سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه پنجم آنلاین - جمعه 11 شهریور - ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
جلسه چهارم آنلاین - جمعه 11 شهریور - ساعت 10 شب
موضوع جلسه : -
در صورتی که سوال یا بحثی دارید در جلسه حاضر شوید.طبق روال همیشه این تایپیک تا جمعه ساعت 10 شب بسته خواهد بود و بعد از آن باز خواهد شد.
سلام به همه دوستان
شروع جلسه
سلام خدمت دوستان عزیز
سلام
منم اومدم ببخشید یک کم دیر شد
اقا مهدی چه خبر؟پروژه کتاب خوب پیش میرود؟
خدارو شکر با کمک مهتاب خانوم(arshad)تا یجایی پیش بردیم.فقط کار فروشگاهمون با خودت و آقا محمد ها
در این هفته چیزی یا مطلبی بود که دوستان بخواهند درباره آن صحبت کنیم؟
(09-02-2011 10:16 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]خدارو شکر با کمک مهتاب خانوم(arshad)تا یجایی پیش بردیم.فقط کار فروشگاهمون با خودت و آقا محمد ها

بنظر میرسد که پروژه ها کم کم دارند شروع میشوند و یک برنامه ریزی و کسی برای پیگیری نتیجه همه پروژه ها باید تعیین شود.
من یک پروژه را شروع کرده ام که در این چند روزه تبلیغات آن را قراد خواهم داد تا اولین بسته آموزش کسب و کار انجمن هم ارائه شده باشد. ضمن آنکه این ماهنامه این ماه واقعا وقت من را گرفته است!!!
(09-02-2011 10:18 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-02-2011 10:16 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]خدارو شکر با کمک مهتاب خانوم(arshad)تا یجایی پیش بردیم.فقط کار فروشگاهمون با خودت و آقا محمد ها

بنظر میرسد که پروژه ها کم کم دارند شروع میشوند و یک برنامه ریزی و کسی برای پیگیری نتیجه همه پروژه ها باید تعیین شود.

درسته قطعا
من اولین جلسه آنلاین که حضور دارم می تونم یک سوال بپرسم؟
چرا از یک محیط راحتتر مثلا یک voice call یا حتی نوشتاری یک چت روم استفاده نمی کنیم که نیاز به رفرش کردن نداشته باشیم اینجوری سزعتمون بالا تر میره؟
ببخشید البته سوال بود.Huh
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع