ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 07-01-2024, 10:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 48195

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
08-30-2013, 04:52 PM
ارسال: #151
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
اتفاقی خوبی که قراره برای من فردا (شنبه) بیفته رو براتون پیشاپیش تعریف می کنم :

برای بار دوم قراره فردا بریم میدان تیر ...
شک نکنید که بازم انشاالله بالاترین امتیاز می گیرم.

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , bitumen , iranboy , mahdi5e
08-30-2013, 07:01 PM
ارسال: #152
(08-30-2013 04:52 PM)Divar نوشته شده توسط:  اتفاقی خوبی که قراره برای من فردا (شنبه) بیفته رو براتون پیشاپیش تعریف می کنم :

برای بار دوم قراره فردا بریم میدان تیر ...
شک نکنید که بازم انشاالله بالاترین امتیاز می گیرم.

داداش مصلح تو همیشه به هدف میزنی هم توی زندگی هم توی میدون تیر..

من مطمئنم بالاترین امتیاز رو میاری چون به ایمانت ایمان دارم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , iranboy , مرتضی الهی , mahdi5e , alireza091111
08-30-2013, 08:47 PM
ارسال: #153
تایپیک های جالب دوستان رو در مورد قانون جذب خوندم.
من دوسال پیش فیلم راز خیلی اتفاقی و با خرید یه محصول اینترنتی به صورت اشانتیوم دریافت کردم.و اون روزها یک ماهی به امتحان ارشد مونده بود من هیچی نخونده بودم چون هنوزم دانشجو بودم و خیلی برای سال اول برای ارشد برنامه ریزی نکرده بودم. بعد از تماشای فیلم راز، من تموم اون یک ماه رو روی قبولیم اونم تو تاپت ترین گرایش رشتم تمرکز کردم حتی روی شهر مورد نظر و ... و در کمال تعجب من تو همون شهر که میخواستم و رشته اقتصاد انرژی پذیرفته شدم. ولی بعد از اون در دو مورد دیگه هم تمرکز کردم و نتیجه همون شد ولی چون دیگه گرفتار درس شدم و تمرکزم رو کنار گذاشتم تو اون دو مورد شکست خوردم.
و دوباره یاعلی گفتم و میخوام با یاری خداوند دوباره مراقبه و تمرکز های خودم رو شروع کنم .
 تشکر شده توسط: bitumen , Elixir , iranboy , مرتضی الهی , negin 30 , alma , مهدی 1 , alireza091111 , abdolhossein , morning star
12-03-2013, 08:09 PM
ارسال: #154
چند وقتی بود که تصمیم گرفته بودم ایرادات معماری خونه پدریمو رفع کنم،ولی یه فارغ التحصیل نوپا بودم و پس اندازی نداشتم.وقتی هم تو یه پروژه ی درجه یک صنعتی شروع به کار کردم،بازم با توجه به نداشتن سابقه،دستمزد خیلی بالایی نداشتم.اما شب و روز به این خواسته فکر میکردم.حتی نقشه ی جدید رو توی کامپیوترم کشیده بودم!هر بعدازظهر،بلافاصله از شرکت میرفتم محل کار یکی از دوستانم و بهش میگفتم من اینکارو میخوام انجام بدم،پول میخوام!و می نشستیم و دنبال راهی میگشتیم که پول لازم رو بدست بیاریم:وام،بانک و...!ولی با توجه به اینکه اعتقاد سرسختانه دارم که وقتی آدم یه چیزی رو با تمام وجود میخواد(به تعبیر هم استانی عزیز: کاربر Delta.H یک اشتیاق سوزان داشته باشه)از راههایی که فکرشو نمیکنه به نتیجه میرسه،اتفاقات دور از انتظاری افتاد و من پول تغییر خونه،براحتی و بدون گرفتاری برام جور شد و کاری که خیلیا منو ازش منع میکردن و میگفتن:مگه یه خانم میتونه کار ساختمونی انجام بده،به نتیجه رسوندم.فقط چون:خواستنم،موج بسیار قوی به کائنات ارسال کرد.
دلمشغولی چندساله من به نتیجه رسید...و الان هر وقت اون خونه رو نگاه میکنم با خودم میگم:این نتیجه ی خواستن منه!و مرام مردونه ی خدا!
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ahmad rezaee , Suma , zahra_r , alma , مرتضی الهی , مهدی 1 , alireza091111 , iren , esijm
01-11-2014, 12:32 PM
ارسال: #155
(03-01-2012 12:20 AM)sokoot نوشته شده توسط:  حدود 3 سال پیش که برای اولین بار فیلم راز رو دیدم با خودم فکر کردم باید این فیلم رو بارها و بارها ببینم تا کاملا باورم بشه برای همین فرمتشو عوض کردم و ریختمش تو گوشیم و هر روز موقع پیاده روی گوش می کردم برای امتحان هر روز رو دریافت 40 میلیون تومان پول تمرکز کردم که به نظر خودم مبلغ مناسبی بود برای تست قانون راز .اینکار رو اواخر پاییز شروع کردم و تابستان سال بعدش این مبلغ رو بدست اوردم (البته بدون کار کردن همونجوری که از خدا خواسته بودم) ولی متاسفانه خیلی زود از دستش دادم و هنوز نمی دونم دلیلش چی بود یعنی هنوز فلسفه از دست دادنش رو درک نکردم .یکی دو بار دیگه هم تاثیر قانون جذب رو دیدم که در مورد کار بوده ولی خیلی وقتها هم بی تاثیر بوده.

قانون جذب ی قانون طبیعیه مثل همه قوانین فیزیک. قرار نیست این قانون برخلاف بقیه قوانین کار کنه. درسته شما رو به چیزی کهمیخوایمیرسونه اما دیگه چطور رسوندشو شما تعیین نمیکنی و ماندگاریشو. شما هدفت فقط رسیدن به خواسته بود پس رسیدی! ببین دوستمن مثلا فرض کنین من قرار بذارم تا بعدازظهر ی چک 2 میلیونی رو جذب کنم ممکنه این اتفاق بیفته اما چون صرفا به بدست اوردن فکر کردم پول به دستم میرسه و مثلامیریزم به حساب طلبکارم. اینه که خواسته هامون باید هدفدار باشه و بدونیم وقتی اینو به دست اوردیم دقیقا قراره باهاش چیکار کنیم10_004
 تشکر شده توسط: sokoot , مرتضی الهی , alireza091111 , jahanagahi , abdolhossein
01-11-2014, 11:44 PM
ارسال: #156
این خاطره که میگم مال یه بازیکن فوتباله...
کیسوکه هوندا مهاجم تیم فوتبال ژاپن تو نقل و انتقالات ژانویه به تیم آث میلان در سری آ ایتالیا پیوست با شماره ی 10...چند روز پیش یه مقاله ای از این بازیکن ژاپنی پخش شد در سال 1999 که از ارزوهای خودش گفته بود... یه تیکه از این مقاله رو براتون کپی میکنم:

("زمانی که بزرگ شدم می خواهم در جام جهانی مشهور شوم و برای تیمی در سری آ ایتالیا بازی کنم،بعد از آن برای قرار گرفتن منظم در ترکیب اصلی و پوشیدن پیراهن شماره ی 10 تلاش می کنم")
 تشکر شده توسط: alireza091111 , iren , jahanagahi , negin 30
01-23-2014, 11:57 AM
ارسال: #157
باسلام به همه دوستان
و آرزوی سلامت برای استاد عزیزم
جناب مهندس قربانیان

به لطف خدای مهربون تا به امروز بارها وبارها ازقانون جذب توزندگیم استفاده کرم و خودم بی اطلاع بودم. ولی از زمانیکه بصورت علمی با این موضوع آشنا شدم تا به امروز 2خواسته بزرگم محقق شده اولیش کارم بود . ودومین جذب من خونه ای هستش که درحال حاضر تواون زندگی می کنم . من درعین ناباوری چیزی رو دارم که با دلیل و عقل ومنطق اصلا قابل حساب و کتاب کردن برام نبود . من یه جایی خوندم که وقتی از کائینات چیزی رو درخواست می کنید فقط رو خواسته تون تمرکز کنید و اصلا به راه وروش و اینکه چطوری به اون هدفتون می رسید فکر نکنید. مثلا وقتی میخواهید خونه ایی داشته باشید نگید فلان تومن پول داشته باشم تا بتونم فلان خونه رو بخرم شاید خداوند بخواد از راه دیگه ایی اون خواستتون رو برآورده کنه.
همیشه از قدیم گفتن کار خدارو سخت نکن . حتما تا حالا قصه گاو بنی اسرائیل رو شنیدید.(ترجمه آیات سوره مبارکه بقره جزء اول قران کریم) . داستان به این شکل هست که فردی از بنی اسرائیل به قتل می رسه وبرای پیداکردن قاتل به حضرت موسی مراجعه می کنند و ایشان هم به دستور خداوند از اونها میخواد که گاوی را کشته و با خون گردنش به گردن مقتول بزنند تا مقتول زنده شده وقاتل را معرفی کند . اینجا بود که (ایراد های بنی اسرائیلی ) شروع کردند به اما واگر. و هربار می رفتند ومی پرسیدند چه رنگی باشه ؟ دفعه بد می پرسیدند نرباشه یا ماده ؟ دفعه بعد می پرسیدند پیر باشه یا جووون ؟ و......
اینقدر شرایط رو سخت کردند که در کل اون کشور فقط یک گاو با این مشخصات وجود داشت.
ودر خداوند به حضرت موسی فرمود که اگر همون بار اول گاوی را ذبح می کردند(هرگاوی) مشکلشون حل می شد و خودشون کار رو برای خودشون سخت کردند.
من جزئیات مراحل خونه دار شدنم رو توضیح نمی دم به دلایل زیادی .
ولی با قاطعیت میگم که آموزشهایی که استادعزیم مهندس قربانیان در تاپیک های نوشتن اهداف وجملات تاکیدی و انجام تجسم خلاق را تما ما انجام دادم .
من هدفم رو نوشتم . با جزئیات کامل و به زمان حال و شروع کردم به تجسم خواستم. شاید چند ماه بیشتر طول نکشید . برام جالبه که زمانیکه قرار شد برم طبقه سوم به همسرم گفتم عیبی نداره درسته که ما هدفمون طبقه چهارم بود و لی حتما نشده دیگه عیبی نداره. شاید جزئیات هدفمون انجام نشه. ولی خداوند مهربان از راه شگفتش بازهم من وهمسرم رو شگفت زده کرد و شرایط به نحوی رقم خورد که من الان تو طبقه چهارم همون ساختمونی که میخواستم باشم هستم.
خدایا یه عالمه شکرت12_00212_00212_002

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: hamid.h , alireza091111 , alma , GreatNavid , کامیار کاظمی , iren , SM_HOSSEINI , jahanagahi , abdolhossein , mane miliarder , hkonjkav , mehrdad062
01-24-2014, 12:14 AM
ارسال: #158
ادمیزاد به هرچی بخواد میرسه..
انسان های بزرگ تاریخ یا راهی خواهند یافت و یا راهی خواهند ساخت..
صرف قدرت اراده همراه پشتکار و قطعا توکل علت پیروزی است.

یک زمان با قد 180 سانتی متر 57 کیلو وزن داشتم.. همه دوستان و اطرافیان مسخره ام میکردند بعد 3-4 سال تمرین مداوم بدنسازی 87 کیلو شدم ( هرکس عکس اون دوران رو میدید دهنش باز میموند!)

به دوستم گفتم میخوام فلان مدل ماشین رو بخرم همون لحظه پیشم بود حساب بانکیم رو دید خندید گفت پولت همش یک سوم یک چهارم قیمت ماشینه.. گفتم خدا برسونش این ماشین رو و از تمام وجود سعی کردم و خدا کمک کرد 3 ماه بعد خریدمش..
به دوستم گفتم مهم نیست از چه راهی و از کجا رسید پولش مهم رسیدم بهش!
 تشکر شده توسط: مرتضی الهی , کامیار کاظمی , alireza091111 , alma , jahanagahi , negin 30
01-25-2014, 11:19 PM
ارسال: #159
Heart RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
من به این راز ایمان دارم،یکی از اتفاق های جالب زندگی من این بود که زمانی که مجرد بودم بر اساس همین قانون قبل از اینکه اقدامی در زمینه ازدواج کنم تمام ویژگی هایی که از همسر ایده آلم می خواستم را یادداشت کردم و بارها مطالعه و تغییر دادم تا به یک لیست خلاصه از این ویژگی ها رسیدم،
حدودا دو هفته پیش که مدارکم واسنادم را مرتب می کردم به طور ناخواسته اون لیست را پیدا کردم باور کنید به طرز عجیبی شوکه شدم دقیقا تمام ویژگی های همسرم بود و به قدرت و عظمت خدا پی بردم که چگونه همه کائنات را در راستای رسیدن به خواسته انسان به حرکت در می آورد و همیشه سپاسگزارش خواهم بود
 تشکر شده توسط: hamid.h , کامیار کاظمی , alireza091111 , 630 , iren , alma , jahanagahi , abdolhossein , negin 30 , morning star
03-14-2014, 05:09 PM
ارسال: #160
داشتم میلیاردر می شدم.
من از قانون جذب استفاده های زیادی کرده ام شاید هر از گاهی شمه ای از آن را برایتان ذکر کنم. اما درحال حاضر می خواهم تجربه تلخ و درس آموزی را برایتان بازگو کنم.A00 (57)
یکی از دلایلی که باعث شد به راز و قانون جذب علاقه مند شوم مشکلات مالی عدید ه ای بود که با آن مواجه بودم. لکن از وقتی با قانون جذب آشنا شدم با خودم عهد کردم به چیزی غیر از هدف نیاندیشم و آنچه را که می خواهم به وضوح تصور کنم.
اهداف مختلفی را برای خود ترسیم کردم که تقریبا به تمامی آن ها رسیدم به جرات می گویم به هر چیزی که به خوبی تجسمش کرده و به عبارت بهتر در فضای آن خود را قرار داده و با تمام وجود حسش کردم رسیدم و از این بابت خوشحال و مسرورم که شاید به برخی از آن ها در پست های بعدی اشاره کنم.
یکی از اهدافی که برای خودم تعیین کرده و شب و روز به آن می اندیشیدم به دست آوردن حداقل یک میلیارد تومان پول بود. این هدف را در سال 1388 تجسم کردم. کل دارایی من در آن زمان 11 میلیون تومان بود که برای رهن خانه داده بودم. خود را در فضایش قرار دادم و در اعماق وجودم خود را یک میلیاردر احساس می کردم همچنان که صاحب نظران قانون جذب می گویند آن را فراموش کردم و تحققش را به کاینات سپردم.
شاید باورتان نشود. شش ماه بعد که زمان تمدید موعد اجاره فرا رسید صاحبخانه که مرد محترمی بود اظهار داشت به دلیل مشکلات مالی مجبور است فقط اجاره نقدی بگیرد و پول رهن به دردش نمی خورد. قرار شد 10 میلیون تومان را به من برگرداند و 350 هزار تومان اجاره بگیرد. درآمدم به حدی بود که بتوانم از عهده اجاره خانه برآیم. پذیرفتم و غرق در شعف شدم. 9_003
شک نداشتم که این تازه شروع روندی است که مرا به میلیاردر شدن خواهد رساند. اما با توجه به این که بار اولی بود که وارد عرصه سرمایه گذاری می شدم نتوانستم راه را از چاه تشخیص دهم. 5 میلیون تومان از آن 10 میلیون تومان یعنی نصف آن را با جهالت تمام به یک کلاهبردار دادم و او پس از یک سال در حالی که فقط یک قرارداد خشک و خالی و دو برگ سفته به من داده بود با مبلغی حدود 600 میلیون تومان کلاهبرداری از من و حدود 50 نفر دیگر یک شبه دود شد و تا کنون اثری از او به دست نیامده است. اگر چه ضرری که من کردم از نظر ریالی خیلی کمتر از بسیاری از شرکا بود اما بالاخره اولین تجربه سرمایه گذاری من بود و من نصف سرمایه خود را از دست داده بودم. ناراحت و افسرده شدم . غول چراغ جادو فکر مرا خواند و 5 میلیون باقیمانده نیز مانند برفی که در مقابل آقتاب تابستان قرار گرفته باشد بخار شدو اثری از آن باقی نماند. Huh
اکنون که حدود 4 سال از شروع اراده من در جهت میلیارد شدن می گذرد به وضوح دریافته ام که کاینات دقیقا در جهت برآوردن خواسته من حرکت کرده بود. فقط من نتوانسته بودم بصیرت لازم را داشته باشم و راه را اشتباه رفته بودم.
دو مثال ساده : الف) می دانید که سالهای 1389تا 1391 اوج نوسانات بازار طلا و مسکن بود. وقتی صاحبخانه 10 میلیون تومان را به من داد هر قطعه سکه طلا 200 هزار تومان بود که در پایان سال 91 به یک میلیون و ششصد هزار تومان هم رسید یعنی اگرمن کل آن مبلغ را سکه خریده بودم می توانستم در عرض دو سال 80 میلیون تومان به دست بیاورم . ب) قیمت ملک در شهر محل سکونت من که اتفاقا جز شهرهای بزرگ و در حال رشد کشور است مرتب در حال افزایش است. یادم می آید یکی از اقوام نزدیکم در همان زمان به من پیشنهاد خرید زمینی را داد که 10 میلیون تومان می ارزید وقعی ننهادم الان آن زمین را 100 میلیون تومان نمی فروشند. من خیلی راحت 100 میلیون تومان را از دست دادم. می توانستم پله پله از طریق تفکر مثبت و استفاده از قانون جذب به یک میلیارد برسم شاید الان هم بتوانم. اما نمی دانم چرا از قانون جذب دیگر نمی توانم استفاده کنم. شاید باورتان نشود اما حتی برای پیشبردامور بسیار جزیی خود نیز نمی توانم از آن بهره ببرم. چه باید بکنم؟ Angel
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , iren , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 20,663 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,664 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,969 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,768 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,863 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 7,757 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 8,845 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,318 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 658 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 9,066 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 4,100 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,619 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,773 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,453 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,169 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,969 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,858 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,400 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,704 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,459 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS