سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاپیک موفقیت . اگر بمن اعتماد داری 5
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(09-09-2013 03:25 PM)poldar نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-07-2013 09:28 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ما همیشه شروع خوبی داریم. با 120 نفر شروع میکنیم و با 4 تا 5 نفر به پایان می رسانیم.SmileSmileSmile
واقعا چرا؟
من تئوری نویس نیستم. تجربی نویسم.
تجربیاتی را که دارم با زبان تئوری می نویسم بلکه عزیزان بتوانند استفاده کنند.
با عزیزی بودم. تلفن ایشان زنگ زد.
فرمود پول را واریز کن تا ساعت تماس را بشما اطلاع دهم.
پرسیدم جریان چیست؟
فرمود برای مشاوره زنگ زده بود. قرار شد حق مشاوره را به حساب بریزد و زمان تماسش را اعلام کنم.
فرمود نمی دانم چرا از این همه تجربیات خود به اینگونه استفاده نمیکنی؟
وقتی هر کاری رایگان باشد هیچ ارزشی برایش قائل نیستند.
من ماندم و جواب این عزیز.
باور کنید این توانائی را دارم که در مدت سه جلسه هر فردی را طوری راهنمائی کنم که از تغییرات خود متعجب شود. ولی نخواستم این تجربیات را در ازای دریافت پول در اختیار عزیزان قرار دهم.
انسان , انسان است. زود سرد می شود.
جهان آگهی انگار سردت شد. لباس گرم بپوش.SmileSmileSmile

استاد تو 3 جلسه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه اون 3 جلسرو کتبی برام بفرسین من اماده تغیرم

دوست عزیز کتبی همین مطالب است.
لذت اینکه حتی یکنفر با استفاده از راهنمایی هایی که برای آموختنشان عمری را صرف کرده اید به موفقیت برسد ، آنچنان بالاست که هیچ چیز یارای برابری با آن را ندارد .

ممنونم از اینکه بسیار کوشا و فعال و بیشتر از همه جوانان انجمن ، در راه ترویج خود باوری و شناساندن راههای امتحان شده موفقیت زحمت می کشید .

اجرتان با خداوند ، استاد قربانیان .
(09-09-2013 04:02 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]لذت اینکه حتی یکنفر با استفاده از راهنمایی هایی که برای آموختنشان عمری را صرف کرده اید به موفقیت برسد ، آنچنان بالاست که هیچ چیز یارای برابری با آن را ندارد .

ممنونم از اینکه بسیار کوشا و فعال و بیشتر از همه جوانان انجمن ، در راه ترویج خود باوری و شناساندن راههای امتحان شده موفقیت زحمت می کشید .

اجرتان با خداوند ، استاد قربانیان .

سپاسگزارم.10_004
استاد قربانیان عزیزم
سعدی فرموده:
خاک مشرق شنیده ام که کنند
به چهل سال کاسه ای چینی
صد به روزی کنند در مردشت
لاجرم قیمتش بینی

تهشم فرموده: آنچه زود برآید دیر نپاید..

این شعر با اینکه شما میفرمایید توی 3جلسه میشه افکار رو تغییر داد منافاتی نداره؟؟
(08-31-2013 11:25 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا جواب دهید:
چگونه ذهن خود را آماده موفقیت بکنیم؟

فکر میکنم باید در ذهنمون موفقیت خودمون رو ببینیم. همین کاری که من و همشاگردی هام داریم انجام میدیم. این تجسم خلاق واقعا قدرت داره که معجزه کنه. یه تجربه ی شخصی هم بگم : بخاطر شرایط زندگیم و برنامه هام، اگه سربازی برم کلی کارام و برنامه هام بهم میریزه. یه مدت تصویرسازی میکردم که معافیت گرفتم و سربازی نرفتم. چندین روز این کار رو ادامه دادم. یه مدت هم بیخیالش شدم. تا اینکه تصمیم گرفتم برم برای اعزام به خدمت اقدام کنم چون از بی حرکتی خیلی بهتر بود. دونه دونه برگه ها رو پر میکردم تا نوبت رسید به واکسن. رفتم واکسن اعزام رو بزنم که همونجا هم معاینه اولیه پزشکی رو انجام دادم و دکتر یه جمله ای گفت که شاخ در آوردم. من یه بیماری مزمن پوستی دارم که باعث شده بخشی از موهام هم بریزه. دکتره گفت به احتمال زیاد این بیماری معافیت داره برو دنبالش . اومدم خونه رفتم سایت نظام وظیفه دیدم درسته ! و الان دارم کارای اداری معافیت رو انجام میدم و اگه ان شاالله معافیت رو گرفتم به عنوان یه تجربه ی خوب تجسم خلاق میام تو تاپیک میگم. در ضمن از روزی که دکتر این حرف رو زد هر روز چندین بار دارم تجسم میکنم پستچی کارت معافیت رو آورده جلو در و منم بهش ده هزار تومن شیرینی میدم 10_004

پی نوشت : دوستان این سوال رو استاد در صفحه ی 9 پرسیده بودن. من چون دیرتر با این تاپیک آشنا شدم الان تا صفحه ی 9 جلو اومدم. اگر پاسخم به سوال پریده وسط درس های جدید ببخشید ؛ قول میدم خودمو به موقع به کلاس برسونم
5_004
استاد باورتون میشه من خونه نه دسترسی به نت دارم و نه لپتاپ و کامپیوتر و با زحمت از وایرلس اطرافیان با گوشی میام تک تک مطالب شما رو میخونم...
همین دیروز توی امض ام یه شعرو دوبار نوشتم که حذف شد. ( امروز بازم مینویسم )
می‌دونید چرا به خودم زحمت میدم میآم اینجا؟
چون مطمئنم به لطف خدا و مطلب زیبای شما و تلاش خودم تا چند وقت دیگه حداقل حداقل واسه خودم نت و لپتاپ میگیرم
(09-13-2013 03:52 PM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]استاد باورتون میشه من خونه نه دسترسی به نت دارم و نه لپتاپ و کامپیوتر و با زحمت از وایرلس اطرافیان با گوشی میام تک تک مطالب شما رو میخونم...
همین دیروز توی امض ام یه شعرو دوبار نوشتم که حذف شد. ( امروز بازم مینویسم )
می‌دونید چرا به خودم زحمت میدم میآم اینجا؟
چون مطمئنم به لطف خدا و مطلب زیبای شما و تلاش خودم تا چند وقت دیگه حداقل حداقل واسه خودم نت و لپتاپ میگیرم

مصلح جان سپاسگزارم.
ایمان دارم با پیداکردن توانائیهای خود به موفقیت نهائی خواهید رسید.
باسلام به استاد گلم جناب مهندس قربانیان
و
همشاگردی های عزیزم

استاد راستش رو بخواهید یه ذره تنبل شدم و تجسم خلاق (صبح وشب) وتکرار جملات تاکیدی رو باوقفه ویک خط در میون انجام میدم.
استاد لطفا منو جریمه کنید A00 (68)
(09-15-2013 12:27 AM)مرتضی الهی نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام به استاد گلم جناب مهندس قربانیان
و
همشاگردی های عزیزم

استاد راستش رو بخواهید یه ذره تنبل شدم و تجسم خلاق (صبح وشب) وتکرار جملات تاکیدی رو باوقفه ویک خط در میون انجام میدم.
استاد لطفا منو جریمه کنید A00 (68)

یادم میاد که آنزمان تنبلی نداشتم.
انجام می دادم. حتی اوایل کمتر باور داشتم ولی سرد نشدم.
اگر کوتاهی کنیم در نهایت می رسیم به مطلب ای کاش.........
استاد عزیز از اینکه با مهربونی ودلسوزانه پی گیر رشد و آموزش ما هستید از شما سپاس گذارم و دست شما رو میبوسم.
------------------------------------------------------
امید وارم در آینده هیچ وقت مجبور نشم بگم:

ای کاش اعتماد بنفس زیادی داشتم.
ای کاش از کسی خجالت نمی کشیدم.
ای کاش انسانهای بالا دست را از خودم بالاتر نمی دیدم.
ای کاش اهدافم را بسیار بزرگ انتخاب میکردم. و از مسیر رسیدن به اهداف لذت میبردم.
ای کاش کار را ارجح بر خانواده نمی دانستم.
ای کاش می دانستم چه ارزش بالائی داشتم.
ای کاش . ای کاش.
ای کاش جوری زندگی میکردم که الان نگویم ای کاش .

------------------------------------------------------------

من پشتکار و اراده قویی برای رسیدن به هدفم دارم
من استعداد وتوانایی بالایی دارم
من هروز و هرلحظه از هرجهت بهتر وبهتر می شوم
من هر کاری رو شروع کنم تانهایت رسیدن به موفقیت ادامه میدم
من اعتماد به نفس بالایی دارم
من باهوش وخلاق هستم
من آدم خوش اخلاق ومهربون و دوست داشتنی هستم
من آدم موفقی هستم
من مدیر عاملی توانا و باتجربه و باروابط عمومی قوی هستم
من یه مهندس فنی و آچار فرانسه هستم!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24