سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(10-30-2012 10:22 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 05:42 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ترکیب کلمات در جملات ترکیبی باید آهنگ دلنشینی داشته باشد و از تکرار آن لذت ببریم.
مثال :
1- من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.
2- من سزاوار بهترین ها هستم.
3- از راه شگفت خدا , پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شوم.
4- تمام بدهی های من از راه شگفت خدا بی درنگ و بطور کامل پرداخت می شود.
5- هر چه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم.
6- سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
7- من ایده های بزرگی در سر دارم و آنها را به واقعیت تبدیل می کنم.
8- من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
9- من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.

می توانید انتخاب کنید.
استاد 9 جمله ای که میفرمایید این ها هستند؟
بله.
amiryazdani138
1 - در هنگام تکرار جملات تاکیدی نیازی به فکر کردن روی معنی جمله نیست؟
بله – باید و باید به عبارت تاکیدی فکر کرد بخاطر همین است که میگویند بعد از تکرار هر جمله ی تاکیدی با چشمانی بسته تجسم باید کرد یا در جلوی آیینه وقتی خود را می بینید تکرار کنید ( دلیلش ارتعاش احساسات مرحله دوم روند خلق است ) .
2 - یعنی در واقع جملات رو فقط به زبان بیاریم کافیه؟
خیر – طوطی وار تکرار کردن جمله ای همانند مشت زدن به دیوار است چیزی را عوض نمیکند . ناخودآگاه درست است قدرت تشخیص خوب از بد را ندارد اما با احساسات شما خیلی رفیق است . یک جمله با احساس خیلی با ارزشتر از 500 جمله بدون احساس است .
3 - باید هنگام تکرار جملات چکار کنیم؟
جملات با باور به تحقق 100% به همراه تجسم + شکرگذاری + و جلوی آیینه باید تکرار شود و بعد از تکرارش حال و هوای به نتیجه رسیدنش را حس کنید .
4 - توی ذهن هم میشه جملات رو مرور کنیم و به زبون نیاریم؟
بله – شاید در مکانی بودید که نمیتوان بلند حرف زد بله در ذهن هم میشود تکرار کرد فقط تمرکز بالاتری از مغز را طلب میکند .
5 - هر روز هفته رو رو باید برای تکرار یک جمله اختصاص دهیم یا می تونیم توی یک روز همه ی جملات روتکرار کنیم؟
باید دید چقدر نتیجه برای شما مهم است مثال میزنم اگر من باور دارم که نتیجه تا 1 ماه برای من رخ میدهد پس هر روز باید به تمارینم برای برنامه ریزی ناخودآگاهم تلاش کنم . هر روز قویتر از دیروز .این بستگی به افکار خودتان دارد که چه زمانی به هدف برسید 6 ماه / 1 سال / 10 سال ؟ هر روز باید و باید تمارین را با باور و اعتقاد به تحقق اهدافتان دنبال کنید . ( دنبال کردن هدف یا هدف گذاری کائنات ) .
6 - مثلا می تونیم بعد از اینکه جمله ی اعتماد بنفس رو چندین بار تکرار کردیم بلافاصله جمله ی دیگری رو بگیم؟
بله – مشکلی ایجاد نمیکند بطور عمومی بعد از تکرار 10 مرتبه یک جمله شما میتوانید جمله ی دیگری را شروع کنید .

ali mohammady
1 - تعداد جملات تاکیدی مهمه؟ حداقل چند تا حداکثر چند تا؟
هر چقدر جمله کوتاه ، صریحتر باشد اثر بیشتر خواهد داشت . تلاش شود جمله تاکیدی تک فعلی باشد یا نهایتا دو فعلی .
2 - توی هر جمله تاکیدی فقط باید یه موضوع رو مدنظر قرار بدیم؟
بله – تاکید روی این سوالاتان خیلی ضروریست . در آینده ما دفتر 101 هدف را خواهیم داشت که تازه متوجه خواهید شد که منظور از شفاف سازی هدف یا آرزو یعنی چه . هر جمله باید باید فقط یک موضوع را متوجه ی ناخوداگاه کند .
3 - بهترین زمان برای تکرار جملات تاکیدی چه زمانیه؟
سوال فوق العاده ای است که نیاز به بحث و تحلیل دارد . بهترین زمان بارگذاری ناخودآگاه و ذهن و مغز به ترتیب قبل از خوابیدن و بعد از بیدار شدن از خواب است . بحث فیزیولوژیکی در مهندسی مغز این را ثابت کرد است که مغز اصلا استراحت ندارد و دائما در حال فعالیت است و کسانیکه در هنگام خواب افکار مثبت و خوبی را در ذهن می پرورانند در فردا شادتر و از نظر ذهنی فعالتر از کسانی هستند که با افکار بد می خوابند . وقتی جملات تاکیدی مثبت خودتان را با تمام باور ( یعنی از قبل آن خواسته برآورده شده ) تکرار و تجسم میکنید وقتی خوابیدید ذهن و ضمیر ناخودآگاهتان به پردازش آنها می پردازد . نکته ی مهم این است که ولتاژ مغز در زمان خواب بسیار کم است و این کمک شایانی به بازنگری ذهن و برنامه ریزی مجدد و بهینه ی ناخوداگاه میکند .
با سپاس از سوالات شما بزرگوارن – چیزی را در ذهن نگه ندارید زیرا بزودی خواهد پوسید
من هم VIP کردن تاپیک را مناسب نمیبینم اما همیشه گفتم و الان هم میگویم :
کل انجمن از ابتدای ورود باید VIP باشه . استفاده از VIP فواید بسیار زیادی به دنبال دارد . ارزش وقت و زمان را بهتر درک میکنیم / اعضا راغب میشوند حداقل هفتگی به این انجمن سر بزنند زیرا مسئولیت ایجاد میکند / مسائلی مانند کپی برداری و انتشار در سایتهای دیگر از این انجمن خودبه خود حل میشود زیرا کسی که VIP است دیگر به خودش اجازه نمیدهد که مطالب را جایی دیگر منتشر کند زیرا هزینه شارژ ماهیانه می پردازد و حق عضویت دارد / دست افراد سودجود از مطالب با ارزش دور می ماند / کسی که عاشق روند انجمن است قطعا برای عضویت اقدام خواهد کرد / میشود هزینه ی VIP را کمتر کرد تا تمامی اعضا بتوانند در آن شرکت کنند و این هزینه های جانبی و ... برای مدیریت انجمن یا هرجای دیگری باشد استفاده نمود و در ضمن وقتی همه عضو باشند صندوق VIP هم بیشتر می شود تا به امورات انجمن بهتر رسیدگی شود .
من با نگرش اینکه همه اعضای این انجمن VIP یا ویژه هستند با تمام وجود مینویسم نه اینکه برخی عادی هستند یا برخی ویژه
با تشکر
(10-30-2012 11:24 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]من هم VIP کردن تاپیک را مناسب نمیبینم اما همیشه گفتم و الان هم میگویم :
کل انجمن از ابتدای ورود باید VIP باشه . استفاده از VIP فواید بسیار زیادی به دنبال دارد . ارزش وقت و زمان را بهتر درک میکنیم / اعضا راغب میشوند حداقل هفتگی به این انجمن سر بزنند زیرا مسئولیت ایجاد میکند / مسائلی مانند کپی برداری و انتشار در سایتهای دیگر از این انجمن خودبه خود حل میشود زیرا کسی که VIP است دیگر به خودش اجازه نمیدهد که مطالب را جایی دیگر منتشر کند زیرا هزینه شارژ ماهیانه می پردازد و حق عضویت دارد / دست افراد سودجود از مطالب با ارزش دور می ماند / کسی که عاشق روند انجمن است قطعا برای عضویت اقدام خواهد کرد / میشود هزینه ی VIP را کمتر کرد تا تمامی اعضا بتوانند در آن شرکت کنند و این هزینه های جانبی و ... برای مدیریت انجمن یا هرجای دیگری باشد استفاده نمود و در ضمن وقتی همه عضو باشند صندوق VIP هم بیشتر می شود تا به امورات انجمن بهتر رسیدگی شود .
من با نگرش اینکه همه اعضای این انجمن VIP یا ویژه هستند با تمام وجود مینویسم نه اینکه برخی عادی هستند یا برخی ویژه
با تشکر

هزینه شارژ vip ماهیانه 5 هزار تومان است و عزیزان می توانند از امکانات کامل انجمن استفاده کنند.آقا بهداد عزیز فرمودند عزیزی شارژ ماهیانه می دهد دوست دارد به انجمن بیشتر سر بزند و با علاقمندی زیاد پیگیر مطالب است.در چند جلسه قبلی شاهد نحوه بررسی مسائل در تایپک اگر بمن..... بوده اید و هر جلسه بیشتر و بیشتر مطالب شکافته خواهد شد.و ضمن درج مطلب از عزیزان میخواهیم عملی هم در جهت بهتر درک کردن مسائل اقدام فرمایند.
عزیزان فقط در فکر پیدا کردن کاری هستند که سریع آنها را میلیاردر کند.
من بشما عرض میکنم تا از پایه شروع نشود نمی توان موفق شد. فعلا در هر کاری هستیدبمانید و اگر بیکارید دنبال کاری باشد که مهیا است و در غیر اینصورت فعلا مطالب را پیگیری فرمائید.پس از آمادگی ذهنی ساده تر می توانید کار مورد علاقه خود را پیدا کنید.
برای جلسات اساتید مبالغ زیادی حاضر هستید پرداخت کنید و در آن جلسه کمی انرژی مثبت میگیرید و پس از آن دوباره همان حالت قبل جایگزین می شود.
در vip چون حق شارژ پرداخت کرده اید(در مقابل خدمات سایت واقعا ناچیز است ) با علاقه بیشتری پیگیر خواهید شد.این پیگیری مورد نظر ما است . ما سعی میکنیم برای اعضای علاقمند خود مطالب پربارتر تهیه کنیم.
موفقتر باشید.
ممنون از پدر بزرگوار جناب قربانیان عزیز و جناب بهداد خوش فکر
بله همه آگاه هستیم و بارها گفته شده و می گوییم ، که شاید کل تاپیک ها و مطالب انجمن با وجود اساتید کم نظیری که افتخار همکاری و حمایت از اعضا را به ما داده اند به واقع بخش ویِژه باشد و شاید در کمتر سایتی دیده باشیم که اعضا اینچنین خالصانه بهترین تجربیات خود را در اختیار عموم قرار دهند و به اعتقاد بنده این خود ناشی از انرژی و نیروی مثبتی است که با وجود اعضای خوبمان، در سراسر سایت موج می زند.
اما همان طور که جناب قربانیان این پیشنهاد خوب را دادند و از آن حمایت کردند و جناب بهداد دلایل منطقی و جامعی را بیان فرمودند، لازم است تا بخش هایی نیز اگرچه با هزینه ای بسیار ناچیز و اندک ایجاد و اداره شود که ارزش تک تک کلمات نوشته شد در همه تاپیک های انجمن، یک عمر تجربه و مطالعه اعضای دوست داشتنی مان خواهد بود.
به امید خدا در آینده شاهد افزایش کیفیت هرچه بهتر و بیش از همیشه، مطالب و بحث ها خواهیم بود
به امید موفقیت همه عزیزان
لطفا این تایپیک را مطالعه کنید.
می شود. اگر بخواهیم می شود.
اگر اعتماد بنفس پیدا کنیم می شود.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...1#pid46901
وقتی من در 50سالگی توانستم شما در این سن نمی توانید؟

زنگ تفریح آموزشی:
دوست جهان آگهی : اجازه آقا؟ جهان آگهی ناراحته.
استاد: حوب بنده خدا حق داره.جهان آگهی میگه میشه موفق شد و لی بعضی از شاگردان میگویند : نه نمیشه.جهان آگهی هم به این کلمه نمیشه حساسیت داره.اجازه بده من الان درستش میکنم.
استاد به جهان آگهی : جهان آگهی میشه. واقعا با این تاکیدات شما میشه. میشه موفق شد. ولی باید اول پایه را محکم ساخت تا ساختمان فکری در کار , ریزش نداشته باشه.
جهان آگهی با ناراحتی: استاد اجازه؟ خوب من هم همینو میگم.ولی واقعیت استاد سخته به این زودی عزیزان باور کنند.خوب من همان موقع زیاد قبول نداشتم.
استاد: جهان آگهی بشین شدی 6/25
جهان آگهی :آقا اجازه؟چرا....
استاد : بشین .گفتی اول قبول نداشتم.
جهان آگهی : آقا اجازه؟ چشم.
(10-30-2012 10:54 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]2 - توی هر جمله تاکیدی فقط باید یه موضوع رو مدنظر قرار بدیم؟
بله – تاکید روی این سوالاتان خیلی ضروریست . در آینده ما دفتر 101 هدف را خواهیم داشت که تازه متوجه خواهید شد که منظور از شفاف سازی هدف یا آرزو یعنی چه . هر جمله باید باید فقط یک موضوع را متوجه ی ناخوداگاه کند .
با توجه به اینکه شما می فرمایید هر جمله باید فقط یک موضوع رو متوجه ناخودآگاه کند پس یعنی این جمله :
(از راه شگفت خدا ، پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شود.) داره روی دو موضوع تمرکز می کنه؟
یکی از موضوعات از راه شگفت خدا و دیگری پول مثل سیل به طرف من سرازیر می شود.؟
(10-30-2012 09:14 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-30-2012 10:54 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]2 - توی هر جمله تاکیدی فقط باید یه موضوع رو مدنظر قرار بدیم؟
با توجه به اینکه شما می فرمایید هر جمله باید فقط یک موضوع رو متوجه ناخودآگاه کند پس یعنی این جمله :
(از راه شگفت خدا ، پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شود.) داره روی دو موضوع تمرکز می کنه؟
یکی از موضوعات از راه شگفت خدا و دیگری پول مثل سیل به طرف من سرازیر می شود.؟
از راه شگفت خدا در ضمیر آگاه از طفولیت نقش بسته است . پول مثل سیل بطرفم سرازیر می شود باید در ضمیر ناخودآگاه جا باز کند.چون به اولی باور و ایمان و اعتقا د داریم , به اعتبار جمله اول جمله دوم راحتر قبول می شود.
خواندن یک کتاب در چند ماه و یادداشت برداری و حاشیه نویسی , تهیه جملات تاکیدی و تجسم خلاق , بیشتر از هزاران کتاب خوانده شده سطحی تاثیرگذار است.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع