سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انجمن ايده(مهم شركت كنيد)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
سلام
خب حالا چند تا از ایده هام برای کلوپی که میزنم
۱:برگزاری مسابقات تک نفره و تیمی بازی هایی از قبیل pes,cod,nfsو ...
مسابقات هفتگی،ماهانه و فصلی هست که فصلی از همه مهم تره و جایزشم بیشتره
پول ورودی مسابقه فصلی رو من میگیرم
ولی جایزه حدود یک میلیون تومانی نفر اول رو اسپانسر
۲:ایجاد بخش بوفه در کلوپ،که با یه میز و چند صندلی و یک یخچال ایستاده ،از اینا که توو ساندویچیا هست،میزارم
چیزایی که بوفه داره:
ساندویچ سرد،انواع کلوچه و بیسکویت،نوشیدنی سرد و گرم
پاپ کرن، ،وجود سرویس بهداشتی هم ضروریه
۳:کلوپم رو به جایی میرسونم که از شغل یه مهندس هم با کلاس تر باشه
یعنی اگه کسی گفت شغلت چیه با اعتماد به نفس بگم
کلوپ کاملا مبلمان(قبل تر هم که داشتم همینجوری بود)
تلوزیون ها تمام ال سی دی ۳۲ و ۴۲
به غیر از ps3 و ps4 چیز دیگه ای نمیارم
(از ایکس باکس و پی سی بدم میاد)
دو تا سیستم شبیه ساز رانندگی با فرمان g27 و صندلی مسابقه
که با کنسولش و تلوزیونش میشه ۴ملیون (ساعتی ۴۰۰۰ بابتش میگیرم)
پلی ۳ ساعتی دو هزار و پلی ۴ با تلوزیون ۴۲ ساعتی ۳هزار
۴:مجسمه اندازه واقعی مسی با لباس واقعی در حالی که توپ رو شوت کرده دم در رو پیاده رو
توپ چسبیده به شیشه و طرح شکسته شدن شیشه دورش
۵:یه سایت واسه باشگاه(کلوپ=کلاب=باشگاه)
البته من سایت دارم یعنی واردم(سایت ستاد مبارزه با چرندیات ak3man الان دارم)
تو سایتم بازی هایی که در کلوپ موجوده،تصاویر افراد برنده،اخبار بازی ها،ادرس باشگاه،ثبت نام در مسابقات و .... رو میزارم
۶:من عاشق بچه هام و باهاشون خوبم،کلوپ بالا شهر نیشابور در صد متریه دانشگاه ازاد و یک دبیرستان پسرونس!
۷:هدف اولم رسوندن کلوپ به ۱۰دستگاه ps3
4 دستگاه ps4,دو شبیه ساز رانندگی ،مبلمان کامل با بوفه
۸:هدف بعدم ،تبدیل شدن به یه مجتمع تفریحی(شما تا مورد هفتمش بخونید)
فعلا که سربازیم ۵تا ps3 دارم با تلوزیونای ۳۲ ال ای دی
بابامم برا اضافه کردن سیستم گفته کمکم میکنه(از وام بهتره،البته پول بابام رو پس میدما،فقط بهره نمیدم)
سوالی بود بپرسید
شعار من:
جهانی فکر کن،محلی عمل کن
الگومم استیو جابزه،برا همون انحصاری کار میکنم(xbox ,pc نه نه نه)
smalvision عزيز ميشه يه عكس از كلوب بزاري؟
تاسیس شرکتی که کار های ساده بازار یابی رو توسط دانش اموزان انجام بده از دانش اموزان در کارهایی مثل تولید در خانه استفاده کنه البته به صورت نیمه وقت

هم دانش اموزا اموزش میبینن برای اینده و تجربه کاری میشه برشون هم کمک هزینه ای برای دانش اموزان و هزینه استخدام دانش اموز به مراتب کمتره
بازم سلام
اولا من سربازیم عکسی ندارم
کلوپ که بسته شده،هشت ماه دیگه بازش میکنم

حالا ایده تبلیغات:
میشه به بچه ها در زمان مسابقات سطح خودشون،به عنوان جایزه
تیشرت هایی جایزه داد که تصویر بازی معروف و لگو و اسم کلوپ بازی روش باشه،ولی طراحی باید قشنگ و با کلاس باشه
که البته من با فتوشاپ هم کار کردم و سلیقمم تا حدی خوبه

از این ایده میشه تو کارهای مرتبط با خودتون استفاده کنین.
(06-10-2012 10:58 AM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]1- دستگاهی که سر اگزوز ماشین ببندیم برای تبدیل دود ماشین (دی اکسید کرین ) به اکسیژن و آب

2 - دستگاهی که گرمای محیط را جذب کند و به برق تبدیل کند (مردیم از گرمای تابستون) این دستگاه حکم خنک کننده در فضاهای بزرگ رو داره که نه تنها برق مصرف نمیکنه بلکه برق تولید می کند . (دیگر موارد استفاده : کوره ، نانوایی ، و ....)

3 -

میشه این کارو کرد یه چیز کروی مثل بشقاب ماه.... رو جوری تو یه ذیگ اب تنظیم کنی که تمام حرارتش برسه به دیگه حالا از بخارش یه توربینو راه بندازی توربینش که راه افتاد برق تولید میکنه برق که تولیذ شد یعنی همه چیز به همین سادگی
(10-06-2014 06:45 PM)faghir29 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-12-2013 02:46 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-10-2012 07:17 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط: [ -> ]ایده اینجانب گرفتن آب از رطوبت هوا ی اطرافمان بخصوص در مناطقی که گرم و خشک
دوست عزیز گرفتن آب از رطوبت هوا ایده ی بسیار جالبیه اما چرا گفتی از مناطق گرم و خشک، مناطق گرم و خشک که رطوبتی ندارند، شما باید از مناطقی که بسیار مرطوب هستند این کار را انجام دهید مثل شمال ایران (مازندران و گیلان و...)
اگر متوجه نشدم و اشتباه کردم لطفا بگویید.
آیا تاکنون این کار را انجام دادید؟ آیا دستگاهی ساختید که چنین کاری انجام دهد؟
متشکرم و با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما

دوست عزیز این کار هنین الانم داره انجام میشه.اما کسی بهش اهمیت نمیده و توجه بهش نمیشه.اسپیلت ها همین کارو انجام میدن.وبا مطالبی که من سراغ دارم اب حاصله از اسیپیلت
خیلی برای باطری ماشین مناسبه.
بچه های جنوب (اهواز) همچین دستگاهیو نمیدونم2سال پیش یا پارسال درست کردند قبلشم یه دانشجوی استرالیایی درست کرده بود الته اساس کارشون از زمین تا اسمون فرق داشت و کپی نبود اهواز یه چیز شبیه اساس کار یخچال بود یه جورایی مهندسی معکوس بود استرالیاییه از سوسک بیابان الهام گرفته بود
(10-05-2014 10:51 AM)مهندس روح الله زاهد نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-10-2012 01:30 AM)Nuruzzaad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ایده من: ساخت مبدل انرژی که در ساحل ها نصب و امواج دریا رو تبدیل به برق می کنه
البته نمی دونم تا بحال چنین چیزی ساخته شده یا نه؟

سلام ودرود
قبلا این طرح انجام شده
به این صورت که یه حالت فرش مانندی هست که توش از لولا به تعداد زیاد استفاده شده است و این لولا ها وقتی روی آب میفتند و موج به اونها میخوره مثل فرش تاب میخورند و درنتیجه لولا ها هم تکون میخورند و در نتیجه این تکون خوردن ایجاد الکتریسیته و ذخیره اون هست
چرا تو ساحل این کار انجام بشه الان تو عوارضی های کشور های انگلیس و.... یه دست اندازایی هست شبیه دست اندازای خودمون با سختی خیلی خیلی کم تر و مخصوص مکان های با سرعت 20 یا کم تر این وقتی ماشین روش رد میشه حالت موجو به خودش میگیره و تا اخر میره نمدونم گرفتید چی میگم یا ن ولی انرژی خوبی نولید میکنه که اگه کپی رایت بشه خیلی در امد زاست یه مهندس مکانیک میخاد فقط فک کنم لاستیکشم که معمولیه
(06-10-2012 05:32 PM)rad86 نوشته شده توسط: [ -> ]تاسیس یک کافی شاپ با کاربری کافه - بازی یا بعبارتی کافی-گیم

هم مشتری نوشیدنی شو سفارش میده و هم بازی شو یا میزشو.

هنوز تو ایران ندیدم اجرا بشه - تو نت هم سرچ کردم اما چیزی ندیدم -

3-4 سال پیش داشتیم با دوستان در برج آفتاب راه مینداختیم که دیگه نامه سربازی اومد و من رفتم اهواز و بچه ها هم سرد شدن و دیگه به اجرا نکشید.اما طرح با نمکی بود - مشتری رو وابسته اونجا میکرد.
ایده ی خوبی بود اما ازش میشه ایده های بهتری ساخت
یه ارایشگاه بیاد چند تا سیستم بریزه تو مغازش که هم بشه باش رفت تو نت و هم بچه ها با هم گیم بازی کنن واینگوری تبلیغ کنه که به مدت انتطار درصف از این امکانات استفاده کنید یا هر فرد حق استفاده از اینارو به مدت یک ساعت داره در صورتی که صف انتظار نباشه
(06-11-2012 10:44 AM)P@RSA نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-11-2012 12:38 AM)parsajoon نوشته شده توسط: [ -> ]2- شارژر موبايلي كه سيم جمع كن داشته باشه.

نفهمیدم چیه؟؟

ديدي كه موقع جمع كردن شارژر موبايل با سيمش مشكل داريم. يه چيزي شبيه عملكرد متر كه سيم رو بتوني جمع كني.
[/quote]

خب این کاری نداره فقط یه همت بلند میخاد یه چیزی شبیه متره اساس کارش شبیه متره که وقتی کشیده میشه انرژی جمع میکنه موقع نیاز رها میشه یا مثل سیم جارو برقی
(05-14-2015 11:56 PM)smalvision نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
خب حالا چند تا از ایده هام برای کلوپی که میزنم
۱:برگزاری مسابقات تک نفره و تیمی بازی هایی از قبیل pes,cod,nfsو ...
مسابقات هفتگی،ماهانه و فصلی هست که فصلی از همه مهم تره و جایزشم بیشتره
پول ورودی مسابقه فصلی رو من میگیرم
ولی جایزه حدود یک میلیون تومانی نفر اول رو اسپانسر
.
.
.
استاد عزیز خوبی؟

من یه زمانی کلوپ داشتم و این مواردی که گفتی رو بتونی واقعا عملی کنی واقعا این شغل درآمد بسیار بالایی خواهد داشت!

یه نرم افزاری داده بودم واسم نوشته بودن مثل زمانبندی سیستم های کافی نت بود ولی خودت تایم رو میزدی، تعداد دسته مشتری رو میزدی، لوازم اضافی که برداشته، خوراکی که از کافی شاپ خرید و ... و در نهایت همه رو یه جا موقع تسویه حساب آخر کار حساب میکرد!
گزارش روزانه میداد، مدیریت صندوق و ...

اینها به کنار!
در مورد مسابقات من یه روشی برای جذب شرکت کننده ابداع کردم که خیلی هم عالی جواب گرفته بودم! که تو این روش هر بازیکنی که شرکت میکنه به اندازه پولی که میده بازی کرده و در واقع هیچ کدوم از شرکت کننده ها در مراحل اول ضرری نمیکنن!!
چطوری؟
8 مرحله تفکیک شرکت کننده ها! برای 256 شرکت کننده در مسابقه(فکر نکن زیاده! چون ورودی خیلی کمه همه شرکت میکنن!)
مرحله اول ورودی نفری 2000 تومن!!!!!! (پول حمع شده 512 هزار تومن!)
از این مرحله هر کس باخت که به اندازه پولش بازی کرده و ضرری نکرده، هر کس هم برد میره مرحله 7! تو این مرحله هم ورودی داریم! (128 نفر وارد این مرحله شدن!)
مرحله دوم ورودی هر نفر 4000 تومن! (پول جمع شده 512 هزار تومن!)
بعد مرحله ششم، نفری 8000 تومن (64 نفر نفری 8 تومن باز میشه 512 تومن)
مرحله چهارم، نفری 16000 تومن و این آخرین مرحله ای هست که پول میگیری!
از این مرحله بع بعد هر کسی رسید جز 16 نفر یه جایزه ای میبره!
به راحتی تا اینجا 2.5 میلیون گیرت اومده و میتونی همه جور جایزه بزاری!
نفرات 4 تا 16 رو بهشون اشتراک های مختلف جایزه میدی! اول تا سوم هم جایزه فیزیکی!

فکر کنم متوجه روند کار شدی! حالا اگه خوشت اومد و توضیح بیشتری خواستی بگو تا بگم!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع