سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
استاد من منظورم این هست که مثلا ما تجسم می کنیم که پول داره مثل سیل به طرفمون میاد.
خوب چنین چیزی توی واقعیت وجود داره که پول مثل سیل به طرف آدم بیاد؟
یعنی در آینده ما پول رو به همان طریق مثل سیل دریافت می کنیم یا مثلا حساب بانکیمون پر از پول میشه؟
چون سیل کلماتی هستند برای تقویت ذهن است .در کل منظور اینست که با انجام دادن کار سریعتر و زیادتر پول به دست ما می رسد و یا در حساب بانکیمان واریز می شود.
وقتی جملات تاکیدی را تکرار میکردم با تمام وجود ایمان و باور داشتم که تحقق پیدا میکند.این جملات مثل شعر برایم شیرین و روان شده بود.جدا از ذهنم , خودم هم باور پیدا کرده بودم که تحقق پیدا کرده ولی خوب نمی توانستم ببینم و لمسش کنم. دیدن و لمس کردن این احساسهای من در طی زمان امکان پذیر شد.
وقتی ذهن جملات رو باور کرد دیگه نیازی به تکرار جملات نیست؟
(12-22-2012 11:17 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی ذهن جملات رو باور کرد دیگه نیازی به تکرار جملات نیست؟

همیشه نیاز به تکرار جملات تاکیدی وجود دارد.
در حین کارهای روزانه باید تکرار کنیم یا مواقعی که ذهنمون مشغول نیست باید تکرار کنیم؟
هر زمانی که دوست داشتی می توانید تکرار کنید.البته با تمرکز بر روی کلمات و درنهایت خود جمله.
فکر میکنم وقتی به سطح باور می رسیم عمیق ترین لایه های ناخودآگاه بازسازی شده اند. در این صورت تکرار جملات تأکیدی به آن صورت اول نیازی است بلکه در هر لحظه اعتماد به نفسی که از آن باور به دست آمده است نتایج خارق العاده ای نشان می دهد که باز هم آن باور را تقویت می کند.
و بعد از باور به یقین می رسیم. درسته استاد؟
در مرحله یقین سکوت حاکم میشود. سکوت و تسلیم به تقدیر الهی، درسته استاد؟
(10-28-2012 09:56 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]روز اول مشکل به قبرستان رفتم در یکی از شهرهای دور. دلم بد جوری گرفته بود.فقط گریه می کردم.وقتی بیرون آمدم دلم باز شده بود.

بطور کل گریه کردن در هر مکان و زمانی به انسان ارامش می بخشد بخصوص وقت نیایش به درگاه خداوند.
(02-04-2013 07:26 PM)بابایی نوشته شده توسط: [ -> ]فکر میکنم وقتی به سطح باور می رسیم عمیق ترین لایه های ناخودآگاه بازسازی شده اند. در این صورت تکرار جملات تأکیدی به آن صورت اول نیازی است بلکه در هر لحظه اعتماد به نفسی که از آن باور به دست آمده است نتایج خارق العاده ای نشان می دهد که باز هم آن باور را تقویت می کند.
و بعد از باور به یقین می رسیم. درسته استاد؟
در مرحله یقین سکوت حاکم میشود. سکوت و تسلیم به تقدیر الهی، درسته استاد؟

در هر دو مورد حق با شما است. ممنون.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع