سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
منم موافقم که تاپیک در بخش عمومی قرار بگیره خیلی بهتره.دوستان بیشتری میتونند ازش استفاده کنند.
در هنگام تکرار جملات تاکیدی نیازی به فکر کردن روی معنی جمله نیست؟
یعنی در واقع جملات رو فقط به زبان بیاریم کافیه؟
باید هنگام تکرار جملات چکار کنیم؟
توی ذهن هم میشه جملات رو مرور کنیم و به زبون نیاریم؟
(10-29-2012 11:10 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 10:59 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]خدايا شكرت كه من اعتماد به نفس زيادي دارم.
من دارم اين جمله رو به كار مي برم.چطوره؟

برای عملی کردن این جمله امروز به یک نمایشگاه اتومبیل یا بنگاه معاملات مسکن برو و مثل یک خریدار پولدار برخورد کن. (اگر مسکن است از یک واحد 100متری هم برای خرید دیدن فرمائید.اگر خودرو است یک دوری بزن .) خدائی اگر بهت چائی دادند بنویس.WinkWinkWink

منتظر اثبات جمله ات هستیم.
راستش استاد من هنوز توی انتخاب جمله های تاکیدی شک دارم.نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم.
هنوز مطمئن نشدم کدوم جمله رو برای اعتماد بنفس به کار ببرم.
یعنی در واقع تا امروز صبح داشتم این جمله رو تکرار می کردم که اومدم توی این تاپیک و دوستان پیشنهادات دیگه ای دادند.
همه عزیزان می توانند عضو vip شوند.و از امکانات بیشتر سایت استفاده کنند.
(10-29-2012 05:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]همه عزیزان می توانند عضو vip شوند.و از امکانات بیشتر سایت استفاده کنند.
الان توی vip بحث شروع شده؟
استاد تعداد جملات تاکیدی مهمه؟ حداقل چند تا حداکثر چند تا؟
(10-29-2012 05:09 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 11:10 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 10:59 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]خدايا شكرت كه من اعتماد به نفس زيادي دارم.
من دارم اين جمله رو به كار مي برم.چطوره؟

برای عملی کردن این جمله امروز به یک نمایشگاه اتومبیل یا بنگاه معاملات مسکن برو و مثل یک خریدار پولدار برخورد کن. (اگر مسکن است از یک واحد 100متری هم برای خرید دیدن فرمائید.اگر خودرو است یک دوری بزن .) خدائی اگر بهت چائی دادند بنویس.WinkWinkWink

منتظر اثبات جمله ات هستیم.
راستش استاد من هنوز توی انتخاب جمله های تاکیدی شک دارم.نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم.
هنوز مطمئن نشدم کدوم جمله رو برای اعتماد بنفس به کار ببرم.
یعنی در واقع تا امروز صبح داشتم این جمله رو تکرار می کردم که اومدم توی این تاپیک و دوستان پیشنهادات دیگه ای دادند.
لطفا این جمله را یادداشت و تکرار فرمائید:
من از را ه شگفت خدا روز بروز اعتماد بنفس بیشتری پیدا میکنم.

خواهشا دنبال جمله دیگری نگردید. هر چطوری که دوست داری تکرار کن. یواش تند .فقط وقتی تکرار کردی با ایمان و باور کامل باشد.همین.موفقتر باشی.

(10-29-2012 05:32 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-29-2012 05:20 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]همه عزیزان می توانند عضو vip شوند.و از امکانات بیشتر سایت استفاده کنند.
الان توی vip بحث شروع شده؟
فعلا تا تاریخ 91/8/10برای تمرین عزیزان تایپیک تعطیل است.

(10-29-2012 05:35 PM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]استاد تعداد جملات تاکیدی مهمه؟ حداقل چند تا حداکثر چند تا؟

سه تا 4 جمله کافی است. در تایپیک جملات تاکیدی علاوه بر جملات عزیزان من 9 مورد را نوشته ام.
ترکیب کلمات در جملات ترکیبی باید آهنگ دلنشینی داشته باشد و از تکرار آن لذت ببریم.
مثال :
1- من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.
2- من سزاوار بهترین ها هستم.
3- از راه شگفت خدا , پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شوم.
4- تمام بدهی های من از راه شگفت خدا بی درنگ و بطور کامل پرداخت می شود.
5- هر چه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم.
6- سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
7- من ایده های بزرگی در سر دارم و آنها را به واقعیت تبدیل می کنم.
8- من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
9- من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.

می توانید انتخاب کنید.
استاد جمله تاکیدی در مورد ارتباط با دیگران میخواستم ممنون میشم اگه کمک کنید
توی هر جمله تاکیدی فقط باید یه موضوع رو مدنظر قرار بدیم؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع