ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اخبار بورس + آموزش
زمان کنونی: 05-21-2024, 04:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: ehsan_info
پاسخ: 1197
بازدید: 196183

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار بورس + آموزش
12-04-2013, 05:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-04-2013 05:41 PM، توسط azim.)
ارسال: #111
RE: اخبار بورس + آموزش
ممنون از نکته ای که گفتید.
لطفا در همین حین اصطلاح و نحوه تعیین نقاط هدف در الگو سر و شانه را به دوستان آموزش بدین تا بار آموزشی مطالب هم ، برای دوستانی که علاقه دارند با تحلیل تکنیکال آشنا بشوند حفظ بشه.

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alma , hkhosravi , amirE5Ey , jahanagahi , god , alireza091111
12-04-2013, 06:42 PM
ارسال: #112
ممنون از دوستان خوبی که چراغ این تاپیک رو روشن نگه میدارن.و با آرزوی سلامت برای استاد خسروی عزیز

جناب azim لطف دارید حق با شماست .اما اونقد شلاق ضرر بهم خورده که سهمایی رو که دارم انداختم یه گوشه تا در آینده ی نه چندان دور به هدف برسن .راستش با اخبار و چشم انداز مثبت بدترین سهم در داغون آباد هم گین خودشو تقدیم سهامداران وفادارش خواهد کرد.

هر چند این نظر اصلا حرفه ای نیست اما به قول استاد خسروی سود اینروزا حق کسانی هست که مدتهاست خاک این بازارو خوردن.فعلا بهترین استراتژی صبره.

ضمنا در مورد نقدی کارا یه خواهش دوستانه ،لطفا در صورت نبودن در کف بازار و عدم عکس العمل سریع قید این چند هزار تومن سود رو بزنید و با روح و روان خودتون بازی نکنید .فعلا منتظر اعداد رویایی و تاریخی در مظنه باید بود!!!!!!!!!!!.

البته fx کارا حدیث شون جداست.
 تشکر شده توسط: hkhosravi , zahra_r , amirE5Ey , azim , jahanagahi , alireza091111
12-04-2013, 07:46 PM
ارسال: #113
سلام دوستان گلم
در مورد نمودار تیزهوشانه امیر عزیز باید بگم احساس میکنم یه چیزی کم داره واسه سر و شانه ها و اون هم یه پول بک تا 1270 هستش. نمیدونم شاید هم یکی از آخرین فرصتها برای خروج کامل از طلا باشه. آخه یه مطلب قشنگی تو اکونومیست میخوندم. بیشتر در مورد اقتصاد بود. یه جاییش میگفت که عقاب(منظور اقتصاد آمریکا) هر چند سال یه بار بازی رو روی یه چیزی میندازه تا خودشو پروارتر کنه. قبل از اینا تو دوره های پنج تا ده ساله بازی رو رو ملک ، سهام، اوراق نگه میداشت و یه جورایی مردم خودشو تلکه میکرد(یه جورایی آدم یاد ارتباط موعد پرداخت یارانه ها و نوسان قیمت دلار تو اون روزای کزایی میفته که شخصا هر ماه دوست داشتم زارزار به حال خودمون اشک بریزم) ولی این بار چنان بازی جانانه ای با طلا کرد که تونست پولشو از سرتاسر دنیا جمع کنه. چه قدر خانواده های هموطنامون طلا انبار کردن تو خونشون. اونم اونس 1800 و دلار ا.ن.واقعا جای تاسفه که مملکتمون تو این رده از اقتصاد باشه و عملا پیرو ابرقدرتها باشیم. دوست دارم یه روز ما اقتصاد دنیا رو سیاست گذاری کنیم.
من به همه پیشنهاد دادم در میان مدت و بلند مدت حواسشون به طلاهاشون باشه.ما باید تک تک از نظر هوش اجتماعی رشد کنیم تا جامعه تکون بخوره.
اما خودم این دو سه هفته رو سمگا بودم.بالاخره چند تا پست اینجا و اونجا باعث شد یه کم شیطونی بکنیم ولی خوب بازم نسبت گین به آرامشش نمی ارزید.دوباره برمیگردیم سر کار خودمون.این سودا مال امیر اینا. بابا نخواستیم.من بیشتر دوست دارم تعادل تو بازار باشه و همه بیان تو سطوحی نزدیک به هم کار کنن.گرگ و بره آدمو یاد آنارشیست و غرب وحشی قرن گذشته میندازه.شایدمن یکی از تنها کسانی باشم که بیصبرانه منتظر ترمز شاخص هستم. البته با پوزش از دوستان.
دوباره برمیگردم پیشتون. میخوام یه سری مطالب تکنیکال آپ کنم البته با اجازه azim عزیز
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , azim , alma , alireza091111 , sir-mahyar
12-04-2013, 08:17 PM
ارسال: #114
سلام
از دوستان چند نفر اینجا با کارگزاری مفید کار می کنن؟
حتما درباره ی مسابقه ی پلکان شنیدین. نظرتون چیه همه دوستانی که با کارگزاری مفید کار می کنند یه ساعتی از روز قرار بزارن و بیان تحلیل حاشونو در مورد مسابقه های پلکان به اشتراک بزارن و یه mind storming ی شکل بگیره و با اکثریت آراء یکی از گزینه ها رو انتخاب کنیم و تو مسابقه هاش شرکت کنیم و امتیاز جمع کنیم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alma , azim , hkhosravi , alireza091111
12-04-2013, 09:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-04-2013 10:00 PM، توسط azim.)
ارسال: #115
(12-04-2013 07:46 PM)hkhosravi نوشته شده توسط:  سلام دوستان گلم
در مورد نمودار تیزهوشانه امیر عزیز باید بگم احساس میکنم یه چیزی کم داره واسه سر و شانه ها و اون هم یه پول بک تا 1270 هستش. نمیدونم شاید هم یکی از آخرین فرصتها برای خروج کامل از طلا باشه. آخه یه مطلب قشنگی تو اکونومیست میخوندم. بیشتر در مورد اقتصاد بود. یه جاییش میگفت که عقاب(منظور اقتصاد آمریکا) هر چند سال یه بار بازی رو روی یه چیزی میندازه تا خودشو پروارتر کنه. قبل از اینا تو دوره های پنج تا ده ساله بازی رو رو ملک ، سهام، اوراق نگه میداشت و یه جورایی مردم خودشو تلکه میکرد(یه جورایی آدم یاد ارتباط موعد پرداخت یارانه ها و نوسان قیمت دلار تو اون روزای کزایی میفته که شخصا هر ماه دوست داشتم زارزار به حال خودمون اشک بریزم) ولی این بار چنان بازی جانانه ای با طلا کرد که تونست پولشو از سرتاسر دنیا جمع کنه. چه قدر خانواده های هموطنامون طلا انبار کردن تو خونشون. اونم اونس 1800 و دلار ا.ن.واقعا جای تاسفه که مملکتمون تو این رده از اقتصاد باشه و عملا پیرو ابرقدرتها باشیم. دوست دارم یه روز ما اقتصاد دنیا رو سیاست گذاری کنیم.
من به همه پیشنهاد دادم در میان مدت و بلند مدت حواسشون به طلاهاشون باشه.ما باید تک تک از نظر هوش اجتماعی رشد کنیم تا جامعه تکون بخوره.
اما خودم این دو سه هفته رو سمگا بودم.بالاخره چند تا پست اینجا و اونجا باعث شد یه کم شیطونی بکنیم ولی خوب بازم نسبت گین به آرامشش نمی ارزید.دوباره برمیگردیم سر کار خودمون.این سودا مال امیر اینا. بابا نخواستیم.من بیشتر دوست دارم تعادل تو بازار باشه و همه بیان تو سطوحی نزدیک به هم کار کنن.گرگ و بره آدمو یاد آنارشیست و غرب وحشی قرن گذشته میندازه.شایدمن یکی از تنها کسانی باشم که بیصبرانه منتظر ترمز شاخص هستم. البته با پوزش از دوستان.
دوباره برمیگردم پیشتون. میخوام یه سری مطالب تکنیکال آپ کنم البته با اجازه azim عزیز
به به استاد خسروی عزیز.
من واقعا اهل این نیستم که زیادی از کسی تعریف کنم ، ولی جدا عرض می کنم که مطالبتون واقعا پخته هستش و شخصا یکی از آرزوهام بوده که بتونم واسطه بشم تا یک جمع بورسی رو راه بندازم و شخصا از تجربیات حرفه ای ها استفاده کنم Smile فقط جناب خسروی میشه یک پیشنهاد بدم ؟
با اجازه Wink
پست های کوتاه خیلی خوندنشون راحت تره و شیرینی مطلب زیر دندون آدم میمونه،(مث همین پست ) ولی بعضی وقت ها پست هاتون طولانی میشه Smile البته اینم منکر نیستم که بعضی وقت ها لازمه تا عمق مطلب رسونده بشه.

تشکر شده توسط: hkhosravi , alma , alireza091111
12-04-2013, 09:59 PM
ارسال: #116
دوستان و اساتید عزیز میشه لطفا در مورد غبشهر توضیحی بفرمایید؟ظاهر سبد بنده رو که خیلی بی ریخت کرده اما ظاهرا خبرای خوبی

تو راهه اما نحوه و جزییاتشو نمیدونم.
 تشکر شده توسط: azim , hkhosravi
12-04-2013, 10:07 PM
ارسال: #117
(12-04-2013 08:17 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  سلام
حتما درباره ی مسابقه ی پلکان شنیدین. نظرتون چیه همه دوستانی که با کارگزاری مفید کار می کنند یه ساعتی از روز قرار بزارن و بیان تحلیل حاشونو در مورد مسابقه های پلکان به اشتراک بزارن و یه mind storming ی شکل بگیره و با اکثریت آراء یکی از گزینه ها رو انتخاب کنیم و تو مسابقه هاش شرکت کنیم و امتیاز جمع کنیم.

ما که ازین مسابقات پلکان چیزی نصیبمون نشده تا حالا ولی منم موافقم Smile
آقا شما این بولتن آریا سهم رو هر هفته میتونی دانلود کنی؟ اگه داریش به ما هم بده ، خدا خیرت بده

تشکر شده توسط: amirE5Ey , hkhosravi , alma , alireza091111
12-04-2013, 10:24 PM
ارسال: #118
(12-04-2013 10:07 PM)azim نوشته شده توسط:  [quote='amirE5Ey' pid='116994' dateline='1386172059']
سلام

آقا شما این بولتن آریا سهم رو هر هفته میتونی دانلود کنی؟ اگه داریش به ما هم بده ، خدا خیرت بده
[/quoteدرود بر استاد azim.چشم استاد کوتاهش میکنم. راستش یه کم میخواستم تو عمق پایه برم دیدم کم کم یخ اساتید باز شده. میخوام از این به بعد یه کم روح جان مورفی رو تو قبر بلرزونم. سعی میکنم کوتاه بنویسم حوصله دوستان سر نره. امیر جان شما هم یه چی میگی دیگه خیلی مختصره. یه کم بگو در مورد این مسابقه ببینیم چیه.والا دیگه من باید یه دو سه ساعت از خدا وقت اضافه بگیرم تو 24 ساعت. بگو ببینیم جیه با هم بریم دخلشو بیاریم
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , alma , azim , jahanagahi , alireza091111
12-04-2013, 10:25 PM
ارسال: #119
(12-04-2013 10:07 PM)azim نوشته شده توسط:  
(12-04-2013 08:17 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  سلام

سلام
من چند باری شرکت کردم و هر ماه دور و بر 100 الی 150 امتیاز جمع کردم که اغلب باهاش اعتباری می گیرم. تا بحال بولتن آریا سهم دانلود نکردم. و علاقه ای هم به این جور مطالب ندارم. چون رو تصمیمات آدمی تاثیر منفی میزاره. من یاد گرفتم که خودم تحلیل کنم و خودم خرید و فروش کنم. هر بار که با گفته ی دیگران خرید کردم ضرر کردم. مثلا اول این ماه به گفته ی دوستم فملی گرفتم که خیلی اذیتم کرد درسته سود ناچیزی بهم داد ولی خیلی منو از بازار عقب انداخت. ولی این هفته جبران کردم و با دو تا معامله خدا رو شکر عقب افتادگی مو جبران کردم
 تشکر شده توسط: alma , azim , jahanagahi , alireza091111
12-04-2013, 10:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-04-2013 10:58 PM، توسط amirE5Ey.)
ارسال: #120
(12-04-2013 10:24 PM)hkhosravi نوشته شده توسط:  
(12-04-2013 10:07 PM)azim نوشته شده توسط:  [quote='amirE5Ey' pid='116994' dateline='1386172059']
سلام

[/quoteدرود بر استاد azim.چشم استاد کوتاهش میکنم. راستش یه کم میخواستم تو عمق پایه برم دیدم کم کم یخ اساتید باز شده. میخوام از این به بعد یه کم روح جان مورفی رو تو قبر بلرزونم. سعی میکنم کوتاه بنویسم حوصله دوستان سر نره. امیر جان شما هم یه چی میگی دیگه خیلی مختصره. یه کم بگو در مورد این مسابقه ببینیم چیه.والا دیگه من باید یه دو سه ساعت از خدا وقت اضافه بگیرم تو 24 ساعت. بگو ببینیم جیه با هم بریم دخلشو بیاریم

راستش قضیه اینه که کارگزاری مفید دو سه ماهی می شه که سرویس جدیدی به اسم پلکان راه اندازی کرده که از اون طریق به معامله گراش امتیاز می ده یعنی بابت خرید و فروش هایی که انجام می دیم امتیاز می گیریم که با این امتیاز می شه اعتباری گرفت یا از جوایزش درخواست داد. مثل لپ تاپ و گوشی و تبلت و ...
جدیدا هم یه بخش مسابقه بهش اضافه کرده که هر روز چند تا مسابقه چند گزینه ای می زاره مثلا میگه شاخص فردا تغییراتش در چه رنجی خواهد بود اگه گزینه ای که انتخاب کردین فردا محقق شه بهتون نسب به امتیازاتی که دیگر شرکت کننده ها بابت این مسابقه دادن امتیاز می ده من هر ماه دو سه بار شرکت می کنم و 100 الی 150 امتیاز می گیرم و باهاش اعتباری می گیرم. اگه دوستان هم موافق بودن می تونیم با مشورت همدیگه و بهره گیری از تجارب یکدیگر بهترین گزینه رو انتخاب کنیم و برنده ی مسابقات شیم. هر ماه یه درآمدی هم میشه از این طریق بدست آورد. احتمال می دم از روی اینا تحلیل گر هم واسه خوشون استخدام کنن. یعنی تحلیل گرای خوب و پیدا کنن و استخدامشون کنن.
می بخشید آدرس سایت یادم رفت بزارم
pellekan.emofid.com
 تشکر شده توسط: azim , jahanagahi , alma , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,690 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 493 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,690 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,811 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 893 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 765 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 903 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 797 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
  سیگنال بورس arsho 132 17,269 08-20-2016 09:21 AM
آخرین ارسال: arsho
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,939 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,774 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش jahanagahi 83 16,377 11-12-2014 02:58 PM
آخرین ارسال: sara azad
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,918 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  اشتباهات رایج سرمایه گذاران مبتدی در بورس 0M1D 2 1,681 06-08-2014 08:41 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  آموزش تجارت در سه گام ahmad rezaee 13 4,910 05-09-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: arna
  آموزش نت خوانی موسیقی (سلفژ) m-jalalvand 2 2,459 01-22-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: alma
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,754 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,655 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  آموزش طراحی قالب بلاگ بیان pesar368 3 2,571 08-19-2013 05:15 PM
آخرین ارسال: pesar368
  آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی SAMIRA 18 6,111 08-17-2013 06:54 PM
آخرین ارسال: shahi.vahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS