سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انجمن ايده(مهم شركت كنيد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
چند وقت پیش یکی از دوستام که رفته بود چین یه خاطره داشت صحبت میکرد میگفت :
یه روز رفته بودم تو بازار چین برای خرید یادم افتاد که باید برم بانک حسابهام طوری بود که باید از 2 بانک استفاده میکردم بانک اولی رو رفتم و کارام رو انجام دادم وقتی رفتم تو بانک دومی و کارهام رو انجام دادم یه چیزی توجهمو جلب کرد اونم سفتی درب بانک بود که یکم زور میبرد برای باز شدنش خوب اون روز گذشت تاچند روز بعد دوبار اومد رفتم همون بانک بازم همون مسئله توجهمو جلب کرد رفتم با رییس بانک صحبت کردم وقتی که موضوع رو فهمیدم تا چند ساعتی هنگ کردم فکر کنم 10 بار خودم رو ریستارت کردم تا دوباره اوکی شدم
دلیل سفتی در این بود با هر بار باز و بسته کردن در یه دوه میخ میخزن درست میشه یعنی اینکه طرف در رو باز میکنه و یه دونه میخ با دستگاهی درست میشه بدون هیچ گونه خرجی فق و فقط سود میبرند .
اقا این خاطره ماله خیلی وقت پیش هستش واقعا این چینی ها چی هستن دمشون گرمه من همیشه میگم خدا بیشتر بهشون بده چون زحمت میکشن و پول در میارن مثل ما نیست که هرکاری میخوایم بکنیم هزارتا عیب و ایراد و مشکل میندازیم جلوی خودمون و منتظر لقمه حاضر و اماده هستیم
با تشکر
با تشكر از شما
اما واضح تر بخوايم بدونيم
اين در يك اهرم بوده كه نيروي رو براي ساخت يك ميخ ايجاد ميكرده
بله همچين موردي امكان پذير هست.اما در همه جا نميشه استفاده كرد
و همينطور مقدار فشار بر در خيلي نبايد زياد باشه تا افراد ناراضي باشند
خودش ميتونه باعث كم شدن افرادبشه
خوب دوست عزیز من زیاد اصلاعی از کارش ندارم
اما اونجا یه بانک معروف بوده پس مشتریش به هیچ عنوان کم نمیشه
چون یه بانک بین المللی هست پس زیاد اختلالی ایجاد نمیکنه براش
من فقط میخواستم بگم که اونا به چی فکر میکنند ما به چی فکر میکنیم
(10-20-2012 02:40 AM)mohammad.b نوشته شده توسط: [ -> ]خوب دوست عزیز من زیاد اصلاعی از کارش ندارم
اما اونجا یه بانک معروف بوده پس مشتریش به هیچ عنوان کم نمیشه
چون یه بانک بین المللی هست پس زیاد اختلالی ایجاد نمیکنه براش
من فقط میخواستم بگم که اونا به چی فکر میکنند ما به چی فکر میکنیم

اونا به چي فكر ميكند؟؟؟؟
ما به چي فكر ميكنيم؟؟
اونا به خیلی چیزا فک می کنن و بعد عمل ...
ما به چیزایی فک می کنیم که اونا عمل می کنن ... و ما تنبل !
(10-20-2012 03:34 PM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]اونا به خیلی چیزا فک می کنن و بعد عمل ...
ما به چیزایی فک می کنیم که اونا عمل می کنن ... و ما تنبل !

كم لطفي هاي دوستان هم كم نيست ها10_004
يك كلمه بعضي ها هم به مطالب اضافه كنيد
تا مطالب به كل جامعه مرتبط نشه.
از نظر عام و در ذهن مردم ما كشور افغانستان يك كشور عقب مانده هست
ولي سرعت اينترنتش از ايران چندين برابر بيشتره(يك نمونه ابتدايي)
كشور هند رو يك كشور فقير ميدونيم
اما شهر هاي ثروتمندي هم داره
حالا چين/ژاپن ووو
درسته كه داراي امتياز هاي هستند اما مثل همه كشورها اونا هم مردم فقير دارند
داراي مشكلات مختلفي مردمش هستند وووووو

فقط درصد ميزان عملكرد كشورها باهم تفاوت داره
اون كشورها دارن سعي ميكند رشد داشته باشند و سرعت رشد خودشان رو افزايش بدند
موفق باشيد
معذرت می خوام ، مثالی که زدم قصد جسارت نبود حالت کلی گفتم. بخصوص به خودم.

من خودم به شخصه توی بعضی موارد خیلی ادعا دارم ولی خودمم میدونن که وقت عمل کردن که باشه هیچی به هیچی ...

منم از مقایسه کردن زیاد خوشم نمیاد ، هر کشوری هم مشکلات خودشو داره.
من حالت کلی گفتم.
بازم پوزش
(10-20-2012 04:02 PM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]معذرت می خوام ، مثالی که زدم قصد جسارت نبود حالت کلی گفتم. بخصوص به خودم.

من خودم به شخصه توی بعضی موارد خیلی ادعا دارم ولی خودمم میدونن که وقت عمل کردن که باشه هیچی به هیچی ...

منم از مقایسه کردن زیاد خوشم نمیاد ، هر کشوری هم مشکلات خودشو داره.
من حالت کلی گفتم.
بازم پوزش

خواهش ميكنم دوست گرامي
نيازي به عذرخواهي نيست
كشور ما هم مثل ساير كشور ها هست.اما در برخي مسائل كه خارج از بحث انجمن هست مشكلات فراواني وجود دارد
اما تنها كار براي برطرف كردند اين فكر همين هست كه از خودمان شروع كنيم

شما هم باكمي تلاش ميتونيد كاري رو به اتمام برسانيد
در مورد ادعا و عمل هيچي
بخاطر اين هست كه حساب شده عمل نميشود
موفق باشيد
(10-19-2012 02:29 AM)mohammad.b نوشته شده توسط: [ -> ]چند وقت پیش یکی از دوستام که رفته بود چین یه خاطره داشت صحبت میکرد میگفت :
یه روز رفته بودم تو بازار چین برای خرید یادم افتاد که باید برم بانک حسابهام طوری بود که باید از 2 بانک استفاده میکردم بانک اولی رو رفتم و کارام رو انجام دادم وقتی رفتم تو بانک دومی و کارهام رو انجام دادم یه چیزی توجهمو جلب کرد اونم سفتی درب بانک بود که یکم زور میبرد برای باز شدنش خوب اون روز گذشت تاچند روز بعد دوبار اومد رفتم همون بانک بازم همون مسئله توجهمو جلب کرد رفتم با رییس بانک صحبت کردم وقتی که موضوع رو فهمیدم تا چند ساعتی هنگ کردم فکر کنم 10 بار خودم رو ریستارت کردم تا دوباره اوکی شدم
دلیل سفتی در این بود با هر بار باز و بسته کردن در یه دوه میخ میخزن درست میشه یعنی اینکه طرف در رو باز میکنه و یه دونه میخ با دستگاهی درست میشه بدون هیچ گونه خرجی فقط و فقط سود میبرند .
اقا این خاطره ماله خیلی وقت پیش هستش واقعا این چینی ها چی هستن دمشون گرمه من همیشه میگم خدا بیشتر بهشون بده چون زحمت میکشن و پول در میارن مثل ما نیست که هرکاری میخوایم بکنیم هزارتا عیب و ایراد و مشکل میندازیم جلوی خودمون و منتظر لقمه حاضر و اماده هستیم
با تشکر

با مطالعه چنین ایده هائی می شود خود ایده جدیدی گرفت.بر روی ایده های مشابه باید فکر کرد.
اینجانب دارای ایده ای در زمینه صنایع غذایی میباشم و نیاز به سرمایه گذار برای راه اندازی دارم
شرح ایده: راه اندازی رستورانهای زنجیره ای پیتزا خاشخاشی
لازم بذکرست برند پیتزا خاشخاشی در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای معنوی ثبت علامت گردیده است
شماره تماس: 80801311
موبایل: 9194578985
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع