ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
زمان کنونی: 05-04-2024, 07:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 57
بازدید: 17995

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
08-22-2013, 09:15 PM
ارسال: #21
RE: بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
(08-22-2013 08:10 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  خانم صدفی، خواهر عزیزم
شخصا رفتار عالی و منحصربفرد شما را در موفقیت شما بسیار موثر میدانم.

سوالات بنده از شما که تشکر میکنم از پاسخ شما:

- نمیخواهم سوالاتم کلیشه ای باشد اما همسر شما (جناب شهراسبی دوست داشتنی) چقدر در موفقیت و بهروزی های شما موثر بوده اند؟
- جناب شهراسبی، را چقدر در امور کاری خود دخالت میدهید و تا چه میزان در امور شغلی ایشان وارد میشوید؟
- در کار انبارداری، چه نکته یا نکاتی را میتوانید بیان کنید که حاصل تجربه شما در این رشته حساس است؟
برادر عزیزم جناب آقای کاظمی شما همیشه لطفتون به من بسیار بوده

ایشون فردی بودن که من رو از سردرگمی و سقوط به سمت پوچی نجات دادند اگر به همون منوال سابق پیش میرفتم شاید نابود میشدم نمیخوام اغراق کنم ولی من زندگیمو مدیون ایشون هستم
ما زیاد تو کارهای هم دخالت نمیکنیم مگر اینکه بخواییم تصمیم مهمی بگیریم با هم مشورت میکنیم و یا اگر مشکلی برایمان پیش اومده باشه تو حالت عادی زیاد کاری به کارای هم نداریم
دقت . مسئول بودن.امین بودن و نظم, پایه و اساس انبارداری و مدیریت انبار هست این کار یکی از سخت ترین و پر مسئولیت ترین شغلهای دنیاست

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi , s_a , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mir abbas , iranboy , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen , tarfand , shahrasebi
08-22-2013, 09:22 PM
ارسال: #22
RE: بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
(08-22-2013 07:28 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  خانم صدفی جای خواهرم باشن خیلی مهربون و دوست داشتنی هستن . تو سفر اصفهان منبع انرژی مثبت بودند ایشون . از جمله بانوان انجمن هستند که موفقیتشون در اینده نه چندان دور قطعی قطعی قطعی خواهد بود .

خب من یه تا سوال دارم !
چطور یک زن میتونه در جامعه ی مردانه ایران مدیریت کنه و حرفش رو مثل یک مرد به کرسی بنشونه ؟

سبحان جان ممنون از لطفت شما منبع انژی هستی ما کنار شما ذره هم نیستم

خیلی سخته ولی کاملا شدنیه
زمانی که تو شرکت سونی بودم بهتریم بخش و فعال ترین بخش قسمت ما بود که من مدیریتشو بر عهده داشتم کارمند هام هم 20 تا آقا بودن که روز اول وارد اونجا شدم همشون واسم شاخ و شونه میکشیدن ولی من با جدیت همرو سر جای خودشون نشوندم و طوری شد که وقتی میخواستم استعفا بدم همشون اشک تو چششون بود.
الان هم میدونید راننده های مرد چه جورین ولی من طوری رفتار میکنم باهاشون که تا به حال هیچ کس باهاشون رفتار نکرده بهشون بها میدم در عین حال از کوچکترین خطایی نمیگذرم
تو ایران کار کردن خصوصا تو محیط مردونه خیلی سخته ولی دیگه وقتشه که خانومها یاد بگیرن چه طور باید رفتار کنن که هم زیاد رو به کسی ندن و فاصله اشون رو رعایت کنن هم بتونن محیط کاری خوبی داشته باشن

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi , s_a , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mir abbas , دنیا1 , iranboy , مهدی گل محمدی , maral 777 , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen , goldmen , tarfand , حسین فتحی
08-22-2013, 09:41 PM
ارسال: #23
(08-22-2013 08:21 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  سلام به دختر گلم.

1- اول هدف باید نوشته شود و یا شکستن دیوار ذهنی ؟ چرا؟
2- از زمان عضویت در انجمن چه تغییراتی را در خود و در محیط خانواده حس کرده اید؟
3- بنظر شما تکرار جملات تاکیدی چه تاثیری در شخص می تواند داشته باشد؟
4- موفقیت به چه معنی است؟
5- چکار باید بیشتر در انجمن انجام دهم که موثرتر در انجمن باشم؟
6- آیا جهان آگهی شخصیت واقعی من است؟ منظور اینست که همانی هستم که در انجمن هستم؟
7- چگونه می شود در محیط خانه خنده و شادی را جایگزین عبوس بودن و داد و بیداد کردن کرد؟
8- جلسات هماهنگی و مسافرتهای اعضا چه اندازه می تواند در موفقیت آنان تاثیرگذارتر باشد؟
9- به این جمله تا چه اندازه اعتقاد دارید؟ خوب بودن را از خود شروع کنید.
شما واقعا این اصل را رعایت میکنید.
10- بارها در باره مسیر رسیدن به هدف صحبت کرده ام. مسیر رسیدن به هدف از نظر شما به چه معنی است.
پیشانی جناب شهراسبی همسر گرامیتان را می بوسم.
موفق هستی, موفقتر باشی.

با سلام خدمت استاد عزیزم

1. من اول اهدافم رو نوشتم بعد مشکلات و دیوارهای ذهنیمو در مورد اون ها برطرف کردم
2. شاید بعضی ها بگن چقدر من اغراق میکنم ولی من اگر با این انجمن آشنا نشده بودم الان یا خودکشی کرده بودم و یا از افسردگی تو یه کلینیک روانی بستری بودم چون به پوچی رسیده بودم
3.جملات تاکیدی مثل جادو میمونه
بزرگی در جهان میگه کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی جاری میشه
4.موفقیت یعنی رسیدن به تمام فاکتورهای یک انسان:
معنویت،ثروت،سلامت،آرامش،عشق و خدمت به دیگران
5.شما سرلوحه و الگوی تمامی ما هستید صحبتهای شما برای شخص من مانند یه الماس بزرگ ارزشمنده ازتون خواهش میکنم تمامی تجربیاتتون رو برای ما بازگو کنید و راه درست زندگی کردن رو به ما بیاموزید میدونم شما تا الان بدون هیچ گونه چشم داشتی در همین مسیر کمکمون کردید به عنوان کوچکترین عضو میخوام همیشه باشید پیشمون
6.بله شخصیت خود شماست نمیخوام چاپلوسی کنم ولی من و جوون های ما به شما و امثال شما نیاز داریم
7. من این کارو کردم روی پیام خوش آمد گویی گوشی موبایلم که هر روز صبح روشنش میکنم نوشتم لبخند بزن و بخشنده باش .روی الارمهای گوشیم نوشتم خوشحال و خوش اخلاق باش خیلی تاثیر داشته واسم من آدمی بودم که صبح که از خواب پا میشدم کسی تا ساعت 10 صبح نیمشد بیاد سمتم اینقدر بد اخلاق بودم هیچ کس جرات نمیکرد از خواب بیدارم کنه و این موردها رو همسرم با مهربونیاش و آرامشش درست کرد
8.خیلی زیاد تاثیر داره چون اینجا محیط مجازیه و وقتی تو جلسات یا مسافرتها افراد همدیگرو میبینن کم کم حس دوستانه و اطمینان به هم میگیرند
9. کاملا اعتقاد دارم آدمی که خودشو دوست نداشته باشه نمیتونه تو برخورد با دیگران خوب برخورد کنه
10. هدف :
1- باور کردن خود
2-بررسی کردن مسیر هموار و نزدیک به هدف (استفاده از تجارب دیگران )
3- محکم بودن در تصمیم گرفته شده برای رسیدن به هدف
5- حرکت به سوی هدف با تمام انرژی

ممنونم استاد دستان شما را میبوسم

تشکر شده توسط: jahanagahi , s_a , کامیار کاظمی , Elixir , sir-mahyar , mir abbas , iranboy , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen , tarfand , samiar afshari , mohsenfa , worldforex
08-22-2013, 09:52 PM
ارسال: #24
دختر عزیزم.
میخواهم عرض کنم که وقتی اول هدف نوشته شود بد جوری دیوارهای ذهنی انسان را از نوشتن اهداف منصرف میکند.
من میخواهم در مدت یکسال بنز مدل.... رنگ .... را با قیمت ...... بخرم.
دیوار ذهنی میگوید:
با چه پولی؟
چگونه؟
چطور؟
و.....
پس ادامه نمی دهیم. اکثر عزیزان که نمی توانند اهدافشان را بنویسند دقیقا بخاطر این موضوع است.
بنظر من اول باید دیوار ذهنی با تکرار جملات تاکیدی و تجسم شکسته شود و خرد شود بعدا اهداف نوشته شود.
سئوال اینست که موافق این نظر من هستید؟
موفقیت شما دختر گلم و جناب شهراسبی عزیزم را از خدای بزرگم خواستارم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir , صدفی , sir-mahyar , s_a , mir abbas , iranboy , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen , tarfand , حسین فتحی , shahrasebi , samiar afshari
08-22-2013, 10:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-22-2013 10:15 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #25
(08-22-2013 09:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دختر عزیزم.
میخواهم عرض کنم که وقتی اول هدف نوشته شود بد جوری دیوارهای ذهنی انسان را از نوشتن اهداف منصرف میکند.
من میخواهم در مدت یکسال بنز مدل.... رنگ .... را با قیمت ...... بخرم.
دیوار ذهنی میگوید:
با چه پولی؟
چگونه؟
چطور؟
و.....
پس ادامه نمی دهیم. اکثر عزیزان که نمی توانند اهدافشان را بنویسند دقیقا بخاطر این موضوع است.
بنظر من اول باید دیوار ذهنی با تکرار جملات تاکیدی و تجسم شکسته شود و خرد شود بعدا اهداف نوشته شود.
سئوال اینست که موافق این نظر من هستید؟
موفقیت شما دختر گلم و جناب شهراسبی عزیزم را از خدای بزرگم خواستارم.

دقیقا درسته
ولی در مورد خود من در ذهنم چون هیچ نمیشه ای وجود نداره موفق شدم
ولی صحبت شما کاملا درسته و من کاملا با شما موافقم

تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi , sir-mahyar , s_a , mir abbas , iranboy , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen , tarfand
08-22-2013, 11:56 PM
ارسال: #26
سلام خانم صدفی
تمام سوالات مطرح شده و جوابهای شما را خواندم و کلی از انرژی فراوان شما لذت بردم و انرژی گرفتم.
انرژی از تمامی کلمات و مطالب شما موج میزند و حس عجیبی به ادم میده.
و حالا سوالات بنده
ایا شما این توان را در خودتون میبینید که همزمان چند کار را مدیریت کنید؟
دلیل اینکه خیلیها از عهده یک کار هم بر نمیان چیه؟
به نظر شما کدامیک از عوامل زیر در موفقیت یک شخص میتونه موثرتر باشه؟ 1-نظم 2-اراده قوی 3-پشتکار 4-هیچکدام حواستون باشه تمام موارد نداره!!!!!
روزگار به کامتان و موفقیتهایتان روز افزون باد

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , صدفی , Elixir , کامیار کاظمی , sir-mahyar , s_a , iranboy , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen
08-23-2013, 12:14 AM
ارسال: #27
(08-22-2013 11:56 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  سلام خانم صدفی
تمام سوالات مطرح شده و جوابهای شما را خواندم و کلی از انرژی فراوان شما لذت بردم و انرژی گرفتم.
انرژی از تمامی کلمات و مطالب شما موج میزند و حس عجیبی به ادم میده.
و حالا سوالات بنده
ایا شما این توان را در خودتون میبینید که همزمان چند کار را مدیریت کنید؟
دلیل اینکه خیلیها از عهده یک کار هم بر نمیان چیه؟
به نظر شما کدامیک از عوامل زیر در موفقیت یک شخص میتونه موثرتر باشه؟ 1-نظم 2-اراده قوی 3-پشتکار 4-هیچکدام حواستون باشه تمام موارد نداره!!!!!
روزگار به کامتان و موفقیتهایتان روز افزون باد

سلام بر دوست خوبم
همه شما عزیزان بیش از حد به من لطف دارید
بله در خود میبینم تعریف از خود نباشه من توی کار خیلی توانایی دارم
خوب ظرفیت و توان همه افراد شبیه هم نیست و نمیشه گفت همه باید توان اداره کردن چند کار رو داشته باشن
به نظر من که همه موارد ولی مهم ترینش اراده قوی و پشتکار هست

تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , Elixir , sir-mahyar , iranboy , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo , bitumen
08-23-2013, 11:12 AM
ارسال: #28
اينكه گفتين نياز به مجوز ندارين، يعني خودتون اين نياز رو نديدين يا اگه تو مدرسه مستقر باشين ميتونين مجوز نگيرين؟
از نظر قانوني چطوره؟
حس ميكنم عصبي جواب ميدين، من قصدم واقن سؤال كردنه و گرفتن اطلاعات، همين.
راننده رو با ماشين ميگيرين يا نه ماشين دارين و راننده استخدام ميكنين؟
غير از اين كار، فعاليت اقتصادي ديگه اي دارين؟
شما با مدرسه طرف حسابين يا از والدين پول ميگيرين؟
تا حالا خداي نكرده اتفاق بدي نيفتاده براي بچه ها؟

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: jahanagahi , دنیا1 , Elixir , mardin-b , s_a , habib tousi , mir abbas , صدفی , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo
08-23-2013, 11:36 AM
ارسال: #29
سلام خانوم صدفی عزیز، تایپیک های شما و نظراتتون رو تا حدودی توی انجمن خوندم، از تلاش شما و تست کارهای جدید که انجام دادید بسیار خوشم اومد، و معتقدم خانم هایی مثل شما تو جامعه ما کمیابن و بسیار ارزشمند،
به عنوان یه خانم از شما سوالی دارم:
توان مدیریتی این طور مشاغل مردونه ای رو از کجا آوردید ذاتیست؟؟ یا مطالعه و پشت کار؟؟ چون قبول مدیریت یه خانم واسه بیشتر آقایون جامعه ما سخته و اوایل کار همه شاخ میشن واسه ادم.
با آرزوی موفقیت روز افزون شما
شادشاد باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Elixir , mardin-b , s_a , habib tousi , mir abbas , صدفی , مرتضی الهی , minoo
08-23-2013, 04:44 PM
ارسال: #30
خانم صدفی عزیز خسته نباشید
1-دوست دارید چند تا فرزند داشته باشید؟اسم شونو چی میخوای بذارید؟
2-چرا شما اینهمه دوست داشتنی هستید؟(شما و همه خانم های عضو انجمن ابجی من هستید)
3-ماشین دلخواه تون چیه ؟
4-چه رنگی رو دوست دارید؟
5-در مورد کار بنده(سوپر مارکت) ی پیشنهاد بده.
6-بهترین جمله ایی که تا بحال خوندید و عمل کردید؟

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: Elixir , صدفی , mir abbas , jahanagahi , ahmad rezaee , مرتضی الهی , minoo
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,145 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 12,022 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,356 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,442 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,335 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,006 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,382 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,636 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,911 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,143 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,328 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,749 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,251 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,870 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 913 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,190 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,096 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,440 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,388 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,098 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS