ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی میوه فروشی
زمان کنونی: 05-09-2024, 04:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: م.ع
آخرین ارسال: MashTi Ali
پاسخ: 19
بازدید: 62050

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی میوه فروشی
02-12-2014, 01:26 AM
ارسال: #11
RE: راه اندازی میوه فروشی
سلام دوست گرامی.

چون شما در شهرک مذکور تنها ارائه کننده میوه به مردم هستید این یک امتیاز بسیار بزرگ برای شماست.
اگر شما قدر این امتیاز بسیار بزرگ را بدانید و راه و روش کسب و کار ومشتری مداری را بدانید قطعا پیشرفت خواهید کرد.

من راجب میوه فروشی و خرید میوه اطلاعات خاصی ندارم ( که دوستان به طور جامع راهنمایی های لازم رو ارائه فرمودند.)
اما چیزی که هست کلیت انجام کار رو میتونم خدمت شما عرض کنم.

1- چون شما به صورت انحصاری در شهرک مذکور میوه رو ارائه میفرمایید اگر مشتری مداری خوبی داشته باشید موفق خواهید شد.
2-اگر فرد مورد اطمینان ( برادر و یا دوست صمیمی که اطمینان کامل داشته باشید ازشون که بعدن برای خودتون رقیب نخواهند شد ) ایشان را در کار خویش شریک فرمایید ( چون وقت خودتون محدوده شریک میگیرید.) اصلا و ابدا نگران درامد کم در ابتدا نباشید ( حتی اگر مجبور بودین اون 700 تومن رو 50-50 تقسیم کنین بازم برای شروع استارتش رو بزنین)
3-سعی کنید برای شروع و استارت کار فرا مشتری مدار باشید ( خدماتی متمایز با قیمتی رقابتی ارائه نمایید.)
4- تبلیغات بسیار زیاد همراه امکاناتی از قبول تحویل رایگان درب واحد ( برخی خانم ها و میانسالان و سالمندان براشون مشکل حضوری خدمت شما بیان و خرید کنند.)
5-تمام فکر و ذکر و زمان خود را معطوف به کشف راه های انجام کار مذکور نمایید.

قطعا نتیجه خواهید گرفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: م.ع , مهدی 1 , thundrill , arezu
02-12-2014, 09:00 AM
ارسال: #12
(02-11-2014 10:01 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  خالص ماهی یک تومن !!!!
میوه فروشی روزی 100 حداقل درامدشه داداشی ،
شما حساب کن روزی چند کیلو میوه می فروشی ، حداقل 30 درصد هم سود خالص داره ، یک ضرب و تقسیم کن سودت درمیاد

نه عزیز اینگونه هم نیست

یه ضرب و تقسیم کن برای باری که فروش نمیره و خراب میشه

یه ضرب تقسیم کن برای باری که میپوسه

یه ضرب و تقسیم کن برای باری که از میدان میخره خراب درمیاد

مگر کسی میتونه بدون اینکه ارایشگری بلد باشه بره ارایشگاه بزنه

من این حرفم از روی تجربه است اگر تجربه نداری نکن میدونم ضرر میکنی

وگرنه سود و ضرر تو که نفعی برای من نداره

خرید بار + چیدمان بار + فروش بار+ دست زدن بار+ جدا کردن بار + دادن قیمت بار و... احتیاج به تجربه داره
 تشکر شده توسط: م.ع , مهدی 1 , thundrill , arezu
02-13-2014, 12:37 AM
ارسال: #13
(02-12-2014 09:00 AM)مهران 313 نوشته شده توسط:  
شما حساب کن روزی چند کیلو میوه می فروشی ، حداقل 30 درصد هم سود خالص داره ، یک ضرب و تقسیم کن سودت درمیاد

نه عزیز اینگونه هم نیست

خرید بار + چیدمان بار + فروش بار+ دست زدن بار+ جدا کردن بار + دادن قیمت بار و... احتیاج به تجربه داره

با تخصصی بودن کار که مشکلی من ندارم ، من هم به همه پیشنهاد می کنم بدون تجربه وارد حرفه ای نشن ، توی پست های قبلی هم بهشون پبشنهاد کردم که با یک آدم وارد شریک بشن

اما در مورد ضرب و تقسیم ها که شما گفتی ، بله با احتساب همه این موارد ، بازم می گم یک میوه فروش بر خیابان اصلی یا جای پررفت آمد نه توی کوچه و ... روزانه حداقل حداقل با احتساب خرابی ها و حراجی ها و ... 100 خالص سود داره ،
هر چند اونهایی که من ازشون میوه می گیرم ،معمولیهاشون معمولا روزی یک نیسان را بار میارند

ضمنا اینم بگم ، فکر نکنید روزی 100 تومن خیلی پوله ، دو نفر اصولا شریکند . می افته ماهی 1.5 که برای چنین کار سنگینی که از 2 3 نصف شب شروع می شه تا 11 12 شب اصلا پولی نیست .

این جمله مهران هم واقعا درسته

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: thundrill , م.ع , esmailpour , arezu
02-13-2014, 02:05 AM
ارسال: #14
(02-12-2014 09:00 AM)مهران 313 نوشته شده توسط:  

نه عزیز اینگونه هم نیست

چرا 30 درصد نداره؟
الان گوجه داره 1700 تا 1900 فروخته میشه تو مغازه ها در صورتی که همین گوجه رو دارن 900 تا 1000 میخرن
چقدر هزینه حمل میخوره به این بار تا مغازه؟
چند درصد این میوه با قیمت 1800 میانگین فروخته میشه؟
چند درصد مابقی با قیمت 1300 تا 1400 فروخته میشه؟
چند درصدش خراب میشه؟
 تشکر شده توسط: aria898210 , thundrill , م.ع , arezu
02-13-2014, 12:12 PM
ارسال: #15
(02-11-2014 05:03 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  محمد جان ، این طرز کسب درامد شوهر عمه محترم شما ، اصلا برای بنده قابل قبول نیست ، به هزاران روش می شه پول دراورد که لازم نباشه اینجوری شخصیت آدم هم خرد نشه و نیازی هم به اینکارها نباشه . یعنی چی واقعا اینکارها Huh می ره بالا پایین نمی یاد و و و ، شما خودت را بزار جای نقر مقابل ایشون حالا ببین چه احساسی نسبت به چنین آدمی داری !!

سلام آقا مهدیA00 (8) ، البته شما یه پا استادین ولی یه توضیح کوچولو فقط بدم، اینکه مثلا شوهر خاله من با مثلا انجام این کارا شخصیتش خورد میشه یا نه، بستگی به دید شخصی خودش داره و این موضوع یه امر نسبیه ، یه وقت سوء تفاهم نشه ، منظورم اینه که مثلا شوهر خاله من این کارها رو اصلا کسر شان نمیدونه و اتفاقا به نظرش کسایی که از پس انجام این کار ها بر نمیان ، زرنگ نیستن و بر عکش شما این طرز فکر و رفتار رو کسر شان میدونید و افرادی رو که به غیر از این راه ها جنس بگیرن زرنگ میدونید. و این که طرف مقابل تو جایی مثل میدون تره بار اصلا دلش که به حال شما نمیسوزه و فقط دنبال سود خودشه، همین شوهر خاله من یه بار نرفت بالای کامیون ، یه سبد انگور کشمشی بهش انداختن همه ی اون سبد شد ضرر.
من فقط یه طرز فکر و رفتار رو گفتم که اون دوست عزیزی که این تاپیک رو راه انداختن با توجه به ابعاد شخصیتی و رفتاری و طرز فکرشون میتونن ببینن که آیا این روش به کارشون میاد یا نه و از کمک های دوستان بزرگ دیگه ای همچون شما بهره مند بشن

I'm gonna reach for the stars
Although they look pretty far
I'm gonna find my own way
And take a chance on today

For everyone there comes a time
When the light inside begins to shine
 تشکر شده توسط: م.ع , arezu
11-24-2014, 02:27 AM
ارسال: #16
سلام به همگی
من یه وانت دارم که یه مدتی حدود یه ماه و خورده ای برای یکی از دوستام که سوبرمارکت داشت میوه میاوردم و پونزده درصد هم روی فاکتور میدون می کشیدم و بهش می دادم که سود من می شد پونزده درصد. خلاصه بگم بعد از یه مدتی دیدم خوبه برای دو سه تا سوپری دیگه هم همین کار رو کردم.
در مورد سود عرض کنم سود هر میوه ای متفاوته از ده درصد مثل موز تا سی صد درصد مثل هلو یا چهارصد درصد مثل فلفل دلمه ای.
در طول مدتی که این کار رو می کردم محاسبه کردم دیدم به طور متوسط روی کاغذ هفتاد درصد دقیقش شصت و نه درصد روی میوه ها سود می کردند که با توجه به پرتی محدود و ضایعات کم و وزن سبد و ... من خالص رو پنجاه درصد محاسبه کردم.
خلاصه بگم دوستان سوپری با داشتن دو تا طبقه برای میوه ماهانه حدود دو تا دو و نیم سود میکردند و من به سود پانزده درصدی خودم که حدود هفتصد هشتصد تومنی می شد رسیدم بعد فک کردم چرا خودم رو الاف کار کابینت سازی که داشتم می کردم در صورتی که کار کابینت با چک هست و بسیار سنگین هرچند سود بسیار مناسب در حدود پنجاه درصد داره ولی کار خیلی سنگین تر از میوه فروشی است .
القصه، کارگاه رو جمع کردم و وسایل سنگین مثل دورکن و ... رو فروختم الان می خوام رو وانت خودم بفروشم .
راستی توی تابستون یادم نمیره نیسانی ها دو تن انگور می خریدند کیلویی هزار، سبدی میفروختن دو هزار که سودش میشه ناقابل روزی یک تومن
الهی بمیرم براشون و میوه فروشا اون انگور بی دونه رو میدادن سه تا سه و نیم .
کار میوه فروشی سودش وحشتناکه ولی بسیار سخته/ اصل سود تو خریده که باید خیلی فرز و زرنگ باشی ولی برای کار دوم بیشتر شبیه شوخی می مونه.
خیلی طولانی شد. ببخشید
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , arezu
11-24-2014, 05:36 PM
ارسال: #17
سلام این آقایی که این تاپیک رو راه انداخت آخرش میوه فروشی زد؟؟؟؟ چرا بچه ها نتیجه کاراشونو نمیزنند ؟؟؟ دوست عزیزم که میخوای با وانتت میوه بفروشی لطفا نتیجه کارتو و سود و ضررت رو همینجا بنویس ... انشاالله موفق باشی10_004

آرزو مند آرزوهایتان آرزو
07-21-2016, 12:56 PM
ارسال: #18
سلام
اینکه میوه فروش سود 70 درصد و حتی 100 درصد بگیره تا چقدر درسته؟سود منطقی اسلامی مگر 10 تا 20 درصد نیست؟
میخوام بدونم که وارد همچین کاری شدیم خدای نکرده پولمون حرام نباشه
07-21-2016, 05:50 PM
ارسال: #19
(07-21-2016 12:56 PM)rezawh نوشته شده توسط:  سلام
اینکه میوه فروش سود 70 درصد و حتی 100 درصد بگیره تا چقدر درسته؟سود منطقی اسلامی مگر 10 تا 20 درصد نیست؟
میخوام بدونم که وارد همچین کاری شدیم خدای نکرده پولمون حرام نباشه

نه بابا حرام کجا بود
Huh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,387 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
  راه اندازی شغل لیلا و وحید 0 601 11-08-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: لیلا و وحید
  راه اندازی دو دهنه مغازه newman222 1 1,775 07-21-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: irandac
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,424 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی elena65 13 3,483 12-13-2015 01:03 PM
آخرین ارسال: clik8000
Rainbow راه اندازی تولیدی پوشاک saeed ma 16 6,574 10-24-2015 09:11 PM
آخرین ارسال: Nahidyashar
  راه اندازی یک فروشگاه و خدمات موبایل(نظر شما چیست؟) Hossein24 0 782 04-26-2015 12:34 AM
آخرین ارسال: Hossein24
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,627 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  راه و روش مطالعه کتاب jahanagahi 5 972 09-24-2014 12:42 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در ایجاد مغازه کتاب فروشی _morteza_ 22 33,588 06-08-2014 04:54 PM
آخرین ارسال: _morteza_
  راه اندازی سایت بانک اطلاعات م.ع 3 1,484 06-06-2014 06:18 PM
آخرین ارسال: م.ع
  سلام عزیزان دلم کار تولیدی راه بندازیم یا خونه بخریم تو این بازار راکد ؟ ؟ کاظم کاظمی 6 2,746 05-21-2014 06:03 PM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ الی فروزان 3 2,328 04-12-2014 04:27 PM
آخرین ارسال: الی فروزان
  پرورش پرنده-----پرنده فروشی مرتضی-تهران 11 3,227 01-18-2014 01:47 AM
آخرین ارسال: hesaab
  راه اندازی کارگاه تولید پوشاک behnamf8 8 29,845 09-02-2013 08:44 PM
  راهنمايي در مورد راه اندازي پخش مواد غذايي در شمال كشور abco 8 3,578 08-28-2013 01:07 AM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  کتاب فروشی آنلاینی برای انجمن کامیار کاظمی 16 3,915 08-02-2013 06:49 AM
  راه اندازی فروشگاه شارژ سیمکارت سید محمد 12 3,136 04-20-2013 03:49 PM
آخرین ارسال: pooya2m
  برای راه اندازی یه شرکت بازاریابی کالا و خدمات باید چیکار کنم؟ webmilyard 0 2,041 02-07-2013 09:30 PM
آخرین ارسال: webmilyard
  راه اندازی شرکت در زمینه IT davoud.ce 7 2,450 01-11-2013 03:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS