سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیاز مبرم ب کمک دارم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: نیاز مبرم ب کمک دارم (/showthread.php?tid=15550)

صفحه ها: 1 2

نیاز مبرم ب کمک دارم - hyd - 08-06-2016 03:28 PM

دوستان محترم ریسکی کردم که جواب نداد (رفتن به خارج کشور) و سرمایه و زندگیمو از دست دادم فقط خوشحالم که اون طرف با اون ازادی که بود دین و شرفم موند واسم حالا من موندمو خانمم و یه بچه دوماهه و ده پانزده میلیون سرمایه برا کار... خانمم روابط عمومی بالایی داره تجربه سوپروایزری در فروشگاهای بزرگ رو دازه .خودمم حسابداری خودندم که به کارش علاقه ندازم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و زبان مالایی . حالا تجربه تاسیس فروشگاه مواد غذایی بززگ رو هم دارم .. که صاحب نامردش خنجر زد از پشت وقتی خرس از پل گذشت شروع کرد سکنجه دادن ما تا بیخیال بشیم بریم و دوستاشو بیاره .. اگه میشه کمکم کنین که یه کار خوب بزنم تا خودمو نجات بدم دوباره hda1394@gmail.com ..ضمنا خانمم همکاری میکنه با من خوددم هر کاری جز دستفروشی میکنم... علاقه هم دارم به تولیدی ... مغازه ..(ضمن یه زمین سه هزار متری با هفته ای چهار ساعت اب هم هست) به هرکاری که منو نجات بده از این وضع

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - hyd - 08-07-2016 01:47 AM

دوستان محترم منتظر پیشنهاو سازنده و دلسوزانه تون برای شروع کار هستم ممنون میشم پاسخ بدین

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - Taherrajab - 08-07-2016 09:01 AM

سلام.به نظر من اگه زمین استعداد شو داره یعنی آبش کافیه شیبش خوبه خاکش خوبه فاصله ش با شهر زیاد نیست.می تونی بری تو کاره سبزیجات پول خوبی توشه .من خودم دیدم که طرف هفته ای 4 میلیون از 3000 متر زمین پول در میاورد.فقط اب زیاد می خواد منم زمین دارم ولی آبش کمه و میگن که سبزیجات و نمیشه به روش آبیاری بارانی کاشت چون افتش زیاد میشه خیلی هم بیراه نمیگن ولی منم امتحان خواهم کرد.موفق باشید.

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - good_man - 08-07-2016 10:55 AM

با سلام پیشنهاد میکنم اگر فاصله با زمین تا محل سکونت تون کم هست با مشاوره سایر کشاورزان منطقه به سبزیجات مشغول بشید
ضمناً شرایط رو خوب بسنجید و بدونید که کار کشاورزی بسیار سخت هست

و البته توکل به خدا و امید به موفقیت زمینه پیروزی در هر راهی خواد بود.

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - hyd - 08-07-2016 11:37 AM

تشکر میکنم از کمکتون اون زمین براای کشاورزی زیاد مناسب نیست چون ابش کمه و زمینش مناسب نیست زیاد ... البته شاید بشه تغییزاتی دررخاکش داد ... منتظر دیگر نظرات مفید تون هستم ...

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - hamed2 - 08-09-2016 08:51 AM

سلام
اگه به پرورش طیور هم علاقه داری می تونی دربارش فکر کنید.

تو این 3 هزار متر زمین میشه به پرورش مرغ بومی ، بلدرچین و.. هم فکر کرد البته بستگی به علاقه شما داره

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - rahatak77 - 08-09-2016 09:22 AM

(08-06-2016 03:28 PM)hyd نوشته شده توسط:  دوستان محترم ریسکی کردم که جواب نداد (رفتن به خارج کشور) و سرمایه و زندگیمو از دست دادم فقط خوشحالم که اون طرف با اون ازادی که بود دین و شرفم موند واسم حالا من موندمو خانمم و یه بچه دوماهه و ده پانزده میلیون سرمایه برا کار... خانمم روابط عمومی بالایی داره تجربه سوپروایزری در فروشگاهای بزرگ رو دازه .خودمم حسابداری خودندم که به کارش علاقه ندازم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و زبان مالایی . حالا تجربه تاسیس فروشگاه مواد غذایی بززگ رو هم دارم .. که صاحب نامردش خنجر زد از پشت وقتی خرس از پل گذشت شروع کرد سکنجه دادن ما تا بیخیال بشیم بریم و دوستاشو بیاره .. اگه میشه کمکم کنین که یه کار خوب بزنم تا خودمو نجات بدم دوباره hda1394@gmail.com ..ضمنا خانمم همکاری میکنه با من خوددم هر کاری جز دستفروشی میکنم... علاقه هم دارم به تولیدی ... مغازه ..(ضمن یه زمین سه هزار متری با هفته ای چهار ساعت اب هم هست) به هرکاری که منو نجات بده از این وضع
دوست عزیز سلام
برای زمینی که دارید با کارشناسان جهاد کشاورزی شهرتون مشورت کنید من کاشت گل محمدی رو پیشنهاد میکنم.ولی قبلش باید شرایط زمین و آب و هوا بررسی بشه.گل محمدی سود نسبتا خوبی داره. فروش هم کار خوبیه.میتونه دستفروشی نباشه با سرمایه تون محصولاتی رو نقدی بخرید براش مشتری نقدی پیدا کنید. اگه بتونید مشتری مطمئن پیدا بکنید من میتونم محصولاتی رو با قیمت خیلی مناسب بهتون بدم که شما سودخوبی بخوری.

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - rahatak77 - 08-09-2016 09:25 AM

(08-09-2016 09:22 AM)rahatak77 نوشته شده توسط:  
(08-06-2016 03:28 PM)hyd نوشته شده توسط:  دوستان محترم ریسکی کردم که جواب نداد (رفتن به خارج کشور) و سرمایه و زندگیمو از دست دادم فقط خوشحالم که اون طرف با اون ازادی که بود دین و شرفم موند واسم حالا من موندمو خانمم و یه بچه دوماهه و ده پانزده میلیون سرمایه برا کار... خانمم روابط عمومی بالایی داره تجربه سوپروایزری در فروشگاهای بزرگ رو دازه .خودمم حسابداری خودندم که به کارش علاقه ندازم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و زبان مالایی . حالا تجربه تاسیس فروشگاه مواد غذایی بززگ رو هم دارم .. که صاحب نامردش خنجر زد از پشت وقتی خرس از پل گذشت شروع کرد سکنجه دادن ما تا بیخیال بشیم بریم و دوستاشو بیاره .. اگه میشه کمکم کنین که یه کار خوب بزنم تا خودمو نجات بدم دوباره hda1394@gmail.com ..ضمنا خانمم همکاری میکنه با من خوددم هر کاری جز دستفروشی میکنم... علاقه هم دارم به تولیدی ... مغازه ..(ضمن یه زمین سه هزار متری با هفته ای چهار ساعت اب هم هست) به هرکاری که منو نجات بده از این وضع
دوست عزیز سلام
برای زمینی که دارید با کارشناسان جهاد کشاورزی شهرتون مشورت کنید من کاشت گل محمدی رو پیشنهاد میکنم.ولی قبلش باید شرایط زمین و آب و هوا بررسی بشه.گل محمدی سود نسبتا خوبی داره. فروش هم کار خوبیه.میتونه دستفروشی نباشه با سرمایه تون محصولاتی رو نقدی بخرید براش مشتری نقدی پیدا کنید. اگه بتونید مشتری مطمئن پیدا بکنید من میتونم محصولاتی رو با قیمت خیلی مناسب بهتون بدم که شما سودخوبی بخوری.

اگه دوست داشتید این آدرس ایمیل منه raha_tak77@yahoo.com

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - kourosh_ma - 08-11-2016 03:23 PM

اصل مطلبو نگفتی که کجا هستی و زمین کجاست

RE: نیاز مبرم ب کمک دارم - naserm23 - 08-29-2016 07:41 AM

کاشت توتون در این زمین از سود خیلی خوبیه برخورداره خود کارخانه های دخانیت ایران بهت وام و بذرشو میدن و کافیه سوال کنی البته یکم دردسر خودشو داره باید بعد چیدن برگهای توتون باید خشک شه اما بایکم تحقیق مطئنن گزینه خوبیه