سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
طراحی روزنامه انجام میدم
شاگرد موبایل فروشی
صبح ها كارمند يه جاي شبه دولتيSmile
بعضي بعد از ظهرها دم مغازه بابامSmile
مشاوره بازاريابي و كسب و كار(تازه دارم جدي شروع كردم)Smile
تو فكر كسب و كار مجازي هم هستمSmile
دوستان عزیز اگر ممکنه لطف کنید نظرتون را در مورد روسری فروشی بگویید.
می خواهم مغازه ای رهن و اجاره کنم. بهتر دیدم قبل از آن اطلاعاتی در این مورد داشته باشم.
فعلا بیکارم . مهندسی متالورژی مواد -سرامیک دارم . علاقه شدیدی به تجارت دارم . چون کار پدر بزرگم بوده من هم علاقه مندشدم . جالبه بگم پدر بزرگ من با تجارت نوشابه و نمک پولدار شد ولی خودم هنوز اندر خم یک کوچه ام اگه کسی راهی بلده بگه .
(07-18-2013 12:17 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز اگر ممکنه لطف کنید نظرتون را در مورد روسری فروشی بگویید.
می خواهم مغازه ای رهن و اجاره کنم. بهتر دیدم قبل از آن اطلاعاتی در این مورد داشته باشم.

دو نمونه تقریبا موفق در این زمینه در شهر بابل وجود دارد. یکی در خیابان مدرس، بعد از ورزشگاه آزادی، روبروی مخابرات و دومی روبروی پاساژ شهریار (دربی که پشت پاساژ یاس هست) مغازه ای هست کنار مزون ها. (متاسفانه اسم مغازه ها یادم رفت.)

ب نظرم شدیدا ب جنسی ک میارید و ب مکان مغازه خیلی مربوط میشه.
ب عنوان مثال این مغازه روبروی شهریار فروشش ب مراتب بیشتر از غرفه های داخل شهریار هست Wink
درود
من مدرس و مترجم زبان انگلیسی هستم.
تدریس خصوصی و مخصوصا تدریس به کودکان.
هر چند هنوز دانشجوم ولی به این حوزه ی کاری هم علاقه مندم.
دست همه رو برای همکاری به گرمی می فشارم
(07-29-2013 09:50 AM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-18-2013 12:17 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز اگر ممکنه لطف کنید نظرتون را در مورد روسری فروشی بگویید.

دو نمونه تقریبا موفق در این زمینه در شهر بابل وجود دارد. یکی در خیابان مدرس، بعد از ورزشگاه آزادی، روبروی مخابرات و دومی روبروی پاساژ شهریار (دربی که پشت پاساژ یاس هست) مغازه ای هست کنار مزون ها. (متاسفانه اسم مغازه ها یادم رفت.)

ب نظرم شدیدا ب جنسی ک میارید و ب مکان مغازه خیلی مربوط میشه.
ب عنوان مثال این مغازه روبروی شهریار فروشش ب مراتب بیشتر از غرفه های داخل شهریار هست Wink
دوست عزیز از اطلاعات خوبت متشکرم
متاسفانه رهن و اجاره در بابل سرسام آوره البته برای ما که سرمایه ای نداریم. فکر نمی کنم از عهده اش برآیم چون هیچ پشتوانه ای برای حمایت (حداقل 3 ماه)ندارم. البته منفی نگر نیستم بلکه واقع بین هستم. چون قبلا در کارهای دیگر با همین میزان سرمایه مالی مغازه گرفتم و موفق نشدم.
فعلا برش مخمل برای روکوب کار در خانه و همینطور دکمه زدن را انجام می دهم که حدود 150 تا 300 درآمد ماهانه اش هست. شاید هم بیشتر شود.
و قرار است برای بعد از ماه مبارک رمضان مدیریت پخت شامی را بعهده بگیرم که بین 500 تا 1 میلیون تومان درآمدش است(هنوز دقیق نمی دانم کار باید شروع شود تا درآمد مشخص بشود) البته به میزان فعالیتی که می کنم هم بستگی دارد.
فعلا همین هاست تصمیم دارم چرخهای خیاطی را بفروشم آن هم البته و صد البته اگر سرگردنه ای ازم نخرند.
شامی بابلی خیلی خوب است. در آمد در آشپزخانه ها هم بسیار خوب است (در بابل این را خبر دارم) البته ب شرطی ک کیفیت خوب و مزه خوب داشته باشه غذا ها.
اگر می تونستید کلا کار خیاطی انجام دهید ک خیلی خوب بود. بهترین خیاط بابل هم ک خانم زری خیاط هست و محل کارش در خانه ای در امیرکبیر غربی. اگر می توانستید مدتی پیش وی کار کنید هم خوش نامی برای شما می آورد هم تخصص خوبی بدست می آوردید.
در هر شغلی هستید موفق باشید. Smile
ترجمه، ويراستاري، صفحه آرايي، يه مجموعه داستان هم نوشتم اما هنوز جايي چاپ نشده.
البته اين ها شغل من نيست تفريحي اين کارا رو انجام ميدم براي آشناها و دوستان.
چندتا هم مقاله و نقد ادبي نوشتم که اوناهم هنوز فکري بحالشون نکردم.
کلا چون خانواده با اشتغال مستقيم من مخالفن هرکاري ميکنم تفريحيه، کار به معناي منبع درآمد نيست.اما درآمد نسبتا خوبي داره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع