ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اول رفع نياز بعد راه اندازي كسب و كار
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یک همراه سبز
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 9
بازدید: 2315

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-01-2013, 10:26 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت يكايك همسفران قطار ميلياردري

اكثر ما براي رفع مايحتاج زندگي و معيشت خود مشغول به كاري هستيم (از كارهاي اداري گرفته تا آزاد)

ولي اين شغل يا شغل مورد علاقه ما نيست يا شغلي نيست كه بتونه مارو به هدف اصلي خود (راه اندازي كسب و كار مستقل و ميلياردي شدن)برسونه

ولي ساعات زيادي از زندگي روز مره ما رو به خودش اختصاص داده

برا نمونه من خودم حسابداريه شركتم كه مجبورم 12 ساعت كار كنم از 8 صبح تا 20

برا همين وقت آنچناني برام باقي نمي مونه كه براي هدف اصلي خودم تلاش كنم

ميخواستم نظر و پيشنهادات شما را جويا بشم10_004
ممنون و سپاسگزارمـ36

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , seraj , Elixir , zahra_r , sir-mahyar , kochiloo
10-01-2013, 10:34 PM
ارسال: #2
RE: اول رفع نياز بعد راه اندازي كسب و كار
يادم هست در يكي از تاپيكها هم استاد ارجمند جناب قربانيان(جهان آگهي)به همين موضوع اشاره فرموده بودن

كه براي تامين مايحتاج و معيشت زندگي بايد به كاري مشغول بشين و سعي كنين عاشق شغلتون بشين

و در مرحله بعد به راه اندازي كسب و كار فكر كنين

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , ahmad rezaee , Elixir , zahra_r , kochiloo
10-01-2013, 11:34 PM
ارسال: #3
داداش من ، کارمند بودن یکی از راه های شروع کردنه .
متاسفانه اکثر دوستان با نظر مخالفند اما برای پی ریزی هر امپراطوری بزرگ ابتدا نیاز به ساختن پی هست و این پی سازی به پول نیاز داره . شاید فقط یک درصد ما وقتی داشتیم کارمون رو شروع میکردم این پول رو داشتیم و بقیه مجبور بودیم وام بگیریم .سود این وام زمانه . کارمند میشیم و پول به دست میاریم و زمان به عنوان بهره میپردازیم .
اما باید اصول سرمایه گذاری رو بلد باشیم .
حتی خود رابرت کیوساکی بزرگ توی ارتش بوده ( خدمت به دولت ) و توی کارخونه زیراکس هم بوده و با سرمایه ای که از درامدش جذب کرده تونسته به ثروت برسه . حتی وقتی ایشون کارشون رو ول کردند که طبق گفته خودشون سالیانه میلیون ها دلار پول در میاوردند .
سعی کنیم با مغزمون تصمیم بگیریم . اما با دانش مالی زیاد .
میشه جوری هزینه ها رو کنترل کرد و بدهی به بار نیاورد که با همون حقوق کارمندی هم بعد از مدتی بتونید مقداری سرمایه جور کنید تا بتونید اون رو به ثروت تبدیل کنید .

یه نکته مهم ! ثروتمند بودن به معنای پول داشتن نیست به معنای دانش مالی داشتنه . خیلی از ثروتمندان یک شبه خیابان خواب میشن اما با علم و دانش مالی که دارن در عرض مدت زمان کوتاهی دوباره میلیاردر میشن .
پس اینکه کارمون بده کارمون رو دوست نداریم شغل مورد علاقمون چیز دیگست بهانس . تا وقتی علم پول ساختن رو ندونی حتی اگه تو حرفه مورد علاقتم کار کنی بازم ورشکست میشی .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , حسین فتحی , goldmen , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , محسن قلي زاده , Elixir , zahra_r , kochiloo , یک همراه سبز , mehdi_mz_64
10-02-2013, 12:54 AM
ارسال: #4
مرسی سبحان
ولی دوستمون محمد رضوانی هم راست میگه خیلی سخته هم وقتت پر باشه هم بخوای ازش یه قسمت خالی پیدا کنی بکشی بیرون

در کل به نظر بنده داشتن برنامه و هدف واجبه
مثل این میمونه از در خونه بیای بیرون و ندونی میخوای کجا بری و چیکار کنی ، اونموقعه که هزار تا راه پیش روت ظاهر میشه

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Elixir , یک همراه سبز , kochiloo , 3ObHaN , mehdi_mz_64
10-02-2013, 09:28 AM
ارسال: #5
(10-02-2013 12:54 AM)arash1367 نوشته شده توسط:  مرسی سبحان
ولی دوستمون محمد رضوانی هم راست میگه خیلی سخته هم وقتت پر باشه هم بخوای ازش یه قسمت خالی پیدا کنی بکشی بیرون

در کل به نظر بنده داشتن برنامه و هدف واجبه
مثل این میمونه از در خونه بیای بیرون و ندونی میخوای کجا بری و چیکار کنی ، اونموقعه که هزار تا راه پیش روت ظاهر میشه

هميشه يك وقت خالي هست
درايران ميانگين كار مفيد كاركنان نيم ساعت هست مابقي زمان يعني فقط حضور داشتند
به اين معني نيست كه در همه دنيا همه سركارهاشون تمام وقت كار ميكنند

اگر اشتباه نكنم در آمريكا4 ساعت
درژاپن6 ساعت

همه اينها بايد زماني رو درجايي باشند ولي كلي زمان بيكاري دارند وتو اين زمان هاي بيكاري بايد به خواسته هاشون برسند

يكي رو مي شناختم كه هر روز صبح ازساعت9 تا12 نرخ ها بورس رو بررسي ميكرد كارش هم باجه دار بانك بود.......بين هرسندي كه ميزند يكبار يك نگاه ميكرد به وضعيت نرخ ها

هنر استفاده ما از زمان خالي در طول روز خيلي مهم هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , ahmad rezaee , seraj , Elixir , zahra_r , یک همراه سبز , kochiloo , 3ObHaN
10-02-2013, 02:35 PM
ارسال: #6
در رابطه با زمان کار مفید کارمندای ایران بایستی عرض کنم زمان مفیدشون شاید از 20 مین هم کمتر باشه
این زمان کار مفیدی که فرمودید شامل بخش خصوصی نمیشه.
من خودم توی یه شرکت خصوصی ام.هشت ساعت در روز زمان کاری ما محسوب میشه ...به جرات میگم اکثر مواقع 20 مین فرصت نداریم ایمیلمونو چک کنیم!
تو بخش خصوصی اگه بخوای فقط در روز 20 مین کار کنی هفته اول اخراجی...اما تو اداره جات وقتی رئیس همیشه دنبال دو در کردنه از کارمندا زیاد نمیشه توقع داشت.

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: zahra_r , kochiloo , 3ObHaN
10-02-2013, 06:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2013 06:46 PM، توسط kochiloo.)
ارسال: #7
سلام

با فرمایشات جناب Soshiant کاملاً موافقم...
توی یکی از فازهای پارس جنوبی مشغول کار هستم که از ساعت 5 صبح باید بیدار باشیم تا 8 شب تایم کاری هست...
وقتی که میام توی کمپ برای استراحت از فرط خستگی تا 10 شب هم نمیشه بیدار موند...
تمام تایم آزاد یک ساعت ظهر برای ناهار و نماز هست. بنظرتون با چنین شرایط شغلی فرصت فکر کردن میمونه که بخواهی کنارشم کار آفرینی کنی؟ 24 روز سر کار هستیم که 6 روز رو استراحت داشته باشیم/.
الآن 4 سال هست که توی همین شرایط کاری هرجا بوده ام کار کرده ام.
الآن 10 روز مرخصی بدون حقوق گرفته ام که بتونم روی علائق و ایده هام تمرکز کنم...

بعضی مسائل رو نمیشه دست دست کرد و باید گرم بچسبی بهش که ایده اش از تاب و تب نیفته...
شاید این عادت رو خیلیها داشته باشند... خودم به واقع اگر یه مسئله رو فقط بهش فکر کنم و هیچ قدمی برای انجامش بر ندارم...روزی که همه ی مراحلش دم دست باشه و راحت باشه بیخیالش میشم..زیرا جذابیتش رو بخاطر طولانی بودنش از دست داده و یه جورائی دلسرد شدم نسبت بهش از بس فکر و ذهنم رو درگیرش کرده بودم و روحم رو فرسوده بود با انجام ندادنش!
فقط اینو میدونم که هر ایده و کاری باید بهش بها داد و شروع کرد و رفت به میدونش...
باید دست از هرکاری بشوری و تمرکز کنیم روی هدف و جوانب کاری که در دست اقدام میذاریم...
فقط اینو تجربه دارم که همیشه آدما باید درونشون رو آروم کنند ؛
یعنی وقتی یه چیزی مثل خوره توی ذهنتون داره جولان میده...بیارش روی کاغذ و فوراً به ندای درونت اهمیت بده...نباید بگذاری که درونت عقده های متفکرانه در جوش و خروش باشند و از برون براش آستین بالا نزنی!
باور کنید که اشتباهه بخوای بذاری افکار در درونت کهنه بشوند...
به خودتون ظلم نکنید و از طبعات درون اندیشی بترسید... زیرا ایده و فکر روی هم جمع کردن در ذهن باعث تنبلی میشه و بیخیالی میاره... ترس میاره... قدرت ریسک و عمل رو ازتون میگیره...
خودتون رو محک بزنید و ببینید چقدر اهل کار ،مدیریت و ایده پردازی و همچنین توانمند هستید!
اگر امروز ایده ای داری که فلان کار یا محصول خوبه... پیگیر باش که فردا به ذهن یکی دیگه اینکار خوبه و عمل بین من و اون شخص نشانگر تفاوت و قدرت و ادعا هست!

حرفهای زیادی همه ی ما برای گفتن داریم...
شغل و درآمد ماهیانه و کارمندی و کارگری همیشه هست... اینجا نشد جای دیگه...
ولی ایده های ناب که هنگام اجرای افکار بوجود میان و فرصتهائی رو که داریم برای ثروتمند شدن از دست میدیم برگشت ناپذیرند....تمام/.

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.
چشـــــم از تو برنگیرم ور می كشد رقیبم

مشتـــــــاق گل بسازد با خوی باغبــــانان

تشکر شده توسط: rad86 , 3ObHaN , saman.
10-02-2013, 07:31 PM
ارسال: #8
(10-02-2013 02:35 PM)soshiant نوشته شده توسط:  در رابطه با زمان کار مفید کارمندای ایران بایستی عرض کنم زمان مفیدشون شاید از 20 مین هم کمتر باشه
این زمان کار مفیدی که فرمودید شامل بخش خصوصی نمیشه.
من خودم توی یه شرکت خصوصی ام.هشت ساعت در روز زمان کاری ما محسوب میشه ...به جرات میگم اکثر مواقع 20 مین فرصت نداریم ایمیلمونو چک کنیم!
تو بخش خصوصی اگه بخوای فقط در روز 20 مین کار کنی هفته اول اخراجی...اما تو اداره جات وقتی رئیس همیشه دنبال دو در کردنه از کارمندا زیاد نمیشه توقع داشت.

دوست عزیز این زمان قید کردم میانگین هست نه همه جا

وقتی بازده کار در شرکت ها وکار اداری درکل کشور اینطور هست که میانگین گرفتن که شامل شرکت های خصوصی ودولتی می باشد

دیدگاه شماهم نسبت به این که کار دولتی یعنی دودر باز وکار آزاد یعنی همش کار اشتباه هست دوست عزیز
هم درشرکت های خصوصی کارکردم وهم در نهاد های دولتی هیچکدام ازاین ها همه نبوده وهم بوده است

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , kochiloo , 3ObHaN , seraj
10-03-2013, 03:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-03-2013 03:50 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #9
من میدونستم که الان اکثر دوستان این جواب رو میدم .
وقتی ما بخوایم واسه پول کار کنیم مجبوریم اول از همه از کارمون استعفا بدیم . بعد شروع میکنیم به سخت تر کار کردن روی ایده هامون تا به اون اهدافی که میخوایم برسم . ولی یه روزی به این نتیجه میرسیم که مثلا 8 یا 10 ساعت کار کردن هم کافی نیست . پس بعد از یه مدت میایم از خانوادمون هم استعفا میدیم . ساعت ها کار میکنیم و اونقدر وقت داریم برای ثروتمند شدن که حد و نهایت نداره . یه مدت کمی که میگذره میایم از خودمون هم استعفا میدیم تا بتونیم غول حرص و طمع که تو وجودمون هست رو ارضا کنیم پس دیگه وقتی واسه خودمون هم نمیزاریم و از خودمون هم استعفا میدیم .
اینجوری میشه که چشم باز میکنیم که کلی پول داریم اما زندگی نداریم
این شرح حال کسایی که واسه پول کار میکنند .

یه سری افراد دیگه هم هستن که توی ادارات کار میکنند . بعد از یه مدت اینجور افراد به قول رابرت کیوساکی وارد بازی جاه طلبی میشن . مثلا یارو رئیس بانکه ولی باز هم کارمنده . هرچی در میاره میره صرف بدهی و وام های بانکی . هیچ سرمایه ای نداره که براش کار کنه و غیره . که البته این قشر افراد موضوع بحث ما نیستن و امیدوارم هیچ کدوم از ما دچار این بلای خانمان سوز نیشیم Sad

اما یه دست دیگه از افراد هستن که پول واسشون کار میکنه !!
من ازتون چند تا سوال میپرسم !
اگه پول واسه شما کار کنه چی میشه ؟
اون موقع ایا نیازی هست که از شغلمون استعفا بدیم ؟
اون موقع ایا نیاز هست که وقتی که میخوایم برای خانوادمون بزاریم بزنیم ؟
وقتی پول واسه ادم کار میکنه این مهمه که شغل ، جنسیت و یا سواد ادم چیه و چقدره ؟
چطور میشه که پول برای انسان کار کنه ؟

شاید اولین سوالی که برای خیلی ها پیش میاد اینه که وقتی ما هیچ پولی نداریم چطور اونها میتونند برای ما کار کنند و سرمایه شن ؟
اول اینکه همه ما یه مقدار پول داریم یا میتونیم جور کنیم .
اما اگر نتونستیم!
به جایی که الان کار میکنید یکم دقت کنید ؟! ایا هیچ ایده ای نیست که بتونید همونجا بهترین بشید ؟
برایان ترسی تو کتاب انضباط شخصی یه حرف خوبی میزنه . میگه همیشه 20 درصد افرادی در هر شرکتی هستند که از 80 درصد بقیه بهترن ، 20 درصد افرادی که از 80 درصد بقیه بیشتر حقوق میگیرن و بیشتر مورد احترمامند . 20 درصد افرادی که کمتر از 80 درصد افراد کار میکنند اما 80 درصد کار مهم شرکت رو انجام میدن . ابتدا سعی کنید با بالا بردن دانش مالی و انظباط شخصی بشید جزو این 20 درصد .
پس اولین کار اینه که بشید جزو 20 درصد افراد شغل خودتون . اما نباید وارد مسابقه جاه طلبی شید ، همیشه یادتون باشه که شما کارمند نیستید بلکه کاراموزی هستید که برای شروع کردن کسب و کار خودتون مدت زمانی قراره به عنوان کارمند کار کنه .
بعد ، باید هر ماه به محض اینکه حقوقتون رو گرفتید یک دهم سرمایتون رو طبق نظریات جورج کلاسون تو ثروتمند ترین مرد بابل باید کنار بزارید . بعد از یه مدت شما سرمایه دارید برای شروع کارتون و باید اون سرمایتون رو مجبور کنید تا براتون کار کنه و بچه بیاره . اینجوری در عرض چند سال ، اون قدر سرمایه ، تجربه و زمان خواهید داشت که به راحتی کسب و کارتون رو راه بندازید .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: seraj , sir-mahyar , kochiloo , goldmen , alireza091111 , مدرسی , یک همراه سبز
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,513 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,870 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,955 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,567 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,516 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,202 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,640 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,109 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  راه اندازی مغازه پوشاک alizf 23 20,807 06-28-2018 05:36 PM
آخرین ارسال: akhbarejazab
  راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل nader3925 12 58,602 03-06-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: Mimjim71
  راه اندازی شهر بازی nader3925 11 13,454 01-27-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: Hsmhesam
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,834 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  راه اندازی کارواش بخار منصور مصطفی زاده 6 3,661 08-23-2017 03:16 PM
آخرین ارسال: rsngh
  راه اندازی مغازه لوازم قلیون saeedslow 5 17,144 07-12-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: saeedslow
  راه اندازی کسب و کار جدید(ممنون میشم کمکم کنین) rahim68 8 3,688 07-11-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: rad86
  راه اندازی ارزان سرا winston198 9 12,289 07-10-2017 12:44 PM
آخرین ارسال: Nafas71
  راه اندازی پوشاک بچگانه در بازار alireza67 10 3,654 07-01-2017 06:01 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  فروش خونه و راه انداری کسب و کار arash2222 1 894 01-31-2017 12:15 AM
آخرین ارسال: irandac
  کمک و مشاوره برای راه اندازی سوپر مارکت royalmilad 6 4,488 01-03-2017 08:36 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  راه اندازی کلوچه پزی صادق خان 0 1,492 11-23-2016 01:42 PM
آخرین ارسال: صادق خان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS