سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انجمن ايده(مهم شركت كنيد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
یه ایده ساده هم من بگم!

انگشتری که از افتادن و شکسته شدن موبایل جلوگیری میکنه!

واسه این کار باید سنسوری ساخته بشه و در انگشتر کار کذاشته بشه و در میلی ثانیه ها و میکرو ثانیه ها گردش جریان خون بدن و در نتیجه ضربان قلب رو اندازه بگیره و در نهایت دز مانی که گوشی داره میفته و طرف در کسری از ثانیه سکته ناقصه رو داره میزنه Big Grin سنسور عمل میکنه و برچسبی که پشت کوشی نصب شده و قطرش نیم میلیمتره و خاصیت الکترو مغناطیسی داره رو فعال میکنه و در نتیجه گوشی در فاصله 30-40 سانتی از دست کاربر روی هوا شناور میمونه!
البته میشه روش کارش رو با نرم افزاری که واسش طراحی شده سفارشی سازی کرد، فاصله رو تنظیم کرد، حتی میشه قابلیت پیدا کردن گوشی گمشده، بوق دور شدن از گوشی و جا نزاشتنش و هزار تا مورد دیگه رو هم به پروژه اضافه کرد!

کلی طرفدار پیدا میکنه این محصول در سطح دنیا!

انصافا کسی شروع به عملی کردن این ایده کرد 0.05 درصد از سود سالیانش رو بده من Big Grin
(05-19-2015 07:19 PM)Iraj_27 نوشته شده توسط: [ -> ]یه ایده ساده هم من بگم!

انگشتری که از افتادن و شکسته شدن موبایل جلوگیری میکنه!

واسه این کار باید سنسوری ساخته بشه و در انگشتر کار کذاشته بشه و در میلی ثانیه ها و میکرو ثانیه ها گردش جریان خون بدن و در نتیجه ضربان قلب رو اندازه بگیره و در نهایت دز مانی که گوشی داره میفته و طرف در کسری از ثانیه سکته ناقصه رو داره میزنه Big Grin سنسور عمل میکنه و برچسبی که پشت کوشی نصب شده و قطرش نیم میلیمتره و خاصیت الکترو مغناطیسی داره رو فعال میکنه و در نتیجه گوشی در فاصله 30-40 سانتی از دست کاربر روی هوا شناور میمونه!
البته میشه روش کارش رو با نرم افزاری که واسش طراحی شده سفارشی سازی کرد، فاصله رو تنظیم کرد، حتی میشه قابلیت پیدا کردن گوشی گمشده، بوق دور شدن از گوشی و جا نزاشتنش و هزار تا مورد دیگه رو هم به پروژه اضافه کرد!

کلی طرفدار پیدا میکنه این محصول در سطح دنیا!

انصافا کسی شروع به عملی کردن این ایده کرد 0.05 درصد از سود سالیانش رو بده من Big Grin
سلام
امريكايي ها چند سال تلاش و كلي هزينه كردند تا تونستند خودكار ضد جاذبه براي فضانوردان دست كند
بعدش روسيه بهشون نامه زد كه ما براي فضانوردان مون مداد قرار ميديم

فكرتون خوبه ها
اما معمولا همه گوشي ها يك قسمت براي بند دارند.خيلي راحت ميشه يك بند نخي رايگان به اونجا وصل كرد و سر ديگه شو به مچ دست بست
Blush
درسته!
ولی انصافا چند نفر دیدی که به گوشی گرون قیمتشون بند وصل کنن؟
ضمنا همه گوشی ها که چه عرض کنم! خیلی ها ندارن!

شما اگه یه مقدار با این ایده بازی کنی میبینی میشه همین سنسور ها رو توی ساعت های هوشمند امروزی هم کار گذاشت!
مهم طراحی و پیاده سازی سنسورها هست که البته نمونه این سنسورها طراحی شده روی کلاه ایمنی نامرئی مخصوص دوچرخه سواران!
(05-19-2015 09:45 PM)Iraj_27 نوشته شده توسط: [ -> ]درسته!
ولی انصافا چند نفر دیدی که به گوشی گرون قیمتشون بند وصل کنن؟
ضمنا همه گوشی ها که چه عرض کنم! خیلی ها ندارن!

شما اگه یه مقدار با این ایده بازی کنی میبینی میشه همین سنسور ها رو توی ساعت های هوشمند امروزی هم کار گذاشت!
مهم طراحی و پیاده سازی سنسورها هست که البته نمونه این سنسورها طراحی شده روی کلاه ایمنی نامرئی مخصوص دوچرخه سواران!
فكر تون خوبه ايده تون هم براي دسته تكنولوژي خوبه
همين الان انگشتر هاي هوشمند زيادي طراحي و ساخته شده
اما در صورت كلي ايده هاي كه راحت تر و ساده تر باشد موفق تر هستند
همين الان خودتان ميفرماييد كه امكان ساختش رو نداريد
وقت و انرژي خودتان را روي اينكه چطور با راهكارهاي ديگه ميشه اين مورد رو عملي كرد بصورت ساده تر بذاريد
انوقت ميتونيد اجرايي كنيد و تمام سود حاصله رو براي خودتان نگه داريد
در حال حاضر من روی یه پروژه سنگین دارم کار میکنم که به امید خدا موفق میشم!
و با دردآمدش چند سال دیگه شاید این رو هم پیگیری کردم!
[/quote]
استاد عزیز خوبی؟

من یه زمانی کلوپ داشتم و این مواردی که گفتی رو بتونی واقعا عملی کنی واقعا این شغل درآمد بسیار بالایی خواهد داشت!

یه نرم افزاری داده بودم واسم نوشته بودن مثل زمانبندی سیستم های کافی نت بود ولی خودت تایم رو میزدی، تعداد دسته مشتری رو میزدی، لوازم اضافی که برداشته، خوراکی که از کافی شاپ خرید و ... و در نهایت همه رو یه جا موقع تسویه حساب آخر کار حساب میکرد!
گزارش روزانه میداد، مدیریت صندوق و ...

اینها به کنار!
در مورد مسابقات من یه روشی برای جذب شرکت کننده ابداع کردم که خیلی هم عالی جواب گرفته بودم! که تو این روش هر بازیکنی که شرکت میکنه به اندازه پولی که میده بازی کرده و در واقع هیچ کدوم از شرکت کننده ها در مراحل اول ضرری نمیکنن!!
چطوری؟
8 مرحله تفکیک شرکت کننده ها! برای 256 شرکت کننده در مسابقه(فکر نکن زیاده! چون ورودی خیلی کمه همه شرکت میکنن!)
مرحله اول ورودی نفری 2000 تومن!!!!!! (پول حمع شده 512 هزار تومن!)
از این مرحله هر کس باخت که به اندازه پولش بازی کرده و ضرری نکرده، هر کس هم برد میره مرحله 7! تو این مرحله هم ورودی داریم! (128 نفر وارد این مرحله شدن!)
مرحله دوم ورودی هر نفر 4000 تومن! (پول جمع شده 512 هزار تومن!)
بعد مرحله ششم، نفری 8000 تومن (64 نفر نفری 8 تومن باز میشه 512 تومن)
مرحله چهارم، نفری 16000 تومن و این آخرین مرحله ای هست که پول میگیری!
از این مرحله بع بعد هر کسی رسید جز 16 نفر یه جایزه ای میبره!
به راحتی تا اینجا 2.5 میلیون گیرت اومده و میتونی همه جور جایزه بزاری!
نفرات 4 تا 16 رو بهشون اشتراک های مختلف جایزه میدی! اول تا سوم هم جایزه فیزیکی!

فکر کنم متوجه روند کار شدی! حالا اگه خوشت اومد و توضیح بیشتری خواستی بگو تا بگم!
[/quote]

واقعا جالبه،منم دقیقا همین ایدرو نو دفترم نوشتم
با خودم حساب کردم،اون نفرات شرکت کننده که همون مرحله اول میبازن،خیلی زوره که پول ورودیشون اندازه ورودی نفر اول باشه
روشی که گفتین بهترین حالته
بهتر میشه وقتی که جایزه نهایی رو خودت ندی،اسپانسری بده که یک ماه تبلیغشو با بنر تو کلوپ کردی

برا بحث محاسبه زمان خیلی راحت میشه از چند تا ساعت کرنومتر دار استفاده کرد،برای هر دستگاه یکی
ولی ساعتا روی میز مدیر باشه،که کاربر یکسره چشش به ساعت روبروش نباشه و بازیش کوفتش بشه

خوشحال میشم بازم با تجربیاتتون راهنماییم کنید
ساختن یک خانه متحرک ایمن در برابر زلزله
سلام چند وقته موضوع جک خودرو فکرمو مشغول کرده... یعنی نمیشه خودروسازان یه جک رو جلوی خودرو و یکی رو عقب تعبیه کنند که با یه کلید بالا و پایین بره و راحت بشه ازش استفاده کرد؟؟؟
با سلام ..... من فکر میکنم که با توجه به اینکه ضریب هوشمند سازی مدارس رو به بالاست و مدارس غیر دولتی هم رشد چشمگیری داشتن اگه کسی بتونه تکنولوژی جدید و ارزان و خدمات پس از فروش بهشون بده پول خوبی گیرش بیاد.
(06-10-2012 05:32 PM)rad86 نوشته شده توسط: [ -> ]تاسیس یک کافی شاپ با کاربری کافه - بازی یا بعبارتی کافی-گیم

هم مشتری نوشیدنی شو سفارش میده و هم بازی شو یا میزشو.

هنوز تو ایران ندیدم اجرا بشه - تو نت هم سرچ کردم اما چیزی ندیدم -

3-4 سال پیش داشتیم با دوستان در برج آفتاب راه مینداختیم که دیگه نامه سربازی اومد و من رفتم اهواز و بچه ها هم سرد شدن و دیگه به اجرا نکشید.اما طرح با نمکی بود - مشتری رو وابسته اونجا میکرد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع