ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی فروشگاه شارژ سیمکارت
زمان کنونی: 04-26-2024, 07:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سید محمد
آخرین ارسال: pooya2m
پاسخ: 13
بازدید: 3101

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-12-2013, 07:25 PM
ارسال: #1
سلام
من می خام فروشگاه اینترنتی شارژ برای سیمکارت های ایرانسل وهمراه اول راه بندازم اما نمی دونم چقدر اینکار می تونه سود داشته باشه
خواهشن کسایی که دراین زمینه اطلاعات دارن کمک کنن اصلا کار خوبی هست ؟
باید 290000تومان برای آماده سازی سایت بدم این کاردرماه چقدر می تونه سود داشته باشه؟
16939
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: farshid1371 , سیدمهدی هاشمی , c4t3r , habib tousi , mfatemi64
04-12-2013, 08:16 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی فروشگاه شارژ سیمکارت
(04-12-2013 07:25 PM)سید محمد نوشته شده توسط:  سلام
من می خام فروشگاه اینترنتی شارژ برای سیمکارت های ایرانسل وهمراه اول راه بندازم اما نمی دونم چقدر اینکار می تونه سود داشته باشه
خواهشن کسایی که دراین زمینه اطلاعات دارن کمک کنن اصلا کار خوبی هست ؟
باید 290000تومان برای آماده سازی سایت بدم این کاردرماه چقدر می تونه سود داشته باشه؟
16939

با سلام خدمت شما دوست عزیز
برای فروشگاه کارت شارژ برخی سایت ها به صورت رایگان نمایندگی میدن و سود 1 درصدی که سود شما نیز بسته به مقدار فروش متغیر میباشد ولی اگر
شما بتونید خوب تبلیغ کنید و سایتی که 290 تومن میگره برای شما طراحی .آماده سازی کنه بسته به نوع بورسانت میتونه مفید یا غیر مفید باشه به این
نکته فکر کنید در حال حاضر هر سایتی حتی تو ساب دومینش فروشگاه کارت شارژ رو راه اندازی کرده پس سعی کنید کمی متفاوت عمل کنید و خوب تبلیغات
که به امید ایزد بتونید درآمد مناسبی داشته باشید اگر شما بتونید میزان بورسانت و نام سایتی که این هزینه رو از شما میگیره معرفی کنید میتونم توضیحات
مناسبی بدم خدمتتون و مقدار سودتون رو مشخص کنم.

موفق و پیروز باشید.

...::ما میتوانیم و خواهیم توانست::...
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , c4t3r , habib tousi , mfatemi64
04-12-2013, 11:25 PM
ارسال: #3
اسم این شرکت رایانمهر هست و به این صورت هست که برای فروش هر شارژ 2/3سود فروش به ما و1/3 باقی هم به شرکت رایانمهر می رسه
وبرای هر شارژ1000تومانی 20تومان سود-وشارژ2000تومانی 40تومان سود-و5000تومانی100تومان سود-و10000تومانی 200تومان سود-و20000تومانی 400تومان سود به ما میرسد.(این ها قیمت های ایرانسل می باشد)
وهمین طور شارژهای همراه اول نیز هست.
حالا باید چه کار کرد39
 تشکر شده توسط: farshid1371 , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , mfatemi64
04-12-2013, 11:35 PM
ارسال: #4
(04-12-2013 11:25 PM)سید محمد نوشته شده توسط:  اسم این شرکت رایانمهر هست و به این صورت هست که برای فروش هر شارژ 2/3سود فروش به ما و1/3 باقی هم به شرکت رایانمهر می رسه
وبرای هر شارژ1000تومانی 20تومان سود-وشارژ2000تومانی 40تومان سود-و5000تومانی100تومان سود-و10000تومانی 200تومان سود-و20000تومانی 400تومان سود به ما میرسد.(این ها قیمت های ایرانسل می باشد)
وهمین طور شارژهای همراه اول نیز هست.
حالا باید چه کار کرد39

با سلامی دوباره خدمت شما.
دوست عزیز این سود رو میتونید به روش بنده هم کسب کنید البته به صورت رایگان یعنی 290 تومن شما تو جیبتون میمونه
و صاحب یک نمایندگی کارت شارژ رایگان با همون سود 20 تومان تا 400 تومان خواهید شد.
اگر تمایل داشتید اعلام کنید تا ادرس سایت برای شما ارسال شود.
در ضمن این سیستم پیشرفته تر از رایانمهر میباشد.

...::ما میتوانیم و خواهیم توانست::...
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , habib tousi
04-12-2013, 11:55 PM
ارسال: #5
سلام آقا فرشید
خیلی خوبه خوب اسم سایت و با شرایطش رواگه ممکنه بنویسید واینکه خود شما هم تواین کار هستید ؟می تونیم با هم کار کنیم ها؟Blush
 تشکر شده توسط: habib tousi
04-15-2013, 04:07 PM
ارسال: #6
من سایت مذکور رو مورد بررسی قرار دادم ولی همون سیستم رایانمهر رو بیشتر می پسندم
چون درسته که پول میدی ولی در عوض یه سایت داری که توش کار های دیگه غیر ازفروش شارژهم می تونی انجام بدی واینکه اتو شارژهم نمایندگی می ده هم خودش شارژمی فروشه واین درآمد نماینده هارو کم می کنه وبیشتر برا کسایی که خودشون سایت دارن خوبه ولی رایانمهر فقط نمایندگی می ده واین باعث افزایش فروش می شه .
به نظرم سیستم رایانمهر قویتره.
04-15-2013, 05:13 PM
ارسال: #7
آقا محمد من قبلا از رایانمهر سایت داشتم . مفتم نمی ارزه .
یک سایت بهت میدن که اصلا نمی تونی هیچ دخل و تصرفی توی اون داشته باشی .
حتی هدر و کد ویگذر رو باید بدی خودشون برات بزارن .
اگه هدر یه کمی شبیه یه هدر دیگه باشه برات نمی زارنش تا مجبور شی یه هدر تازه بسازی .
من براش بازاریابی نکردم . درآمدم نداشتم . سر سال هم تمدیدش نکردم .
=
الان تمام سایتهای بانکی شارژ می فروشن و خیلی هم مطمئنن و مشتری با خیال راحت ازشون خرید می کنه .
خود من یا با همراه بانکم شارژ می گیرم یا با سایت بانکهای ملی و ملت .
=
بعضی از سایتها هم که فروش دارن یا کاری کردن که اطمینان سازی کردن برای مشتری . یا مشتری ثابت دارن . یا کلی وقت برای بازاریابی گذاشتن . یا با قیمت خیلی پایین و سود کم گذاشتن و یا قرعه کشی گذاشتن و به مشتری هاشون جایزه می دن .
=
خلاصه اینکه پولتو از دست نده برای این کار .
البته
صلاح مملکت خویش خسروان دانند
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
04-15-2013, 05:35 PM
ارسال: #8
(04-15-2013 05:13 PM)369369 نوشته شده توسط:  آقا محمد من قبلا از رایانمهر سایت داشتم . مفتم نمی ارزه .
اگه هدر یه کمی شبیه یه هدر دیگه باشه برات نمی زارنش تا مجبور شی یه هدر تازه بسازی .
=
الان تمام سایتهای بانکی شارژ می فروشن و خیلی هم مطمئنن و مشتری با خیال راحت ازشون خرید می کنه .
=
بعضی از سایتها هم که فروش دارن یا کاری کردن که اطمینان سازی کردن برای مشتری . یا مشتری ثابت دارن . یا کلی وقت برای بازاریابی گذاشتن . یا با قیمت خیلی پایین و سود کم گذاشتن و یا قرعه کشی گذاشتن و به مشتری هاشون جایزه می دن .
=
البته

آره منم از سایت بانکها چند بار گرفتم ولی یکبار رمزی که دادند شارژ نشد به بانک گفتم گفتن به ایرانسل بگید یه ایرانسل زنگ زدم گفتم گفت شارژ برای خط دیگه ای شارژ شده به بانکی که خریده اید تماس بگیرید باز با بانک تماس گرفتم گفتن به ما مربوط نمیشه خلاصه 10 هزار تومن پول ما پرید هیچ کس هم پاسخگو نبود به پلیس فتا هم نگفتم چون دیدم بی فایده است اینا که نمیان سایتهای خودشون رو زیر سوال ببرند اینا زورشون به ضعیف ها میرسه بخاطر همین از اون وقت دیگه از هیچ جای دولتی شارژ نگرفتم
 تشکر شده توسط: 369369 , REZA HAJISALIMI
04-15-2013, 06:36 PM
ارسال: #9
(04-15-2013 05:35 PM)pooya2m نوشته شده توسط:  
(04-15-2013 05:13 PM)369369 نوشته شده توسط:  آقا محمد من قبلا از رایانمهر سایت داشتم . مفتم نمی ارزه .
=
=
=
البته

آره منم از سایت بانکها چند بار گرفتم ولی یکبار رمزی که دادند شارژ نشد به بانک گفتم گفتن به ایرانسل بگید یه ایرانسل زنگ زدم گفتم گفت شارژ برای خط دیگه ای شارژ شده به بانکی که خریده اید تماس بگیرید باز با بانک تماس گرفتم گفتن به ما مربوط نمیشه خلاصه 10 هزار تومن پول ما پرید هیچ کس هم پاسخگو نبود به پلیس فتا هم نگفتم چون دیدم بی فایده است اینا که نمیان سایتهای خودشون رو زیر سوال ببرند اینا زورشون به ضعیف ها میرسه بخاطر همین از اون وقت دیگه از هیچ جای دولتی شارژ نگرفتم

قبول دارم سایتهای دولتی این مشکلات رو هم دارن که البته زیاد نیستن .
خود من برای خرید ثبت نام کنکور 10 هزار تومنم رفت کسی هم جوابگو نبود .
ولی خوب تا حالا از بانک ملی و ملت چیز بدی ندیدم .
و به نظرم اگه کسی بخواد سایت شارژ بزنه الان ریسکش بالاست . فقط می تونه با نماد اعتمادی که توی سایتش می زاره کسب اعتماد کنه .
در هر حال بازم اینجا تکرار می کنم که رابانمهر سودی برای من و امثال من نداره . کسی پولش رو هدر نده با این شرکت = اینو من تجربه کردم از روی هوا نمی گم .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , bahador
04-15-2013, 08:25 PM
ارسال: #10
(04-15-2013 06:36 PM)369369 نوشته شده توسط:  
(04-15-2013 05:35 PM)pooya2m نوشته شده توسط:  
=
=
=
البته

قبول دارم سایتهای دولتی این مشکلات رو هم دارن که البته زیاد نیستن .
خود من برای خرید ثبت نام کنکور 10 هزار تومنم رفت کسی هم جوابگو نبود .
ولی خوب تا حالا از بانک ملی و ملت چیز بدی ندیدم .
و به نظرم اگه کسی بخواد سایت شارژ بزنه الان ریسکش بالاست . فقط می تونه با نماد اعتمادی که توی سایتش می زاره کسب اعتماد کنه .
در هر حال بازم اینجا تکرار می کنم که رابانمهر سودی برای من و امثال من نداره . کسی پولش رو هدر نده با این شرکت = اینو من تجربه کردم از روی هوا نمی گم .

بله رایانمهر که مفت نمی ارزه این حرفتون رو قبول دارم
این شرکت که انقدر ادعای بزرگی می کنه به قول شما یک نماد اعتماد هم نداره
این شرکت اولین شرکت پخش شارژ اینترنتی بود شکی توش نیست ولی با زیاد شدن سایتهای فروش شارژ دید داره ضرر می کنه این کلاه برداری بزرگ را شروع کرد چون شما هم باید به اینا پول بدید (250 هزار تومن) هم پول تبلیغات (حداقل 100هزار تومن برای یک ماه) مگه یک شارژ چقدر سود داره که بخوایم این ریسک بزرگ رو بکنیم
حالا چرا میگم کلاه برداری چون بدون تبلیغات به هیچ عنوان اون 250 تومن را سود نخواهید کرد پس میشه به نفع شرکت رایانمهر چون اونا سودشون را همون اول راه گرفتن کاری هم ندارند شما بفروشید یا نفروشید. اگر بفروشید خوب شرکت سودش بیشتر میشه اگر نفروشید شرکت هیچ ضرری نمیکنه اونی که ضرر کرده شما هستید پس رایانمهر این وسط در هر حالت سود خودش رو میکنه و میگه شما ضرر هم کردید کردید مهم نیست و این میشه کلاه برداری

هدف هم این نبود که بگم فروش شارژ بده اگر شما بتونید خوب خودتون رو جا کنید سود خیلی خوبی هم می تونه براتون داشته باشه شما بانکها را هم نگاه کنید 4تا وام میدند کلی سود می گیرند ولی فروش شارژ هم از طریق عابر هم از دستگاه pos هم از اینترنت و... دارند پس شارژ هم می تونه سود میلیونی هم داشته باشه که بانکها همه جوره روش سرمایه گزاری کردند که تو همه سیستم هاشون فروش شارژ رو دارند
 تشکر شده توسط: REZA HAJISALIMI , 369369 , bahador
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی شغل لیلا و وحید 0 592 11-08-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: لیلا و وحید
  راه اندازی دو دهنه مغازه newman222 1 1,762 07-21-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: irandac
  فروشگاه کفش کودک alienspook 3 1,129 09-12-2016 12:16 AM
آخرین ارسال: aliakbarkeshavarz
  راه اندازی میوه فروشی م.ع 18 62,014 07-21-2016 05:50 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  پخش در مدارس و فروشگاه ها و.. pedram9 17 5,548 05-27-2016 11:21 PM
آخرین ارسال: Sarvindonuts
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی elena65 13 3,448 12-13-2015 01:03 PM
آخرین ارسال: clik8000
Rainbow راه اندازی تولیدی پوشاک saeed ma 16 6,544 10-24-2015 09:11 PM
آخرین ارسال: Nahidyashar
  راه اندازی یک فروشگاه و خدمات موبایل(نظر شما چیست؟) Hossein24 0 775 04-26-2015 12:34 AM
آخرین ارسال: Hossein24
  نیازمند ایده برای فروشگاه بازی yeki 2 1,393 02-06-2015 12:09 AM
آخرین ارسال: niknafs
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,595 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  راه و روش مطالعه کتاب jahanagahi 5 966 09-24-2014 12:42 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه اندازی سایت بانک اطلاعات م.ع 3 1,476 06-06-2014 06:18 PM
آخرین ارسال: م.ع
  سلام عزیزان دلم کار تولیدی راه بندازیم یا خونه بخریم تو این بازار راکد ؟ ؟ کاظم کاظمی 6 2,728 05-21-2014 06:03 PM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  نظرتون در مورد فروشگاه پروتیینی چیه حجوی 0 1,060 05-09-2014 10:30 PM
آخرین ارسال: حجوی
  فروشگاه لوازم اسپرت bagheria 0 808 04-05-2014 09:02 AM
آخرین ارسال: bagheria
  بهترین فروشگاه آنلاین ؟ 369369 13 3,282 11-15-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: karafarin
  راه اندازی کارگاه تولید پوشاک behnamf8 8 29,838 09-02-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمايي در مورد راه اندازي پخش مواد غذايي در شمال كشور abco 8 3,558 08-28-2013 01:07 AM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  برای راه اندازی یه شرکت بازاریابی کالا و خدمات باید چیکار کنم؟ webmilyard 0 2,041 02-07-2013 09:30 PM
آخرین ارسال: webmilyard
  راه اندازی شرکت در زمینه IT davoud.ce 7 2,418 01-11-2013 03:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS