سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
آقا مهدی مثل اینکه در دسترس نیستند، خدا کنه سفارشات سر وقت برسه
با کمال تشکر بنده هم اعلام آمادگی میکنم.
دوستان من قیمت عمده این برچسب ها رو میخواستم و اینکه اگه تو رشت نماینده داره تهیه کنم

لطفا شرایط خرید رو اگه کسی داره برای من بفرسته گویا صاحت تاپیک فعلا نیستن که جواب بدن
سلام دوستان
بنده پیگیری ارسال ها را تاکنون داشته ام
مهدی جان خیلی مشغول بودند بنده پیگیر ارسال ها شده ام

خوشبختانه سفارش ها بیش از حد انتظار بود
آقا مهدی هم بشدت پیگیر تحویل از کارخانه و ارسال بموقع هستند

دوستانی که جدیدا درخواست دارند لطفا اطلاعیه های پیشین را بخوانید و طبق آن عمل کنند

دوستانی که نمونه ها را دریافت نموده اند در صورت درخواست, بهتر است زودتر درخواست داشته باشند چون به هرحال محدودیت تیراز محصول را داریم و ممکن است تا چند روز آینده موجودی محصول تمام شده و متاسفانه جوابگوی شما نباشد

عزیزانی که پلن ها را خریداری کرده اند از دیروز تحویل باربری شده است
دیگر از این به بعد آن و چه زمانی برسد با باربری است اما ما نیز پیگیر هستیم اما لطفا توجه داشته باشید که اگر بار شما به شهرتان برسد از باربری با شما تماس گرفته میشود لطفا منتظر بمانید و عجله نفرمائید
لطفا لطفا استرس بی جهت نداشته باشید به هر حال آخر سال ممکن است کمی روال طبق برنامه نباشد

به هر حال تمام طرح برای کارآفرینی و کسب درآمدی برای عزیزان انجمن است لطفا همکاری داشته باشید و صبور باشید

در نهایت عزیزانی هم که مشکل در زمان تحویل دارند, در صورتی که بارآنها ارسال نشده باشد میتوانند مبلغ خود را پس بگیرند

پیروز باشید
پلن ها توسط کدام یک از نمایندگان خریداری شده؟
کی ارسال شده؟
سلام دوستان 10_004
کسی شماره تماس از آقای کاظمی داره ؟

جناب مهدی1 که ظاهرا سرشون شلوغه و جواب نمیتونن بدن!

ممنون 10_004
(03-12-2014 08:55 PM)elmvile نوشته شده توسط: [ -> ]پلن ها توسط کدام یک از نمایندگان خریداری شده؟
کی ارسال شده؟

سلام من خرید کردم و طبق گفته دوستان امروز ارسال شده ایشالا فردا برسه دستم
بنابراین بنده که رشت هستم باید از نماینده رشت خرید کنم؟
قیمت فروش عمده همون 900 تومن در میاد واسم؟
فقط خواهشا سریع تر که ببینم کمی دستم میرسه

نماینده رشت رو لطفا معرفی کنید بهم
نماینده رشت آقا مهیار با نام کاربری sir_mahyar هستند.
شماره آقای کاظمی را هم هر کس میخواد به بنده پیغام بده تا براشون ارسال کنم. هم ایشون هستند هم آقا مهدی . کسی قصد فرار نداره...
ممنونم...شماره آقا مهیار که همنام خودم هم هستند رو ندارید؟
شماره اقای کاظمی رو برای من هم بفرستید لطفا
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع