سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! (/showthread.php?tid=4021)

صفحه ها: 1 2

استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - Haavin - 08-19-2012 03:58 PM

امروز داشتم فکر می‌کردم توی مسیر موفقیت و تلاش‌های طاقت فارسا خیلی‌ وقتا شده خسته بشم کم بیارم یا اگه کارها یا شرایط درست و دلخواه پیش نره عصبی و ناامید بشم ولی‌ بعدش دوباره بلند شدم و از اول شروع کردم به پیدا کردن یه راه یا حتا ساختن راه حل جدید .شما هم حتما این شرایط رو تجربه کردین .گفتم شاید بد نباشه راه‌های که واسه خلاصی از احساسات بد تو ی شرایط ناا مطلوب امتحان کردیم رو در اختیار هم بگذریم که به یاری هم از شرایط سخت فرصتهای بزرگ میلیاردر شدن رو به دست بیاریم12_002
مثلا من خودم هر دفعه اینجوری میشم همه چیو میزارم کنار اولش میرم با رانندگی‌ حسابی‌ احساسات و خستگیمو در می‌کنم.جمله‌های کتاب مورد علاقه‌ام یعنی‌'' جادوی فکر بزرگ'' رو می‌خونم بعد سعی‌ می‌کنم رو مساله طوری فک کنم که انگار تنها کسی‌ هستم که میتونه تو دنیا راه حلی واسه حل این موضوع پیدا کنه در ضمن از یه تخته هم استفاده هم استفاده می‌کنم که همه چیو مرتب با استراتژی بنویسم که فکرمو باز تر کنه نسبت به مجهول اینجوری نتیجه‌های خوبی‌ میگیرم شما چطور ؟؟

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - m_grate29 - 08-19-2012 05:34 PM

من بارها شده خیلی ناامید شدم ... ولی شاید کمر از 1 ساعت دوباره به خودم میام
و هر زمان هم که خیلی دپرس میشم تنها کاری که انجام میدم با خدا صحبت میکنم و اونم انرژی وصف نشدنی درونم ایجاد میکنه
و دیگر خانومم که سر تا پا انرژی هستش
باور کنید خدا همه چیزه. با خدا باش پادشاهی کن بی خدایی هر چه خواهی کن
دلیلش ایمان به خدا خودم هستش
همیشه میگم نباید شانس در خونمونو بزنه باید شایستگی پولدار شدنو داشته باشم که به شانس اعتقاد ندارم

باور کنید تو خانواده ی ما زمانی که من شروع کردم همه میگفتن بچه ایی ... برو دنبال بازیت ... تو رو به چه پول درآوردن ... فقط مادر و پدرم تشویقم کردن در حالی که اصلا نیازی به پول نداشتیم و نداریم ولی من عاشق پولم

زمانیکه به رویاهام فکر میکنم 100000000000 برابر انرژی میگیرم

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - کامیار کاظمی - 08-21-2012 11:50 AM

تاپیک زیبایی است.

شخصا اگر در موردی موفقیتم کمتر باشد(بنظرم واژه شکست و عدم موفقیت نداریم، فقط گاهی موفقیت ها کم رنگتر هستند!) مطمئن هستم در بخشی از کار احساسی رفتار کرده ام و با منطق سعی میکنم در تمام ماجرا، یکبار به عقب بازگردم تا گره ها را کشف و حل کنم.

تاپیک مهم شد که بیشتر دیده شود.

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - ahmad rezaee - 08-21-2012 12:56 PM

من الان چند روزی است که به همین حالت دچار شده ام . از بس کارها تو هم تو هم شده که سر کلاف کارها گم شده .
فشار کاری زیاد و انرژی پایین . گاهی خیلی خسته میشم از بس فکرای مختلف تو سرمه . تمرکزم رو از دست دادم .
فکر کنم بهترین راه حل اونه که همین حالا دست از کار و فکر برای چند ساعت و یا حتی چند روزی بکشم . برم یه جایی آرام و زیبا ( مثلاٌ مسافرت شمال کنار دریا ) خودم رو آروم کنم و بعد روی کارم تمرکز کنم .

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - Haavin - 08-21-2012 12:56 PM

دقیقا ! هیچ وقت نباید تسلیم شرایط بشیم ! همین چند وقت گذشته خود من تو یه مشکلی‌ گیر کرده بودم .اصلا تا مدتها چیز امیدوار کننده‌ای به ذهنم نمی‌رسید ایک بتونم مشکلمو حل کنم‌ام بالاخره ایدی مناسب به ذهنم سرازیر شد به قول ظریفی‌ : نباید منتظر خلاقیت بمعنی‌ ماباید خودمان خلاقیت رو ایجاد کنیم.حتا اگه مجبور باشیم اولش ادای فکر کردن رو در بیاریم ،باور کنید خود افکار خوب مثل طوفان ذهنی‌ تک نفر یکدفعه ظاهر می‌شه

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - بهنام ذوالفقارزاده - 09-27-2012 02:49 PM

تهدیدها و فرصتها همیشه در اطراف ما هستند.
موفق کسی است که تهدیدها را دور و فرصتها را به خود نزدیک کند.
و موفق تر از او کسی است که تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.
مثل این آقا موشه!

[تصویر: mouse.gif]

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - mjdehghani - 09-27-2012 07:27 PM

به یه جای خلوت بروید ( تنهایی و در مکانی سر سبز یا کنار رو دخانه و یا کوه ) یه مقدار هوای تازه به سرتون بخوره و بشینید سر صبر از اول تا آخر مرور کنید . وسط راه به گره هایی بر می خورید با صبر و انرژی گرفتن از محیط ( که به نظر من به دور از شلوغی و هیاهو آدم خودش رو به خدا نزدیک تر حس می کنه و حضور خدا رو بیشتر حس می کنه و این میشه منبع سرشاری از انرژی) راه حل ان گره ها رو پیدا کنید . بلند بلند فکر کنید . کسی اون نزدیکی نیست شما تخلیه روحی میشید و سبک که شدید بر گردید کلا دیدتون عوض می شه .
برا من جواب داده . من جمعه ها اغلب توی طبیعت هستم .

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - jahanagahi - 09-27-2012 09:59 PM

عزیزان خواهش میکنم توجه فرمائید:
بارها توضیح داده شده که اهداف خود را بنویسند و بقیه مسائل که در تایپیک امضای من وجود دارد .
این اهداف باید زمان معین و منطقی داشته باشد.مهمترین مسئله , لذت بردن از مسیر رسیدن به هدف است.
من در 45 و 50سالگی برنامه 5ساله و 10ساله نوشتم و با همت خودم و کمک خالقم به آن رسیدم.

عزیزان باور کنید تا اهداف خود را مکتوب نکنید تقریبا محال است به آن برسید.

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - amiryazdani138 - 09-27-2012 10:10 PM

(09-27-2012 09:59 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  عزیزان خواهش میکنم توجه فرمائید:
بارها توضیح داده شده که اهداف خود را بنویسند و بقیه مسائل که در تایپیک امضای من وجود دارد .
این اهداف باید زمان معین و منطقی داشته باشد.مهمترین مسئله , لذت بردن از مسیر رسیدن به هدف است.
من در 45 و 50سالگی برنامه 5ساله و 10ساله نوشتم و با همت خودم و کمک خالقم به آن رسیدم.

عزیزان باور کنید تا اهداف خود را مکتوب نکنید تقریبا محال است به آن برسید.
سلام جناب قربانیان.
این اهدافی که می فرمایید مشخص کنیم منظورتون چه اهدافی هست؟
مظورتون این هست که فقط رسیدن به میزان مورد نظر ثروت در آینده رو مشخص کنیم؟

RE: استفاده از شرایط بد به نفع پیروزی! - jahanagahi - 09-27-2012 10:13 PM

در رابطه با نوشتن اهداف تایپیکی ایجاد کرده ام لطفا به دقت مطالعه فرمائید.