ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
زمان کنونی: 04-18-2024, 09:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mteam
آخرین ارسال: r2013.samadi
پاسخ: 188
بازدید: 44447

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-01-2012, 01:28 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-02-2012 12:31 AM، توسط mteam.)
ارسال: #1
هدفم از زدن این تاپیک اینه که بتوانیم یه حرکتی کرده باشیم
دوستان لطف کنند حرفه ای که در حال حاضر دارند بیان کنند تا اگر بشه بتونیم برای آنها بازاریابی کرد مثلا دوست یا آشنایی بدنبال آن خدمات بود او را معرفی کرده وپورسانت بگیریم فقط با معرفی طرف ودیگر صحبتها با کسی ست که مهارت در آن کاردارد

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dara , تنگسیر , mohammadshamosi , m_grate29 , jahanagahi , دولتمند آنی , سعید.کرمی , ناصر صادقی , sir-mahyar , mohsen k1 , habib tousi , صابری , mahdi5e , yunespc , توانا , successfulman , sherafati , zahra_r , mseyfzadeh , اَسکی , business_nuts
05-01-2012, 08:58 AM
ارسال: #2
RE: معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
صبح ها كار اداري
بعد از ظهر ها كار بيمه

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mteam , dara , mohammadshamosi , m_grate29 , jahanagahi , دولتمند آنی , سعید.کرمی , mjdehghani , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , habib tousi , صابری , mahdi5e , توانا , mseyfzadeh , alibati , کاظم کاظمی , pedram_1364 , top-banner
05-01-2012, 09:06 AM
ارسال: #3
- مشاوره،طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون ،ساختمان سازی و محوطه سازی
- تهیه نقشه های ازبیلت تفکیکی برای گرفتن پایان کار و سند تفکیکی
- مشاوره و برنامه ریزی آموزشی برای دپارتمان دکور و معماری آموزشگاهها

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: mteam , rad86 , dara , تنگسیر , mohammadshamosi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , دولتمند آنی , سعید.کرمی , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , habib tousi , صابری , mahdi5e , توانا , maryambanoo , مرتضی الهی , sherafati , mseyfzadeh , کاظم کاظمی , pedram_1364 , mohammad.b
05-01-2012, 12:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 07:01 PM، توسط مهتاب.)
ارسال: #4
صبح ها در بازار آهن :
توزیع انواع لوله و تیوب هیدرولیکی - صنعتی - فولادی از 1 اینچ تا 42 اینچ
توزیع انواع ورق های خاص و آلیاژی

عصر ها هم در شرکت :
کارهای پیمانکاری ساختمانی از نقشه کشی تا ساخت و دکوراسیون - البته اونجا فقط نقش شریک و مدیریت رو دارم و عصر ها میرم که ببینم کارها و فاکتورها چطور بوده

کار اینترنتی و فروشگاه مجازی و تبلیغات اینترنتی و ... هم بر حسب عادت و بصورت تفریحی انجام میدم
 تشکر شده توسط: MARYAR , mteam , azunited , dara , تنگسیر , mohammadshamosi , مهتاب , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , سعید.کرمی , mjdehghani , ناصر صادقی , madar , iranboy , فرهاد قربانی , سعید م , habib tousi , صابری , mahdi5e , توانا , مرتضی الهی , m9876523z , mseyfzadeh , pedram_1364 , koruosh , korezagrosi1 , mohammad.b , م.ع
05-01-2012, 05:01 PM
ارسال: #5
شرکت سرویس مدارس دارم فقط 3 یا 4 ساعت سر کارم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mteam , mohammadshamosi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , dara , سعید.کرمی , ناصر صادقی , iranboy , فرهاد قربانی , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , maryambanoo , نی نی عسلی , مرتضی الهی , zahra_r , mseyfzadeh , pedram_1364 , م.ع
05-01-2012, 05:09 PM
ارسال: #6
من نیز کارمندم و دوهفته کارم ودو هفته نیز استراحت
بچه ها من تو کاروارداتم و چند وقتی بود که بعلت تداخل کار و دانشگاهم دیگه وقتی برای این کار نداشتم ولی میخوام
تو تابستون که دانشگاه ها تعطیل میشند دوباره کارمو ازسر بگیرم و سفارش بگیرم .
پس هر کدوم از بچه ها که مایله و بازار فروش خوبی هم واسه کالای مورد نظرش داره
یا علی بگه و بهم ایمیل بزنه تا باهم کار کنیم .
حتی میتونیم باهم تو انجمن یه تیم تشکیل بدیم و بشینیم در مورد بازار مطالعه کنیم و
ببینیم نیاز بازار چیه و کالای هدف رو مشخص کنیم و بازاریابیشو هم انجام بدیم و کالا رو وارد کنیم .
این کار خیلی درامد خوبی داره و میتونیم با کمک بچه هایی که تو کار تبلیغات هستند واسه کالا مون هم تبلیغ کنیم
و تیم نرم افزارمون هم فروشگاه اینترنتی رو واسه کالاهای انتخاب شده راه بندازه .
این یه تجارت خوبیه که به یه تیم قوی و با پشتکار نیاز داره و باید تو زمینه های زیر تخصص داشته باشی :
1. درک بالا از وضعیت بازار و تشخیص نیازها
2. محاسبات قیمت های کالاها در بیرون و داخل
3. بازاریابی
4. تبلیغات
5. تاسیس فروشگاه اینترنتی برای کالاهای وارداتی
کار سوددهی هست ولی نیاز به تجربه وکار کارشناسی داره و میتونیم از تخصص بچه ها تو زمینه هایی که گفتم
استفاده کنیم و امتیاز مثبتی هم که داریم اینه که انجمن تو تمام کشور عضو داره و اعضا میتونند بازاریابی رو
شهرهاشون انجام بدن و سفارش بگیرن
اقا کامیار در مورد پیشنهادم تو جلسات انجمن با بچه ها صحبت کنید و نظراتشون رو بپرسید .

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mteam , azunited , mohammadshamosi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , دولتمند آنی , arash67 , dara , madar , سعید.کرمی , mjdehghani , ناصر صادقی , yaraei , REZA HAJISALIMI , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , Mrs.Seyedi , kiarash64 , توانا , مرتضی الهی , ehsanmir , zahra_r , mseyfzadeh , کاظم کاظمی , pedram_1364 , koruosh , mohammad.b , worldforex , vfaghanii , roobimah
05-01-2012, 06:00 PM
ارسال: #7
(05-01-2012 05:09 PM)تنگسیر نوشته شده توسط:  من نیز کارمندم و دوهفته کارم ودو هفته نیز استراحت
بچه ها من تو کاروارداتم و چند وقتی بود که بعلت تداخل کار و دانشگاهم دیگه وقتی برای این کار نداشتم ولی میخوام
تو تابستون که دانشگاه ها تعطیل میشند دوباره کارمو ازسر بگیرم و سفارش بگیرم .
پس هر کدوم از بچه ها که مایله و بازار فروش خوبی هم واسه کالای مورد نظرش داره
یا علی بگه و بهم ایمیل بزنه تا باهم کار کنیم .
حتی میتونیم باهم تو انجمن یه تیم تشکیل بدیم و بشینیم در مورد بازار مطالعه کنیم و
ببینیم نیاز بازار چیه و کالای هدف رو مشخص کنیم و بازاریابیشو هم انجام بدیم و کالا رو وارد کنیم .
این کار خیلی درامد خوبی داره و میتونیم با کمک بچه هایی که تو کار تبلیغات هستند واسه کالا مون هم تبلیغ کنیم
و تیم نرم افزارمون هم فروشگاه اینترنتی رو واسه کالاهای انتخاب شده راه بندازه .
این یه تجارت خوبیه که به یه تیم قوی و با پشتکار نیاز داره و باید تو زمینه های زیر تخصص داشته باشی :
1. درک بالا از وضعیت بازار و تشخیص نیازها
2. محاسبات قیمت های کالاها در بیرون و داخل
3. بازاریابی
4. تبلیغات
5. تاسیس فروشگاه اینترنتی برای کالاهای وارداتی
کار سوددهی هست ولی نیاز به تجربه وکار کارشناسی داره و میتونیم از تخصص بچه ها تو زمینه هایی که گفتم
استفاده کنیم و امتیاز مثبتی هم که داریم اینه که انجمن تو تمام کشور عضو داره و اعضا میتونند بازاریابی رو
شهرهاشون انجام بدن و سفارش بگیرن
اقا کامیار در مورد پیشنهادم تو جلسات انجمن با بچه ها صحبت کنید و نظراتشون رو بپرسید .
سلام تنگسیر عزیز خوبی
ممنون از لطفت
ما با بچه های انجمن 2 تا جلسه حضوری داشتیم برای کار واردات به جمع بندی هم رسیدیم.کارهای پایانی هم تا آخر اردیبهشت تموم میشه.من حتی در جلسه شمارو به عنوان یک همکار خوب نام بردم در آینده ی نزدیک با شما کار خواهیم کرد.منتظر تماس من باشید و همکاری خوبی شکل خواهد گرفت
 تشکر شده توسط: mteam , مهدی گل محمدی , jahanagahi , دولتمند آنی , P@RSA , dara , madar , سعید.کرمی , ناصر صادقی , yaraei , reza_egbali , فرهاد قربانی , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , Mrs.Seyedi , mahdi5e , توانا , mseyfzadeh
05-01-2012, 06:58 PM
ارسال: #8
ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه و وبسرویس
Shy[/font]
 تشکر شده توسط: m_grate29 , mteam , مهدی گل محمدی , jahanagahi , dara , سعید.کرمی , ناصر صادقی , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , habib tousi , صابری , توانا , مرتضی الهی , mseyfzadeh
05-01-2012, 07:09 PM
ارسال: #9
سلام
طرز این کارو میگید؟
چقدر هزینه ؟
سودش ؟
البته اگر سکرت secret نیست؟
به توضیحاتی درباره ی این کار
با تشکر
 تشکر شده توسط: mteam , مهدی گل محمدی , jahanagahi , تنگسیر , دولتمند آنی , dara , سعید.کرمی , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , habib tousi , kimyya , صابری , توانا , mseyfzadeh
05-01-2012, 08:00 PM
ارسال: #10
من 4 ساله تو کار واردات هستم و 3 سال کارمو حرف ایی انجام میدم.
آماده همکاری با دوستان اگر قابل بدونند
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mteam , sherafati , تنگسیر , دولتمند آنی , dara , madar , سعید.کرمی , ناصر صادقی , mohammadshamosi , yaraei , reza_egbali , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , mohsen k1 , habib tousi , kimyya , صابری , mahdi5e , توانا , SM_HOSSEINI , mseyfzadeh , koruosh , Alijrad
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 229 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  مشارکت در طراحی سایت با سود عالی SAEED65 14 3,371 12-28-2017 03:36 AM
آخرین ارسال: iranwebshop
  راهنمای و همکاری در زمینه های برق،IT،تکنولوژی nimamani 0 388 06-24-2017 05:39 PM
آخرین ارسال: nimamani
  شریک یا سرمایه گذار همراه با شغل در استان قم کار سرمایه موفقیت 0 621 06-22-2017 03:38 PM
آخرین ارسال: کار سرمایه موفقیت
  درامد از زائرین کربلا در اربعین sadegh_mp2 4 524 03-20-2017 01:39 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  مشارکت در تولید - 60 میلیون سرمایه از شما تولید از ما Shahramnon 2 3,547 01-02-2017 04:30 PM
آخرین ارسال: Shahramnon
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه بورس wikionline 0 940 07-27-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: wikionline
  شریک و یا همکار برای راه اندازی سایت خبری به چند زبان و کسب در آمد jamezar5 3 1,303 07-22-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: Agha nader
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,930 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi
  سایت برای کسب و در آمد persian64 10 2,919 06-05-2016 08:39 PM
آخرین ارسال: elco
  مشاركت در پخش پوشاك ir_tanis 10 1,104 05-29-2016 08:56 AM
آخرین ارسال: ir_tanis
  ساخت بازی در نرم افزارهای اجتماعی mas 5 772 05-14-2016 07:06 AM
آخرین ارسال: simorghsoft
  مشارکت در خرید بسته تند خوانی فانتوم sorin 0 518 03-05-2016 10:36 PM
آخرین ارسال: sorin
  تولید محصول کشاورزی در زمستان sorin 4 1,564 12-13-2015 06:31 PM
آخرین ارسال: moele
  نظر شما در مورد راه اندازی تاکسی و پیک موتوری تلفنی- اینترنتی چیست؟ من میلیاردرم 12 5,567 10-06-2015 10:51 AM
آخرین ارسال: kashef51
  سرمایه گذاری در پرورش بلدرچین zainab71 2 1,513 09-26-2015 02:04 PM
آخرین ارسال: امام رضا
  مشاوره در خصوص راه اندازی غذا خوری yasweb 0 578 09-21-2015 12:40 AM
آخرین ارسال: yasweb
  شریک شغلی برای عرضه محصولات در فرشگاه انلاین soheilalizade8 5 1,093 08-24-2015 10:39 AM
آخرین ارسال: Utab
  در امد ماهی بیش از 50/000/000 تومان 3ObHaN 38 10,602 08-14-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  تجربه کسب درآمد250 میلیون درآمد در 6 ماه و افزایش آن تا 10 میلیارد دادایی 8 4,762 08-07-2015 09:02 AM
آخرین ارسال: sinap

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS