سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اردبیل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام دوستان

از اونجایی قرار بر تشکیل گروه های استانی شده تصمیم بر ایجاد این تاپیک گرفتم . امیدوارم دوستان هم استانی استقبال کنن.
سلام
من از اردبیل هستم.
hi
Smile
(04-05-2012 12:41 PM)hasan-f نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

از اونجایی قرار بر تشکیل گروه های استانی شده تصمیم بر ایجاد این تاپیک گرفتم . امیدوارم دوستان هم استانی استقبال کنن.

خوشحال میشم که به عنوانه 1 همشهری عضو این انجمن بشم
دوستان اردبيلي
با سلام به يكايك شما عزيزان.
لطفا سعي كنيد با يكديگر بحث ها و گفتگو هايي داشته باشيد و به مرورز زمان جلسات حضوري خود را محيا كنيد.
سعي كنيد فعاليت خود را بيشتر كنيد.
مثل ديگر گروه ها لطفا هر 15 روز يك گزارش از فعاليت گروه خود در انجمن منتشر كنيد.
(04-05-2012 12:41 PM)hasan-f نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

با تشكر ازشما بخاطر ايجاد اين تاپيك من هم بعنوان يك شهروند اردبيلي درخدمتم
همشهريان و هم استانيهاي عزيز اردبيلي ماكه درتمامي عرصه هاي علمي و عملي پيشتازبوده وهستيم چرا بايد دراين انجمن ازلحاظ فعاليتهاي اقتصادي جمعي وگروهي كه الحق والانصاف بازده قابل توجهي دارد ازديگر شهرها واستانها عقب بمانيم مگر ما ازبقيه چه كم داريم هوش اقتصادي جوانان اردبيلي زبانزدخاص و عام است كه حتي مرزها رادرنورديده ودرگوشه وكنار دنيا درهمه زمينه هابرتارك اقتصاد فرامنطقه اي و بين المللي ميدرخشد بياييد دست به دست هم بدهيم و گوي سبقت را ازديگر دوستان برياييم بنده بعنوان يكي ازاعضاي باسابقه اين انجمن آمادگي صددرصدي خودرا جهت هرگونه مشاوره و خدمت رساني بمنظور تشكيل صندوق استاني اردبيل وآغازفعاليتهاي اقتصادي انجمن محور اعلام ميدارم دوستان عزيزي كه تمايل به همكاري وهمفكري دارند بامن درتماس باشند تاانشاالله اولين جلسه حضوري را جهت هماهنگي و برنامه ريزي لازم ترتيب بدهيم تا به اميد خدا درجهت نيل به اهداف كارآفريني و ايجاد يك كسب وكار گروهي گامهاي بلندتري برداريم -اگرمردراهي بگوياعلي
.....
باسلام وتشکر بخاطر دلسوزی که به جوونای استانمون دارین. منم خوشحال میشم توجمع گرم شما باشم
پرنیان هستم ازاردبیل
09146190445

عضویت در این انجمن فرصتی است مغتنم و بودن با دوستان نعمتی است که در صورت ماندن در اینجا به این حقیقت پی خواهید برد .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع