سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاپیک موفقیت . اگر بمن اعتماد داری 5
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
باورهای گذشته را نمیتوان حذف یا خنثی کرد ، اما میتوان در کنار آن نگرش های مثبت جدیدی را کاشت و با پرورش و گسترش آن دیگر جایی برای باور های غلط گذشته نگذاشت
نداشتن اعتماد به نفس کافی ریشه در ترس داره، باید در موردش بنویسی و از خودت پرسش کنی که بدترین چیزی که میتونه براتون در اون مورد پیش بیاد چیه؟ باید اون ترس رو از بین برد
(09-04-2013 12:29 PM)Aseman نوشته شده توسط: [ -> ]نداشتن اعتماد به نفس کافی ریشه در ترس داره، باید در موردش بنویسی و از خودت پرسش کنی که بدترین چیزی که میتونه براتون در اون مورد پیش بیاد چیه؟ باید اون ترس رو از بین برد

ممنون.
راه مقابله با ترس روبرو شدن با عامل ترس است.
(09-04-2013 11:56 AM)ceyton نوشته شده توسط: [ -> ]باورهای گذشته را نمیتوان حذف یا خنثی کرد ، اما میتوان در کنار آن نگرش های مثبت جدیدی را کاشت و با پرورش و گسترش آن دیگر جایی برای باور های غلط گذشته نگذاشت

با نظر شما مخالفم دوست من.. ان شاالله استاد بصورت مبسوط اشکالات افکار و نظرات مارو بهمون گوش زد کنند.. به هر حال اظهار نظر شما متشکرم..
کسی که قواعد موفقیت رو می دونه برنده نیست
برنده اونه که این قواعد رو توی زندگیش به کار ببره 12_00212_00212_002
(09-04-2013 04:52 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-04-2013 11:56 AM)ceyton نوشته شده توسط: [ -> ]باورهای گذشته را نمیتوان حذف یا خنثی کرد ، اما میتوان در کنار آن نگرش های مثبت جدیدی را کاشت و با پرورش و گسترش آن دیگر جایی برای باور های غلط گذشته نگذاشت

با نظر شما مخالفم دوست من.. ان شاالله استاد بصورت مبسوط اشکالات افکار و نظرات مارو بهمون گوش زد کنند.. به هر حال اظهار نظر شما متشکرم..

همونطور که ابجی اکسیر گفت با کمال احترام من کاملا مخالف نظر شما هستم ...

می خوام یه مثال ساده بزنم البته ببخشید می خوام خودتونو مثال بزنم تا بهتر تجسم کنید :
فرض کنید در گذشته عادت داشتید ناخنهای دستتون بجوید و حالا این عادت ترک کردید،دقت کنید گفتم این عادت ترک کردید حالا بازم مثل گذشته ناخن می جوید ؟!
مسلما نه ، نمیشه گفت هم آره هم نه !!!
شما اون عادت بد گذشته رو ترک کردید ...
حالا این عادت بد میتونه یه تفکر بد باشه یا ناخن جویدن براحتی میشه ترک کرد.
تمرین خاصی برای ترک عادات بد گذشته داره.
باورهای گذشته را نمیتوان حذف یا خنثی کرد .
ضمن تشکر از ceyton عزیزم.
هر عزیزی که چنین عقیده ای دارد کاملا درست است زیرا باورها بر اساس باور خودمان شکل میگیرد و این باور را باید تغییر داد.
باورهای گذشته , باورهای اکنون ما نیستند زیرا شبانه روز بین عزیزانی هستیم در حکم یک استاد.
من خود باور به این مسئله ندارم.شما جایگزین میکنید:
مثبت جایگزین منفی.
اصولا تغییر سخت است و نیاز به زمان دارد.
امشب دقیقا مطلبی را میخواستم بنویسم که هادی جان ساده آنرا مطرح کرد. لطفا دقیقا توجه فرمائید:

برنده اونه که این قواعد رو توی زندگیش به کار ببره
همونجور که یک روز به یک چیز باور پیدا کردی می شه یک روز هم باور پیدا کنی که باور قبلیت غلط بوده . حذف چیزی که به اون اطمینان و باوردارید و دایم براتون تداعی میشه امکان نداره ولی میشه تغییرش داد . تغییر همیشه سخته . ولی گفتم سخته نگفتم غیر ممکنه .پس میشه انجامش داد . فقط با تمرین
مهم نه خواندن زیاد است و نه نوشتن زیاد.
مهم اینست که حتی از کوچکترین مطلب بزرگترین درس را گرفت.

همیشه سعی کرده ام بحای نوشتن مطلب حجیم به نوشتن جند جمله اکتفا کنم .لطف کنید همان چند جمله را به دقت مطالعه فرموده و جنانچه نیاز به تمرین داشت انجام دهید.

نگذازید بعدها تکیه کلام ای کاش را بکار ببرید.
اهداف را زمانی بنویسید که حتما دیوارهای ذهنی خود را شکسته باشید. شکستن دیوار ذهنی سخت است چون در سالهای بسیار دور برای خود ساخته ایم و یا برایمان ساخته اند.
این دیوارهای ذهنی حتی باعث شده است که اعتماد بنفسمان هم کم شود.
اصولا دیوار ذهنی :
1- اعتماد بنفس را کم میکند.
2- باعث جلوگیری از نوشتن اهداف می شود.
3- باعث می شود که نتوانیم توانائیهای خود را پیدا کنیم.
4- خود را کوچکتر از دیگران تصور کنیم.
5- در جمع نتوانیم صحبت کنیم.
6- ضعفهای خود را بیشتر ببینیم.
7- نتوانیم کاری را تا پایان ادامه دهیم.

خوب جهان آگهی , بفرمائید (بخودم گفتم
بفرمائید25r30wi25r30wi25r30wi)چگونه می شود این همه مشکلات را بر طرف کرد؟ و چکار کنیم که در آینده نگوئیم ای کاش؟
جهان آگهی نگاه فیلسوفانه ای کرد (چقدر از خودم متشکرم25r30wi25r30wi25r30wi).
عزیزی از دور داد زد: آقا اجازه؟ ما بگیم.
جهان آگهی: بفرمائید.
فقط و فقط با تکرار جملات تاکیدی و تجسم.
(آن عزیز .خودم بودم25r30wi)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع