ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال
زمان کنونی: 05-27-2024, 10:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arak_2008
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 11
بازدید: 1977

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
08-07-2013, 12:14 AM
ارسال: #1
سوال
سلام بچه ها خسته نباشید نماز و روزه هاتون قبول
یه سوالی بد جوری ذهنم را مشغول کرده و اونم اینکه از زمان افتتاح این سایت تا حالا کسی تونسته به اولین میلیارد خودش یا حد اقل به صد میلیون بیشتر دست پیدا کنه یا نه.اگه تونسته راهنمایی کنه تا ما هم بتونیم10_003
البته بیشتر منظورم کسانی هستند که بیشتر از یک سال عضو انجمن هستند.

در روزگاری که خنده دیگران به خاطر شکست توست برخیز تا بگریند.
هرچقدر فکر می کنم می بینم که راهی جز موفقیت ندارم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: نی نی عسلی , Fela.Want , yu3f , mir abbas , Elixir , jahanagahi
08-07-2013, 01:07 AM
ارسال: #2
RE: سوال
من خبر ندارم کسي رسيده يا نه، برامم مهم نيست که بدونم کسي به يک ميليارد رسيده يا نه.اون رسيده باشه به حال من چه فرقي ميکنه؟!
من مطمئنم که خودم ميرسم..
يعني به اين ايمان دارم که ميرسم!

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Fela.Want , yu3f , دهدار , tondar12 , jahanagahi
08-07-2013, 07:53 AM
ارسال: #3
ببین دوست گلم
اینجا جاییه که خیلی از موانع ذهنی ما برداشته میشه
سر زدن به این مکان و تکرار این عمل انگیزه ای توی هر فرد ایجاد می کنه
انرژی که از شنیدن رسیدن به اهداف دوستان ، خواندن رویاهای دوستانمون. هدفهاشون و انگیزه هاشون پیدا می کنیم
به هر چیز خواهی رسید زمانی که بگویی می شود می توانم میخواهم
اینجا جاییست که این سه کلمه (می خواهم می توانم می شود) را به ناخودآگاه ذهنمون وارد می کنه
در مورد میلیاردر شدن افراد اطلاعی ندارم
اما اینجا جاییه که فکر و اندیشه هامون رو به بیشترین ها عادت می دیم
اینجا جاییه که یاد می گیریم مث میلیاردر ها فکر کنیم
مث میلیاردر ها عمل کنیم
و از شکست ها و تجربیات دوستان خوبمون استفاده کنیم
با آرزوی بهترین ها برای شما
خوشبخت تر باشی

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: yu3f , Delta.H , mir abbas , Elixir , jahanagahi
08-07-2013, 08:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013 08:43 AM، توسط yu3f.)
ارسال: #4
بله، هست.

ضمنا یک جمله ای بود یادم نیس از کی، اما متنش این بود:

" برای انجام کار ها سه راه وجود دارد. راه درست، راه غلط، راهی ک من انجامش می دهم. "

پس سعی کنید با استفاده از تجارب دیگران، راه خودتون رو برای رسیدن ب هدفی ک در سوالتون بوده پیدا کنید Wink

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: arak_2008 , mir abbas , Elixir , tondar12 , Fela.Want , goldmen , jahanagahi
08-07-2013, 09:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013 09:54 AM، توسط arak_2008.)
ارسال: #5
(08-07-2013 01:07 AM)Elixir نوشته شده توسط:  من خبر ندارم کسي رسيده يا نه، برامم مهم نيست که بدونم کسي به يک ميليارد رسيده يا نه.اون رسيده باشه به حال من چه فرقي ميکنه؟!
من مطمئنم که خودم ميرسم..
يعني به اين ايمان دارم که ميرسم!

بله میدونم به حال هیچ کسی فرق نمیکنه اما خیلی های دیگه هم به خودشون مطمئن بودند و به هیچ جایی نرسیدند قصدم از این سوال این بود که الان که حدود بیش تر از دو سال از تاسیس این سایت میگزره اون آدمی که به خودش مطمئن بوده به خواسته اش رسیده با فقط حرف میزنه و آرزو میکنه.به نظر من نمیدونم چرا ما فقط مرد حرف زدن هستیم و عمل نمی کنیم
(08-07-2013 07:53 AM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  ببین دوست گلم
اینجا جاییه که خیلی از موانع ذهنی ما برداشته میشه
سر زدن به این مکان و تکرار این عمل انگیزه ای توی هر فرد ایجاد می کنه
انرژی که از شنیدن رسیدن به اهداف دوستان ، خواندن رویاهای دوستانمون. هدفهاشون و انگیزه هاشون پیدا می کنیم
به هر چیز خواهی رسید زمانی که بگویی می شود می توانم میخواهم
اینجا جاییست که این سه کلمه (می خواهم می توانم می شود) را به ناخودآگاه ذهنمون وارد می کنه
در مورد میلیاردر شدن افراد اطلاعی ندارم
اما اینجا جاییه که فکر و اندیشه هامون رو به بیشترین ها عادت می دیم
اینجا جاییه که یاد می گیریم مث میلیاردر ها فکر کنیم
مث میلیاردر ها عمل کنیم
و از شکست ها و تجربیات دوستان خوبمون استفاده کنیم
با آرزوی بهترین ها برای شما
خوشبخت تر باشی
سلام ممنون
حرفتان منطقی هست فقط یه سوال که برای خودم مهم بعد از دو سالی که از تاسیس سایت میگذره کسی فکر و اندیشه هایش را به عمل تبدیل کرده یا نه

تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , Elixir , jahanagahi
08-07-2013, 09:55 AM
ارسال: #6
(08-07-2013 12:14 AM)arak_2008 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشید نماز و روزه هاتون قبول
یه سوالی بد جوری ذهنم را مشغول کرده و اونم اینکه از زمان افتتاح این سایت تا حالا کسی تونسته به اولین میلیارد خودش یا حد اقل به صد میلیون بیشتر دست پیدا کنه یا نه.اگه تونسته راهنمایی کنه تا ما هم بتونیم10_003

سلام
این سئوال شما شبیه سئولاتی است که در گروه های بازاریابی شرکت های هرمی امثال گولدکـوئیست مطرح می شد و بعد با کلی عکس و رزومه به شما جواب میدادند بلــــــــــــه! هزاران هزار نفر از این راه به ثروتهای نجومی رسیده اند! اما بعد از اینکه وارد گود می شودید می فهمید که دنبال چه سرابی به راه افتاده اید!
این انجمن افراد مختلفی را در بر دارد از کسانی که طبق اظهار خودشان هیچ دارایی ندارند تا اشخاصی که ثروت منقول و غیر منقول آنها به میلیارها می رسد!
اما اینها مهم نیست! چون اینجا نه روش خاصی برای کسب و کار ترویج می شود و نه ماهیت انجمن برای کسب درآمد بوده تا بگوییم چه کسی از این راه ها به فلان مبلغ رسیده است.
تمام صحبتی که در اینجا می شود در مورد خودسازی است در مورد اینکه یک انسان چگونه فکر کند و چگونه رفتار کند تا به موفقیت مالی و آسایش معنوی برسد و بتواند فردی مؤثر و مفید برای خود و دیگران باشد.
در کنار این مسئله راهکارهایی هم برای بهبود اوضاع اقتصادی و کسب و کار ارائه می شود اما محور فعالیت انجمن آموزش کارآفرین شدن است نه ارائه طرحهای آماده کارآفرینی.
موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mir abbas , Elixir , jahanagahi
08-07-2013, 10:02 AM
ارسال: #7
(08-07-2013 09:55 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  
(08-07-2013 12:14 AM)arak_2008 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشید نماز و روزه هاتون قبول

سلام
این سئوال شما شبیه سئولاتی است که در گروه های بازاریابی شرکت های هرمی امثال گولدکـوئیست مطرح می شد و بعد با کلی عکس و رزومه به شما جواب میدادند بلــــــــــــه! هزاران هزار نفر از این راه به ثروتهای نجومی رسیده اند! اما بعد از اینکه وارد گود می شودید می فهمید که دنبال چه سرابی به راه افتاده اید!
این انجمن افراد مختلفی را در بر دارد از کسانی که طبق اظهار خودشان هیچ دارایی ندارند تا اشخاصی که ثروت منقول و غیر منقول آنها به میلیارها می رسد!
اما اینها مهم نیست! چون اینجا نه روش خاصی برای کسب و کار ترویج می شود و نه ماهیت انجمن برای کسب درآمد بوده تا بگوییم چه کسی از این راه ها به فلان مبلغ رسیده است.
تمام صحبتی که در اینجا می شود در مورد خودسازی است در مورد اینکه یک انسان چگونه فکر کند و چگونه رفتار کند تا به موفقیت مالی و آسایش معنوی برسد و بتواند فردی مؤثر و مفید برای خود و دیگران باشد.
در کنار این مسئله راهکارهایی هم برای بهبود اوضاع اقتصادی و کسب و کار ارائه می شود اما محور فعالیت انجمن آموزش کارآفرین شدن است نه ارائه طرحهای آماده کارآفرینی.
موفق باشید.

سلام
کجای سوالم شبیه سوالات شرکت های هرمی هست من فقط یه سوال ساده پرسیدم تو جوابش هم خیلی ساده هست اره یا نه بابا من دارم میگم که بعد از دو سال آیا توی این انجمن که به نام میلیاردر های آینده هست کسی به اولین میلیارد خود رسیده یا نه همین
بله همه این مسایلی را که گفتید را قبول دارم اما این جوابتان اصلا به سوال من مربوط نمی شود.بله باید کارآفرینی کرد خوب منم سوالم همینه.

تشکر شده توسط: yu3f , maral 777 , mahdi77 , M3HDI , Elixir , jahanagahi
08-07-2013, 10:45 AM
ارسال: #8
اما به نظر من سوال خوبي بود
اگه كسي نرسيده باشه به اين معني نيست كه همه ما الافيم يا سايت بدي باشه!
به اين معنيه كه بخشي از كارمون اشتباهه يا جسارت تو اين سايت كمتر ديده ميشه.
بايد اشكالاتش رو متوجه شيم و سعي كنيم درستش كنيم
خواهشاً دوستان جبهه نگيرن در مورد يه سؤال، كمي صبر كنيد، بدون پيش زمينه هاي ذهني فكر كنيد(تأمل كنيد)، و بعد نظر خودتون رو اعلام كنيد
بذاريد بحث توفان هاي فكري شكل بگيره و هرز چند گاهي خوبه كسي نقشي رو بازي كنه كه عيب بگيره از كار اين انجمن.
توي مديريت، بهش ميگن يه سنجاقك تو جلسات بذاريد كه گير بده و ذهن ها از مسير عادي و معمولشون خارج شن و نظر بدن.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: arak_2008 , Elixir , maral 777 , jahanagahi
08-07-2013, 11:00 AM
ارسال: #9
(08-07-2013 10:45 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  اما به نظر من سوال خوبي بود
اگه كسي نرسيده باشه به اين معني نيست كه همه ما الافيم يا سايت بدي باشه!
به اين معنيه كه بخشي از كارمون اشتباهه يا جسارت تو اين سايت كمتر ديده ميشه.
بايد اشكالاتش رو متوجه شيم و سعي كنيم درستش كنيم
خواهشاً دوستان جبهه نگيرن در مورد يه سؤال، كمي صبر كنيد، بدون پيش زمينه هاي ذهني فكر كنيد(تأمل كنيد)، و بعد نظر خودتون رو اعلام كنيد
بذاريد بحث توفان هاي فكري شكل بگيره و هرز چند گاهي خوبه كسي نقشي رو بازي كنه كه عيب بگيره از كار اين انجمن.
توي مديريت، بهش ميگن يه سنجاقك تو جلسات بذاريد كه گير بده و ذهن ها از مسير عادي و معمولشون خارج شن و نظر بدن.

سلام حرفتان کاملا منطقی والا منظور من هم تا حدودی همین بود

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-08-2013, 07:51 PM
ارسال: #10
سلام یعنی در این دو سال کسی به اولین میلیارد خودش نرسیده

تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,587 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,227 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  10 سوال برای مصاحبه sir-mahyar 8 1,911 01-11-2015 01:23 AM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  يك سوال شغلي MARYAR 30 5,907 08-08-2013 12:07 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  یک سوال؟ مهتاب 9 1,861 04-29-2012 06:38 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  یه سوال در مورد نرم افزارهای کامپیوتر دارم یک همراه سبز 6 1,966 04-26-2012 12:00 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  سوال:در مورد جنگل داری!! اقاي ايـــده 6 2,427 01-20-2012 01:55 PM
آخرین ارسال: goldmen
  یک سوال مهم از تمام اعضای انجمن کامیار کاظمی 40 7,131 10-28-2011 06:33 PM
آخرین ارسال: damoun
  یک سوال مهم کامیار کاظمی 11 2,979 09-18-2011 06:48 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS