ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 07-02-2024, 05:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 48235

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
01-04-2012, 03:16 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-04-2012 09:31 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #11
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
من وقتی کتاب رازو برا بار اول داشتم میخوندم به خودم گفتم بذار امتحانش کنم گفتم تو این سه چاهار روز یه خبری از یکی از آشناهام که حدود 2 ماه بود ازش بی خبر بودم بشه بعد حدود 3 روز بعدش دوست اون آشنامون به من با اس ام امس درباره اون آشنامون خبر ردو بدل کرد. من با خودم فکر کردم چه جالب انگار داره کار میکنه (همزمان فیلم رازو میدیدم کتابشم میخوندم) گفتم حالا که این طوریه و کار میکنه بذار یه بار دیگه امتحان کنم گفتم خود اون آشنا فردا از تلفن خونشون بهم زنگ بزنه من تا فرداش اصلا این قضیه از یادم رفته بود. هیچ وقت یادم نمیره فرداش تو ماشین بودم دقیقا خودش با تلفن خونشون زنگ زد به گوشیم من داشتم شاخ در میاورد که دقیقا چیزی که گفته بودم شده بود. بعد گفتم حالا که اینجوریه بذار ببینیم پولم میشه در آورد . به خودم گفتم در عرض یک سال میخوام پنج میلیون تومن در بیارم (درست خیلی خیلی عدد پایینیه اونم برا یه سال ولی من حدود 6 ماه بود که بیکار بودم هیچ فکریم نداشتم که چی کار کنم این جریانم مال دوسال پیشه) بعد طبق گفته های کتاب صبحها به 5میلیون فکر میکردمو اینکه داشتنش چه حسی داره بعد از دو سه روز بابام یه کار بهم پیشنهاد داد ولی اولش اصلا بهش فکرنکردم یعنی پیش خودم فکر نکردم که میتونه به این جریان ربط داشته باشه تا اینکه بعداز ظهر نشستم یه حساب سرانگشتی کردم دیدم با این کاری که بابام بهم پیشنهاد داده میشه در عرض 1 سال 5 میلیون پس انداز کرد. جالبی قضیه اینجاست که بابام خودش حدود 4 سال تو این کار بود ولی تاحالا بهم یه بارم پیشنهاد کار نداده بود و تا الانم دیگه نداده.ولی به خودم گفتم چرا برم کار کنم اگه همه اینا درست باشه که تا الانم درست بوده و جواب داده دیگه لازم نیس برم 1 سال کار کنم که 5 میلیون پس انداز کنم همین الان میگم تا آخر این ماه 10 میلیون میخوام نوشتمش رو کاغذو گذاشتم بغل تختم که هر روز بهش فکر کنم ولی تا اینجا یعنی تا قبل از ده میلیون هیچ جنگو دعوایی با خودم نمیکردم که میشه یا نه چون فقط میخواستم امتحان کنم ولی بعداز گفتن اینکه تو یه ماه ده میلیون میخوام جنگ و دعوا با خودم شروع شد که میشه نه نمیشه میشه نه نمیشه. . . تو کل اون یه ماه که وقت گذاشته بودم این دوتا فکر که میشه نه نمیشه باهام بودن تا اینکه موعد 1 ماه تموم شدو به 10 میلیونم نرسیدم. ولی بعدش اتفاقای جالب خیلی برام پیش اومد مثلا یه بار تو تاکسی بودم راننده داشت خیلی آروم میرفت منم عجله داشتم باز یاد راز افتادم به خودم گفتم بذار ببینم جواب میده با خودم گفتم همین الان تند بره قبلش راننده داشت حدود 10 دیقه با سرعت 15 تا 20 تا میرفت به لافاصله که اینو گفتم پاشو گذاشت رو گاز از ماشین جلویی یه سبقبت لایی وار کشید و شروع کرد با سرعت رانندگی کردن. منو میگی رومو کرده بودم اون طرف بیرونو نیگا میکردم میگفتم نه امکان نداره به خاطره فکر من باشه اصلا یه جورایی ترسیده بودم . . . یه بار دیگه جمعه بود من توی ایستگاه اتوبوس بودم فقطم به جز من یه دختر تو ایستگاه بود که هی دمو دیقه واسش ماشین وای میساد که سوارش کنه اونم سوار نمیشد باز یاد راز افتادم گفتم بذار امتحان کنم به خودم گفتم چه کیفی میداد الان یه ماشین منو سوار کنه برسونه 30 ثانیه بعدش یه 206 وایساد اول یه خورده به دختر نیگا کرد انگار یه متلکم انداخت دید سوار نمیشه روشو کرد به من گفت کجا میری داداش بپر بالا برسونمت منم همین جوری با دهن باز رفتم سوار شدم . . . یه بار دیگه برا عید پیارسال بود همه خونواده رفته بودن مسافرت من واسه عید تنهابودم پول کم داشتم چاهار پنج روزم بیشتر به عیدنمونده بود گفتم 200 هزار تومن تا عید به دستم برسه ولی یه کوچولو شکم داشتم که میشه یا نه آخه هنوز جریان 10 میلیون که نشده بود یه خورده یادم بود بدون هیچ مقدمه ای 50 تومن بابام بهم داد 50 تومن عمم 50 تومن پدربزگم که شد صدو پنجاه هزار تومن .ولی 50 تومن کم بود حالا جالبیه قضیه اینجاس وقتی خونواده از سفر اومدن مامانم گفت همسایه بالاییمون (میدونست من خونه تنهام ) دوسه بار اومده بوده در زده بوده که 50 تومن بهت بده که تنهایی یه موقع بی پول نمونی ولی انگار نبودی درو وا نکردی. که من خوب که فکر کردم دیدم من 200 تومن میخواستم یه خورده هم شک داشتم که میشه یانه یعنی خیلی کوچیک شک داشتم بعد 150 تومن به دستم رسید 50 تومنم داشت میرسید که نشد . . . یه بارم صبح زیر دوش بودم دوباره یاد راز افتادم گفتم امروز 50 هزار تومن به دستم برسه بعد ظهرش داشتم تلوزیون میدیدم اصلا هم یادم رفته بود این فکر که مامانم اومد 50 تومن بهم داد گفت اینو بابابزرگت داده بدم بهت باز من همین جوری دهنم باز مونده بود آخه واقعا هم بدون مناسبت بود نه ما رفته بودیم خونه پدربزرگم نه چیزی شده بود که بخواد به من پول بده نه من ازش خواسته بودم همین جوری یه دفعه هوس کرده بود 50 تومن اونم دقیق 50 تومن بهم بده اینجوری شد که بازم دهنه ما همین جوری وا موندو الانم تقریبا هنوز بازه و فکر میکنم نرسیدن هنوز به یه سری از خواسته ها به خاطر همین باز موندن دهنمو ناباوریم باشه.
وسلام نقطه تمام.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sajjad , کامیار کاظمی , dara , بهنام ذوالفقارزاده , jahanagahi , مسعود کوچولو , P@RSA , مهدی گل محمدی , pulaki , nazli , r.sh69 , Peanut , tirnam , rahgozar , مرتضی الهی , maha.h , دنیا1 , hirun , ratanaz , zahra_r , negin 30 , iren , مهدی 1 , alireza091111 , seemorgh , morning star , omid.movafaghiat , mehrdad062
01-04-2012, 09:44 AM
ارسال: #12
واقعا خاطرات جالب و مورد توجه ای بود.
ایمان به خود می تواند معجزه کند، نباید به دنبال معجزه بود، معجزه درون ما اتفاق می فتد.
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , jahanagahi , مسعود کوچولو , pulaki , reza_egbali , tirnam , rahgozar , maryambanoo , zahra_r , iren , مهدی 1 , alireza091111 , seemorgh
01-04-2012, 11:46 AM
ارسال: #13
(01-04-2012 03:16 AM)ahmadreza2 نوشته شده توسط:  یه بارم صبح زیر دوش بودم دوباره یاد راز افتادم گفتم امروز 50 هزار تومن به دستم برسه بعد ظهرش داشتم تلوزیون میدیدم اصلا هم یادم رفته بود این فکر که مامانم اومد 50 تومن بهم داد گفت اینو بابابزرگت داده بدم بهت باز من همین جوری دهنم باز مونده بود آخه واقعا هم بدون مناسبت بود نه ما رفته بودیم خونه پدربزرگم نه چیزی شده بود که بخواد به من پول بده نه من ازش خواسته بودم همین جوری یه دفعه هوس کرده بود 50 تومن اونم دقیق 50 تومن بهم بده اینجوری شد که بازم دهنه ما همین جوری وا موندو الانم تقریبا هنوز بازه و فکر میکنم نرسیدن هنوز به یه سری از خواسته ها به خاطر همین باز موندن دهنمو ناباوریم باشه.
وسلام نقطه تمام.

ماشالا این قانون چقدر خوب روی شما جواب داده...هر چی خواستی رو فوری بهت داده ...
فقط مواظب باش وقتی که به خواسته هات می رسی پشه ای چیزی نره تو دهنتTongue
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , مسعود کوچولو , حامد , توانا , Peanut , rahgozar , maryambanoo , iranboy , zahra_r , seemorgh , حامد س , sadegh1
01-04-2012, 12:12 PM
ارسال: #14
در این چند روز اخیر دو مورد اتفاق جالب در مورد قانون جذب دیدم که برام خیلی جالب بود اولی اینکه من چند وقتی بود که می خواستم ماشینمو عوض کنم و بالاخره چند روز پیش یه ماشین جدید خریدم ، بعد از اینکه ماشین رو خریدم روز بعدش یک مرتبه یادم افتاد که من عکس همین ماشین رو قبلا حدود هفت هشت ماه پیش از اینترنت گرفته بودم و روی دسک تاپ کامپیوترم ذخیره کرده بودم سریع رفتم نگاه کردم دیدم دقیقا همون ماشین و همون رنگه ، واقعا برام خیلی جالب بود .
مورد دوم در مورد اتفاقی که برای برادرم افتاد . چند روز پیش تعریف می کرد که حدود یک سال پیش یک کارت ویزیت دیده که خیلی قشنگ بوده و چون خیلی از اون خوشش اومده بود اون رو برا خودش نگه داشته بود . حالا بعد از حدود یکسال برای کار خودش نیاز داشت که یه کارت ویزیت طراحی کنه و برای اینکار به برادر دیگه ام گفته بود که این کار رو براش انجام بده ( برادر دیگه ام اصلا این کارت مورد نظر رو هیچ وقت ندیده بود ) داداشم گفت وقتی که طرح کارت آماده شد و رفتم دیدم چنان شبیه به اون کارت مورد نظر شده بود که واقعا متعجب شدم و آنقدر به هم شبیه بودند که خواستم طرح رو تغییر بده که با اون اشتباه گرفته نشه !

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , MARYAR , jahanagahi , مسعود کوچولو , nazli , مهدی 1 , Peanut , tirnam , rahgozar , مرتضی الهی , maha.h , iranboy , دنیا1 , zahra_r , negin 30 , iren , seemorgh , mane miliarder
01-04-2012, 01:28 PM
ارسال: #15
چقدر جالب بسيار سپاسگذار كه اين موارد را براي دوستان تعريف مي كنيد.
من خودم به اين يقين رسيده ام كه اين راز جواب مي دهد براي يقين دوستان تازه وارد بسيار مهم است

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , dara , مسعود کوچولو , jahanagahi , rahgozar , iranboy , دنیا1 , zahra_r , negin 30 , مهدی 1 , seemorgh
01-04-2012, 01:50 PM
ارسال: #16
من همین الان تو یه کاغذ نوشتم که باید امسال 20000 عدد تقویم حصیری چاپ کنم و گذاشتم تو جیبم
مطمئنم که میتونم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: dara , مسعود کوچولو , pulaki , بهداد , jahanagahi , Peanut , kafi , rahgozar , iranboy , دنیا1 , zahra_r , negin 30 , iren , seemorgh
01-04-2012, 05:06 PM
ارسال: #17
بله برادر مهدي شما با اين انرژي و تجسم قوي قطعا موفق خواهيد شد. من روز موفقيت شما جلوي چشمامه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , dara , مسعود کوچولو , بهداد , jahanagahi , iranboy , zahra_r , negin 30
03-01-2012, 12:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-01-2012 12:37 PM، توسط sokoot.)
ارسال: #18
حدود 3 سال پیش که برای اولین بار فیلم راز رو دیدم با خودم فکر کردم باید این فیلم رو بارها و بارها ببینم تا کاملا باورم بشه برای همین فرمتشو عوض کردم و ریختمش تو گوشیم و هر روز موقع پیاده روی گوش می کردم برای امتحان هر روز رو دریافت 40 میلیون تومان پول تمرکز کردم که به نظر خودم مبلغ مناسبی بود برای تست قانون راز .اینکار رو اواخر پاییز شروع کردم و تابستان سال بعدش این مبلغ رو بدست اوردم (البته بدون کار کردن همونجوری که از خدا خواسته بودم) ولی متاسفانه خیلی زود از دستش دادم و هنوز نمی دونم دلیلش چی بود یعنی هنوز فلسفه از دست دادنش رو درک نکردم .یکی دو بار دیگه هم تاثیر قانون جذب رو دیدم که در مورد کار بوده ولی خیلی وقتها هم بی تاثیر بوده.

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , kafshduzak , مهدی گل محمدی , pulaki , nazli , بهداد , حامد , jahanagahi , tirnam , rahgozar , maha.h , دنیا1 , zahra_r , مهدی 1 , alireza091111 , seemorgh , حامد س
03-01-2012, 01:29 AM
ارسال: #19
منم یه خاطره کوچولو دارم از دیروز:آزمایشگاه بودم، دقیقا تعداد 7 عدد کاغذ صافی کم آوردم.گفتم از بچه ها میگیرم.رفتم پیش یکیشون، گفت چندتایی دارم، چندتا میخوای؟روم نشد بگم 7تا،گفتم 5، 6 تا! گفت بیا این 6 تا.هی باخودم میگفتم مطمئنم 7تا هست.داشتم برمیگشتم، دوبار شمردمش دیدم آره 7تا هس.خیلی واسم جالب بود.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , pulaki , nazli , r.sh69 , jahanagahi , Peanut , tirnam , maryambanoo , iranboy , دنیا1 , zahra_r , مهدی 1 , alireza091111
03-01-2012, 06:29 PM
ارسال: #20
یادم نمیاد چکی نوشته باشم یا پولی به کسی به ازای کالایی داده باشم یا داده باشن

پارسال که کنکور دادم فقط رشتهITرو میخواستم با اینکه بیشتر از 4-3ساعت درس نمیخوندم ولی هم سراسری هم آزاد رشته ای که میخواستم قبول شدم
این است راز قانون جاذبه
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , sokoot , مهدی گل محمدی , pulaki , nazli , jahanagahi , Peanut , tirnam , rahgozar , maha.h , iranboy , zahra_r , negin 30 , مهدی 1 , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 20,665 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,664 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,969 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,768 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,863 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 7,760 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 8,848 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,318 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 658 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 9,085 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 4,101 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,619 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,776 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,453 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,169 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,969 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,861 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,400 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,704 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,459 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS