سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اردبیل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
.....
به نام خدا
سلام به همه هم استانیهای عزیز.وقت بخیر
از اونجایی ک این تاپیک زیاد مورد لطف هم شهریان نیس و در حالت رکود به سر میبره گفتم من یه پستی گذاشته باشم.راهه دوری نمیره.
شاید اطلاع داشته باشین تقریبا 9 سال میشه که تو یه روز خاص جشنواره آش تو بولاغلار نیر برگزار میشه.
امسال هم طبق برنامه ریزی های انجام شده دیروز ( 14 شهریور) این جشنواره برگزار شد.استقبال بی نظیری شده بود . از همه جایه کشور هم مسافر اومده بود .
و حالا اصل مطلب ...
با توجه به داشتن تفکر کارافرینی و اقتصادیم ( با اجازتون من در نوشابه رو خودم باز میکنم )این جشنواره پتانسیل بالایی برایه کار افرینی داره .
یه غرفه در اختیار گرفته آش درست میکنین کاسه ای 3 تا 4 هزار تومن فروش میره.
سیب زمینی سرخ کرده ، سمبوسه پیتزا ، اشترودل ، انواع ژله و دسر و ... همه اینا با قیمتی بالا عینه بنز بفروش میره .
در یک روز سود چند هفته رو میشه کسب کرد .
موفق تر باشید . 10_00412_002
سلام منم هستم 10_004 منتظر ایده ها و حرفای قشنگتون هستم Heart مهارت های من هم در زمینه الکترونیکه و کارهای خدماتیه اگه کسی در این زمینه سرویس کار خواست و یا نظر یا ایده نـــــو داره یا کاره جدیدی رو میخواد پی ریزی کنه از منتاژ گرفته تا هر ایده رو من هم هستم Heart
(09-18-2014 09:52 PM)باران دختر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام منم هستم 10_004 منتظر ایده ها و حرفای قشنگتون هستم Heart مهارت های من هم در زمینه الکترونیکه و کارهای خدماتیه اگه کسی در این زمینه سرویس کار خواست و یا نظر یا ایده نـــــو داره یا کاره جدیدی رو میخواد پی ریزی کنه از منتاژ گرفته تا هر ایده رو من هم هستم Heart

از اشناییتون خوشحالم 12_002
منم از آشنایی با شما خوشحالم عزیزم 10_004 خوشحالم که دخترای اردبیل هم اینجا حضور دارن و براتون ارزوی موفقیت میکنم Heart
.....
کم پیدایین آقای معز؟؟!!
.....
(09-23-2014 12:35 AM)hamedmoez نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-22-2014 02:22 PM)zahra_r نوشته شده توسط: [ -> ]کم پیدایین آقای معز؟؟!!

والا من که حداقل هر شب یه سر میزنم انجمن. ولی کمی درگیر کارای روزانه هستم و وقت نمی کنم پستی بذارم که به درد گروه اردبیل بخوره.

کانون تبلیغاتی راهبرد رو تاسیس کردم. شماره اول هم چاپ کردم.

تبریک12_002
تبریک10_004
تبریک36
خیلی خوشحالم.
منم سعی میکنم تند تند به انجمن سر بزنم.اما گروه فعالیتی نداره ک
.....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع