ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش پرنده-----پرنده فروشی
زمان کنونی: 04-28-2024, 06:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مرتضی-تهران
آخرین ارسال: hesaab
پاسخ: 12
بازدید: 3210

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-28-2013, 01:40 AM
ارسال: #1
سلام....یه دوستی تو همین سایت هم یه مورد پرورش مرغ عشق رو مطرح کرده بودند .....من قبلا هم روی این مورد فکر کرده بودم ...صبح تصمیم گرفتم تو بازار پرنده ها برم و کلی آمار همه چی رو در بیارم یه جفت هم پرنده دیگه خریدم و به جمع مرغ عشق هام اضافه کردم......
ایده صبح:خرید صد جفت مرغ عشق و نگهداری تو محیط خودم (مکانش حاضره)+ آب و غذا و.....جوجه گرفتن ازشون و...(بقه موارد رو فعلا بعلت زیاد شدن مطلب نمینویسم و به همینجا اکتفا میکنم)
حساب و کتاب من:100 جفت مرغ عشق×قیمت خرید عمده=x
چون هر کس یه قیمتی میده...من خیلی گیج شدم ولی طی تحقیق من امروز .....پرنده تعداد جفت کم باشه ولی پرنده عالی باشه بهتره
میمونه هزینه نگهداریشون و آب و غذا و.......
و یه اطل مهم دیگه بازاریابی و فروش چه واسه تهران و چه شهرستان های اطراف .....چون من مثلا یه مورد گیر آوردم عمده فروش پرنده هست تو شهر های جنوبی کشور که قیمتش خوب بود ولی هزینه حمل میخوره+ اذیت شدن پرنده و احتمالا تلف شدنشون
بقیه کارها میمونه زحمت خودشون(پرنده های عزیز و مهربون و عاشق خودم....قلبونشون بلم)
+ مواظبت و رسیدگی من= با چند ماهی رشد مناسبشون و فروش اونها به خریدار

راستی طی آماری که من هم واسه اجاره مغازه پرنده فروشی واسه کار و هم خود همین کار گرفتم همه نا امیدم کردن...البته پرورش نهایتش اینه که اونها رو رد میکینی میره ولی با نقطه سر به سر....ولی چه فایده .....نمیدونم خیلی ناامیدی بهم تزریق کردن...از شور و اشتیاق صبح افتادم ولی هنوز عاشق مرغ عشقم
اگه کسی ایده و صحبتی داره بسم ا.....

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , reza.sepehri , iranboy , hesaab
08-28-2013, 04:12 AM
ارسال: #2
RE: پرورش پرنده-----پرنده فروشی
چی گفتن مگه که ناامید شدی ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , reza.sepehri , hesaab
08-28-2013, 10:46 AM
ارسال: #3
سلام
اگر نا امیدی شما برای هزینه های زیاد هستش، میتونید تا حد ممکن برای شروع اونا رو کم یا حتی حذف کنید.
مثلاً برای شروع نیاز نیست که مغازه داشته باشید یا حتماً 100 جفت داشته باشید.
پیشنهاد میکنم اول مغازه نگیرید و تو منزل یا همچین جایی که نیاز به هزینه نداره رو برای اینجای کار شروع کنید و تعداد جفت ها هم بیشتر از 15 یا 20 نباشه به دو دلیل :
1-شما بازاری رو که قراره برای فروش جوجه های 100 جفت داشته باشید رو دقیقاً بدونید کجاست و 2 : اصلاً بدونید که توانایی پرورش مرغ عشق با تعداد بالا رو دارید یا نه.
در صورتی که از 2 مورد بالا مطمئن شدید، تو اون مرحله میتید ریسک کنید و مغازه اجاره کنید و بیشتر از 100 جفت هم پرورش بدید.
موفق باشید

اگـر خـداونـد آرزویـی در دلـت نـهـاد ...
بـدان تـوانـایـی رسـیـدن به آن را در وجود تو دیـده است ...
 تشکر شده توسط: reza.sepehri , iranboy , مرتضی-تهران , hesaab
08-28-2013, 11:40 AM
ارسال: #4
(08-28-2013 04:12 AM)سعادت نوشته شده توسط:  چی گفتن مگه که ناامید شدی ؟

متاسفانه انقدر فروشنده ها احساسات منفی بهم تزریق کردن .....نمیدونم به گمونم فقط وقت و هزینه تلف کردنه .....من فقط از پشت این قضیه دنبال پولم ....با حساب و کتاب من زیر یک سال 3000000 تبدیل به 7000000 میشد

تشکر شده توسط: reza.sepehri , hesaab
08-28-2013, 11:46 AM
ارسال: #5
(08-28-2013 11:40 AM)مرتضی-تهران نوشته شده توسط:  
(08-28-2013 04:12 AM)سعادت نوشته شده توسط:  چی گفتن مگه که ناامید شدی ؟

متاسفانه انقدر فروشنده ها احساسات منفی بهم تزریق کردن .....نمیدونم به گمونم فقط وقت و هزینه تلف کردنه .....من فقط از پشت این قضیه دنبال پولم ....با حساب و کتاب من زیر یک سال 3000000 تبدیل به 7000000 میشد

البته بعنوان شغل دوم یا سوم.....البته من خیلی محتاطانه اعداد رو گفتم میشه بیشتر از این هم زرنگ باشی و مریض نشن جوجه ها سود داشت....یا اگه فروش مستقیم داشته باشی که همش سوده شاید تا 10000000 هم برسه

تشکر شده توسط: reza.sepehri , hesaab
08-28-2013, 02:15 PM
ارسال: #6
دوستان ایده هاتون رو بنویسید...نظر بدید

تشکر شده توسط: hesaab
08-28-2013, 04:09 PM
ارسال: #7
مرتضی جان،
من خودم زیاد به کار پرورش و فروش پرنده آشنا نیستم، ولی مهم‌ترین مسأله در مورد این نوع کار، مرحله بازاریابی و فروشش هست. یعنی اگه شما مطمئن باشی که توانایی فروش رو در حد انتظار خودتون رو دارید، دیگه مسأله خاصی نمی مونه (البته با فرض بر اینکه شما در مورد پرورش و نگهداری پرنده ها هیچ مشکلی نداشته باشین، یعنی همه مسائل قبل از فروش حل باشه)

اگه بخوای فروش محلی و منطقه ای داشته باشین (مخصوصاً اگه شهر کوچیک باشه)، بازاریابیش سخت تره، چون تقاضا هم کمتره، ولی برای شهرهای بزرگتر، وضعیت بهتره.

توی بازار، کسانی که توی پرورش و فروش پرنده هستن، شاید (به دلایل مختلف) اطلاعات خوبی بهت ندن، ولی اگه بتونی آدرس وبلاگ یا وب سایت کسانی که کارشون در زمینه پرورش یا فروش پرندگان زینتی و … هست پیدا کنی و باهاشون ارتباط برقرار کرده و ازشون راهنمایی بخوای، اطلاعات خوبی بگیری. یعنی با توجه به تجربه خودم ، افراد فعال در اینترنت(البته نه همه اونها) آزادانه تر و صمیمی تر، اطلاعات رو در اختیار همه قرار میدن و با آدم همکاری میکنن. اگه تونستی پیداشون کنی، در مورد ایجاد این کسب و کار و میزان تقاضای مردم برای خرید و شرایط بازار، باهاشون مشورت کن.

باید ببینی تقاضا به اندازه‌ای است که سود مورد نظر (همون درآمد مورد نظرتون) رو محقق کنه؟

مشورت و نظرخواهی با مشتریان و خریداران هم میتونه تا اندازه‌ای در پیدا کردن وضع بازار به ما کمک کنه.

همیشه در تجارتِ خودمان، خریدار و مصرف کننده نهایی را هم در نظر بگیریم
همیشه خدا را ناظر بر امور تجارت خود ببینیم.
 تشکر شده توسط: iranboy , hesaab
08-28-2013, 04:27 PM
ارسال: #8
(08-28-2013 04:09 PM)reza.sepehri نوشته شده توسط:  مرتضی جان،
من خودم زیاد به کار پرورش و فروش پرنده آشنا نیستم، ولی مهم‌ترین مسأله در مورد این نوع کار، مرحله بازاریابی و فروشش هست. یعنی اگه شما مطمئن باشی که توانایی فروش رو در حد انتظار خودتون رو دارید، دیگه مسأله خاصی نمی مونه (البته با فرض بر اینکه شما در مورد پرورش و نگهداری پرنده ها هیچ مشکلی نداشته باشین، یعنی همه مسائل قبل از فروش حل باشه)

اگه بخوای فروش محلی و منطقه ای داشته باشین (مخصوصاً اگه شهر کوچیک باشه)، بازاریابیش سخت تره، چون تقاضا هم کمتره، ولی برای شهرهای بزرگتر، وضعیت بهتره.

توی بازار، کسانی که توی پرورش و فروش پرنده هستن، شاید (به دلایل مختلف) اطلاعات خوبی بهت ندن، ولی اگه بتونی آدرس وبلاگ یا وب سایت کسانی که کارشون در زمینه پرورش یا فروش پرندگان زینتی و … هست پیدا کنی و باهاشون ارتباط برقرار کرده و ازشون راهنمایی بخوای، اطلاعات خوبی بگیری. یعنی با توجه به تجربه خودم ، افراد فعال در اینترنت(البته نه همه اونها) آزادانه تر و صمیمی تر، اطلاعات رو در اختیار همه قرار میدن و با آدم همکاری میکنن. اگه تونستی پیداشون کنی، در مورد ایجاد این کسب و کار و میزان تقاضای مردم برای خرید و شرایط بازار، باهاشون مشورت کن.

باید ببینی تقاضا به اندازه‌ای است که سود مورد نظر (همون درآمد مورد نظرتون) رو محقق کنه؟

مشورت و نظرخواهی با مشتریان و خریداران هم میتونه تا اندازه‌ای در پیدا کردن وضع بازار به ما کمک کنه.
اول سپاس برای راهنمایی و همینطور اینکه تنها شما چراغ این تاپیک رو روشن نگه داشتید.....
بعدش هم دوست من درسته تو اینترنت میشه کسی رو اینطور پیدا کرد ولی مثل من خرده پا هستند....اصولا به نظر خودم کسایی که تو این کارند همه افراد لوطی و سنتی هستند و حتی تفکرشون هم سنتی هست دیروز با یکی همصحبت شدم از همین ها گفت تو که تجربه کاری این کارو نداری اصلا نیا اینجا دست خیلی زیاده

تشکر شده توسط: reza.sepehri , iranboy , hesaab
08-28-2013, 06:16 PM
ارسال: #9
اگر بخواهیم به حرف هر کاسبی به اینصورت نگاه کنیم و با یک حرف اونها، تصمیمات یا تلاش برای پیگیری تصمیماتِ خودمونو کنار بذاریم، اصلا نمیشه کار کرد (یعنی اینطوری نباید دنبال هیچ کاری رفت)
در بعضی مواقع، مشورت و همفکری و نظر خواهی، برای تکمیل شدن یا تصحیحِ تصمیمات ماست ، نه اینکه کلِ تصمیمِ ما رو عوض، یا لغو کنه.
احتیاط شرطه، اما ریسک هم باید داشته باشیم، باید جرأت داشته باشیم (البته نه به اینصورت که بدون حساب و کتاب وارد بشیم بعد بگیم: ببینید من جرأت این کار رو داشتم پس چرا نشد؟)
باید همه جانبه وارد بشیم.
اگه بخواهیم و تلاش بکنیم و هدفمون رضای خدا و خدمت به نزدیکان و مردم باشه، دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد، فقط: خواستن و تلاش کردن با درنظر گرفتن همه جوانب. (اینکه میگم همه جوانب، کافیه یک فکر مدیریتی و تحلیل گرایی داشته باشیم و با افراد مختلف در حوزه های اقتصادی و بازرگانی و مرتبط با کار مشورت کنیم تا کمترین ریسک و موانع رو داشته باشیم.)

همیشه در تجارتِ خودمان، خریدار و مصرف کننده نهایی را هم در نظر بگیریم
همیشه خدا را ناظر بر امور تجارت خود ببینیم.
08-28-2013, 09:49 PM
ارسال: #10
(08-28-2013 10:46 AM)mohammadlover نوشته شده توسط:  سلام
اگر نا امیدی شما برای هزینه های زیاد هستش، میتونید تا حد ممکن برای شروع اونا رو کم یا حتی حذف کنید.
مثلاً برای شروع نیاز نیست که مغازه داشته باشید یا حتماً 100 جفت داشته باشید.
پیشنهاد میکنم اول مغازه نگیرید و تو منزل یا همچین جایی که نیاز به هزینه نداره رو برای اینجای کار شروع کنید و تعداد جفت ها هم بیشتر از 15 یا 20 نباشه به دو دلیل :
1-شما بازاری رو که قراره برای فروش جوجه های 100 جفت داشته باشید رو دقیقاً بدونید کجاست و 2 : اصلاً بدونید که توانایی پرورش مرغ عشق با تعداد بالا رو دارید یا نه.
در صورتی که از 2 مورد بالا مطمئن شدید، تو اون مرحله میتید ریسک کنید و مغازه اجاره کنید و بیشتر از 100 جفت هم پرورش بدید.
موفق باشید
احسنت.......لایک
((((((((((((((خریدار 10 جفت مرغ عشق مولد و عالی...pmبدید)))))))))))))))

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,335 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
  پرورش زالو afshin955 44 24,032 03-21-2017 07:57 PM
آخرین ارسال: hojjat.a
  پرورش گوسفند سود داره؟ programmer1 2 1,034 11-18-2016 06:14 PM
آخرین ارسال: tiktaks
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,404 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
  راه اندازی میوه فروشی م.ع 18 62,018 07-21-2016 05:50 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  پرورش گیاهان دارویی hamid3333 6 1,665 03-01-2016 06:18 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  راهنمایی در ایجاد مغازه کتاب فروشی _morteza_ 22 33,559 06-08-2014 04:54 PM
آخرین ارسال: _morteza_
  آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ الی فروزان 3 2,320 04-12-2014 04:27 PM
آخرین ارسال: الی فروزان
  پرورش قورباغه zohor 9 10,574 10-12-2013 11:10 AM
آخرین ارسال: ghaasedak
  کسی تو کار پرورش ماهی زینتی هست? yunespc 2 2,789 09-02-2013 10:15 PM
آخرین ارسال: fish_taghavi
  کتاب فروشی آنلاینی برای انجمن کامیار کاظمی 16 3,900 08-02-2013 06:49 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نظر شما چیست؟خرید از عمده فروشی،فروش به مغازه داد SHAYAN.IRANI 19 6,599 07-21-2012 09:40 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS