سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
هدفم از زدن این تاپیک اینه که بتوانیم یه حرکتی کرده باشیم
دوستان لطف کنند حرفه ای که در حال حاضر دارند بیان کنند تا اگر بشه بتونیم برای آنها بازاریابی کرد مثلا دوست یا آشنایی بدنبال آن خدمات بود او را معرفی کرده وپورسانت بگیریم فقط با معرفی طرف ودیگر صحبتها با کسی ست که مهارت در آن کاردارد
صبح ها كار اداري
بعد از ظهر ها كار بيمه
- مشاوره،طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون ،ساختمان سازی و محوطه سازی
- تهیه نقشه های ازبیلت تفکیکی برای گرفتن پایان کار و سند تفکیکی
- مشاوره و برنامه ریزی آموزشی برای دپارتمان دکور و معماری آموزشگاهها
صبح ها در بازار آهن :
توزیع انواع لوله و تیوب هیدرولیکی - صنعتی - فولادی از 1 اینچ تا 42 اینچ
توزیع انواع ورق های خاص و آلیاژی

عصر ها هم در شرکت :
کارهای پیمانکاری ساختمانی از نقشه کشی تا ساخت و دکوراسیون - البته اونجا فقط نقش شریک و مدیریت رو دارم و عصر ها میرم که ببینم کارها و فاکتورها چطور بوده

کار اینترنتی و فروشگاه مجازی و تبلیغات اینترنتی و ... هم بر حسب عادت و بصورت تفریحی انجام میدم
شرکت سرویس مدارس دارم فقط 3 یا 4 ساعت سر کارم
من نیز کارمندم و دوهفته کارم ودو هفته نیز استراحت
بچه ها من تو کاروارداتم و چند وقتی بود که بعلت تداخل کار و دانشگاهم دیگه وقتی برای این کار نداشتم ولی میخوام
تو تابستون که دانشگاه ها تعطیل میشند دوباره کارمو ازسر بگیرم و سفارش بگیرم .
پس هر کدوم از بچه ها که مایله و بازار فروش خوبی هم واسه کالای مورد نظرش داره
یا علی بگه و بهم ایمیل بزنه تا باهم کار کنیم .
حتی میتونیم باهم تو انجمن یه تیم تشکیل بدیم و بشینیم در مورد بازار مطالعه کنیم و
ببینیم نیاز بازار چیه و کالای هدف رو مشخص کنیم و بازاریابیشو هم انجام بدیم و کالا رو وارد کنیم .
این کار خیلی درامد خوبی داره و میتونیم با کمک بچه هایی که تو کار تبلیغات هستند واسه کالا مون هم تبلیغ کنیم
و تیم نرم افزارمون هم فروشگاه اینترنتی رو واسه کالاهای انتخاب شده راه بندازه .
این یه تجارت خوبیه که به یه تیم قوی و با پشتکار نیاز داره و باید تو زمینه های زیر تخصص داشته باشی :
1. درک بالا از وضعیت بازار و تشخیص نیازها
2. محاسبات قیمت های کالاها در بیرون و داخل
3. بازاریابی
4. تبلیغات
5. تاسیس فروشگاه اینترنتی برای کالاهای وارداتی
کار سوددهی هست ولی نیاز به تجربه وکار کارشناسی داره و میتونیم از تخصص بچه ها تو زمینه هایی که گفتم
استفاده کنیم و امتیاز مثبتی هم که داریم اینه که انجمن تو تمام کشور عضو داره و اعضا میتونند بازاریابی رو
شهرهاشون انجام بدن و سفارش بگیرن
اقا کامیار در مورد پیشنهادم تو جلسات انجمن با بچه ها صحبت کنید و نظراتشون رو بپرسید .
(05-01-2012 05:09 PM)تنگسیر نوشته شده توسط: [ -> ]من نیز کارمندم و دوهفته کارم ودو هفته نیز استراحت
بچه ها من تو کاروارداتم و چند وقتی بود که بعلت تداخل کار و دانشگاهم دیگه وقتی برای این کار نداشتم ولی میخوام
تو تابستون که دانشگاه ها تعطیل میشند دوباره کارمو ازسر بگیرم و سفارش بگیرم .
پس هر کدوم از بچه ها که مایله و بازار فروش خوبی هم واسه کالای مورد نظرش داره
یا علی بگه و بهم ایمیل بزنه تا باهم کار کنیم .
حتی میتونیم باهم تو انجمن یه تیم تشکیل بدیم و بشینیم در مورد بازار مطالعه کنیم و
ببینیم نیاز بازار چیه و کالای هدف رو مشخص کنیم و بازاریابیشو هم انجام بدیم و کالا رو وارد کنیم .
این کار خیلی درامد خوبی داره و میتونیم با کمک بچه هایی که تو کار تبلیغات هستند واسه کالا مون هم تبلیغ کنیم
و تیم نرم افزارمون هم فروشگاه اینترنتی رو واسه کالاهای انتخاب شده راه بندازه .
این یه تجارت خوبیه که به یه تیم قوی و با پشتکار نیاز داره و باید تو زمینه های زیر تخصص داشته باشی :
1. درک بالا از وضعیت بازار و تشخیص نیازها
2. محاسبات قیمت های کالاها در بیرون و داخل
3. بازاریابی
4. تبلیغات
5. تاسیس فروشگاه اینترنتی برای کالاهای وارداتی
کار سوددهی هست ولی نیاز به تجربه وکار کارشناسی داره و میتونیم از تخصص بچه ها تو زمینه هایی که گفتم
استفاده کنیم و امتیاز مثبتی هم که داریم اینه که انجمن تو تمام کشور عضو داره و اعضا میتونند بازاریابی رو
شهرهاشون انجام بدن و سفارش بگیرن
اقا کامیار در مورد پیشنهادم تو جلسات انجمن با بچه ها صحبت کنید و نظراتشون رو بپرسید .
سلام تنگسیر عزیز خوبی
ممنون از لطفت
ما با بچه های انجمن 2 تا جلسه حضوری داشتیم برای کار واردات به جمع بندی هم رسیدیم.کارهای پایانی هم تا آخر اردیبهشت تموم میشه.من حتی در جلسه شمارو به عنوان یک همکار خوب نام بردم در آینده ی نزدیک با شما کار خواهیم کرد.منتظر تماس من باشید و همکاری خوبی شکل خواهد گرفت
ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه و وبسرویس
Shy[/font]
سلام
طرز این کارو میگید؟
چقدر هزینه ؟
سودش ؟
البته اگر سکرت secret نیست؟
به توضیحاتی درباره ی این کار
با تشکر
من 4 ساله تو کار واردات هستم و 3 سال کارمو حرف ایی انجام میدم.
آماده همکاری با دوستان اگر قابل بدونند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع