ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اخبار بورس + آموزش
زمان کنونی: 05-21-2024, 08:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: ehsan_info
پاسخ: 1197
بازدید: 196217

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار بورس + آموزش
11-14-2013, 02:50 PM
ارسال: #81
RE: اخبار بورس + آموزش
(11-13-2013 06:48 PM)arsho نوشته شده توسط:  [quote='amirE5Ey' pid='114686' dateline='1384282531'

به نظر شما بهترین کارگزار بورس کدام است تا با آن همکاری نماییم
[/quote]

سلام دوست عزیز بستگی به خود شما دارد ، که به چه سبکی مشغول به معامله گری هستید.
بنده هم با کار گزاری مفید کار می کنم و البته با مفیدتریدر این کارگزاری کار می کنم و بسیار هم راضی هستم.

[تصویر: start.gif]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , karafarin , zahra_r , azim , sir-mahyar , mohamad021
11-14-2013, 04:42 PM
ارسال: #82
منتظر مطالب با ارزش جناب خسروی عزیز هستیم که صادقانه دانسته های خود را در طبق اخلاص گذاشته اند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , MARYAR , karafarin , mostafa ghobadi , alma , azim , alireza091111 , mohamad021
11-14-2013, 05:53 PM
ارسال: #83
Big Grin RE: اخبار بورس + آموزش
امیدوارم عزاداری هاتون مقبول باشه
از همه استید بزرگوار سایت سپاسگزاری میکنم
تو این دو سه روز یاد یه خاطره ای افتادم گفتم در موردش بنویسم. کمک میکنه. رفتارشناسی بازار. واقعا بازار هم مثل جامعه میمونه. درسته که از اجزایی متفاوت تشکیل شده ولی گاها به صورت شخصیتی مستقل رفتارهایی از خودش ساطع میکنه که آدم واقعا متعجب میشه. ولی قبلش در مورد سوال دوست عزیزم که دنبال کارگزاری میگشت بگم که من خودم در عمل با مفید کار نکردم و بنظرم هم کارگزاری ها هیچ تفاوتی با هم ندارن.بخصوص اگه بخواید آنلاین معامله کنید. اونا فقط یه کارمند کوچیک تو دستگاه معاملاتی شما هستن. همه از قوانین یکسان تبعیت میکنن. اما کارگزاری مفید این اواخر متاتریدر رو بومی کرده که کار خیلی ارزشمندیه و من از پلتفرمش تو تحلیلام استفاده میکنم. البته نمیشه بهش امتیاز کامل داد ولی به هر حال کار جدیدیه. شما میتونید با افتتاح حساب تو مفید از پلتفرمش تو معاملاتتون هم استفاده کنید.
و اما رفتارشناسی بازار
برای ورود به هر کاری نیاز به یه دوره رفتارشناسی وجود داره. یادم میاد میخواستم تو صنعت تولید یه نوع خرگوش خاص سرمایه گذاری کنم. تحقیقات زیادی کردم. پیش مزرعه داران زیادی رفتم. یکی از اونا به من گفت حداقل شش ماه باید این جونورارو نگاه کنی تا بتونی باهاشون کار کنی. از حرفش خندم گرفت و فکر کردم داره سر کارم میذاره. آخه مگه این حیوون با این مغذ کوچیکش چند نوع حالت رفتاری مختلف میتونه داشته باشه که بخوام اول شش ماه نگاش کنم. اتفاقا اوضاع یه جوری پیش رفت که من مجبور شدم صد تا از اونا رو یه مدتی نگه دارم. واقعا تعجب کردم وقتی از صبح تا شب بهشون نگاه میکردم. واقعا جامعه پیچیده ای بودن با قوانین عجیب. بر خلاف قیافه معصوم و آرومشون گاهی وقتا با هم دعواهایی میکردن که کشته میداد. پوست کله همدیگرو میکندن. و اونقدر اتفاقات عجیب که هر روز برام تازگی داشت. خلاصه بعد از مدتی بخاطر ریسکهای موجود و دلایل شخصی از اون کار دست کشیدم. درس بزرگی تو این کار یاد گرفتم و اون رفتار شناسی بود. و این چیزی نیست جز نگاه کردن و ثبت کردن و بخاطر سپردن.

همونطور که قبلا عرض کردم حرکت بازار، برایند نیروهای عرضه و تقاضاست. این برایند، تحت تاثیر عوامل خیلی زیادی جهت دار میشه. هزاران عامل متفاوت در درون و بیرون بازار. رفتار شناسی تاثیر این عوامل بر هم و بر بازار رو به ما می آموزه. این رفتارشناسی رو میشه به تک تک سهم ها و گروه های موجود تو بازار تعمیم داد. رصد بازار یکی از کارهای مورد علاقه منه. اینکه بنشینم و فارغ از حس معامله گر بودن به تماشای این غول بزرگ مالی بپردازم. اینکه چگونگی تاثیر نوسانات نرخ ارز رو روی سهمهای مختلف نگاه کنم. روزهای احساسی، قله ها، قعر ها، روزهای اصلاحی، روزهای بازگشتی، روزهای شروع و آخر هفته، روزهای با ریسک جنگ، روزهایی با امید به تغییرات مثبت در مذاکرات. همه و همه. این غول در هر روز رفتاری متفاوت داره. و هر چه شما در روزهای بیشتری اون رو نگاه کنید، بیشتر با رفتارش آشنا میشید. و این به شما کمک میکنه در هر موضعی که هستید، در مقابل رفتارهای بازار، کمترین صدمه و بیشترین سود رو ببینید.

ماهیگیری که روزها و ماهها میشینه و رفتار ماهی ها رو زیر آب نگاه میکنه، با جهت وزیدن باد میدونه که تورش رو باید در چه جهتی پهن کنه تا یه روز پربرکت داشته باشه.

و در پایان، مطالعه رفتار یه بازار مالی میتونه تا حدود زیادی نوع نگرش جامعه شرکت کننده توی اون رو که معمولا هم از قشر متفکر جامعه هستن بدست بده. و این ابزاریه که در بسیاری از دولتهای پیشرفته برای ارزیابی جامعه ازش استفاده میشه. امیدوارم در کشور ما هم این اتفاق بیفته چون میزان بیم و امید جامعه یه کشور فاکتور خیلی مهمی در راه پیشرفت و تعالی اون کشوره.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , piki82 , karafarin , amirE5Ey , mostafa ghobadi , 0M1D , narsis_bushehri , alma , مصطفي , azim , alireza091111 , mohamad021
11-14-2013, 11:17 PM
ارسال: #84
جمله زیبای جناب خسروی عزیز:
ماهیگیری که روزها و ماهها میشینه و رفتار ماهی ها رو زیر آب نگاه میکنه، با جهت وزیدن باد میدونه که تورش رو باید در چه جهتی پهن کنه تا یه روز پربرکت داشته باشه.

------
اگر میخواهید به تازگی وارد بورس شوید باید تا مدتی با مطالعه و تحقیق و بررسی نظاره گر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: karafarin , mostafa ghobadi , 0M1D , 3ObHaN , MARYAR , sir-mahyar , alma , مصطفي , zahra_r , alireza091111 , mohamad021
11-16-2013, 10:07 AM
ارسال: #85
آمار مسابقه آموزشی
Loverm : گزینه 2
Sirmahyar : گزینه 2
amirE5EY : گزینه 2
سعید محمدی : گزینه 2
Hkhosravi : گزینه 4
کاربران گرامی alma و جناب قربانیان هم تحلیلهای زیبایی ارائه دادند که اگر درست فهمیده باشم هر دو بر ارزندگی سهم در میان مدت و بلند مدت تاکید داشتند. و کاربر گرامی alma همچنین بر تاثیر جذابیت قیمت در خرید نیز تاکید داشتند.
خوب واقعا از خودم ناامید شدم و گزینه من تنها ماند
بریم ببینیم چی میشه. البته من نیستم و شما خودتون نتیجه رو ببینید و بعدا در موردش صحبت میکنیم. به عنوان یه تمرین رفتار شناسی میتونیم این هفته این سهم رو نگاه کنیم.
صبور باشید که کامیابی ها در آن است
 تشکر شده توسط: jahanagahi , alma , سعید محمدی , mostafa ghobadi , amirE5Ey , alireza091111
11-16-2013, 08:39 PM
ارسال: #86
اجازه بدید اولین تبریک رو تقدیم دوستان خوبم و خودم در این سایت برای داشتن استاد گرامی و ارجمندی به اسم استاد خسروی کنم و یک تبریک ویژه تقدیم ایشان برای تبحرشون در این بازار .

"فارس، تاپیکو، اخابر و خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص امروز داشتند."
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amirE5Ey , mardin-b , MARYAR , سعید محمدی , zahra_r , mostafa ghobadi , alireza091111
11-21-2013, 08:23 PM
ارسال: #87
سلام دوستان
ببخشید این هفته رفته بودم مسافرت استراحت و مسافرتهای استراحتی من هم از نوع بی وسایل ارتباط جمعیه. واقعا لذت بخشه از همه دنیا بی خبر باشی. بهتون توصیه میکنم حتما این برنامه رو واسه خودتون در نظر بگیرین.
از کاربر عزیز alma و بقیه عزیزانی که نسبت به من لطف داشتند هم تشکر میکنم .
خوب میبینم که هیچ کس بار تاپیک رو به دوش نکشیده. با اینکه تازه رسیدم و خیلی خسته بودم دلم برای این تاپیک تنگ شده بود و گفتم بیام سر بزنم. با اینکه اینجا یه فضای مجازیه و من هم تازه عضو شدم ولی احساس خوبی نسبت بهش و اعضاش پیدا کردم. امیدوارم بتونم این حس رو تقویت کنم و یه کمی مفید باشم. البته اساتید آنقدر زیاد هستن که واقعا نمیشه جلوشون عرض اندام کرد. ولی خوب گاهی همین تکرار مکررات هم ممکنه مفید واقع بشه.
به کم استراحت و بعد شروع کار تا مسافرت بعدی. فعلا
 تشکر شده توسط: zahra_r , mardin-b , کوروش ر , amirE5Ey , azim , alireza091111 , alma , jahanagahi , sir-mahyar , mohamad021
11-21-2013, 11:30 PM
ارسال: #88
جناب اقای خسروی خوشحال میشم که از تجربیات شما استفاده کنم مطالبتان خیلی اموزنده بود این تاپیک کلا رو دوش شماست!!
 تشکر شده توسط: alma , alireza091111
11-22-2013, 04:17 PM
ارسال: #89
عرض خسته نباشید به همه دوستان و اساتید انجمن.
راستش امروز اومدم خدمت استاد خسروی بزرگوار جسارت کنم و یک کمی بحث تحلیل تکنیکال راه بندازیم که این وسط از تحلیل های بزرگواران انجمن منتفع بشیم ، اما دیدم جناب خسروی در یکی از تاپیک ها فرموده بودند انشاالله وارد بحث عملی هم خواهند شد.
ما هم جسارت نمی کنیم و مث یک شاگرد خوب پای درس استاد میشیننم تا هروقت لازم بود وارد مبحث شیرین تحلیل تکنیکال بشیم.

خلاصه که ما منتظریم Wink

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: alma , jahanagahi , sir-mahyar , alireza091111
11-22-2013, 05:18 PM
ارسال: #90
با عرض سلام ادب و احترام
تصميم دارم سبدم را خلوت كنم و رو حداكثر 5سهم بيارم . ممنون ميشم من را راهنمايي كنيد چجوري اين كار را بكنم كه كمتر ضرر كنم. و نظرتون در مورد نگهداري كدوماش مثبته؟(اولويتم تمركز رو سهام ميان مدت و بلند مدته)
سهامهاي مثبت سبد به همراه درصد سود:
پرديس(23)شبندر(14)وصنعت(13)شگل(13)شپارس(9)غبشهر(2) ثتران(2) وبصادر(1)
سهامهاي منفي سبد به همراه درصد ضرر:
قشهد(17)واتي(14) سدور(10) شتران(10) ولصنم(10) وگردش(3)
با تشكر
 تشکر شده توسط: alma , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,690 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 493 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,690 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,811 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 893 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 765 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 903 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 797 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
  سیگنال بورس arsho 132 17,272 08-20-2016 09:21 AM
آخرین ارسال: arsho
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,939 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,775 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش jahanagahi 83 16,378 11-12-2014 02:58 PM
آخرین ارسال: sara azad
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,918 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  اشتباهات رایج سرمایه گذاران مبتدی در بورس 0M1D 2 1,681 06-08-2014 08:41 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  آموزش تجارت در سه گام ahmad rezaee 13 4,910 05-09-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: arna
  آموزش نت خوانی موسیقی (سلفژ) m-jalalvand 2 2,460 01-22-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: alma
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,754 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,657 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  آموزش طراحی قالب بلاگ بیان pesar368 3 2,571 08-19-2013 05:15 PM
آخرین ارسال: pesar368
  آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی SAMIRA 18 6,111 08-17-2013 06:54 PM
آخرین ارسال: shahi.vahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS