ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی برای دست فروشی
زمان کنونی: 04-16-2024, 02:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: wildfire55521
آخرین ارسال: دستفروش ماهر
پاسخ: 11
بازدید: 16481

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای دست فروشی
08-13-2014, 11:59 AM
ارسال: #1
راهنمایی برای دست فروشی
سلام
در ادامه تاپیک قبلی که زدم. تصمیم گرفتم با پولی که دارم و رفیقمم پول میزاره دست فروشی کنم
فقط تجربه ای توی این کار ندارم؟
هر جا دستفروشی کنی شهرداری جمع میکنه و گیر میده؟
چه جنسی و کجا بفروشم.؟
کلا روی هم شاید بتونیم 400 500 جور کنیم.به نظرتون چه جنسی بهتره و زودتر به فروش میره؟

ممنون میشم کلا راهنمایی کنید چی کار کنم که گیر شهرداری یا هم صنف هایی نشم که مجبور به دعوا باشم و..
به نظرتون کار سود ده و خوبی رو انتخاب کردم؟
با این سرمایه میشه کاری کرد یا دست فروشی هم نمیشه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamid.h , MARYAR , مهدی 1
08-13-2014, 01:14 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای دست فروشی
سلام دوووست عزیز
بنظرم با هر سرمایه ای میشه کاری رو شروع کرد فقط نباید توقع بالایی داشته باشید (یه خورده سخته البته)

واسه دستفروشی پیشنهاد میکنم اجناسی رو انتخاب کنید که یا مناسبتیه و یا یک جنس عمومی (جدید نباشه) که نیاز همه مردم باشه و زود فروش بره(باید زیر فی بازار باشه با اختلاف زیاد ترجیحا)

میتونید واسه اون جنس بازاریابی درب به درب هم بکنید که شهرداری هم کاری به کارتون نداره...

موفق باشید10_004

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: MARYAR
08-13-2014, 01:51 PM
ارسال: #3
(08-13-2014 01:14 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  سلام دوووست عزیز
بنظرم با هر سرمایه ای میشه کاری رو شروع کرد فقط نباید توقع بالایی داشته باشید (یه خورده سخته البته)

واسه دستفروشی پیشنهاد میکنم اجناسی رو انتخاب کنید که یا مناسبتیه و یا یک جنس عمومی (جدید نباشه) که نیاز همه مردم باشه و زود فروش بره(باید زیر فی بازار باشه با اختلاف زیاد ترجیحا)

میتونید واسه اون جنس بازاریابی درب به درب هم بکنید که شهرداری هم کاری به کارتون نداره...

موفق باشید10_004

مرسی از نظرتون.
میشه برای اجناس مثال بزنید؟ چه جنسی مثلا داداش؟

در به در یعنی بر ز بزنی و بگی فلان جنسو دارم و...؟
 تشکر شده توسط: hamid.h
08-13-2014, 03:47 PM
ارسال: #4
دیگه کسی نظری نداره؟
08-13-2014, 05:02 PM
ارسال: #5
[/quote]

مرسی از نظرتون.

[/quote]

خواهش می کنم....
عذر میخوام ولی اگر بخواید اینجووووری پیش برید ممکنه یکم براتون سخت بشه ادامه دادن...
بنظرم دنبال لقمه آماده نباشید
کمی فکر کنید ، تحقیق کنید ، وقت بزارید ، وارد اجتماع و بازار بشید ، به اطرافتون خوب نگاه کنید ، شروع کنید و شکست بخورید کاملا متوجه خواهید شد
هیچ وقت منتظر دیگران نباشید

حالا من برای اینکه ذهنتون باز بشه یه مثال میزنم ولی جنسی که شما شخصا توانایی فروش اون رو در خودتون احساس می کنید باید پیدا کنید
بعنوان مثال سی دی ، دی وی دی با قیمت خیلی ارزون تر ازقیمت بازار
این محصول چون یک جنس عمومیه و همه اقشار بهش نیاز دارن میتونه زود فروش بره اگر مارک شناخته شده و ارزون تر از بازار باشه

در رابطه با بازاریابی درب به درب (فروش مستقیم) در اینترنت می تونید جست و جو کنید

موفق باشید10_004

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
08-13-2014, 05:27 PM
ارسال: #6
سلام به دوست سخت کوشمون
به نظر من برای دستفروشی یه چند باری به مترو تهران سر بزنید کاملا متوجه میشید چه جنسی خوب هست
از باطری و کفی کفش و خودکار گرفته تا ... ماشالا اونقدر زیادن که با اینهمه طرح جمع آوری که میزارن بازم هستن
اونجا شهرداری کاری نداری کارکنان مترو هم وظیفشون بیشتر از اینهاست فقط نیروی انتظامی اونم اگر دستتون ببینن شاید ایراد بگیرن ازتون
اکثرا یه کیف کوله دارن و یا یک نایلون مشکی و انواع و اقسام اجناس
کنار خیابان هم یه کاری مثل فروش دی وی دی البته فیلم های خارجی و نه داخل که قانون کپی رایت و حق فیلمسازان ضایع نشه میتونه سرپایی هم انجام بشه
میتونید غذا هم داخل منزل درست کنید داخل ظروف یکبار مصرف ببرید داخل بازار تهران کنار (پله نوروز خان،یا نزدیک مسجد امام) اونجا مشتریهای خودتون رو جذب کنید.
شما فقط کافی هست شروع کنید.
آقا من با دوستم 4یا5 سال پیش قبل از اینکه بخوام شرکتمو ثبت کنم و کارمو شروع کنم ، دست فروشی که کاری نیست تو بازار بار هم میبردیم شربت آبلیمو و فال هم می فروختیم تازه سر ساختمون و توی بازیافتم رفتیم اینا که اشکالی نداره تا تنت سالمه باید کار کنی سرمایه داشتنو نداشتن هم نیازی نیست،خواستن توانستن هست.
یا علی

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
 تشکر شده توسط: zahra_r
08-13-2014, 06:08 PM
ارسال: #7

مرسی از نظرتون.

[/quote]

خواهش می کنم....
عذر میخوام ولی اگر بخواید اینجووووری پیش برید ممکنه یکم براتون سخت بشه ادامه دادن...
بنظرم دنبال لقمه آماده نباشید
کمی فکر کنید ، تحقیق کنید ، وقت بزارید ، وارد اجتماع و بازار بشید ، به اطرافتون خوب نگاه کنید ، شروع کنید و شکست بخورید کاملا متوجه خواهید شد
هیچ وقت منتظر دیگران نباشید

حالا من برای اینکه ذهنتون باز بشه یه مثال میزنم ولی جنسی که شما شخصا توانایی فروش اون رو در خودتون احساس می کنید باید پیدا کنید
بعنوان مثال سی دی ، دی وی دی با قیمت خیلی ارزون تر ازقیمت بازار
این محصول چون یک جنس عمومیه و همه اقشار بهش نیاز دارن میتونه زود فروش بره اگر مارک شناخته شده و ارزون تر از بازار باشه

در رابطه با بازاریابی درب به درب (فروش مستقیم) در اینترنت می تونید جست و جو کنید

موفق باشید10_004
[/quote]
داداش چون نمیخوام ریسک بکنم.
کل پولم همینه .ماه دیگه باید 450 شهریه بدم.اینو از دست بدم یا شهرداری ازم بگیره.
یا کلا نتونم درامدی داشته باشم خیلی برام بد میشه.
من مشکلی با فروش جنس و جا ندارم.
جنس که تاپ و تی شرت زنونه و بدلیجات و... فروشش خوبه ولی مامورا رو نمیدونم چیکار باید بکنم؟ اگه بگیرن جنسارو به قول معروف نقله میشم.

جا هم که هزار تا جای شلوغ میشناسم.بازار تهران
بازار تجریش
انقلاب
ولیعصر
پایانه آزادی
ولی اینم مشکل صاحاب شدن دستفروشای قبلیو داره.مثلا باید رزرو کنم یا پول بدم؟ یا به دستفروشای دیگه اهمیت ندم و یهو برم بساط پهن کنم؟
من با کار و... مشکل ندارم بیشتر در مورد مامور های شهر داری و کاسبای دیگه سوال دارم
08-14-2014, 01:29 PM
ارسال: #8
دست فروشی محل به محل بکن ، مغازه دارها ، پاساژ ها
هیچ شهرداری یا کس دیگه هم بهت نمی تونه ایراد بگیره ،
مواقعی که مغازه ها خلوت تر هست و مشتری ندارن وارد می شی و محصول خودت را از توی کیف در میاری و معرفی می کنی
انتخاب محصول با خودت هست ،

کار دیگه ای که بهت پیشنهاد می دم ، تمیز کردن تابلوی فلکسی مغازه ها هست ، یک نردبان آلومینیومی 6 متری سه تکه می خری 200 هزار تومان ، سبک هست و با دست راحت حمل می شه ، با سطل و اسفنج و مواد شوینده ، می ری درب مغازه هایی که تابلو های کثیفی دارن ، پیشنهاد می کنی با یک مبلغ مناسب تابلوشون را بشویی ، درامد فوق العاده ای داری (متری قیمت بده )
کارت ویزیت هم چاپ کن

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: zahra_r , Elixir , SM_HOSSEINI , رنسانس فکر , MARYAR
08-15-2014, 05:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-15-2014 05:54 PM، توسط rengo47.)
ارسال: #9
من یه موقع که دانشجو بودم مشکل مالی برخوردم رفتم تل و کلیپس خریدم کنار خیابون شروع کردم به فروختن روی دست که شهداری دید و اخطار داد و خیلی دردسر داشت بعد از اون فهمیدم یه جاهایی هست به اسم دوشنبه بازار و جمعه بازار و اینها که دست فروشها به صورت قانونی و سازماندهی شده اونجا اجناسشون رو میفروشن یه تیکه که میخواهی دست فروشی کنی رو اجاره میکنی برای اون روز و مردم میان میبینن و میفروشین و بد هم نبود اون موقع بعدش دیدم خیلی سخت بود چون باید مداوم اینطرف اونطرف میرفتم ول کردم
البته یه پیشنهاد یادم رفت بگم پخش تراکت هست میتونی بکنی وایمسی یه جا تراکت میدی دست مردم ساعتی هم میدن ۴ تومن فکر کنم خیلی بهتر از دست فروشی هست توی نیازمندی ها نگاه کن یکیشو انتخاب کن و یا علی مدد انجام بده

من بر این باورم که اندیشه و روان را میتوان به بینهایت رساند من رویا بینی هستم که به ساختار محدودیت انسان باوری ندارند.
 تشکر شده توسط: MARYAR
07-10-2015, 12:59 PM
ارسال: #10
سلام داداش گلم خوبی ..شاید راهی ک تو الان میخای بری من الان یکساله ک دارم میرم و کاملا با سرمایه ی شما شروع کردم البته منم اون زمان خیلی فکر کردم ک چ جنسی بگیرم ک هم طرفدار داشته باشه هم وسیله نخاد هم سبک باشه هم قابل حمل با ی کیف ...توکل ب خددا کردم و با مردم ک تجربه ای در رابطه با روسری هم نداشتن رفتیم تهران کو چن مدل روسری ارزون خریدم حالا بگذریم ک اون فروشنده ها تا فهمیدن تازه کاریم حسابی از خجالتمون در اومدنو هر چی بنجل داشتن و بستن .اما همونطور ک دوست عزیز در بالا گفت رفتم بازارهای هفتگی درسته ک در ب دری داشت اما با هر زحمتب جنس و فروختم ...اون موقع جنسم 400هزار تومن بود الان با همه شل کاری ها سرمایه ی کار هفته بازارم سه میلیون تومنه ...البته الان کلاه و عینک دودی دارم..با اون پول تونستم ی خرازی اجاره کنم تو محلمون ک اونجاهم کمترین سرمایه ای ک گذاشتم از پول کارم ده تومن هست حالا جساب کن ک دو سه تومن هم تو قرعه کشی ها ازون پول هنوز هست.ممیگم دستفروشی بد هست اتفاقا اگه بخای ادامه بدی بصورت جدی دوستانی دارم ک روزی سود خالص سیصد هزار تومن دارند .توکل کن ب خدا راه رو ک شروع کنی خود راه مسیر رو بهت نشون میده .....
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,089 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک می کنید بهم برای شروع کار؟ roses 19 6,175 06-03-2020 02:21 AM
  راهنمایی ایجاد شغل با 80 میلیون تومن hamid368 6 1,945 06-03-2020 02:05 AM
  راه اندازی مغازه سیگار فروشی و قلیان فروشی، کریم آق منگول 2 16,035 08-25-2019 02:22 PM
آخرین ارسال: mamadpiri
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,456 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  راهنمایی در مرد خدمات ارائه شده در مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر majid yousefi 1 3,236 03-01-2018 11:08 PM
آخرین ارسال: Iman001
  گیاه رنگی و تزئینی برای بلوارها samad_HSH 0 480 01-14-2018 06:07 AM
آخرین ارسال: samad_HSH
Star کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده King mohii 1 1,543 06-25-2017 12:34 AM
آخرین ارسال: m_sstyle
  لطفا برای شروع راهنمایی بفرمایید فاطمه بانو 0 964 04-15-2017 08:39 PM
آخرین ارسال: فاطمه بانو
Question دو ساعت در روز برای یک سرباز!!! rostamiani 6 1,574 03-29-2017 11:50 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  راهنمائی برای راه اندازی هایپرمارکت بزرگ زرپاش 3 5,430 12-26-2016 03:15 AM
آخرین ارسال: ALI.1963
  شغل موبایل فروشی خوب است یا خدمات کامپیوتری؟ مهدی احمدیان 1 3,027 11-03-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: tondar12
Smile لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید aali 12 6,818 06-21-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: bmw27
Bug نیازمند راهنمایی برای مغازه شال و روسری Black Boy 5 9,189 04-04-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: محمدرضا تراکت
Sad نیازمند راهنمایی برای انتخاب راه simorghsoft 3 1,391 03-15-2016 07:35 AM
آخرین ارسال: simorghsoft
  راهنمایی درباره رانندگی در شرکت پخش omiid123 3 1,144 03-10-2016 11:15 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راهنمایی برای داشتن شغل wildfire55521 8 3,038 11-21-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  می خوام مغازه مانتو و پالتو فروشی بزنم راهنماییم کنین ritaa 3 4,705 11-21-2015 02:56 PM
  راهنمایی برای کار مانتو های خاص nazli711 1 1,335 11-21-2015 02:55 PM
  لطفا بیاید نظر بدید برای کار اینترنتی omidsusa 6 1,582 11-21-2015 02:44 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS