ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ...
زمان کنونی: 05-07-2024, 04:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: دلشاد حسین پور
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 45
بازدید: 11596

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ...
08-29-2012, 10:41 AM
ارسال: #21
RE: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ...
(08-29-2012 10:23 AM)manmitavanam نوشته شده توسط:  من هم کاملا معتقدم که قانون راز چیزی جدا از آموزه های دین ما نیست. در واقع همون حکایت همیشگی! هر چیزی که قوانین بشری امروز بهش میرسن رو قرآن یه زمانی آموزش داده بود.
کاری با جنبه ی دینی یا غیر دینی مساله ندارم. مشکل من اونجاست که هر وقت انرژی میگیرم و میخوام با قانون جذب پیش برم تا یه لحظه یادم میفته که خدا در راس این مساله است کامل ناامید میشم! البته از هدفم ناامید میشما! چرا؟ چون خدا "اگر بخواد" می تونه نده. میتونه هدفم رو برآورده نکنه. چرا؟ چون ممکنه صلاح من در نبخشیدنش باشه.
خب حالا با چنین دیدی(اینکه صلاح دادن و ندادن رو خدا می دونه) چطور میشه با همه ی وجود تجسم خلاق کرد و فقط به هدف فکر کرد؟! تا میام نشاط بگیرم و وجودم رو پر از آرزو و تجسم خلاق هدفم کنم، یادم میاد که خب اگه خدا بخواد می تونه نده! ممکنه یکی بیاد بگه خب از خدا بخواه. با همه ی وجود دعا کن. اما بازم آخر ماجرا میگه: اگه خدا بخواد ممکنه نده. اگر صلاحت باشه می تونه نده!
خب من بنده، با توجه به این موضوع چطور میتونم با خیال راحت چشامو ببندم و با اطمینان بگم بهش میرسم!
در واقع من همیشه بین اینکه "از خدا بخواه تا بهت بده" و "مصلحت خدا" در تضاد بودم.

ببین دوست عزیز این موضوع " اگه خدا بخواد" یا "مصلحت خدا" این هست که وقتی شما هر چیزی رو که صادقانه از خدا و کائنات درخواست کنی برآورده شدن یا نشدن اون بستگی به این داره که اون خواسته شما منفی هست یا مثبت یعنی مفید به حال خود شما و دیگران هست یا مضر و همانطور که حتما میدونی اگر جنبه مثبت داشته باشه خواسته شما برآورده میشه ولی اگر جنبه منفی داشته و به حال دیگران مضر باشه برآورده نمی شه و در واقع قانون جذب برای موارد منفی عمل نمی کنه پس اگه شما خواسته به جا و خوبی داشته باشی در براورده شدن اون شک نکن

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: پرواز , Divar , مــجــیــנ , maxsoulfly , mahdi5e
08-29-2012, 11:01 AM
ارسال: #22
در ادامه مطالب دوستمون دارا ، یک مسئله دیگه ای هم که هست اینه که ممکنه قانون جاذبه ، دید مثبت شما و تلاشهای شما در اون مسیری که داری میری جواب نده ولی یک جای دیگه نتیجه همین زحمات و دید مثبت رو میگیری .
یعنی خدا اینو به صلاح نمیدونه ولی حتما در نهایت به هدف والایی دست پیدا می کنی
البته همه اینها با فرض اینه که اون هدف تعیین شده که در ابتدا خودتون در نظر گرفتید مثبت بوده باشه یعنی به قول آقای دارا به خودتون و دیگران ضربه ای نزنه

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: M3HDI , پرواز , Divar , maxsoulfly , mahdi5e
08-29-2012, 11:08 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2012 04:01 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #23
چون توکل می کنی زانوی اشتر ببند

خوب اگر قرار بر صلاح کار باشه ، چرا بایستی اصرار بر کاری داشته باشیم که به صلاحمون نباشه؟

این طور نیست که شما برداشت داری ، خدا ارحمن الراحمینه ، نمیاد که چون جبار هم هست حال بنده شو بگیره

روزی دهنده خداست ولی خدا گفته ((لیس الانسان الا ماسعی)) انسان با سعی و تلاش به هدفش میرسد نه با صرف تفکر

موفق باشیم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: پرواز , Divar , مــجــیــנ , maxsoulfly , mahdi5e
08-29-2012, 03:13 PM
ارسال: #24
ممنونم دوستای گلم. ولی
یکسال پیش یه حق شرعی و قانونی پیش یه نفر دیگه داشتم که برای ازدواجم بهش احتیاج داشتم. با همه ی وجود از خدا خواستم. از قانون جذب هم کمک گرفتم. بیشتر از همه ی عمرم با اخلاص از خدا خواستم. باور کنید همه چیز مثبت بود و بحق. اما نداد... هنوزم که هنوزه دارم غصه ی اون پولم رو میخورم و اون طرف پولم رو نداده... تازه قصد هم نداره به این زودیا بده!
با این حساب بهم حق بدین شک کنم...
موضوع بعدی اینکه اصلا من نعوذبالله با خدا و مصلحتش که مشکلی ندارم. من دارم میگم وقتی در اون حین که میخوای با همه ی وجود تصویر سازی کنی یه هو یادت میفته که شاید" چون خدا مصلحت تو رو بهتر میدونه" ممکنه اینهمه رویاپردازی تو الکی باشه، اونوقت چطور می تونی با همه ی وجود تجسم خلاق داشته باشی؟!
 تشکر شده توسط: حامد , مــجــیــנ , maxsoulfly , mahdi5e
08-29-2012, 03:13 PM
ارسال: #25
ممنونم دوستای گلم. ولی
یکسال پیش یه حق شرعی و قانونی پیش یه نفر دیگه داشتم که برای ازدواجم بهش احتیاج داشتم. با همه ی وجود از خدا خواستم. از قانون جذب هم کمک گرفتم. بیشتر از همه ی عمرم با اخلاص از خدا خواستم. باور کنید همه چیز مثبت بود و بحق. اما نداد... هنوزم که هنوزه دارم غصه ی اون پولم رو میخورم و اون طرف پولم رو نداده... تازه قصد هم نداره به این زودیا بده!
موضوع بعدی اینکه اصلا من نعوذبالله با خدا و مصلحتش که مشکلی ندارم. من دارم میگم وقتی در اون حین که میخوای با همه ی وجود تصویر سازی کنی یه هو یادت میفته که شاید" چون خدا مصلحت تو رو بهتر میدونه" ممکنه اینهمه رویاپردازی تو الکی باشه، اونوقت چطور می تونی با همه ی وجود تجسم خلاق داشته باشی؟!
08-29-2012, 06:12 PM
ارسال: #26
دوستان عزیز
میگویند "الحق یُأخذ و لا یُعطی" حق گرفتنی است نه دادنی!
یعنی انتظار نداشته باشیم که کسی در خانه ما را بزند و حقمان را بدهد و برود! حتی اگر آن کس باریتعالی باشد بله! خواست و خواهش از خداوند هم گرفتنی است "دعونی استجب لکم" بخوانید مرا تا اجابت کنم. بنابراین گرفتن هر حقی نیاز به تحرک و جنبش و طی مسافت خاصی داره! فیزیکی یا غیر فیزیکی مانند تجسم خلاق و هدایت ذهن ناخودآگاه به سمت هدف/حق و استیفای آن. اما اینکه ما در جای خود بنشینیم و به آرزو کردن و توکل بسنده کنیم مطمئنا نتیجه ای نمیگیریم.
دوستان صراحتاً بر اساس تجربه به شما میگم و این چیزی که میگم با جذم و قاطعیت تمام بیان میکنم((شما اگر به هدفی ایمان داشته باشید و با پشتکار و حوصله آن هدف را پیگیری بکنید و در نتیجه تمرکز و تصور هدفتان کاملا مشخص و شفاف شده باشد، بدون شک زودتر از آنچه فکرش را میکنید به آن میرسید و بدانید که اگر هر جائی با شکست یا بحران روبرو شدید این پایان کار نیست بلکه حوادثی برای قوام بیشتر شما و هدفتان در این راه است چون همیشه میگویند پایان هیچ کاری بد نیست و اگر بد بود بدانید که هنوز به پایان نرسیده است))
"اسعی یا عبدی و انا اسعی معاک" ای بنده ی من، تلاش کن من کمکت میکنم. خداوند صلاح را در خیر میبیند ولا غیر! حالا اگر کسی نگران است که بنا به صلاح و مصلحت خداوندی ممکن است به هدفش نرسد بی تردید یا غش و غرضی در آن هدف وجود دارد!(با عرض معذرت) یا به خیر اندیشی خداوند شک دارد!(بازهم معذرت)
مثلا من هدفم خرید ماشین است و هر کاری میکنم به این هدف نمیرسم جدای از تمرکز و تجسم و قانون جذب و سعی و تلاش خودم، ممکن است خداوند بخواهد چیزی بهتر و ارزنده تر به من بدهد و به این خاطر تاخیر صورت میگیرد. این را در قانون جذب هم خوانده ایم.(به شکلی دیگر)
پس دوستان گلم!
به خدا توکل کنیم
هدف خود را روشن و واضح ترسیم کنیم
دیوارهای ذهنی را منفجر کنیم!!(من از یه روش خاص و شاید خنده دار استفاده میکنم!)
هر روز و هر ساعت به هدف خود فکر کنیم
تا آنجا که میتوانیم در راه رسیدن به هدف خود انرژی صرف کنیم(فیزیکی و غیرفیزیکی)
لبخند بزنیم و با اعتماد به نفس از نتایج تلاش خود مطمئن باشیم
و بدانیم که قانون جذب،دعا و نیایش به درگاه خداوند،کار و تلاش،کسب درآمد هیچ کدام هدف نیست، بلکه وسیله ای است برای رسیدن به خوشی! همین! این را من نمیگویم آنتونی رابینز بزرگ میگوید!
پس بیائیم خوشی را مشروط به رسیدن به اهداف نکنیم...
ما میتوانیم هر لحظه و هر آن خوش باشیم، دلایل خوشی هم زیاد است، اگر هم نبود نباشد! لازم نیست! همینطور سعی کنیم بدون هیچ دلیل خوش باشیم و این را به عادت همیشگی تبدیل کنیم.
اول خوش باش،شاد باش،لبخند بزن! بعد برو دنبال هدفت ببین دنیا برویت میخندد، مردم جور دیگری میشوند و خداوند هم از آدم عبوس و بدخلق و همیشه افسرده خوشش نمی آید!

خوش و خرم باشید و پایدار...حمـــــزه

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: M3HDI , حامد , P@RSA , مــجــیــנ , پرواز , dara , maxsoulfly , mahdi5e
08-29-2012, 07:37 PM
ارسال: #27
http://www.hawzah.net/fa/MagArt.html?Mag...berID=5390
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ
08-29-2012, 10:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-29-2012 11:04 PM، توسط P@RSA.)
ارسال: #28
سلام به همگي
دوستان خواهشا بجاي اين همه بحث و مجادله پيرامون اين قانون مهم كه توسط دانشمندان اثبات شده،بياييم چگونگي استفاده بهتر و صحيحتر از آن را بياموزيم و به همديگر ياد بدهيم.وبا اينگونه بحثها موجبات دوري برخي از دوستان با ارزش را از انجمن فراهم نكنيم.
ياد بگيريم همه فاكتورهاي قانون جذب را رعايت و به آنها عادت كنيم.

(08-29-2012 03:13 PM)manmitavanam نوشته شده توسط:  ممنونم دوستای گلم. ولی

بنظر من شما به طلب خود فكر كرديد و روي اين مطلب انرژي گذاشتيد(اين يعني افزايش طلب شما) اگر به بدست آوردن مبلغ مورد نياز خود و شرايطي كه بعد از آن پيدا خواهيد كرد فكر ميكرديد.....

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , مــجــیــנ , پرواز , maxsoulfly , mahdi5e
08-30-2012, 03:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-31-2012 04:35 PM، توسط Divar.)
ارسال: #29
قابل توجه دوست عزیزمون manmitavanam :
اینجوری نیست که من بشینم یه گوشه فقط تمرکز و تجسم سازی کنم که هر چیز خوبی بیاد سراغ من و ...
اگه اینجوری میبود که تلاش و زحمت دیگه معنی نداشت !
این مطلب که من بشینم یه گوشه تجسم سازی کنم که من می خوام نفر اول کنکور بشم ولی شاید خدا دوست نداشته باشه و مصلحت ندونه ، بیشتر شبیه یه موضوع مضحک و خنده داره تا تفکر عقلانی ...
تو تلاشتو بکن زحمتتو بکش و بعد بشین مثبت سازی کن اگه واقعا توی "اون شرایط حق و بنفعت" باشه بدون رد خور خدا خواسته تو اجابت میکنه

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: Delta.H , M3HDI , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , درناز , پرواز , dara , nazli , maxsoulfly , mir abbas , jahanagahi
08-31-2012, 03:27 AM
ارسال: #30
شرمنده دوستان من توی تایپیک بالا یه سوتی خیلی بد دادم، امیدوارم دوستان منظورمو بد متوجه نشده باشن !!!
الانم نمی دونم از کجا ویرایش کنم ، دوستان راهنمایی کنید که چطور پست ویرایش کنم.
Sad

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,617 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,607 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,929 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,736 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,733 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,967 04-30-2017 03:09 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 46,327 11-09-2016 03:48 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,499 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,589 05-07-2014 10:38 PM
  به نظر شما انسان شرایط را می سازد یا شرایط انسان را می سازد؟ کامیار کاظمی 20 4,205 01-27-2014 01:55 PM
آخرین ارسال: Aseman
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,111 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,858 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,349 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,036 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  وقتی من و آقای قربانیان هک را جذب میکنیم!! کامیار کاظمی 20 2,385 11-15-2012 12:09 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  جذب اتوموبیل در چهار روز؟! Alireza_Kh 35 6,234 05-02-2012 10:56 PM
آخرین ارسال: goldmen
Rainbow براستي ! قانون جذب چگونه فعال مي شود ؟ دلشاد حسین پور 0 1,763 09-26-2011 08:06 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
Rainbow اين قانون جذب چه اشکالي پيدا کرده، پس چرا آرزوهايم عملي نمي شوند دلشاد حسین پور 0 1,565 09-26-2011 08:03 PM
Rainbow مايكل لوسير و كليدهاي طلايي قانون جذب دلشاد حسین پور 0 4,611 09-26-2011 07:59 PM
Rainbow همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون و آن قانون جاذبه است دلشاد حسین پور 0 1,185 09-26-2011 07:58 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS