ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه
زمان کنونی: 04-19-2024, 09:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مرتضی داداشیان
آخرین ارسال: mttm
پاسخ: 26
بازدید: 5203

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-03-2016, 09:24 PM
ارسال: #1
با سلام دانشجوی رشته مهندسی کشاورزی آب هستم
وضعیت مالی خوبی ندارم میخواستم ببینم ایده ای دارید برای شروع کاری تو خوابگاه؟ ممنون میشم نظراتتون رو بدونم.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-03-2016, 11:05 PM
ارسال: #2
RE: دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه
هر کاری میشه انجام داد ولی بهتره اول بازرایابی رو یاد بگیری تا تو هر کاری موفق شی

------------------------ این هم جالب بود ----------------

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان محمدرضا دانشجوی رشته مهندسی برق یکی از دانشگاه‌های دولتی تهران است. او برای گذران زندگی‌اش، سبزی‌های پاک شده و تر و تازه می‌فروشد.

کار هر صبحش همین است؛ سبزی‌های تر و تازه را روی هم می‌چیند توی یک گاری چوبی. کنار پیاده‌رو چسبیده به دیوار پارک. پاتوقش همیشه اینجاست. همان صبح بیشتر سبزی‌ها فروش می‌رود. گاهی هم تمامش. همه نوع سبزی هم می‌آورد. از سبزی خوردن گرفته تا پلو و قرمه و آش. سبزی‌هایش آنقدر تازه و تمیزند که هر رهگذری را به وسوسه می‌اندازد برای خریدن. بیشتر مشتری‌هایش زنانی هستند که صبح‌ها برای ورزش به پارک می‌روند.

نامش محمدرضاست. جوان است و سن و سالش هم کم است. لهجه شیرین کُردی دارد. می‌پرسم سبزی دستی چند؟ می‌گوید 200 تومان. مشغول انتخاب سبزی می‌شوم تقریباً بیشتر سبزی‌هایش به فروش رفته. می‌پرسم چند وقت است اینجا می‌آید؟ می‌گوید: «از مهرماه امسال برای ادامه تحصیلم در دانشگاه به تهران آمدم.» دانشجوی رشته مهندسی برق یکی از دانشگاه‌های دولتی است. اهل یکی از روستاهای اطراف بیجار است و در خوابگاه زندگی می‌کند.

باز هم مشتری می‌آید. سفارش سبزی آش می‌دهد برای روز بعد. تقریباً مشتری‌هایش او را می‌شناسند. بعضی‌ها هم پای ثابت سبزی‌هایش هستند. کافی‌ است یک روز نیاید، همه سراغش را می‌گیرند. اکثر سبزی فروش‌ها خودشان در خانه سبزی پاک می‌کنند و دسته می‌کنند.

می‌پرسم مگر می‌تواند در خوابگاه سبزی پاک کند و بسته‌بندی کند؟ می‌گوید: «زنی که نزدیک خوابگاهمان زندگی می‌کند این کار را می‌کند. صبح زود سبزی‌ها را می‌خرم و می‌برم و او هم خیلی زود پاک می‌کند و دخترش هم دور سبزی‌ها نخ می‌بندد. شوهرش توی تصادف خانه‌نشین شده و او هم مجبور است خرج خانواده را بدهد.»

وقتی حرف درآمد می‌شود. خدا را شکر می‌کند. روزی 30 الی 40 هزار تومان درآمد دارد. گاهی هم بیشتر. اما بیشتر از دستمزد زن به او پول می‌دهد. اعتقاد دارد اگر دست کسی را بگیرد خدا هم دست او را می‌گیرد. بیشتر پولش را صرف خرید کتاب می‌کند، گاهی هم پس‌اندازش را برای مادرش می‌فرستد.

همه همکلاسی‌هایش می‌دانند که او سبزی می‌فروشد. از این مسأله ناراحت نیست. تازه از کارش رضایت هم دارد. می‌گوید: «کار که عار نیست. خوشحالم که از راه حلال زندگی می‌گذرانم.»

قدر کارش را می‌داند. «آن موقع‌ها در روستا به سختی درس می‌خواندم. گاهی برای نوشتن و تمرین معادله‌های ریاضی حتی کاغذ نداشتیم. هر روز به تنها مغازه روستایمان می‌رفتم و کارتن‌های خالی اجناس را می‌گرفتم و روی همان‌ها تمرین می‌کردم و مشق می‌نوشتم. تازه مسافت خانه ما به مدرسه هم خیلی زیاد بود. روستای ما مدرسه هم نداشت. باید کیلومترها راه می‌رفتیم تا به مدرسه برسیم. فصل سرما هم مصیبتی بود. برف و باران هم جای خود را داشت. روزهای برفی مجبور بودیم خانه بمانیم و خودمان درس بخوانیم».

«خیلی از همکلاسی‌هایم به خاطر دوری مدرسه، ترک تحصیل کردند. خیلی‌ها هم مجبور شدند برای کار به شهرهای بزرگ بروند یا اینکه کنار پدرانشان کار کنند. در روستای ما خانواده‌ها زیاد به درس فرزندانشان اهمیت نمی‌دهند. می‌گویند مگر آنها که خواندند کجا را گرفتند. باز پسرها اقبال بیشتری برای درس خواندن دارند تا دخترها. البته حالا که به کمک خیرین شهر بیجار بنای یک مدرسه در روستای‌مان گذاشته شده، حتماً بچه‌های بیشتری باسواد می‌شوند.»

وقتی یاد آن روزها می‌افتد، بغض می‌کند. پدرش کشاورزی می‌کرده. برادرانش همه کشاورزند و هیچ‌کدام تحصیل نکرده‌اند. اوایل هم با درس خواندنش مخالف بوده‌اند. اما وقتی سر زمین رفته و در کارها به برادران و پدرش کمک کرده آنها هم دیگر با درس خواندنش مخالفتی نکرده‌اند.

حالا که مهندسی برق قبول شده، خانواده‌اش خیلی خوشحالند: «در روستایمان فقط من مهندسی برق قبول شدم. از همان موقع همه مرا مهندس صدا می‌زنند. خوشم می‌آید خستگی آن روزها از تنم می‌رود. خیلی سخت بود. اما ارزشش را داشت. حالا پدرم به من خیلی افتخار می‌کند. روزی که فهمید اسمم در روزنامه آمده کلی گریه کرد. البته از خوشحالی‌اش بود.»

سعی می‌کند هر روز اینجا بیاید حتی فصل امتحاناتش. گاهی همکلاسی‌هایش هم کمکش می‌کنند تا از درسش عقب نیفتد. یکبار به خاطر امتحانش همه سبزی‌هایش را همکلاسی‌هایش خریدند.

حتماً امیدش به روزی است که با دوستانش در یک سازمان یا حتی یک دفتر مهندسی کار کند. حتماً فکر می‌کند کاسبی یک مهندس برق کجا و یک سبزی‌فروش کجا؟ اما او می‌خواهد بر خلاف خیلی‌ها که برای درس خواندن به تهران آمدند و دیگر برنگشتند، به روستایشان برگردد. می‌خواهد در کنار آبادانی روستایش معلم کودکانی باشد که آینده‌ای روشن در انتظارشان است؛ معلمی که گاهی خاطرات روزهای سبزی‌فروشی‌اش را مرور خواهد کرد.
 تشکر شده توسط: iran
01-03-2016, 11:30 PM
ارسال: #3
سلام دوست گرامی

می تونی تدریس خصوصی کنی؟
بری منازل دانش آموزان و دانشجویان و درسی رو تدریس کنی؟

توی خوابگاه پی.سی یا لپ تاپ و اینترنت داری؟

یه نگاهی هم به اطراف خوابگاه کن و ببین فروشگاه یا شرکتی هست که بتونه پاره وقت پیششون کار کنی.

روابط عمومی و فروش حضوریت چه طوره؟ یعنی ویزیتور شی. یه محصولی دستت باشه و به صورت حضوری به بازار هدفش مراجعه کنی و بفروشی.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts
01-04-2016, 08:09 AM
ارسال: #4
(01-03-2016 11:05 PM)davaran نوشته شده توسط:  هر کاری میشه انجام داد ولی بهتره اول بازرایابی رو یاد بگیری تا تو هر کاری موفق شی

------------------------ این هم جالب بود ----------------

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان محمدرضا دانشجوی رشته مهندسی برق یکی از دانشگاه‌های دولتی تهران است. او برای گذران زندگی‌اش، سبزی‌های پاک شده و تر و تازه می‌فروشد.

کار هر صبحش همین است؛ سبزی‌های تر و تازه را روی هم می‌چیند توی یک گاری چوبی. کنار پیاده‌رو چسبیده به دیوار پارک. پاتوقش همیشه اینجاست. همان صبح بیشتر سبزی‌ها فروش می‌رود. گاهی هم تمامش. همه نوع سبزی هم می‌آورد. از سبزی خوردن گرفته تا پلو و قرمه و آش. سبزی‌هایش آنقدر تازه و تمیزند که هر رهگذری را به وسوسه می‌اندازد برای خریدن. بیشتر مشتری‌هایش زنانی هستند که صبح‌ها برای ورزش به پارک می‌روند.

نامش محمدرضاست. جوان است و سن و سالش هم کم است. لهجه شیرین کُردی دارد. می‌پرسم سبزی دستی چند؟ می‌گوید 200 تومان. مشغول انتخاب سبزی می‌شوم تقریباً بیشتر سبزی‌هایش به فروش رفته. می‌پرسم چند وقت است اینجا می‌آید؟ می‌گوید: «از مهرماه امسال برای ادامه تحصیلم در دانشگاه به تهران آمدم.» دانشجوی رشته مهندسی برق یکی از دانشگاه‌های دولتی است. اهل یکی از روستاهای اطراف بیجار است و در خوابگاه زندگی می‌کند.

باز هم مشتری می‌آید. سفارش سبزی آش می‌دهد برای روز بعد. تقریباً مشتری‌هایش او را می‌شناسند. بعضی‌ها هم پای ثابت سبزی‌هایش هستند. کافی‌ است یک روز نیاید، همه سراغش را می‌گیرند. اکثر سبزی فروش‌ها خودشان در خانه سبزی پاک می‌کنند و دسته می‌کنند.

می‌پرسم مگر می‌تواند در خوابگاه سبزی پاک کند و بسته‌بندی کند؟ می‌گوید: «زنی که نزدیک خوابگاهمان زندگی می‌کند این کار را می‌کند. صبح زود سبزی‌ها را می‌خرم و می‌برم و او هم خیلی زود پاک می‌کند و دخترش هم دور سبزی‌ها نخ می‌بندد. شوهرش توی تصادف خانه‌نشین شده و او هم مجبور است خرج خانواده را بدهد.»

وقتی حرف درآمد می‌شود. خدا را شکر می‌کند. روزی 30 الی 40 هزار تومان درآمد دارد. گاهی هم بیشتر. اما بیشتر از دستمزد زن به او پول می‌دهد. اعتقاد دارد اگر دست کسی را بگیرد خدا هم دست او را می‌گیرد. بیشتر پولش را صرف خرید کتاب می‌کند، گاهی هم پس‌اندازش را برای مادرش می‌فرستد.

همه همکلاسی‌هایش می‌دانند که او سبزی می‌فروشد. از این مسأله ناراحت نیست. تازه از کارش رضایت هم دارد. می‌گوید: «کار که عار نیست. خوشحالم که از راه حلال زندگی می‌گذرانم.»

قدر کارش را می‌داند. «آن موقع‌ها در روستا به سختی درس می‌خواندم. گاهی برای نوشتن و تمرین معادله‌های ریاضی حتی کاغذ نداشتیم. هر روز به تنها مغازه روستایمان می‌رفتم و کارتن‌های خالی اجناس را می‌گرفتم و روی همان‌ها تمرین می‌کردم و مشق می‌نوشتم. تازه مسافت خانه ما به مدرسه هم خیلی زیاد بود. روستای ما مدرسه هم نداشت. باید کیلومترها راه می‌رفتیم تا به مدرسه برسیم. فصل سرما هم مصیبتی بود. برف و باران هم جای خود را داشت. روزهای برفی مجبور بودیم خانه بمانیم و خودمان درس بخوانیم».

«خیلی از همکلاسی‌هایم به خاطر دوری مدرسه، ترک تحصیل کردند. خیلی‌ها هم مجبور شدند برای کار به شهرهای بزرگ بروند یا اینکه کنار پدرانشان کار کنند. در روستای ما خانواده‌ها زیاد به درس فرزندانشان اهمیت نمی‌دهند. می‌گویند مگر آنها که خواندند کجا را گرفتند. باز پسرها اقبال بیشتری برای درس خواندن دارند تا دخترها. البته حالا که به کمک خیرین شهر بیجار بنای یک مدرسه در روستای‌مان گذاشته شده، حتماً بچه‌های بیشتری باسواد می‌شوند.»

وقتی یاد آن روزها می‌افتد، بغض می‌کند. پدرش کشاورزی می‌کرده. برادرانش همه کشاورزند و هیچ‌کدام تحصیل نکرده‌اند. اوایل هم با درس خواندنش مخالف بوده‌اند. اما وقتی سر زمین رفته و در کارها به برادران و پدرش کمک کرده آنها هم دیگر با درس خواندنش مخالفتی نکرده‌اند.

حالا که مهندسی برق قبول شده، خانواده‌اش خیلی خوشحالند: «در روستایمان فقط من مهندسی برق قبول شدم. از همان موقع همه مرا مهندس صدا می‌زنند. خوشم می‌آید خستگی آن روزها از تنم می‌رود. خیلی سخت بود. اما ارزشش را داشت. حالا پدرم به من خیلی افتخار می‌کند. روزی که فهمید اسمم در روزنامه آمده کلی گریه کرد. البته از خوشحالی‌اش بود.»

سعی می‌کند هر روز اینجا بیاید حتی فصل امتحاناتش. گاهی همکلاسی‌هایش هم کمکش می‌کنند تا از درسش عقب نیفتد. یکبار به خاطر امتحانش همه سبزی‌هایش را همکلاسی‌هایش خریدند.

حتماً امیدش به روزی است که با دوستانش در یک سازمان یا حتی یک دفتر مهندسی کار کند. حتماً فکر می‌کند کاسبی یک مهندس برق کجا و یک سبزی‌فروش کجا؟ اما او می‌خواهد بر خلاف خیلی‌ها که برای درس خواندن به تهران آمدند و دیگر برنگشتند، به روستایشان برگردد. می‌خواهد در کنار آبادانی روستایش معلم کودکانی باشد که آینده‌ای روشن در انتظارشان است؛ معلمی که گاهی خاطرات روزهای سبزی‌فروشی‌اش را مرور خواهد کرد.
....................................................................
با سلام و عرض ادب خدمتتون من به مدت یک سال بازاریابی سنتی انجام دادم درآمدشم خیلی خوب بود ولی متاسفانه خیلی وقت گیر بود طوری که من ب کلاسام نمیرسیدم
برا من کار مهمه چی بودنش مهم نیس من نمیتونم سبزی فروشی کنم چون دانشگاهم تا داخل شهر حداقل 50 دقیقه راهه بیشتر صبحا هم کلاس دارم
ممنونم از نظرتون
01-04-2016, 08:17 AM
ارسال: #5
(01-03-2016 11:30 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی

می تونی تدریس خصوصی کنی؟
بری منازل دانش آموزان و دانشجویان و درسی رو تدریس کنی؟

توی خوابگاه پی.سی یا لپ تاپ و اینترنت داری؟

یه نگاهی هم به اطراف خوابگاه کن و ببین فروشگاه یا شرکتی هست که بتونه پاره وقت پیششون کار کنی.

روابط عمومی و فروش حضوریت چه طوره؟ یعنی ویزیتور شی. یه محصولی دستت باشه و به صورت حضوری به بازار هدفش مراجعه کنی و بفروشی.
...........................
تدریس خصوصی فکر خوبیه ممنونم
سایت خوابگاه هستش اینترنتم داره
متاسفانه خوابگاه و دانشگاه 20 کیلومتر از حومه شهر فاصله داره ب چنتا شرکت سر زدم ولی تایمشون با تایمای خالی من نمیخورد
ویزیتوری کردم خیلی وقت گیره ولی در آمدش خوبه روابط عمومی فروشم خیلی خوبه ولی با اینکار به خلی از کلاسام نمیرسم
البته برا شرکت ویزیت میکردم جنس خاصی مدنظرتون هس ک بشه مستقل فروخت یا تولید کرد و فروخت؟
ممنونم از ایدتون
ممنون میشم بقیه هم راهنماییم کنن
01-04-2016, 01:13 PM
ارسال: #6
سعی کن رو فروش انلاین کار کنی ..
01-04-2016, 06:48 PM
ارسال: #7
(01-04-2016 01:13 PM)davaran نوشته شده توسط:  سعی کن رو فروش انلاین کار کنی ..
میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم
01-04-2016, 10:11 PM
ارسال: #8
پخش تراکت یک کار کاملا نیمه وقت و دانشجویی
01-05-2016, 10:44 AM
ارسال: #9
اول تدریس خصوصی که گفتم؛ اگر درسی رو تسلط کامل داری، مثلا ریاضی دبیرستان یا فیزیک و شیمی و ... رو، آگهی بزن در روزنامه های اون شهر و تدریس خصوصی کن که درآمدش بالاست و کار خوبی هم هست.
دوم ویزیتوری و فروش کالا یا خدماته. مثلا یک عدد از یک کالا می خری به عنوان نمونه و می بری پیش بازار هدف اون کالا و سفارش می گیری. قیمت عمده فروشی رو از عمده فروشش می گیری و یه سودی روش می کشی و قیمت فروش خودتو به مشتریت می دی. ازش سفارش می گیری، می ری جنسو می خری و میای بهش تحویل می دی.
سوم نویسندگی برای سایت هاست؛ این سایت هایی که می بینی تفریحی هستن و همه چی توش دارن، همه ی مطالبشونو مدیر و صاحب سایت ننوشتن؛ بعضی هاشون نویسنده استخدام می کنن. نویسنده کسی هست که مطالب در سایت قرار می ده و به ازاش پول می گیره. درآمد هر مطلب یا پست تقریبا 500 تومانه. بستگی داره که اختصاصی باشه یا کپی. کپی بدون تغییر 200-300 تومانه و کپی با تغییر (نیمه اختصاصی) حدود 500 تومان و اختصاصی هم بالای 500 تومان و تا 2000-3000 تومان هم می ره. و نویسنده می تونه روزانه چند مطلب در سایت بذاره و حتی برای چند سایت نویسندگی کنه تا درآمد بالاتری داشته باشه. اگر می خواید این کارو شروع کنید در انجمن shopkeeper.ir عضو بشید و موضوع ایجاد کنید که می خواید برای سایت ها نویسندگی کنید و از خودشون بخواید که بهتون آموزش بدن. زود یاد می گیرید، کاری نداره. ضمنا در فضای اون انجمن، با کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین هم آشنا می شید که شاید علاقه مند بشید.
می تونید برای شرکت های تبلیغاتی و چاپ بنر و ... سفارش بگیرید.
من مدتی بازاریاب آسانسور بودم. نیازی نبود شرکت برم یا جایی برم و زمان بذارم براش؛ آگهی می زدم تو روزنامه، با من تماس می گرفتن و آدرس شرکت رو می دادم، فامیلشونو می پرسیدم و با دفتر تماس می گرفتم که فلانی که میاد رو من فرستادم تا بدونن مشتریه منه. می تونید در اینترنت هم آگهی بدید. اینو گفتم که در نظر داشته باشید. حتی اگر کاری رو شروع کردید، می تونید کاری رو با آگهی های رایگان در اینترنت و آگهی روزنامه و با تلفن شروع کنید.
و نگاهی به سایت های نیازمندی ها کنید در اینترنت و شرکتهایی که بازاریاب می خوان رو ببینید؛ مثلا نوشته برای فلان محصول بازاریاب می خوان و مثلا دفترشون در یک شهر دیگه ست. شما باهاشون تماس بگیرید و بگید یک نمونه براتون بفرسته و با همون بازاریابی کنید و سفارش بگیرید و به شرکت بگید که فلان مقدار یا تعداد براتون بفرسته.

موفق باشید

hemmat110.com
01-05-2016, 12:45 PM
ارسال: #10
(01-04-2016 10:11 PM)tataloo نوشته شده توسط:  پخش تراکت یک کار کاملا نیمه وقت و دانشجویی
بله درسته ایده جالبی بود ممنونم از کمکتون حتما روش فکر مبکنم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟! tondar12 38 9,178 05-08-2023 08:53 PM
آخرین ارسال: _shahrokh1204_
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,092 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک می کنید بهم برای شروع کار؟ roses 19 6,185 06-03-2020 02:21 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  انتخاب شغل و کسب و کار sajadiri 0 413 02-06-2019 11:54 AM
آخرین ارسال: sajadiri
  ایده های پولساز من omid.monibi 35 60,596 01-29-2019 11:19 AM
آخرین ارسال: dibaji
  ایده و همفکری saeideh 3 2,422 03-25-2018 07:57 PM
آخرین ارسال: mttm
  ایجاد یک کسب و کار به عنوان بسته سلامت مدارس ehsan_shz 0 537 10-13-2017 01:40 PM
آخرین ارسال: ehsan_shz
Star کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده King mohii 1 1,545 06-25-2017 12:34 AM
آخرین ارسال: m_sstyle
  تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا davood67 7 2,103 03-12-2017 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  ایده دوخت بلاس خواب ایرانی با نصف قیمت خارجی masoomeh1375 0 803 10-11-2016 02:50 PM
آخرین ارسال: masoomeh1375
  4 کسب و کار عالی با کمتر از 5 میلیون تومان سرمایه omid59 3 6,994 12-15-2015 03:05 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
  راهنمایی برای کار مانتو های خاص nazli711 1 1,336 11-21-2015 02:55 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  لطفا بیاید نظر بدید برای کار اینترنتی omidsusa 6 1,583 11-21-2015 02:44 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  ایده برای غذای خونگی sorin 4 2,996 11-09-2015 09:56 PM
آخرین ارسال: sorin
  شروع کار تجارت با دو میلیون تومان mazyar123 3 3,171 06-23-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  شروع به کار در محصولات دستی pooria026 2 1,482 06-22-2015 04:47 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  کار طراحی دکوراسیون و نما and3839 3 1,043 02-23-2015 12:08 AM
آخرین ارسال: esmalf
  با 3000000 میلیون تومان چی کار کنم؟ saharava 10 3,790 10-12-2014 11:56 PM
آخرین ارسال: لوبا
  یه ایده دارم فط نمی دونم اجراش کنم یا نه ؟؟ karaj 14 7,846 09-11-2014 12:50 PM
آخرین ارسال: تجارت
  همفکری در خصوص رونق کسب و کار make money 5 1,839 05-31-2014 11:33 AM
آخرین ارسال: parva64

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS