سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه ششم آنلاین - جمعه 18 شهریور - ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
مطمئنا بر اساس مدرک تحصیلی نمیتوان در دنیای مجازی کسی را تقسیم بندی کرد و تنها علاقه است که باعث تقسیم بندی های خود خواسته اعضا شود.
راستی ، الان یه نکته ای فهمیدم ! میشه یه چت روم خیلی قوی برای پیج ف/ی/س/ب/و/ک طراحی کرد !
اینجوری خیلی جالب میشه .
به نظرم پیشنهاد بسیار خوبیست ولی خط کشیدن بین اعضای انجمن و تقسیم اونا از روی مدرک تحصیلی و ... فکر میکنم زیاد جالبنباشه و باعث کم تحرک شدن بسیاری از اعضای انجمن بشه. [
[/quote]

هدف از این تقسیم بندی انجمن تفکیک اعضا نیست بلکه هر دوستی می تونه از تمام قسمت ها استفاده کنه .فقط قصد بر اینه که هم راحتتر بتونیم مطالب مورد نیازمون رو پیدا کنیم و هم برای تشکیل تیم ورک و انجام ایده های انجمن سریعتر به نتیجه برسیم.
شما خودتون ديديد كه همه اعضا به همه تاپيك ها سر نمي زنن
هر كس بر اساس علايق و توانايي هاش تقسيم بندي مي شه يكي با تحصيلش يكي با تجربه و مهارتش
اگر يه همچين تقسيم بندي داشته باشيم پروژه ها بهتر به نتيجه مي رسند
راستی اقا مهدی کجاست ! دلتنگش هستم Sad
بله آقا مهدي چند وقتي هست نيستن تو انجمن كسي ازشون خبر نداره؟
میگم بیاید یه اشپزخونه بزنیم ، بعد یه اسکریپ طراحی کنیم که به شکل تول بار بیاد بالای صفحه ی مرورگر ! هرکی گشنش شد و وقت نداشت از پای اینترنت پا شه ، غذای دلخواهش رو از تو منو سفارش بده ! بعد هر دیقه هم بروز بشه و هزینه رو هم انلاین بپردازه ! نظرتون چیه ؟
جاي آقاي قربانيان هم خاليست.
انشاله سفر بهشون خوش بگذره
(09-09-2011 11:01 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]راستی اقا مهدی کجاست ! دلتنگش هستم Sad

متاسفانه آقا مهدی امشب رو منزل نیستند به همین دلیل امکان حضور در جمع دوستان رو ندارند.
دوستان ما اکنون دو مدیر برای زیر انجمن ها داریم :
آقا مهدی گلمحمدی برای بخش بازاریابی
خانم پیراور برای بخش بورس و ف.ا.ر.ک.س

لطفا اگر دوستان تمایل دارند بفرمایند.تنها مسئولیت مدیران بر نظارت و دسته بندی بهتر ارسال ها است.
(ببخشید من امشب اینترنتم قطع بود و با دایال آپ وصل شدم!عجب عذابی دارد واقعا)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع