما این ایده هم کاملا آبکی است .اصلا هیچ توجیه اقتصادی پشتش نیست!!!حتی یخ فروشی های قدیم هم اکثرا دیگه آب معدنی می گذارند توفریزر بعد با قیمت بیشتر به مشتری می فروشند اگر هم مشتری خواست همون جا می برند و یخش را می گذارند داخل کلمن مشتری

ازطرفی درست کردن یخ تو مغازه اصلا با قیمت برق تجاری به صرفه نیست کارگاه یخسازی هم که اصلا به این روش شما به صرف نیست

تالار عروسی هم دیگه حداقل 2تا یخچال داره برای چی بیاد از شما آب معدنی و یخ بخره؟؟؟!!!

الان مصرف اصلی یخ قالبی برای مرغ و ماهی فروش و ....است اونها هم کم کم دارند با یخچال کار می کنند

بازم جسارت نباشه اما سایت شما اکثر ایده هاش صرفا داستان نویسی است و کاملا مشخصه هیچ پختگی نداره و صرفا نظر یک نفر از پشت کامپیوتر نه یک آدم سرد و گرم چشیده بازار!!!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mitra0008
05-10-2016, 09:10 AM
ارسال: #4
ممنون از نظری که دادید.ایده هایی که مطرح میشه ایده های خام هست و نیاز به چکش کاری.اینطوری هم که شما شروع کردی همه جوانب رو با منفی بافی میگین نمیشه پس باید همینطوری نشست و دست روی دست گذاشت و کاری نکرد.
من نمیخوام رو ایده ای که دادم پافشاری کنم و بگم که این ایده صد در صد اجرایی هست و بی برو برگرد سودآوره.به قول یکی از دوستان هر روز تو بازار 10 تا مغازه جدید باز میشه ولی از 10 تا فقط یکیش موفق میشه.اونم به این خاطر هست که ایده داره.تلاش و پشتکار داره.مطمئنا تو این ایده هم نکاتی هست که شاید جرقه ای باشه برای بعضی از دوستان که تو یه کسب و کار دیگه به دردشون بخوره یا همین ایده رو اجرا کنن.
(05-09-2016 05:55 PM)moele نوشته شده توسط:  تالار عروسی هم دیگه حداقل 2تا یخچال داره برای چی بیاد از شما آب معدنی و یخ بخره؟؟؟!!!
تالارهای عروسی یخچال رو گذاشتن تا شمایی که مراسمت رو اونجا برگزار میکنی آب معدنی رو بسته بسته بخری و چند ساعت قبل مراسم ببری بذاری تو یخچالشون.که این هم واسه شما هزینه داره و زمان بره و هم واسه صاحب تالار که باید بخاطر شما 7-8 ساعت یخچالهاش رو روشن نگه داره.
خب این وسط اگه یکی بیاد دو ساعت مونده به مراسم آب معدنی خنک رو تو تالار تحویل بده هم منی که مراسم دارم راضی هستم که وقتمو روز مراسم صرف خرید و نگهداری آب نمیکنم هم صاحب تالار که تو مصرف برق صرفه جویی میکنه.
همین کار رو الان چند روزه یکی از دوستان بنده شروع کرده و با 8 تا تالار صحبت کرده و همشونم استقبال کردن و داره با بقیه مذاکره میکنه.
پس با نشستن و دست دست کردن نه کار میاد سراغ کسی نه پول!
(05-09-2016 05:55 PM)moele نوشته شده توسط:  بازم جسارت نباشه اما سایت شما اکثر ایده هاش صرفا داستان نویسی است و کاملا مشخصه هیچ پختگی نداره
ما خوشحالیم که داستان هامون رو در اختیار جوونها قرار میدیم و تنها با گذشت 2 ماه تونستیم به چندتا جوون کمک کنیم که کاری رو شروع بکنن.

(05-09-2016 05:55 PM)moele نوشته شده توسط:  صرفا نظر یک نفر از پشت کامپیوتر نه یک آدم سرد و گرم چشیده بازار!!!!!
شاید از نظر شما اینظوری باشه ولی تا الان که سنی هم از بنده گذشته به کمک خدا و دوستانم تونستم چند واحد صنعتی و کارگاهی راه اندازی کنم.از شغل هایی مثل بازاریابی و تجارت میوه گرفته تا واردات رو هم انجام دادم. و تا دلتون بخواد تو بازار کار بودم و هستم و خدا رو شکر موفق هم بودم.

کاش روزی برسه که کشور ماهم مثل کشورهای پیشرفته به فکر خلاقیت و ایده های نو باشن و هی نشینن مثل اون شخصیت کارتونی بگن من میدونم... این کار نمیشه ...

jobide.ir
 تشکر شده توسط: mitra0008 , business_nuts
05-10-2016, 10:59 AM
ارسال: #5
جالبه تالار عروسی می تونه 15نوع ژله در اختیار عروس و داماد بگذاره بعد چندتا بطری آب معدنی خنک را از بیرون می گیره!!!!!!
من حداقل 5تا عروسی کاملا در جریان برنامه هاش بودم هیچ کدوم از تالارها نگفتند با خودتون آب معدنی و شربت و یخ و....بیارید .نمیگم این ایده شما احتمال موفقیتش صفره اما خیلی خیلی باید چکش کاری بشه الان واقعا خام است

شاید چندتا تالار عروسی بی رونق که اصلا یخچال هم نداشته باشند از این ایده ها استقبال کنند اما قسمت توجیه اقتصادی برای شما هم هست خنک کردن این همه آب معدنی و بار زدن و تحویل و....
 تشکر شده توسط: business_nuts
05-10-2016, 11:38 AM
ارسال: #6
ببینید ایده ها به نسبت شرایط محلی که قرار توش کار انجام بشه اجرا میشن.شاید شهر شما اینطوریه که تالارها اینهمه امکانات در اختیار صاحب مراسم میذارن ولی تو شهر ما اینطوری نیست.نه تنها دسر و میوه و شیرینی بلکه باید آب رو هم صاحب مراسم بیاره.بنده تو عروسی خودم یک روز قبل 60-70 هزار تومن دادم به چند بسته آب معدنی.و صبح روز مراسم هم به یه تاکسی تلفنی 10 تومن دادم تا اونا رو ببره تحویل تالار بده تا بذارن تو یخچال(چون تالار بیرون شهر بود).با در نظر گرفتن این شرایط من این ایده رو مطرح کردم.
روز عقد قرارداد مدیر تالار میگه که روز مراسم باید برای مثلا 800 نفر مهمونی که دارید n بسته(نه چند تا قوطی) آب معدنی بخرید و چند ساعت مونده به مراسم بیارید تا بذاریم تو یخچال.(این دقیقا چیزی بود که به بنده گفتن.حالا شیرینی و میوه و شربت به کنار).بقیه مراسمها و تالارهایی که رفتم هم همینطوری بوده.اگه همونجا میگفت آب معدنی خنک رو ما خودمون به قیمت عمده همینجا تحویلتون میدیم من یا هر کس دیگه ای بود بی برو برگرد قبول میکرد.
اینم در نظر بگیرید که n بسته آب معدنی فقط مال یک مراسم هست و معمولا تالار ها در هر روز دوتا مراسم دارن(ظهروشب) حالا اینو ضربدر مثلا 40 تا تالار بکنید.اینم از صرفه اقتصادیش.
بازم میگم شاید تو شهرهای دیگه اصلا این کار جواب نده و رسم و رسوم اونجا فرق کنه. طبیعیه که قبل انجام کاری باید جوانب کار بررسی بشه

jobide.ir
05-11-2016, 01:08 AM
ارسال: #7
نباید تو سر خلاقیت و ایده نو بزنیم.
این یک ایده هست که دوست ما معرفی کرده. و مسلما نیاز به ارزیابی و سبک و سنگین داره.
باید همه ما ایده های خودمونو حتی مسخره ترینشو بگیم و روش بحث کنیم.
از دل همین بحثا یک جرقه می تونه شکل بگیره که به درآمد بالا برسه.
چند ماه قبل یکی بهم گفت می تونی برای چک کردن اینکه تراکت پخش کن ها تراکتو درست پخش کردن از دکه های اجاره دوچرخه شهرداری استفاده کنی. تا اینو گفت من تو دلم گفتم بی خیال بابا این ایده بود تو دادی. چه قدر مسخره و من تو عمرم مسخره تر از این ایده نشنیده بودم.
تا یکی 2 ماه این حرفش تو ذهنم بود. و گهگاهی به یادش می افتادم. از اون طرف دکه های اجاره دوچرخه رو هم که میدیدم یاد این دوست می افتادم.
بعد مدتی نظرم کامل برگشت. ایدش بکر بکر بود. این دکه ها تو همه محله ها هست. به راحتی با اجاره یک دوچره می شد مناطق اطرافو سریع چک کرد و دید که آیا تراکتا درست تو همه خیابونا پخش شدن.
اون ایده کاملا چرت تبدیل شده بود به یک ایده بکر و دست اول.
 تشکر شده توسط: orgeneral , business_nuts
05-11-2016, 07:16 AM
ارسال: #8
(05-11-2016 01:08 AM)محمدرضا تراکت نوشته شده توسط:  نباید تو سر خلاقیت و ایده نو بزنیم.
این یک ایده هست که دوست ما معرفی کرده. و مسلما نیاز به ارزیابی و سبک و سنگین داره.
باید همه ما ایده های خودمونو حتی مسخره ترینشو بگیم و روش بحث کنیم.
از دل همین بحثا یک جرقه می تونه شکل بگیره که به درآمد بالا برسه.
چند ماه قبل یکی بهم گفت می تونی برای چک کردن اینکه تراکت پخش کن ها تراکتو درست پخش کردن از دکه های اجاره دوچرخه شهرداری استفاده کنی. تا اینو گفت من تو دلم گفتم بی خیال بابا این ایده بود تو دادی. چه قدر مسخره و من تو عمرم مسخره تر از این ایده نشنیده بودم.
تا یکی 2 ماه این حرفش تو ذهنم بود. و گهگاهی به یادش می افتادم. از اون طرف دکه های اجاره دوچرخه رو هم که میدیدم یاد این دوست می افتادم.
بعد مدتی نظرم کامل برگشت. ایدش بکر بکر بود. این دکه ها تو همه محله ها هست. به راحتی با اجاره یک دوچره می شد مناطق اطرافو سریع چک کرد و دید که آیا تراکتا درست تو همه خیابونا پخش شدن.
اون ایده کاملا چرت تبدیل شده بود به یک ایده بکر و دست اول.

دقیقا اینطوریه که شما میگین.
هدف از مطرح کردن ایده ها در مرحله اول ایجاد یه تلنگر هست.بعد با شاخ و برگ دادن به اون ایده و بررسی تمام جوانب یه ایده پخته به دست میاد.

jobide.ir
03-22-2017, 01:21 AM
ارسال: #9
(05-09-2016 02:09 PM)orgeneral نوشته شده توسط:  پست قبلی ناقص ارسال شد و چون ویرایش نداشت مجبور شدم ادامه ش رو تو این پست بفرستم

کم کم داریم به فصل تابستون نزدیک میشیم و همین الانش هم تو خیلی از شهرهای کشورمون تقریبا میشه گفت تابستونه.تابستون هم که فصل نوشیدنی های خنک و آب خنک هست.

تو این فصل معمولا دکه های فصلی ای شروع به کار میکنن که کارشون فروش یخ هست.اغلب این دکه ها با ظاهری نه چندان خوشایند یخ های غیر بهداشتی میفروشن که مردم هم مجبورن بخرن چون جایی برای عرضه یخ بهداشتی وجود نداره(یا خیلی کم هست)

کاری که شما باید بکنید اینه که یه مغازه شیک و تر تمیز با مجوز بهداشت باز کنید و سعی کنید کلیه ملزومات بهداشتی رو رعایت کنید.خودتون یا پرسنلتون هم لباس های فرم یکدست با دست کش و کلاه و… بپوشن.طوری که مشتری با ورود به مغازه تون این اطمینان رو پیدا کنه که محصول شما کاملا بهداشتی هست.کار شما اینه که تو این مغازه یخ بهداشتی در ۱۰۰ نوع قالب مختلف(یعنی قالب های متنوع) عرضه می کنید. از قالب های خیلی کوچیک گرفته تا قالب های متری.

بازاریابی و تبلیغات
با کمی تبلیغات و بعد از مدتی که کسب و کارتون جا افتاد مغازه شما به عنوان جایی که مرکز عرضه کننده یخ بهداشتی در اندازه و قالب های مختلف هست تو شهر شناخته میشه.ولی شما نباید به این کار بسنده کنید.باید خودتون شروع به بازاریابی و گسترش کار بکنید.رستوران ها،تالارهای عروسی،غذاخوری ها و همچین جاهایی میتونن مشتری های عمده شما باشن.کارتون رو با صاحبان این مشاغل مطرح کنید و ازشون بخواید که یخ مصرفیشون رو از شما بخرن.و بگین در هر اندازه و قالبی که بخوان در محل کارشون تحویلشون میدین.صاحب اون صنف هم از خداشه که یخ بهداشتی با مجوز بهداشت و با اندازه دلخواهش رو تو محل کارش تحویل بگیره.

از تالارهای عروسی هم غافل نشید.تابستونا تو این تالارها روزانه مقدار زیادی یخ و آب معدنی مصرف میشه. خب گفتیم آب معدنی.میتونید کنار همین یخ فروشی آب معدنی خنک هم پخش کنید.همین تالارهای عروسی روزانه کلی آب معدنی مصرف میکنن.یعنی شما اگه هر روز فقط به ۲۰ تا تالار آب معدنی خنک تحویل بدید درآمد میلیونی در ماه خواهید داشت.

ملزومات مورد نیاز این کسب و کار برای شروع
واسه شروع یه مغازه نیاز دارید.
فریزر بزرگ با قالب های یخ که بتونید باهاش یخ تولید کنید
ماشین یخچال دار.اوایل میتونید با وانت یخچال دار شروع کنید و بعد که کسب و کارتون رو گسترش دادید از خاور یخچال دار استفاده کنید.(البته اگه فروش عمده هم داشته باشید)
آب معدنی.این رو هم میتونید از عمده فروش ها و بعد از گسترش کارتون مستقیم از کارخونه و با چک مدت دار بخرید.
حالا اگه میخواید از این هم بالاتر برید و میلیاردر بشید چندتا شعبه تو شهر بازکنید و یه کارخونه یخ سازی باضافه پخش عمده یخ و آب معدنی خنک با چندتا کامیون یخچال دار رو تو شهرتون راه بندازید.

درود بر شما دوست عزیز
از طرز فکر و ایده شما واقعا خوشم اومد
درسته این ایده نیاز به چکش کاری زیادی داره و ممکنه اینطور به صورت خام جواب نده اما ایده اسمش همراهشه.ایده صرفا یه داستان یا تخیلات ذهنیه نه یک طرح توجیحی!
گاهی مسخره ترین و ساده ترین تخیلات و ایده ها میتونه جرقه یک کمپانی بزرگ رو بزنه!
شاد و پیروز باشید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کابینت آماده با درآمد بالا Fariborzgh 0 240 05-09-2022 02:49 AM
آخرین ارسال: Fariborzgh
  ایده شما برای تبلیغ مغازه شال و روسری بهنام ذوالفقارزاده 18 11,919 04-27-2022 10:47 PM
آخرین ارسال: esmail2020
  ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب orgeneral 9 6,453 04-10-2020 06:55 PM
آخرین ارسال: Smn6630
  بانک ایده (شما هم شرکت کنید) sinap 27 10,122 04-10-2020 06:35 PM
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,486 04-09-2020 08:26 AM
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,550 04-08-2020 06:35 AM
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 245 07-03-2019 09:29 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 565 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ایده ای جذاب و پرسود Sss22 3 2,496 11-27-2017 04:09 AM
آخرین ارسال: Sss22
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 14,891 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,233 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  ایده فست فود nooshabeh 19 15,687 05-17-2017 01:27 AM
آخرین ارسال: hassanrezaie
  ایده دارم Curtis 2 1,467 04-16-2017 04:37 AM
آخرین ارسال: Curtis
Shocked ایده ای نو sadegh_sbrr 50 21,989 03-12-2017 02:42 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,580 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,826 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  ایده با 100 میلیون a162 14 5,518 09-06-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: masoudebrahimkhani
  دنبال ایده ندا11 12 6,090 08-28-2016 08:31 AM
آخرین ارسال: ghanavi
  درخواست پیشنهاد ایده از روی خلاء هورداد 2 1,763 06-20-2016 09:08 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ایده ی بازی برای موبایل دارید بیاین.... hami69 1 952 06-14-2016 10:27 PM
آخرین ارسال: hami69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS