ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک می کنید بهم برای شروع کار؟
زمان کنونی: 04-20-2024, 08:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: roses
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
پاسخ: 20
بازدید: 6189

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-24-2014, 04:53 PM
ارسال: #1
سلام به همه دوستان
من توی یه شهر کوچیک زندگی می کنم و نزدیک به یک میلیون برای شروع کار دارم البته چون این مبلغ خیلی زیاد نیست اومدم توی این بخش که در مورد شروع رایگان کسب و کاره. ببینید بچه ها من خودم آدم خیلی خلاقی هستم اما بعضی وقتا تمام ایده های آدم با شکست مواجه می شه و اینجور موقع ها آدما به هم نیاز پیدا می کنن. من اگه آقا بودم حداقل کاری که می تونستم بکنم این بود که با همین سرمایه کم یه جنسی رو می خریدم و توی پیاده رو می فروختم اما برای یه خانم اونم توی یه شهرستان که اصلا کار درست و حسابی پیدا نمیشه اینجور کارا ممکن نیست. من سرگذشت کارآفرین هایی مثل مهندس جهانگیری رو خوندم که وقتی بیکار شد با فروختن بشکه خالی کارش رو شروع کرد، اما ایشون آقا بوده برای آقایون کار عار نیست ولی برای خانم ها هر کاری توی این مملکت نمیشه کرد. حدودا 6 ماه پیش هم یه سایت اینترنتی درست کردم و یه سری محصولات توش گذاشتم اما توی این 6 ماه اصلا فروش نداشتم و نمی دونم چی باید توش بذارم ..... خلاصه اینکه به راهنمایی شما نیاز دارم ممنون می شم بهم ایده بدید.
پیشاپیش مرسی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , aminjan , rad86 , zahra_r , arash1367 , goldokhtar2
07-24-2014, 05:36 PM
ارسال: #2
RE: کمک می کنید بهم برای شروع کار؟
دوستان ؟
07-24-2014, 07:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-24-2014 07:29 PM، توسط aminjan.)
ارسال: #3
شما 6 ماه روی یک سایت فروش کار کردین
اگر امکانش هست ادرس سایتتون لطف کنید تا نواقصش برطرف کنیم
یا بچه ها برای فروشگاهتون ایده بدن
اگر هم به فنی حرفه ای شهرتون برید و کلاساش شرکت کنید خوبه

مدت کلاس ها کوتاه+مدرک معتبر+وام+بیمه+شروع کار با تخصص لازم+. . .

:|
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: roses , arash1367 , tan-graphic
07-24-2014, 07:32 PM
ارسال: #4
دوست عزیز اولا پیشنهاد طرح نسخه پزشکی نیست که به شما همینطوری داده بشه
شما باید علایقتون توانایی هاتون سرمایه تون دارایی هاتون محل زندگیتون شرایط محل زندگیتون و... را عنوان کنید تا بشه به شما برطبق شرایطتون پیشنهاد بدن دوستان.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: حسین فتحی , jahanagahi , zahra_r , hamid.h , roses
07-24-2014, 09:06 PM
ارسال: #5
شما 6 ماه روی یک سایت فروش کار کردید ؟ بله اولش اصلا سایت رو برای فروش فایل آپلود کردم و توش پروژه های فرترن گذاشتم اما اصلا فروش نداشتم و از اونجا که قبل از آپلود سایت فقط ایده فروش فایل داشتم بعد اینکه این ایده نگرفت موندم چی بذارم توش که از طریق اینترنت یه صنایع دستی فروشی پیدا کردم و محصولات اون رو گذاشتم به عنوان واسطه فروش اما باز هیچ خریدی نداشتم
اگر امکانش هست ادرس سایتتون لطف کنید تا نواقصش برطرف کنیم؟ راستش نقص اونجوری نداره که بگید نقص فنی من رشته تحصیلیم فیزیکه و از کارای فنی سایت تقریبا سر در میارم مشکل من اینکه محصول درستی ندارم که بذارم توش به صنایع دستی هم فکر کردم و اینکه زیورآلات بسازم بذارم اما خیلی موفق نبودم و الان سایتم تقریبا بدون محصول مونده اما دلم نمیاد حذفش کنم و هزینه ماهانه هاست رو دارم می دم تا ببینم یه ایده خوب برای محصول پیدا می شه یا نه

یا بچه ها برای فروشگاهتون ایده بدن اگر هم به فنی حرفه ای شهرتون برید و کلاساش شرکت کنید خوبه: فنی حرفه ای والا چی بگم من الان فوق لیسانس دارم و دارم برای دکترا می خونم زمان خیلی برام مهمه اینجور نیست که بخام تحصیلات فنی شروع کنم و برای کلاسای اونم یه هزینه ای بدم چون فکر می کنم ادم اگه خود آموخته باشه بهتره خیلی از اطلاعاتی که توی این کلاسا می دن رو راحت می تونی از توی اینترنت پیدا کنی مدرکش اصلا برام مهم نیست خیلی از آدم های پولدار اصلا تحصیلات و اینا نداشتن ایده خوب داشتن

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوست عزیز اولا پیشنهاد طرح نسخه پزشکی نیست که به شما همینطوری داده بشه: این حرف شما بنظرم همیشه صادق نیست بعضی وقتا یه پیشنهاد حتی ساده مثل یه نسخه ست برای کسی مثل من
شما باید علایقتون توانایی هاتون سرمایه تون دارایی هاتون محل زندگیتون شرایط محل زندگیتون و... را عنوان کنید تا بشه به شما برطبق شرایطتون پیشنهاد بدن دوستان.: خب منم همین کارو کردم دیگه ، شرایط محل زندگی من اینطوره که اصلا تدریس خصوصی درآمدی نداره برام یه سال این کارو کردم فقط خستگی کار برام می موند همه دنبال قیمت کم و کیفیت بالان و دو تاآموزشگاه بیشتر نداره اینجا با دبیرهای ثابت خودشون. استخدام آموزش پرورش هم که قربونشون برم اصلا حرفشو نباید زد. تو دانشگاه آزاد چند ترمی درس دادم اما اونم دائم نیست و حقوقی ام نداره. سرمایه رو هم که گفتم یه تومن . علایق و توانایی رو فقط نگفتم .... دوست دارم کار تولیدی انجام بدم بیشتر هم تولید انبوه اما با سرمایه کم من نمی شه وسایل اولیه رو خرید ... کار خدماتی هم که نیاز به اجاره مکان و این چیزا داره نمی خام انجام بدم چون ممکنه سال بعد دکترا قبول شم و دیگه خدارو شکر اینجا نباشم و شرایط کاری بهتری پیدا کنم . دنبال کاری هستم که به چارچوب فضای فیزیکی محدود نباشه کار وب و اینترنتی خوبه اما گفتم که توش موفق نبودم .............

مرسی که پیام دادید بازم منتظر هستم
 تشکر شده توسط: zahra_r , hamid.h
07-25-2014, 03:05 AM
ارسال: #6
دوستان اینم آدرس سایتم

http://www.gat-ebuy.com/

یه سری محصولات تزئینی ساعت دیواری هم داشتم که حذف کردم

اگه اینجا کسی هست که مایل باشه به عنوان واسطه فروش براش کار کنم از طریق سایت بنده در خدمتم می تونه عکس و لیست قیمت محصولاتش رو برام بفرسته به ایمیل
mygatshop@gmail.com

و هنوز هم منتظر پیشنهادات بیشتر شما دوستان هستم ، می دونم که قصد همگی اینجا فقط کمکه و فکر نکنید که من با جواب دادن به شما حالت تدافعی گرفتم و این حرکتم باعث بشه از نظر دادن پشیمون بشید .... اتفاقا از نظرات خیلی استقبال می کنم و خوشحالم که شما دوستان چه توی تاپیک و چه به صورت پیام شخصی دارید بهم کمک می کنید
برای همه آرزوی موفقیت دارم
 تشکر شده توسط: hamid.h , arash1367
07-25-2014, 12:18 PM
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی موفقیت در کار و ادامه ی تحصیلات....

ببینید؛ دوستان یه حرفی میزنن واقعا تاثیر داره. بعنوان مثال من اولش فکر میکردم شما یه "آقا" هستید !!

اگه ممکنه رشته تحصیلی تون، اسم شهرتون، سن تون،سرمایه تون، شرایط خانوادگی خاصی اگه دارید، شغل همسر یا پدرتون، علایق، توانایی هایی که دارید، تجربیاتی که در بازار تا به الان داشتید ،دوست دارید با چه قشری کار کنید و خیلی موارد دیگه ازین قبیل رو ذکر کنید که قطعا میتونه در کمک کردن دوستان تاثیر زیادی داشته باشه...

(منظور از ذکر این موارد، برداشت شما نیست. شرایط را لطفا توضیح بدید)

پیروز باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: roses , arash1367
07-25-2014, 01:04 PM
ارسال: #8
سلام آقا حمید مرسی شما هم موفق باشید
راستش عجیبه که می گید فکر کردید من آقا هستم چون توی صورت سوال کاملا واضحه که من خانم هستم اونجایی رو ببینید که گفتم :من اگه آقا بودم حداقل کاری که می تونستم بکنم این بود که ...............

بنده کمابیش مواردی رو که گفتید توضیح دادم
رشته تحصیلی تون:فیزیک
اسم شهرتون:یکی از شهرستان های کرمانشاه
سن تون:خیلی فرق نمیکنه ولی باشه 30
سرمایه تون:یه تومن ناقابل
شرایط خانوادگی خاص: خانواده محدودیت برام قائل میشن وگرنه می رم تهران برای کار و زندگی ، چون خانم هستم دوست ندارن تنهایی اونجا زندگی کنم
علایق: به کارهای تولیدی علاقه دارم ( تولید انبوه یه محصول به کمک تجهیزات ) که البته هزینه بالا داره، کارای هنری رو هم دوست دارم مثل ساخت زیورآلات، الان کار ترجمه هم انجام میدم به صورت اینترنتی با یه گروه ترجمه پروژه هایی رو انجام می دم که خودتون می دونید این یه کار دائم محسوب نمیشه، ذهن خلاقی دارم و خیلی دنبال اختراع یه محصول ساده و جدیدم که بتونم با هزینه کم تولیدش کنم و بفروشم چون سرمایه گذار راحت پیدا نمیشه،
توانایی ها:تدریس، ترجمه، تا حدودی می شه گفت ساخت فروشگاه اینترنتی چون خودم همه کارای فروشگاهمو انجام دادم، برنامه نویسی به زبان فرترن fortran بلدم، پایان نامه م در زمینه نانو بوده و دو سه تا مقاله دارم در این زمینه، و خب اصلی هاش همین بود دیگه
تجربیاتی که در بازار تا به الان داشتید :وقتی تهران زندگی می کردیم زمان دانشجویی توی یه دبیرستان غیرانتفاعی درس می دادم و شاگرد خصوصی داشتم اگه نمی اومدیم شهرستان الان خیلی پیشرفت کرده بودم، اینجا که اومدیم یک سال تدریس خصوصی رو امتحان کردم و از اونجایی که آموزشگاه ها می گفتن دبیر جدید نمی خایم خودم آگهی چاپ کردم و پخش کردم اما شاگردها استطاعت زیادی ندارن اینجا و واقعا بعد یه سال تدریس به این شکل رو گذاشتم کنار، چند ترمی دانشگاه آزاد بهم واحد داد ( البته پارتی نداشتم اینا نیاز داشتن برای همین بهم واحد دادن ) الانم که با پارتی به بقیه واحد دادن سر ما بی کلاهه، با خواهرم یه مدت یه سری وسایل تزئینی درست کردیم اما اینجا بازاری براش پیدا نکردیم و گذاشتیم کنار اون کارو، بعد سایت زدم که بتونم فایل بفروشم نشد و خریدی نداشتم ، بعد هم به صورت واسطه فروش محصولات یه فروشگاهی رو گذاشتم توی سایتم اما تا حالا فروش نداشتم ، خلاصه اینجوری دیگه اینم تجربیات بازار کار بنده

دوست دارید با چه قشری کار کنید :دوست دارم یه کار واقعی داشته باشم ، از توی اینترنت یه سری طرح های توجیهی برای تولید مواد شیمیایی پیدا کردم و تماس گرفتم اما گفتن سرمایت خیلی کمه، خواستم دستگاه آبکاری بخرم برای شروع کار جواهر سازی اما گفتن حداقل 2 میلیون میشه، راستش دوست دارم با دو قشر کار کنم یکی اینکه با یه گروهی یا افرادی که بتونن سرمایه بذارن باهم یه کار تولیدی شروع کنیم ( مثل یکی از دوستان که اینجا خوندم پرورش زالو رو به صورت گروهی انجام می دن ) و یا اینکه با افرادی که تحصیلاتشون مثل خودم توی زمینه نانو هست روی طرح های تولیدی و پژوهشی کار کنیم ( برای خیلی از شرکت های نانو بنیان رزومه همکاری فرستادم اما تا حالا که جوابی نگرفتم )

اگه سوال دیگه ای هم دارید در خدمتم
مرسی از توجه شما
 تشکر شده توسط: MARYAR , arash1367
07-25-2014, 01:33 PM
ارسال: #9
و حالت ایده آل برام اینکه که بتونم نه به عنوان واسطه فروش بلکه به عنوان تولید کننده محصول خودم رو از طریق اینترنت بفروشم
 تشکر شده توسط: MARYAR
07-25-2014, 03:42 PM
ارسال: #10
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام خوبید ؟
فکر کنم این سوال رو نباید توی این تاپیک مطرح می کردید اینجا ظاهرا باید در مورد خودتون بگید ... در هر صورت تازه نوشتید دیگه....
چند تا سوال دارم ازتون
یعنی میخاید تصاویر اسکناس رو به صورت طبقه بندی شده در دی وی دی بفروشید؟ در واقع دی وی دی شو می خاید بفروشید آره؟ منم یه مدت به فکر جمع کردن عکس بازیگرها و خواننده ها بودم به همین شکل که شما می گید منتها به صورت dvd نه ، بلکه به صورت فایل زیپ که توی فروشگاه اینترنتیم بذارم اما این ایده رو دنبال نکردم . من یه فروشگاه دارم که البته تا حالا محصولی که فروش بره توش نداشتم . می تونید برای امتحان یه عکس از دی وی دی و قیمت و هر اطلاعات و توضیح اولیه که می خاید در مورد محصولتون برام بفرستید تا بذارم توی فروشگاه ببینیم فروش می ره یا نه! می تونید البته خودتون هم یه وبلاگ برای فروش محصولتون درست کنید در هر صورت بنده در خدمتم .... لطفا شما هم به تاپیک زیر
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11801
مراجعه کنید اطلاعات سایت و ایمیلم توی این تاپیک هست
راستش دوست عزیز میتونم به صورت فایل ایمیج دیویدی برای فروش هم بزارم بهتر گمونم اینجوری پول DVDهم نمیدم من یه وبلاگ هم دارم اما چجوری از طریق وبلاگ بصورت آنلای میشه فروخت؟

میلیاردر شرقی :ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
 تشکر شده توسط: MARYAR
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای دست فروشی wildfire55521 10 16,508 06-29-2023 09:17 AM
آخرین ارسال: دستفروش ماهر
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,095 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک در مورد گرفتن نمایندگی یک محصول Arash.T7 3 685 06-29-2019 09:03 PM
آخرین ارسال: Arash.T7
  انتخاب شغل و کسب و کار sajadiri 0 414 02-06-2019 11:54 AM
آخرین ارسال: sajadiri
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,469 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  منم شروع کردم ( فروش برنج ) hesaab 6 2,822 05-09-2018 01:59 AM
آخرین ارسال: yasebeni
  دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه مرتضی داداشیان 25 5,204 03-25-2018 07:18 PM
آخرین ارسال: mttm
  گیاه رنگی و تزئینی برای بلوارها samad_HSH 0 483 01-14-2018 06:07 AM
آخرین ارسال: samad_HSH
  ایجاد یک کسب و کار به عنوان بسته سلامت مدارس ehsan_shz 0 537 10-13-2017 01:40 PM
آخرین ارسال: ehsan_shz
  لطفا برای شروع راهنمایی بفرمایید فاطمه بانو 0 971 04-15-2017 08:39 PM
آخرین ارسال: فاطمه بانو
Question دو ساعت در روز برای یک سرباز!!! rostamiani 6 1,576 03-29-2017 11:50 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا davood67 7 2,104 03-12-2017 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  نیاز مبرم ب کمک دارم hyd 10 2,062 12-26-2016 04:16 AM
آخرین ارسال: A.S
  راهنمائی برای راه اندازی هایپرمارکت بزرگ زرپاش 3 5,434 12-26-2016 03:15 AM
آخرین ارسال: ALI.1963
Smile لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید aali 12 6,818 06-21-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: bmw27
Bug نیازمند راهنمایی برای مغازه شال و روسری Black Boy 5 9,197 04-04-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: محمدرضا تراکت
Sad نیازمند راهنمایی برای انتخاب راه simorghsoft 3 1,394 03-15-2016 07:35 AM
آخرین ارسال: simorghsoft
  4 کسب و کار عالی با کمتر از 5 میلیون تومان سرمایه omid59 3 6,994 12-15-2015 03:05 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
  راهنمایی برای داشتن شغل wildfire55521 8 3,038 11-21-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  می خوام مغازه مانتو و پالتو فروشی بزنم راهنماییم کنین ritaa 3 4,708 11-21-2015 02:56 PM
آخرین ارسال: فاطیما14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS