ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک در مورد مجوز چایخونه
زمان کنونی: 04-17-2024, 12:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arman112
آخرین ارسال: ebi_dragon
پاسخ: 13
بازدید: 3254

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد مجوز چایخونه
07-05-2013, 09:15 AM
ارسال: #1
کمک در مورد مجوز چایخونه
سلام
تو فکرش رفتم یک چایخونه بزنم مغازش هم هست
فقط مجوزش مشکل دارم
چطوری باید بگیرم
چیکار کنم؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
07-05-2013, 12:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-05-2013 01:16 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: کمک در مورد مجوز چایخونه
درود
نمی دونم منظورت از چای خونه چی هست ولی ایده جالبی هست اما نه تو ایران
اصولا چایخونه و قهوه خونه کافه سنتی و کافی شاپ و ... باید محیطی باشه آرام که ادم با دوستاش یا برای رفع خستگی بره اونجا برای نوشیدن چای و قهوه و ... گپ زدن و بازی کردن و... در کشورهای دیگه هر کدوم از این مکان ها تعریف و کارکرد خودش را دارد اما ایران کمی شرایط فرق می کنه اینجا فقط قلیون کشی و کباب خوری به صرفه هست که با هم مجوز نمی دن فکر کنم بعد هم با اماکن و بهداشت و اصناف باید درگیر بشی که اماکنش خیلی گیره بعد هم مسائل اجتماعیش به دلیل فشار و محدودیت ها تو ایران فوری خودشو نشون می ده که به نظرم درگیریهاش به پولش نمی ارزه
خلاصه ایده جالبی هست اگر شدنی بشه یک کم بیشتر توضیح می دی؟

خرید و فروش محصولات کشاورزی. استان گلستان 09117025062
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , arman112 , فرهاد قربانی
07-06-2013, 09:05 AM
ارسال: #3
اگه دور و برت یه جانباز بتوانی پیدا کنی برای مجوز چایخانه خیلی راحت به جایی می رسی ..
 تشکر شده توسط: arman112 , فرهاد قربانی
07-06-2013, 08:20 PM
ارسال: #4
(07-06-2013 09:05 AM)davaran نوشته شده توسط:  اگه دور و برت یه جانباز بتوانی پیدا کنی برای مجوز چایخانه خیلی راحت به جایی می رسی ..
حاجی دور برمون یکی هست هم جانبازه و هم اسیر بوده ولی لامصب میترسه نمیدونم شرایطش چطوریه آخه بنده خدا سر این جانبازیش حقوق بگیره میترسم اگر بخواد مجوز بگیره حقوقش را از دست بده
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی
07-07-2013, 05:22 PM
ارسال: #5
هیچ ربطی نداره .. یه امتیاز خاصه که به اونا خیلی بی دردسر مجوز میدن .. اصلا هم حقوقش را از دست نمیده . مگه کسی که کارمنده یا بازنشته است اگر کاری دیگری راه بیندازه حقوقشو ازش میگیرن؟ .. این ترس بیخود است و راه بیفتید
 تشکر شده توسط: arman112
07-11-2013, 04:10 AM
ارسال: #6
دوست عزیز شاید من بتونم کمکت کنم!

جواز قهوه خونه یا همون چایخانه رو فقط به جانبازها و ایثار گران میدن!

ایشون میرن باید برن اقدام کنن و یه جواز ایثارگری بهشون میدن برای زدن قهوه خونه که مدت دار هست! اکثرا هم 10 ساله هست! ایشون خودش هم میتونه از این جواز پول بیاره! اونو اجاره بده یا بفروشه یا بده به شما باهاش کار کنی!

اگر اجاره بده میتونه برجی 500 هزار تومن به دست بیاره!

اگر بفروشه تا 10 میلیون گیرش میاد!

اگر به شما بده که شما باهاش کار کنی یا شما باهاش شراکت میکنی یه چیزی ماهانه بهش میدی یا اینکه نمیدی و هیچی گیرش نمیاد! (مزاح بودا)

حالا اگر هم نمیخواین از این دوستمون استفاده کنید میتونید به روزنامه همشهری مراجعه کنید و قسمت اگر اشتباه نکنم شراکت جواز یا نمایندگی هست همین حدوداس اونجا واگزاری جواز داره و شما میتونی یا بخرین یا اجاره کنین یا شراکت کنین!

حالا اگر جواز رو گرفتین و خواستین فعالیت کنین قبل از اینکه بخواید جا رو برای جواز معرفی کنید مکانتون باید چند تا نکته داشته باشه:

1- در فاصله 1 کیلومتری چپ و راست مغازه بانک، مسجد، مدرسه دخترانه، آرایشگاه زنانه نباید باشه! (قانون های جالب کشور ما: اگه بانک و مسجد ر به روش باشه اشکالی نداره ولی چپ و راست مشکل داره)

2- یه متراژ خاصی میخواد که دقیقا یادم نیست!

و یه سری خورده ریزه دیگه که اهمیت زیادی نداره. فکر میکنم همین ها بود! چیزه دیگه ایی یادم نمیاد!

ولی اگر مکان خوبی داشته باشین و شلوغ باشه درآمد عالی و خوبی داره حدودا شبی از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان که میشه ماهی 90 تا 180 میلیون تومان!

ولی گردوندنش خیلی سخته! سرو کله زدن با اماکن، پلیس امنیت، پلیس محل و پلمپ مغازه بی دلیل و غیره...

اگر این سختی هارو تحمل کنین خوب پول در میارین!

فروش کاملترین پنل اس ام اس کشور
پویا پنل

ارزانترین تعرفه طراحی سایت در ایران
به همراه 90 قالب طراحی شده برای اولین بار در ایران
مروا وب
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: davaran , arman112 , mir abbas , mortizmortiz , مهدی 1
07-12-2013, 12:39 PM
ارسال: #7
(07-11-2013 04:10 AM)mohamad1999 نوشته شده توسط:  دوست عزیز شاید من بتونم کمکت کنم!

جواز قهوه خونه یا همون چایخانه رو فقط به جانبازها و ایثار گران میدن!

ایشون میرن باید برن اقدام کنن و یه جواز ایثارگری بهشون میدن برای زدن قهوه خونه که مدت دار هست! اکثرا هم 10 ساله هست! ایشون خودش هم میتونه از این جواز پول بیاره! اونو اجاره بده یا بفروشه یا بده به شما باهاش کار کنی!

اگر اجاره بده میتونه برجی 500 هزار تومن به دست بیاره!

اگر بفروشه تا 10 میلیون گیرش میاد!

اگر به شما بده که شما باهاش کار کنی یا شما باهاش شراکت میکنی یه چیزی ماهانه بهش میدی یا اینکه نمیدی و هیچی گیرش نمیاد! (مزاح بودا)

حالا اگر هم نمیخواین از این دوستمون استفاده کنید میتونید به روزنامه همشهری مراجعه کنید و قسمت اگر اشتباه نکنم شراکت جواز یا نمایندگی هست همین حدوداس اونجا واگزاری جواز داره و شما میتونی یا بخرین یا اجاره کنین یا شراکت کنین!

حالا اگر جواز رو گرفتین و خواستین فعالیت کنین قبل از اینکه بخواید جا رو برای جواز معرفی کنید مکانتون باید چند تا نکته داشته باشه:

1- در فاصله 1 کیلومتری چپ و راست مغازه بانک، مسجد، مدرسه دخترانه، آرایشگاه زنانه نباید باشه! (قانون های جالب کشور ما: اگه بانک و مسجد ر به روش باشه اشکالی نداره ولی چپ و راست مشکل داره)

2- یه متراژ خاصی میخواد که دقیقا یادم نیست!

و یه سری خورده ریزه دیگه که اهمیت زیادی نداره. فکر میکنم همین ها بود! چیزه دیگه ایی یادم نمیاد!

ولی اگر مکان خوبی داشته باشین و شلوغ باشه درآمد عالی و خوبی داره حدودا شبی از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان که میشه ماهی 90 تا 180 میلیون تومان!

ولی گردوندنش خیلی سخته! سرو کله زدن با اماکن، پلیس امنیت، پلیس محل و پلمپ مغازه بی دلیل و غیره...

اگر این سختی هارو تحمل کنین خوب پول در میارین!
دادا دم شوما گرم اطلاعات خوبی دادی
مجوز که فعلا از راه اون بنده خدا نشد حالا شاید بعدا بریم دنبالش
قرار شد مجوز اجاره کنیم
مغازه هم 150 متره با 6 متر بر خیابان را داره
خیابان هم تقریبا پر رفت آمده به خصوص اون طرفها جدیدا خیلی خونه سازی هم میشه
حالا بگذریم تو کف اینم که کلا یک چیز خاص باشه نمیخام یک چیزی تکرار مثل بقیه باشه
چه پیشنهادهایی دارین برای خاص دیدن چه از لحاظ طراحی مغازه چون اجاره ای نیست ثابته
و چه از لحاظ غیر از چای و قلیون چیزایی دیگه که بتونیم ارائه بدیم که مشتری گیر تر بشه
کلا خوشحال میشم هر پیشنهاد جالبی داشتین ارائه بدین که به خاص تر بودنش کمک کنه
از لحاظ هزینه ش موردی نیست
 تشکر شده توسط: mir abbas , mortizmortiz
07-12-2013, 02:34 PM
ارسال: #8
[B]
مبارکه .. ایشلا زود راه بیفته
سلام خیلی کم خرج میشه داخل مغازه را کاه گلی کرد .. با عکس و طرح شبیه اسلیمی و یکی دو تا طرح درویش و روی کاه گل چند شاعر قشنگ با خط نستعلیق و مشکی ....
.. چند تا سرویس بذار .. قلیون معمولی .. با قیمت پایین .. قیمت ویژه ( قلیون با چای نبات و یه خورده اجیل .. تو تهران که اینو 15000 تومان میزنن خوراک جووناست ) ... قلیون سلطانی ( تو شیشه قلیون نعنا عرق نعنا بریز .. قهوه با شیشه پر شیر .. پرتقال با شیشه شربت پرتقال ) .. .. حتما بساط عصرونه نظیر املت های خوشمزه ... خیلی با احترام .. حتما کسی که قلیون میاره هر از گاهی دور بزنه و زغال عوض کنه .. قلیون ها کوک باشه ... کلا فقط سعی کن پاتوق ادمای شیک بشه نه ادمای کثیف .... ولی از اونجا که کلا جوانها در ایران تفریحی ندارن این کار خیلی خوب جواب میده ...
[B/]
 تشکر شده توسط: mir abbas , arman112 , mortizmortiz , mahdi1360 , مهدی 1
07-23-2013, 12:16 PM
ارسال: #9
سلام دوست عزیز
نمیدونم تو کدوم شهر هستی اما کلیه چیزائی که دارم میگم برای تهران هست .
قهوه خانه و سفره خانه ، اسم این 2 کار در ابتدا هزاران ایده و نوآوری و منش های مدیریتی رو توی ذهن آدم تداعی میکنه ولی وقتی از نزدیک در مودشون تحقیق میکنی با حقایقی عجیب روبرو میشی . یه موقع فکر نکنی میخوام منصرفت کنما ، نه . میخوام از دوندگی ها و چیزائی که آموختم برات بگم . قهوه خانه که اصولا بستگی به استایل و خصوصیات رفتاری و محلی که انتخاب می کنی داره برای مثال بعضی ها مغازه هاشون پر از ارازل و اوباش هست که همش استرس داری الان کی اون یکیو میخوره و ... اما سفره خونه سنتی هم ایده خوبی هست هم شغل پر درآمدیه . من اول رفتم دنبال باغچه های داخل تهران از کن سولقان گرفته تا فرحزاد آمار گرفتم دیدم اکثرا نمیشه براشون مجوز گرفت و همگی دارن با مجوز حلیم و کباب کار می کنن و دغدغه هائی مثل باج دادن به اماکن و پلمب شدن بی دلیل و این دست مسائل دارن و بعد از اینکه این ها رو هضم کردم فهمیدم حتی با این شرایط هم هیچ کدوم از این باغچه ها (باغچه خوب و مشتری دار) حاضر نیستن از جاشون بلند بشن حتی با وجود تمام این مشکلات . اینجا بود که فهمیدم این کار ارزش داره . یکی 2 تا باغچه خوب پیدا کردم که با اجاره های سنگینی اجاره میدادن اما عمرا وسع من و دوستم به این قیمت ها (600 میلیون رهن واسه 3 سال) نمی خورد . من می تونم مجوز بگیرم ولی از پس هزینه ها برنمیام . اگر مایل باشی میتونیم همکاری کنیم با هم و اگه بودی بهم اطلاع بده شماره تلفن رو برات تو پیام بنویسم . التماس دعا
 تشکر شده توسط: مهدی 1
09-01-2013, 12:35 PM
ارسال: #10
دوستان من تهران هستم خیلی علاقه مند هستم بتونم کار سفره خانه سنتی را راه اندازی کنم می خواستم بدونم کار شما به کجا رسید ؟موفق شدید؟
ابی جان
شما کدوم شهر هستید ؟
می تونی برای تهران اقدام کنی؟

خدا با من است
بی نیازم از همه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيش فرض احراز هویت در بانک مجازی گردشگری و دریافت پاداش 200 هزارتومانی hexman 0 114 08-21-2022 04:01 PM
آخرین ارسال: hexman
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,089 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک می کنید بهم برای شروع کار؟ roses 19 6,178 06-03-2020 02:21 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک در مورد گرفتن نمایندگی یک محصول Arash.T7 3 684 06-29-2019 09:03 PM
آخرین ارسال: Arash.T7
  نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان mahyar1366 31 6,543 05-28-2018 08:54 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,457 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  راهنمایی در مرد خدمات ارائه شده در مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر majid yousefi 1 3,236 03-01-2018 11:08 PM
آخرین ارسال: Iman001
Question دو ساعت در روز برای یک سرباز!!! rostamiani 6 1,574 03-29-2017 11:50 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا davood67 7 2,100 03-12-2017 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  چه کاری در زیرزمین خانه شراره84 2 1,283 03-07-2017 02:50 PM
آخرین ارسال: شراره84
  نیاز مبرم ب کمک دارم hyd 10 2,061 12-26-2016 04:16 AM
آخرین ارسال: A.S
  راه اندازی مجله خبری خارجی و کسب در آمد از گوگل ادسنس jamezar5 0 853 07-17-2016 06:55 PM
آخرین ارسال: jamezar5
  راهنمایی درباره رانندگی در شرکت پخش omiid123 3 1,144 03-10-2016 11:15 AM
آخرین ارسال: tondar12
  نظرتان در مورد خانه کتلت (ساندویچ کتلت) ritaa 12 3,840 11-17-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: حسین رجبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی eymanopera 4 15,193 06-22-2015 05:13 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  شروع به کار در محصولات دستی pooria026 2 1,482 06-22-2015 04:47 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  راهنمایی در زمینه پخش و فروش عرقیجات attarud 11 4,338 06-02-2015 10:48 AM
آخرین ارسال: rahatak77
  مشاوره در زمینه فروشگاه پوشاک pishbar 7 2,356 02-12-2015 11:58 PM
آخرین ارسال: bastarkhaki
  کمک در تهیه اجناس م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای go.year1394 0 511 12-23-2014 02:44 AM
آخرین ارسال: go.year1394
  کمک و راهنمایی go.year1394 3 1,175 12-20-2014 03:52 PM
آخرین ارسال: go.year1394

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS