سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انجمن ايده(مهم شركت كنيد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
سلام
در اين تاپيك قصد داريم قدرت خلاقيت و ايده پردازي بچه هاي انجمن را به رخ بكشيم لذا از همگي دوستان فعال (حدود 50 نفر) ميخواهيم بمدت يك هفته هر روز يك ايده مطرح كنيم.

1- اگر ايده خود را در تاپيك ديگري مطرح نموده ايد هم ميتوانيد آنرا دوباره اينجا قرار دهيد.
2- ايده شما ميتونه خيلي ساده و معمولي باشه.
3- بحث در مورد ايده ها را ميزاريم براي بعد.
4- در پايان هفته(شنبه) ايده هاي برتر را انتخاب ميكنيم و روي اونها بحث ميكنيم.

نگران لو رفتن ايده ها نباشيد چون ميدونيد كه وقتي ايده اي به ذهن ما ميرسه همزمان به ذهن چند نفر ديگم ميرسه.در ضمن تمريني است براي فعال شدن ذهن ما براي ايده پردازي.
با تشكر

ايده اول من : كلاه كاسكتي كه تابستونا سر و صورت رو خنك كنه و زمستونا گرم كنه.
سلام
ایده من: ساخت مبدل انرژی که در ساحل ها نصب و امواج دریا رو تبدیل به برق می کنه
البته نمی دونم تا بحال چنین چیزی ساخته شده یا نه؟
رستوران رژيمي
ایده اینجانب گرفتن آب از رطوبت هوا ی اطرافمان بخصوص در مناطقی که گرم و خشک
یک رستورانی سنتی که به خانواده ها سرویس ویژه بده به این صورت که:
1- مشتری در جریان روند پخت غذا قرار بگیره مثلا آشپزخونه اش شیشه ای باشه تا همه بتونن روند پخت غذا , بهداشت کارکنان و.....رو ببینن
2- غذا به همون شکل خونگی عرضه بشه با همون طعم و مزه
3- کارکنان احترام خاصی برای مشتری قایل باشن و همیشه لبخن روی لب باشند (از دختران جوان استفاده بشه بهتره)

بحثهای دیگه هم دارم اگر ایده ام انتخاب شد میگمSmile

راستی من روی این ایده خیلی فکر کردم و مطمئنم سود خوبی داره
ايده ام فعلا فكركنم تخيلي باشد ولي درآينده اجرايش ميكنم

زدن يك ايستگاه ثابت در زير دريا براي تحقيقات كامل
يكي ازمشكلات زير دريا فشار آب ونبود اكسيژن هست
تامین انرژی سرمایشی و گرمایشی منزل با یک لامپ 100 واتی .
تبدیل گرمای اگزوز ماشین به برق جهت کمک به باطری ماشین
1- دستگاهی که سر اگزوز ماشین ببندیم برای تبدیل دود ماشین (دی اکسید کرین ) به اکسیژن و آب

2 - دستگاهی که گرمای محیط را جذب کند و به برق تبدیل کند (مردیم از گرمای تابستون) این دستگاه حکم خنک کننده در فضاهای بزرگ رو داره که نه تنها برق مصرف نمیکنه بلکه برق تولید می کند . (دیگر موارد استفاده : کوره ، نانوایی ، و ....)

3 -
راه اندازي آموزشگاه آشپزي براي كودكان.(مدارس زيادي درخارج از كشور تو اين زمينه كار ميكنند.منم يك كتاب براي استفاده خودم ترجمه كردم)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع