ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 07-02-2024, 04:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 48224

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
03-02-2012, 01:25 AM
ارسال: #21
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
والا ما هم پارسال کنکور دادیم ولی بدون قانون جذب همون نرم افزار رو قبول شدیم خدارو شکر.
البته من یکی که ماشالله چشم درس خودندنو کور کرده بودم.
میرفتیم کتابخونه که در س بخونیم تا میرفتیم فوتبال بازی میکردیم تا آخرش

ولی جدا از شوخی دقیقا یه اتفاقی برا من افتاد که قدرت قانون جذب رو درک کردم.
من مدتها بود تو این فکر بودم که یه روزی بالاخره من یه کار میگیرم که تعدادش 100000 تا باشه و انقدر چاپ می کنم که کاغذ کم بیارم و دستگاهم یه روز کامل کار کنه.و دقیقا اون اتفاق همین امروز افتاد و الان من وقت سرخاروندن ندارم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: pulaki , کامیار کاظمی , sherafati , sajjad , nazli , vahid61 , jahanagahi , tirnam , kafi , maryambanoo , iranboy , دنیا1 , zahra_r , negin 30 , مهدی 1 , alireza091111
03-02-2012, 02:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-02-2012 10:15 AM، توسط pulaki.)
ارسال: #22
به دلم برات شده كه من يه روري در رشته ادبيات جايزه نوبل ميگيرم و آنرا با افتخار تمام به همه بچه هاي گل انجمن تقديم ميكنم و يقين دارم اين الهام غيبي زياد هم دور از انتظار نيست

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , sherafati , کامیار کاظمی , P@RSA , nazli , iran , Divar , بهداد , jahanagahi , Peanut , tirnam , moltimilioner , iranboy , دنیا1 , zahra_r
03-02-2012, 10:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-02-2012 10:23 AM، توسط sherafati.)
ارسال: #23
نمیدونم چی میخوام
من سرطان دارم و نباید الان اینجا باشم
چند بار تصادف کردم ولی بازم اینجام
نمیدوونماون چیزایی که میخوام همون تقدیریه که برام رقم خوذده؟
(03-02-2012 01:25 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  والا ما هم پارسال کنکور دادیم ولی بدون قانون جذب همون نرم افزار رو قبول شدیم خدارو شکر.
البته من یکی که ماشالله چشم درس خودندنو کور کرده بودم.
میرفتیم کتابخونه که در س بخونیم تا میرفتیم فوتبال بازی میکردیم تا آخرش

ولی جدا از شوخی دقیقا یه اتفاقی برا من افتاد که قدرت قانون جذب رو درک کردم.
من مدتها بود تو این فکر بودم که یه روزی بالاخره من یه کار میگیرم که تعدادش 100000 تا باشه و انقدر چاپ می کنم که کاغذ کم بیارم و دستگاهم یه روز کامل کار کنه.و دقیقا اون اتفاق همین امروز افتاد و الان من وقت سرخاروندن ندارم.

شما سرطان داشتی یا 4بار عمل کردی؟Wink
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sajjad , مهدی گل محمدی , nazli , m_grate29 , بهداد , jahanagahi , tirnam , مهدی 1
06-09-2012, 02:23 AM
ارسال: #24
قبل از عید اوضاع مالی اصلاً خوب نبود . داشتم کتاب راز را مطالعه می کردم با خودم گفتم هر چی باداباد بزار یه دفعه ما هم امتحان کنیم . گفتم امسال طی این 45 روز تا عید من 5 میلیون تومان از کارم سود بدست می آورم .
روز سوم عید نشسته بودم و باورم نمی شد ، از کارهای انجام شده بسیار کم زحمت دقیقاً 4900000 تومان سود خالص بدستم رسیده بود . البته هرچی فکر کردم آن 100 هزار تومان چی شده است نفهمیدم حتما در آمدش از یادم رفته بود .
گرچه این همه الباقی سفارشات نبود و 5 میلیون هم بعد از عید بدستم رسید اما نکته جالب دیگر این بود که در خانواده تصمیم گرفته بودیم که تا عید پژو 206 بخریم با اینکه در آنزمان واقعاً هیچ پولی نداشتیم اما دقیقاً 27 اسفند ماه آن ماشین زیر پایمان بود و آن را خریدیم ، مبلغ ماشین می شد 9 میلیون ( 4 میلیون آشنایی شنید و قرض داد و الباقی را چکی به تاریخ 45 روز بعد دادم که با الباقی تسویه حساب کارهای قبل عید پرداخت شد و قرض بنده خدا را هم تا آخر فروردین تسویه کردم .
اما چند وقتی است که درگیر افکار مغشوش شدم و این راز را فراموش کردم حالا باید دوباره امتحان کنم .

.... امروز روز 27 اسفند 1391 من 50 میلیون تومان سود بدست آورده ام و 10 درصد آنرا با دوستان این انجمن سرمایه گذاری می کنم ......

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: dara , کامیار کاظمی , nazli , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , tirnam , moltimilioner , iranboy , دنیا1 , negin 30 , iren , مهدی 1 , alireza091111 , mane miliarder
06-11-2012, 02:41 AM
ارسال: #25
دوست دانشجوئی داشتم که بهترین دوستم بود سال 68 باهم در دانشگاه علم وصنعت درس میخواندیم اون موقع موبایل نبود من بدلایلی از دانشگاه انصراف دادم خلاصه از هم جدا شدیم او نیشابوری بود و من شیرازی تلفن خونه هامون هم عوض شدو خلاصه 20 سالی همدیگر گم کردیم. 3 سال پیش با دیدن آلبوم خاطرات تو فکرش افتادم نمی دونستم اصلا زنده است یا نه !!! ف/ی/س/ب/و/ک و اینترنت رو زیرو رو کردم نبود که نبود .ولی اشتیاقی سوزان برای پیدا کردنش داشتم.یه هوئی موبایلم زنگ خورد وسط مهمونی شاخم دراومد خودش بودگفت پسر کجائی که پیرم در اومد تا تو رو پیدا کردم.!!! حالا باز هم بهترین دوستم است. اگه اون موقع میدونستم قانون جذب چیه اگاهانه استفاده میکردم راحت تر پیداش میکردم.این نشون میده قانون جذب کار میکنه چه اونو بدونید چه ندونید.

اگر تصمیمی باشد راهی گشوده خواهد شد.
09177062848
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , nazli , r.sh69 , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Peanut , tirnam , maryambanoo , iranboy , دنیا1 , zahra_r , negin 30 , iren , مهدی 1 , alireza091111 , seemorgh , SM_HOSSEINI
06-30-2012, 02:40 PM
ارسال: #26
از کودوم اتفاقات باید بنویسم - ما گروهی تحت عنوان Vision در ایران هستیم و به طور تحقیقاتی کاربردی قوانین جذب را بررسی میکنیم . ویژن یعنی دیدن واضح و شفاف آینده در زمان حال ( تصاویر ذهنی )
ما در برنامه های روزمره مون مراقبه های اصولی داریم که داخل اون گاهی اوقات چیزهایی از آینده رو به صورت نامفهوم میبینیم
دعا یعنی صحبت کردن شما با خالق و کائنات اما مراقبه یعنی شما ساکت می شوید و خالق و کائنات با شما سخن می گویند
در مراقبه ی اصولی ( تمرکز در تفس کردن ) شما فقط افکار خود را دنبال میکنید و می بینید که به کجاها میروند و ان زمان است که شاهد چیزهای عجیبی می شوید .
از خلق خلاقانه ام میتونم به این موارد اشاره کنم :
خریدن خانه تهران در سن 24 سالگی . خرید خانه موضوع مهم نیست موضوع مهم در این بود که با 2 میلیون تومان قرارداد خونه را بستیم
به ویژنت بیندیش که ذهن با دو چیز کار می کند : تصویر - کلمات
 تشکر شده توسط: m_grate29 , mhe , iran , مهدی گل محمدی , dara , sokoot , nazli , Divar , حامد , jahanagahi , madar , Peanut , moltimilioner , kafi , iranboy , دنیا1 , zahra_r , negin 30 , Suma , iren , مهدی 1 , alireza091111 , seemorgh
07-01-2012, 06:16 PM
ارسال: #27
میشه در مورد گروهتون بیشتر توضیح بدین؟

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , iranboy , seemorgh
08-14-2012, 05:08 AM
ارسال: #28
من خداییش همین امروز یه اتفاق جالب برام افتاد.
چند وقته پیش از یه بنده خدایی یه حرکتی دیدم ناراحت شدم تصمیم گرفتم دیگه باهاش زیاد نپرم، هفته ای چند بار همدیگرو میبینیم ولی رفتارم باهاش سرد کردم ولی خودش فک کنم هنوز متوجه نشده...
امشب داشتم پیاده می رفتم مسجد (حدود 15 دقیقه راهه) ، توی ماه رمضون همیشه از یه مسیر دیگه میرفتم امشب استثنائا به خیابون اصلی تغییر مسیر دادم ، یه آن توی ذهنم یه فکری رد بدل شد : الان فلانی با موتور احتمالا رد میشه میگه سوار شو که باهم بریم(منم که هنوز دلخور ...)، نه راستی باباش هر شب باهاشه احتمالا بیخیال رد میشه (هنوز دارم با خودم حرف میزنم) ، اگه شانسه منه که امشب باباش همراهش نیست کلی هم تعارف می کنه (نمیتونم بهش بگم از دستش دلخورم آخه میترسم ناراحت بشه!) ... دوستان چشمتون روز بد نبینه هنوز در حال مشاجره با خودم بودم که یک نفر گفت : داداش بپر بالا که باهم بریم !!!!
(البته نرفتم باهاش گفتم می خوام پیاده روی کنم)

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , بهداد , jahanagahi , Peanut , tirnam , iranboy , negin 30 , alireza091111 , seemorgh
08-14-2012, 10:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-14-2012 10:10 AM، توسط بهداد.)
ارسال: #29
دوست عزیز sokoot درست عمل کردید - درست جذب کردید اما درست حفظ نکردید قانون حفظ داشته روند جالب و ساده ای دارد
زمانیکه شما بدون تلاش یا با تلاش چیزی را به خواست خالق خود ( خدا ) به عینیت تبدیل کردید کار تازه شروع می شود
شما بایستی از چند روند قدرتمند مانند بخشش و اهدا بهره می بردید - زمانیکه با یکی از دوستان توانستیم میلیونها تومان سالم جذب کنیم اولین کاری که انجام دادیم یک میهمانی در یک تالار برای 100 نفر کودک یتیم گرفتیم و قسمتی از پول را با رضای درونی بخشیدیم - دوستان نمیدونید چه لذتی داشت برق اشک از چشام پریده بود لال شده بودم . تک تک بچه ها را بغل میکردم و می بوسیدم و لذت میبردم
در روند جذب یک چیز را فراموش نکنید :
داشتن پول به خودی خود اهمیت ندارد مهم کارهایی هستند که می توانید با ان انجام دهید
با تشکر فراوان
 تشکر شده توسط: Nuruzzaad , sokoot , madar , nazli , Delta.H , P@RSA , حامد , Divar , jahanagahi , mohammad62 , mir abbas , Peanut , tirnam , moltimilioner , kafi , مرتضی الهی , iranboy , دنیا1 , negin 30 , Suma , مهدی 1 , alireza091111 , افسون , koruosh , sadegh1 , mehrdad062
08-14-2012, 11:10 AM
ارسال: #30
(08-14-2012 10:02 AM)بهداد نوشته شده توسط:  دوست عزیز sokoot درست عمل کردید - درست جذب کردید اما درست حفظ نکردید قانون حفظ داشته روند جالب و ساده ای دارد
زمانیکه شما بدون تلاش یا با تلاش چیزی را به خواست خالق خود ( خدا ) به عینیت تبدیل کردید کار تازه شروع می شود
شما بایستی از چند روند قدرتمند مانند بخشش و اهدا بهره می بردید - زمانیکه با یکی از دوستان توانستیم میلیونها تومان سالم جذب کنیم اولین کاری که انجام دادیم یک میهمانی در یک تالار برای 100 نفر کودک یتیم گرفتیم و قسمتی از پول را با رضای درونی بخشیدیم - دوستان نمیدونید چه لذتی داشت برق اشک از چشام پریده بود لال شده بودم . تک تک بچه ها را بغل میکردم و می بوسیدم و لذت میبردم
در روند جذب یک چیز را فراموش نکنید :
داشتن پول به خودی خود اهمیت ندارد مهم کارهایی هستند که می توانید با ان انجام دهید
با تشکر فراوان
دقیقا درسته!من با خودم قراری دارم که 10%از هر پولی که بدستم میرسه رو می بخشم از وقتی این قرار رو گذاشتم موقعیت خوبی پیدا کردم و کلی هم پولم برکت داشت ولی در مورد این پول این کار را نکردم می خواستم اول سرمایه گذاری کنم .ممنونم که به سوالم جواب دادین.

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: بهداد , حامد , jahanagahi , mir abbas , tirnam , iranboy , negin 30 , iren , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 20,665 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,664 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,969 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,768 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,863 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 7,760 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 8,848 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,318 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 658 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 9,085 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 4,101 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,619 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,776 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,453 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,169 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,969 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,861 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,400 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,704 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,459 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS