سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انجمن ايده(مهم شركت كنيد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
دوستان چرا همکاری نمی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایده دوم من: عروسک کشدار موبایل جوان پسند موبایل هم که همه دارند پیر و جوان
این ایده رو در عکس زیر میبینید پیاده سازی کردم.
عروسک رو میشه هم با دست و پاش درست کرد و یا فقط سرش.
عروسک با طرحهای مختلف میشه ساخت مثل - بت من- مرد عنکبوتی - پلنگ صورتی و مدلهای دخترانه و یا هر عروسکی.
این عروسک بصورت کشی هست که به دور هر موبایلی میتونه بخوره.
عکس عروسک کشدار موبایل:
http://s3.picofile.com/file/7419324515/a...mobail.png

این ایده ها از جایی کپی برداری نمیشه و از خودم هست.
موفق باشید.
(06-26-2012 02:17 AM)iranboy نوشته شده توسط: [ -> ]ایده دوم من: عروسک کشدار موبایل جوان پسند موبایل هم که همه دارند پیر و جوان
این ایده رو در عکس زیر میبینید پیاده سازی کردم.
عروسک رو میشه هم با دست و پاش درست کرد و یا فقط سرش.
عروسک با طرحهای مختلف میشه ساخت مثل - بت من- مرد عنکبوتی - پلنگ صورتی و مدلهای دخترانه و یا هر عروسکی.
این عروسک بصورت کشی هست که به دور هر موبایلی میتونه بخوره.
عکس عروسک کشدار موبایل:
http://s3.picofile.com/file/7419324515/a...mobail.png

این ایده ها از جایی کپی برداری نمیشه و از خودم هست.
موفق باشید.
طرح جالبي هست.اگر ميتوانيد انرا كاملتر كنيد و به توليد برسانيد.
با ديدن اين طرح هاي مختلف.ادم فقط براش اه حسرت ميمونه كه اين همه طرح ايده وجود دارد.ولي براي عملي كردن ان هزاران مشكل.
كاش ماهم تو چين زندگي ميكرديم.10_004
سلام دوستان .من یک ایده دارم که با 200 هزار تومان میشه عملیش کرد.
تهیه و تمیز کردن و پخش سبزی تازه به درب منازل و اپارتمانها میباشد.این کار نیاز به محل خاصی نداره و میتونی پاک کردن سبزی را به منازل بسپاری و برای پخشش با یک اژانس قرار داد ببندی.
(06-25-2012 11:23 PM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چرا همکاری نمی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام. الهی بگردم. چی شده؟ چرا داد میزنی؟ بخدا این روزا امتحان دارم وگرنه همکاری میکردم. الان هم دلم تنگ شده بود اومدم یه سر بزنم برم سر درسم. آخه ترم آخرم باید حسابی بخونم. "همه تونو دوس دالم":12_002:
از بین ایدهائی که دوستان عنوان کردند مورد های 1-3-8 قابل توجه بود اگه اجرائی نشده باشه میشه روشون مانور داد.
این ایده را من از کودکی داشتم
مداری درست کنم که به برق AC وصل شود و هنگام برخورد دست با برق از برق گرفتگی جلوگیری کند
خیلی روی این فکرم کار کردم ولی جوابی نگرفتم امیدوارم به یاری ذهن های خلاق این ایده ام محقق شود.
بعضي از ايده ها نياز به توضيح بيشتري داشتند ولي با اين حال من اينها رو انتخاب ميكنم:
1-شستن نماي ساختمانهاي قشر مرفه،ادارات،بانكها(parsajoon)،ساخت دستگاهی با قیمت مناسب جهت تمیز کردن شیشه های آپارتمانها(koroshparsi)
2-آموزش پول درآوردن و فروش به دانشجویان و دانش آموزان3واحد آموزش پول درآوردن در اون رشته ی خاص یا کلاس خلاقیت در اون رشته .( pesar368)
3-فساد سنج(sherafati)
4-سايت يا سامانه اي كه بهترين روش براي جابجايي از مبدا به مقصد در شهرهاي بزرگ را پيشنهاد دهد(مسيرهاي تاكسي، اتوبوس،مترو و يا مجموعي از آنها )
5-ایجاد یک شرکت که تورهای تفریحی در مناطق زیبای طبیعی داشته باشه مثلا اقامت یک هفته ای توی جنگل ، اقامت یک هفته ای توی مناطق بکر کوهستانی (dara)، تور ترس. تور سکوت. تور روزه. تور تاریکی. تور دوست یابی. تور اکتشاف.(مسعود كوچولو)، برگزاری تورهایی مختص بانوان(madar)
6- تهيه و توليد محصولات ارگونومي(بدون هورمون و آفت كش) گوشتي و گياهي و ميوه جات. (parsajoon)
7 - دوره هاي آموزش عملي و فني در كارخانه ها و كارگاه ها(m_sh)
8- مچ بندی دیجیتالی که میزان کالری دریافتی روزانه رو نشون بده(nazli)
9- تعريف سيستمي بر روي خودروها براي كنترل و هشدار دادن المانهايي كه مصرف سوخت را بالا مي برند(مثلا باد لاستيكها(parsajoon)
10-تغييرآمپر هاي آب و بنزين براي ماشين ها (goldmen)
11-ايجاد سايت بزرگ ملي تفريحي گردشگي فروشگاهي ايران(سجاد دانشفر)
(06-29-2012 01:00 PM)federer1 نوشته شده توسط: [ -> ]این ایده را من از کودکی داشتم
مداری درست کنم که به برق AC وصل شود و هنگام برخورد دست با برق از برق گرفتگی جلوگیری کند
خیلی روی این فکرم کار کردم ولی جوابی نگرفتم امیدوارم به یاری ذهن های خلاق این ایده ام محقق شود.

سلام دوست من
باید خدمت شما عرض کنم همچین چیزی رو طراحی کردن و ساختن. به نام کلید محافظ جان هم معرف هستش.
(06-29-2012 04:21 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط: [ -> ]6- تهيه و توليد محصولات ارگونومي(بدون هورمون و آفت كش) گوشتي و گياهي و ميوه جات. (parsajoon)

منظورتون ارگانیک هست دیگه. چون ارگونومی به علم رابطه انسان و ابزار یا ماشین برای استفاده راحت گفته می شه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع