ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی!
زمان کنونی: 05-07-2024, 07:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Haavin
آخرین ارسال: عباس111
پاسخ: 11
بازدید: 3311

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-19-2012, 03:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-19-2012 04:01 PM، توسط Haavin.)
ارسال: #1
امروز داشتم فکر می‌کردم توی مسیر موفقیت و تلاش‌های طاقت فارسا خیلی‌ وقتا شده خسته بشم کم بیارم یا اگه کارها یا شرایط درست و دلخواه پیش نره عصبی و ناامید بشم ولی‌ بعدش دوباره بلند شدم و از اول شروع کردم به پیدا کردن یه راه یا حتا ساختن راه حل جدید .شما هم حتما این شرایط رو تجربه کردین .گفتم شاید بد نباشه راه‌های که واسه خلاصی از احساسات بد تو ی شرایط ناا مطلوب امتحان کردیم رو در اختیار هم بگذریم که به یاری هم از شرایط سخت فرصتهای بزرگ میلیاردر شدن رو به دست بیاریم12_002
مثلا من خودم هر دفعه اینجوری میشم همه چیو میزارم کنار اولش میرم با رانندگی‌ حسابی‌ احساسات و خستگیمو در می‌کنم.جمله‌های کتاب مورد علاقه‌ام یعنی‌'' جادوی فکر بزرگ'' رو می‌خونم بعد سعی‌ می‌کنم رو مساله طوری فک کنم که انگار تنها کسی‌ هستم که میتونه تو دنیا راه حلی واسه حل این موضوع پیدا کنه در ضمن از یه تخته هم استفاده هم استفاده می‌کنم که همه چیو مرتب با استراتژی بنویسم که فکرمو باز تر کنه نسبت به مجهول اینجوری نتیجه‌های خوبی‌ میگیرم شما چطور ؟؟

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , m_grate29 , safari-cht , sokoot , c4t3r , jahanagahi , dost , سودابه , sabaeng , mardin-b , Elixir , iran , ceyton , shamsa , iranbano
08-19-2012, 05:34 PM
ارسال: #2
RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی!
من بارها شده خیلی ناامید شدم ... ولی شاید کمر از 1 ساعت دوباره به خودم میام
و هر زمان هم که خیلی دپرس میشم تنها کاری که انجام میدم با خدا صحبت میکنم و اونم انرژی وصف نشدنی درونم ایجاد میکنه
و دیگر خانومم که سر تا پا انرژی هستش
باور کنید خدا همه چیزه. با خدا باش پادشاهی کن بی خدایی هر چه خواهی کن
دلیلش ایمان به خدا خودم هستش
همیشه میگم نباید شانس در خونمونو بزنه باید شایستگی پولدار شدنو داشته باشم که به شانس اعتقاد ندارم

باور کنید تو خانواده ی ما زمانی که من شروع کردم همه میگفتن بچه ایی ... برو دنبال بازیت ... تو رو به چه پول درآوردن ... فقط مادر و پدرم تشویقم کردن در حالی که اصلا نیازی به پول نداشتیم و نداریم ولی من عاشق پولم

زمانیکه به رویاهام فکر میکنم 100000000000 برابر انرژی میگیرم
 تشکر شده توسط: Haavin , safari-cht , P@RSA , مــجــیــנ , تنگسیر , tondar12 , jahanagahi , kafi , dost , سودابه , iranboy , Divar , iran , shamsa
08-21-2012, 11:50 AM
ارسال: #3
تاپیک زیبایی است.

شخصا اگر در موردی موفقیتم کمتر باشد(بنظرم واژه شکست و عدم موفقیت نداریم، فقط گاهی موفقیت ها کم رنگتر هستند!) مطمئن هستم در بخشی از کار احساسی رفتار کرده ام و با منطق سعی میکنم در تمام ماجرا، یکبار به عقب بازگردم تا گره ها را کشف و حل کنم.

تاپیک مهم شد که بیشتر دیده شود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , m_grate29 , jahanagahi , dost , sabaeng
08-21-2012, 12:56 PM
ارسال: #4
من الان چند روزی است که به همین حالت دچار شده ام . از بس کارها تو هم تو هم شده که سر کلاف کارها گم شده .
فشار کاری زیاد و انرژی پایین . گاهی خیلی خسته میشم از بس فکرای مختلف تو سرمه . تمرکزم رو از دست دادم .
فکر کنم بهترین راه حل اونه که همین حالا دست از کار و فکر برای چند ساعت و یا حتی چند روزی بکشم . برم یه جایی آرام و زیبا ( مثلاٌ مسافرت شمال کنار دریا ) خودم رو آروم کنم و بعد روی کارم تمرکز کنم .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: Haavin , m_grate29 , M3HDI , jahanagahi , sabaeng , mrs.abbasi
08-21-2012, 12:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2012 03:06 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #5
دقیقا ! هیچ وقت نباید تسلیم شرایط بشیم ! همین چند وقت گذشته خود من تو یه مشکلی‌ گیر کرده بودم .اصلا تا مدتها چیز امیدوار کننده‌ای به ذهنم نمی‌رسید ایک بتونم مشکلمو حل کنم‌ام بالاخره ایدی مناسب به ذهنم سرازیر شد به قول ظریفی‌ : نباید منتظر خلاقیت بمعنی‌ ماباید خودمان خلاقیت رو ایجاد کنیم.حتا اگه مجبور باشیم اولش ادای فکر کردن رو در بیاریم ،باور کنید خود افکار خوب مثل طوفان ذهنی‌ تک نفر یکدفعه ظاهر می‌شه

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: m_grate29 , sharif3000 , M3HDI , jahanagahi , قادر سلمانی , سودابه , sabaeng , shamsa
09-27-2012, 02:49 PM
ارسال: #6
تهدیدها و فرصتها همیشه در اطراف ما هستند.
موفق کسی است که تهدیدها را دور و فرصتها را به خود نزدیک کند.
و موفق تر از او کسی است که تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.
مثل این آقا موشه!

[تصویر: mouse.gif]

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , vahid61 , mjdehghani , M3HDI , jahanagahi , Haavin , davoud.ce , dost , سودابه , sabaeng , shamsa , zahra rezaei
09-27-2012, 07:27 PM
ارسال: #7
به یه جای خلوت بروید ( تنهایی و در مکانی سر سبز یا کنار رو دخانه و یا کوه ) یه مقدار هوای تازه به سرتون بخوره و بشینید سر صبر از اول تا آخر مرور کنید . وسط راه به گره هایی بر می خورید با صبر و انرژی گرفتن از محیط ( که به نظر من به دور از شلوغی و هیاهو آدم خودش رو به خدا نزدیک تر حس می کنه و حضور خدا رو بیشتر حس می کنه و این میشه منبع سرشاری از انرژی) راه حل ان گره ها رو پیدا کنید . بلند بلند فکر کنید . کسی اون نزدیکی نیست شما تخلیه روحی میشید و سبک که شدید بر گردید کلا دیدتون عوض می شه .
برا من جواب داده . من جمعه ها اغلب توی طبیعت هستم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , M3HDI , jahanagahi , قادر سلمانی , Haavin , dost , سودابه , sabaeng , shamsa
09-27-2012, 09:59 PM
ارسال: #8
عزیزان خواهش میکنم توجه فرمائید:
بارها توضیح داده شده که اهداف خود را بنویسند و بقیه مسائل که در تایپیک امضای من وجود دارد .
این اهداف باید زمان معین و منطقی داشته باشد.مهمترین مسئله , لذت بردن از مسیر رسیدن به هدف است.
من در 45 و 50سالگی برنامه 5ساله و 10ساله نوشتم و با همت خودم و کمک خالقم به آن رسیدم.

عزیزان باور کنید تا اهداف خود را مکتوب نکنید تقریبا محال است به آن برسید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , amiryazdani138 , M3HDI , قادر سلمانی , Haavin , kafi , dost , سودابه , iranboy , shamsa
09-27-2012, 10:10 PM
ارسال: #9
(09-27-2012 09:59 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  عزیزان خواهش میکنم توجه فرمائید:
بارها توضیح داده شده که اهداف خود را بنویسند و بقیه مسائل که در تایپیک امضای من وجود دارد .
این اهداف باید زمان معین و منطقی داشته باشد.مهمترین مسئله , لذت بردن از مسیر رسیدن به هدف است.
من در 45 و 50سالگی برنامه 5ساله و 10ساله نوشتم و با همت خودم و کمک خالقم به آن رسیدم.

عزیزان باور کنید تا اهداف خود را مکتوب نکنید تقریبا محال است به آن برسید.
سلام جناب قربانیان.
این اهدافی که می فرمایید مشخص کنیم منظورتون چه اهدافی هست؟
مظورتون این هست که فقط رسیدن به میزان مورد نظر ثروت در آینده رو مشخص کنیم؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , dost
09-27-2012, 10:13 PM
ارسال: #10
در رابطه با نوشتن اهداف تایپیکی ایجاد کرده ام لطفا به دقت مطالعه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Haavin , dost , سودابه , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 148 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,825 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,660 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 981 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 309 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 283 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 936 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 731 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 485 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 290 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,269 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 390 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,976 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,338 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,513 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 19,035 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,841 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,021 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  شماره تماس کاربر به نام jahanagahi H.hemati148 1 510 06-18-2016 07:14 PM
آخرین ارسال: saadati
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,706 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS