ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نیاز مبرم ب کمک دارم
زمان کنونی: 05-01-2024, 10:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hyd
آخرین ارسال: A.S
پاسخ: 11
بازدید: 2071

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز مبرم ب کمک دارم
08-06-2016, 03:28 PM
ارسال: #1
نیاز مبرم ب کمک دارم
دوستان محترم ریسکی کردم که جواب نداد (رفتن به خارج کشور) و سرمایه و زندگیمو از دست دادم فقط خوشحالم که اون طرف با اون ازادی که بود دین و شرفم موند واسم حالا من موندمو خانمم و یه بچه دوماهه و ده پانزده میلیون سرمایه برا کار... خانمم روابط عمومی بالایی داره تجربه سوپروایزری در فروشگاهای بزرگ رو دازه .خودمم حسابداری خودندم که به کارش علاقه ندازم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و زبان مالایی . حالا تجربه تاسیس فروشگاه مواد غذایی بززگ رو هم دارم .. که صاحب نامردش خنجر زد از پشت وقتی خرس از پل گذشت شروع کرد سکنجه دادن ما تا بیخیال بشیم بریم و دوستاشو بیاره .. اگه میشه کمکم کنین که یه کار خوب بزنم تا خودمو نجات بدم دوباره hda1394@gmail.com ..ضمنا خانمم همکاری میکنه با من خوددم هر کاری جز دستفروشی میکنم... علاقه هم دارم به تولیدی ... مغازه ..(ضمن یه زمین سه هزار متری با هفته ای چهار ساعت اب هم هست) به هرکاری که منو نجات بده از این وضع
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-07-2016, 01:47 AM
ارسال: #2
RE: نیاز مبرم ب کمک دارم
دوستان محترم منتظر پیشنهاو سازنده و دلسوزانه تون برای شروع کار هستم ممنون میشم پاسخ بدین
08-07-2016, 09:01 AM
ارسال: #3
سلام.به نظر من اگه زمین استعداد شو داره یعنی آبش کافیه شیبش خوبه خاکش خوبه فاصله ش با شهر زیاد نیست.می تونی بری تو کاره سبزیجات پول خوبی توشه .من خودم دیدم که طرف هفته ای 4 میلیون از 3000 متر زمین پول در میاورد.فقط اب زیاد می خواد منم زمین دارم ولی آبش کمه و میگن که سبزیجات و نمیشه به روش آبیاری بارانی کاشت چون افتش زیاد میشه خیلی هم بیراه نمیگن ولی منم امتحان خواهم کرد.موفق باشید.
08-07-2016, 10:55 AM
ارسال: #4
با سلام پیشنهاد میکنم اگر فاصله با زمین تا محل سکونت تون کم هست با مشاوره سایر کشاورزان منطقه به سبزیجات مشغول بشید
ضمناً شرایط رو خوب بسنجید و بدونید که کار کشاورزی بسیار سخت هست

و البته توکل به خدا و امید به موفقیت زمینه پیروزی در هر راهی خواد بود.
08-07-2016, 11:37 AM
ارسال: #5
تشکر میکنم از کمکتون اون زمین براای کشاورزی زیاد مناسب نیست چون ابش کمه و زمینش مناسب نیست زیاد ... البته شاید بشه تغییزاتی دررخاکش داد ... منتظر دیگر نظرات مفید تون هستم ...
08-09-2016, 08:51 AM
ارسال: #6
سلام
اگه به پرورش طیور هم علاقه داری می تونی دربارش فکر کنید.

تو این 3 هزار متر زمین میشه به پرورش مرغ بومی ، بلدرچین و.. هم فکر کرد البته بستگی به علاقه شما داره
08-09-2016, 09:22 AM
ارسال: #7
(08-06-2016 03:28 PM)hyd نوشته شده توسط:  دوستان محترم ریسکی کردم که جواب نداد (رفتن به خارج کشور) و سرمایه و زندگیمو از دست دادم فقط خوشحالم که اون طرف با اون ازادی که بود دین و شرفم موند واسم حالا من موندمو خانمم و یه بچه دوماهه و ده پانزده میلیون سرمایه برا کار... خانمم روابط عمومی بالایی داره تجربه سوپروایزری در فروشگاهای بزرگ رو دازه .خودمم حسابداری خودندم که به کارش علاقه ندازم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و زبان مالایی . حالا تجربه تاسیس فروشگاه مواد غذایی بززگ رو هم دارم .. که صاحب نامردش خنجر زد از پشت وقتی خرس از پل گذشت شروع کرد سکنجه دادن ما تا بیخیال بشیم بریم و دوستاشو بیاره .. اگه میشه کمکم کنین که یه کار خوب بزنم تا خودمو نجات بدم دوباره hda1394@gmail.com ..ضمنا خانمم همکاری میکنه با من خوددم هر کاری جز دستفروشی میکنم... علاقه هم دارم به تولیدی ... مغازه ..(ضمن یه زمین سه هزار متری با هفته ای چهار ساعت اب هم هست) به هرکاری که منو نجات بده از این وضع
دوست عزیز سلام
برای زمینی که دارید با کارشناسان جهاد کشاورزی شهرتون مشورت کنید من کاشت گل محمدی رو پیشنهاد میکنم.ولی قبلش باید شرایط زمین و آب و هوا بررسی بشه.گل محمدی سود نسبتا خوبی داره. فروش هم کار خوبیه.میتونه دستفروشی نباشه با سرمایه تون محصولاتی رو نقدی بخرید براش مشتری نقدی پیدا کنید. اگه بتونید مشتری مطمئن پیدا بکنید من میتونم محصولاتی رو با قیمت خیلی مناسب بهتون بدم که شما سودخوبی بخوری.

ترفندبهترین های دنیافقط تکراروتمرین است
تکرارمادرتمام مهارتهاست.آنتونی رابینز
08-09-2016, 09:25 AM
ارسال: #8
(08-09-2016 09:22 AM)rahatak77 نوشته شده توسط:  
(08-06-2016 03:28 PM)hyd نوشته شده توسط:  دوستان محترم ریسکی کردم که جواب نداد (رفتن به خارج کشور) و سرمایه و زندگیمو از دست دادم فقط خوشحالم که اون طرف با اون ازادی که بود دین و شرفم موند واسم حالا من موندمو خانمم و یه بچه دوماهه و ده پانزده میلیون سرمایه برا کار... خانمم روابط عمومی بالایی داره تجربه سوپروایزری در فروشگاهای بزرگ رو دازه .خودمم حسابداری خودندم که به کارش علاقه ندازم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و زبان مالایی . حالا تجربه تاسیس فروشگاه مواد غذایی بززگ رو هم دارم .. که صاحب نامردش خنجر زد از پشت وقتی خرس از پل گذشت شروع کرد سکنجه دادن ما تا بیخیال بشیم بریم و دوستاشو بیاره .. اگه میشه کمکم کنین که یه کار خوب بزنم تا خودمو نجات بدم دوباره hda1394@gmail.com ..ضمنا خانمم همکاری میکنه با من خوددم هر کاری جز دستفروشی میکنم... علاقه هم دارم به تولیدی ... مغازه ..(ضمن یه زمین سه هزار متری با هفته ای چهار ساعت اب هم هست) به هرکاری که منو نجات بده از این وضع
دوست عزیز سلام
برای زمینی که دارید با کارشناسان جهاد کشاورزی شهرتون مشورت کنید من کاشت گل محمدی رو پیشنهاد میکنم.ولی قبلش باید شرایط زمین و آب و هوا بررسی بشه.گل محمدی سود نسبتا خوبی داره. فروش هم کار خوبیه.میتونه دستفروشی نباشه با سرمایه تون محصولاتی رو نقدی بخرید براش مشتری نقدی پیدا کنید. اگه بتونید مشتری مطمئن پیدا بکنید من میتونم محصولاتی رو با قیمت خیلی مناسب بهتون بدم که شما سودخوبی بخوری.

اگه دوست داشتید این آدرس ایمیل منه raha_tak77@yahoo.com

ترفندبهترین های دنیافقط تکراروتمرین است
تکرارمادرتمام مهارتهاست.آنتونی رابینز
08-11-2016, 03:23 PM
ارسال: #9
اصل مطلبو نگفتی که کجا هستی و زمین کجاست

فروش جواهرات لوکس نقره
08-29-2016, 07:41 AM
ارسال: #10
کاشت توتون در این زمین از سود خیلی خوبیه برخورداره خود کارخانه های دخانیت ایران بهت وام و بذرشو میدن و کافیه سوال کنی البته یکم دردسر خودشو داره باید بعد چیدن برگهای توتون باید خشک شه اما بایکم تحقیق مطئنن گزینه خوبیه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک می کنید بهم برای شروع کار؟ roses 19 6,222 06-03-2020 02:21 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک در مورد گرفتن نمایندگی یک محصول Arash.T7 3 696 06-29-2019 09:03 PM
آخرین ارسال: Arash.T7
  نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان mahyar1366 31 6,573 05-28-2018 08:54 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,501 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا davood67 7 2,132 03-12-2017 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی eymanopera 4 15,210 06-22-2015 05:13 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  کمک در تهیه اجناس م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای go.year1394 0 514 12-23-2014 02:44 AM
آخرین ارسال: go.year1394
  کمک و راهنمایی go.year1394 3 1,191 12-20-2014 03:52 PM
آخرین ارسال: go.year1394
  نیاز به همفکری go.year1394 8 1,413 12-03-2014 11:06 AM
آخرین ارسال: هورداد
  یه ایده دارم فط نمی دونم اجراش کنم یا نه ؟؟ karaj 14 7,857 09-11-2014 12:50 PM
آخرین ارسال: تجارت
  کمک در مورد مجوز چایخونه arman112 12 3,275 03-05-2014 11:55 PM
آخرین ارسال: ebi_dragon
  کمک در مورد بازریابی چند محصول rezakakaei 2 1,234 10-23-2013 11:52 AM
آخرین ارسال: soshiant
Smile کمک باز کردن مغازه پوشاک tohid_50cent 10 9,183 09-01-2013 12:23 PM
آخرین ارسال: mahdi1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS