ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک سوال مهم از تمام اعضای انجمن
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: damoun
پاسخ: 41
بازدید: 6915

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-29-2011, 09:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-29-2011 09:35 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
دوستان عزیزم یک سوال همیشه ذهن من را مشغول کرده است که علاقه دارم نظر دوستان هم بدانم :
شما برای میلیاردر شدن حاضر هستید از چه چیزهایی بگذرید و چقدر این موضوع برایتان با اهمیت است؟
(سلامتی-شغل کارمندی-خانواده-فرزندان-... اگر مورد دیگری هم بفرمائید.)

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , mas , jahanagahi , pulaki , arash67 , mjdehghani , نی نی عسلی
08-29-2011, 10:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-29-2011 12:39 PM، توسط madar.)
ارسال: #2
RE: یک سوال مهم از تمام اعضای انجمن
وای چه سوال سختیConfusedConfusedConfused

از استراحتم Tongue

راستش این سوال برای کسی که خانواده تشکیل داده واقعا سخته

ولی میلیاردر شده هم مثل بقیه موارد یک قسمتی از ذهن مارو به خودش اختصاص داده
حالا اگر شرایطش مهیا بشه شما وقت هم براش پیدا می کنی سرمایه گذاری هم میکنی و خیلی کارهای دیگه...
اما درسی از برایان دایسون

فرض کنید زندگی همچون یک بازی ست . قاعده ی این بازی چنین است که

بایستی پنج توپ را در آنِ واحد در هوا نگه دارید و مانع افتادنشان بر زمین شوید

جنس یکی از آن توپ ها از پلاستیک بوده و باقی آنها شیشه ای هستند . پر

واضح است که در صورت افتادن توپ پلاستیکی بر روی زمین ، دوباره نوسان کرده و

بالا خواهد آمد ؛ اما آن چهار توپ دیگر به محض برخورد ، کاملا شکسته و خرد

میشوند . آن چهار توپ شیشه ای عبارتند از :

خانواده ، سلامتی ، دوستان ، و روح خودتان ؛ و توپ پلاستیکی همان کارتان

است . كار را بر هیچ یك از عوامل فوق ترجیح ندهید ؛ چون همیشه كاری برای

كاسبی وجود دارد ولی دوستی كه از دست رفت دیگر بر نمی گردد ؛ خانواده ای

كه از هم پاشید دیگر جمع نمی شود ؛ سلامتی از دست رفته باز نمی گردد ؛ و

روح آزرده دیگر آرامشی ندارد ...

"من واقعا به این درس اعتقاد دارم"

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: dara , mosafer bedar , MARYAR , کامیار کاظمی , kimyya , mas , jahanagahi , vahideh , toranj63 , DriminiArty , aaftaab24 , pulaki , arash67 , papuon , تنگسیر , نی نی عسلی
08-29-2011, 11:32 AM
ارسال: #3
سلام
بنده حاضرم از شغل کارمندی بگذر م و سلامتی را نه خانواده اصلاچون دو مقوله فوق به مانند دو بال می باشد که شما را کمک می کند که به هدفت که هما میلیاردر شدن باشد برسی
 تشکر شده توسط: dara , MARYAR , کامیار کاظمی , mas , jahanagahi , vahideh , pulaki , arash67 , محمدرضا پورقوامی , نی نی عسلی
08-29-2011, 11:47 AM
ارسال: #4
به نظر من میلیاردر شدن باید جنبه معنوی هم داشته باشد یعنی هرچقدر از نظر مالی میلیاردر می شویم باید به همان اندازه و حتی بیشتر از نظر معنوی ، شخصیت و انسانیت میلیاردر شویم وگرنه به نظر من پول به تنهایی ثروت محسوب نمی شود چطور می شود که برای پول از خانواده و فرزندان گذشت آن وقت آن پول چه ارزشی دارد انسان یک موجود اجتماعی است و خوشبختی که با دیگران تقسیم نشود پوچ و بی ارزش است .
سلامتی هم آنقدر ارزشمند است که واقعا پول جایگزین آن نمی شود .
اما از شغل می شود گذشت البته در صورتی که به کار و شغل بعدی که می خواهید داشته باشید کاملا مطمئن باشید و ریسکی که می خواهید در قبال از دست دادن شغل کارمندی انجام دهید بسیار منطقی و حساب شده باشد وگرنه به مشکل برمی خورید اما وقتی مطمئن باشید که راه انتخابی ( ترک شغل قبلی و روی آوردن به کار جدید ) به سمت میلیاردر شدن است حتما از شغل کارمندی آنهم با شوق می شود گذشت .

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , mas , jahanagahi , toranj63 , pulaki , arash67 , تنگسیر , نی نی عسلی
08-29-2011, 01:34 PM
ارسال: #5
(08-29-2011 11:47 AM)dara نوشته شده توسط:  به نظر من میلیاردر شدن باید جنبه معنوی هم داشته باشد یعنی هرچقدر از نظر مالی میلیاردر می شویم باید به همان اندازه و حتی بیشتر از نظر معنوی ، شخصیت و انسانیت میلیاردر شویم وگرنه به نظر من پول به تنهایی ثروت محسوب نمی شود چطور می شود که برای پول از خانواده و فرزندان گذشت آن وقت آن پول چه ارزشی دارد انسان یک موجود اجتماعی است و خوشبختی که با دیگران تقسیم نشود پوچ و بی ارزش است .
سلامتی هم آنقدر ارزشمند است که واقعا پول جایگزین آن نمی شود .
اما از شغل می شود گذشت البته در صورتی که به کار و شغل بعدی که می خواهید داشته باشید کاملا مطمئن باشید و ریسکی که می خواهید در قبال از دست دادن شغل کارمندی انجام دهید بسیار منطقی و حساب شده باشد وگرنه به مشکل برمی خورید اما وقتی مطمئن باشید که راه انتخابی ( ترک شغل قبلی و روی آوردن به کار جدید ) به سمت میلیاردر شدن است حتما از شغل کارمندی آنهم با شوق می شود گذشت .

(08-29-2011 11:32 AM)melika330 نوشته شده توسط:  سلام
بنده حاضرم از شغل کارمندی بگذر م و سلامتی را نه خانواده اصلاچون دو مقوله فوق به مانند دو بال می باشد که شما را کمک می کند که به هدفت که هما میلیاردر شدن باشد برسی

(08-29-2011 10:05 AM)madar نوشته شده توسط:  وای چه سوال سختیConfusedConfusedConfused

از استراحتم Tongue

راستش این سوال برای کسی که خانواده تشکیل داده واقعا سخته
ولی میلیاردر شده هم مثل بقیه موارد یک قسمتی از ذهن مارو به خودش اختصاص داده
حالا اگر شرایطش مهیا بشه شما وقت هم براش پیدا می کنی سرمایه گذاری هم میکنی و خیلی کارهای دیگه...

پس چه وقت مطمئن می شویم؟
چرا تا کنون مطمئن نشده ایم؟
مطمئن هستید که ده سال دیگر این اطمینان حاصل میشود؟
آیا معنی آن این نیست که هنوز به خود و ایده هایمان ایمان نداریم؟
نظرتان در مورد خراب کردن پل های پشت سر برای پیش رفتن چیست؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mas , jahanagahi , mhdi855 , aaftaab24 , pulaki , arash67 , madar
08-29-2011, 02:56 PM
ارسال: #6
اقا کامیار خانواده دو بخشه ، یکی یعنی پیششون نباشی و نبینیشون و اینجور مسائل ، یکی دیگه خانوادت رو بفروشی به پول ! من هیچوقت خانوادم رو به پول نمیفروشم ولی حاضرم :
اغوش گرم خونواده
غذای خوشمزه ی مادرم
پول تو جیبیم
ماشینی که قراره بعد قبولی دانشگاه واسم خریده بشه
و ....
رو از دست بدم تا میلیاردر بشم !
و از سلامتیم به هیچ وجه نمیگذرم !
و مطمئنم 100 سال بعد هم اگه این سوال پرسیده بشه ، با توجه به شرایط حالم ، همین حرف میزنم !

در مورد پل پشت سر هم ، باید شکسته بشه تا بدونیم همیشه باید به سمت جلو بریم !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , kimyya , mas , jahanagahi , toranj63 , mhdi855 , pulaki , arash67 , نی نی عسلی
08-29-2011, 05:35 PM
ارسال: #7
در حال حضر با شرایط الانم
ازدواج نکنم!
شغل بخور نمیرمو کنار بگذارم.
کمترین واحد های دانشگاهی رو بردارم.
از خانوادم دور باشم.
و ساعت ها وقتم رو صرف هدفم کنم با کمترین استراحت و بدون تفریح.
ولی اگر قرار باشه سالم نباشم و میلیاردرباشم.سلامتیرو ترجیح میدم!

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mas , کامیار کاظمی , jahanagahi , toranj63 , mhdi855 , aaftaab24 , pulaki , arash67 , masoud_m , نی نی عسلی
08-29-2011, 05:42 PM
ارسال: #8
من برای میلیاردر شدنم هم اکنون از شب هایی که زود می خوابیدم گذشته ام.
تمام توانم را در جوانی(تا سن سی سالگی)برای ملیاردر شدنم میگذارم و بعد از سی سالگی تنها به مدیریت کارها بسنده می کنم.البته کارهم خواهم کرد.
من هم اکنون از مغز آکبندم که نو مونده بود گذشتم تا میلیاردر شوم.Big GrinBig Grin
هرگز از خانواده ام جدا نخواهم شد.چون هدف من از میلیاردر شدن داشتن خانواده ی خوب و داشتن آرامش در پرتو خانواده اسک

10 سال دیگر هم اگر همین سوالات را بپرسید شاید با کمی تغییر جوابتان را بدهم.
باید با برنامه ریزی و قدرت ریسک پذیری و شهامت پل های پشت سرمان را بشکنیم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mas , کامیار کاظمی , jahanagahi , mhdi855 , kimyya , pulaki , arash67 , نی نی عسلی
08-29-2011, 05:50 PM
ارسال: #9
(08-29-2011 05:42 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  من هم اکنون از مغز آکبندم که نو مونده بود گذشتم تا میلیاردر شوم.Big GrinBig Grin
به این میگن از خود گذشتگی ! Wink

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mas , کامیار کاظمی , jahanagahi , pulaki , نی نی عسلی
08-30-2011, 11:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2011 11:07 AM، توسط dara.)
ارسال: #10
ایمان و باور داشتن به خود و ایده ها قبول ولی زمانی می شود پل های پشت سر را خراب کرد که پل های جدیدی برای جلو رفتن ساخته باشی وگرنه همانجا سقوط می کنی توی دره ! یعنی بر شاخه نشستن و از بن بریدن ایده ها باید بارور بشن به ثمردهی برسن بعد از کار گذشته دست برداری برای کسی که خانواده داره و تامین زندگی اونا باهاش باشه ریسک کردن سخت تره تا کسی که فقط مسئول زندگی خودشه درسته که قناعت به آب باریکه کارمندی اشتباهه و من شخصا با این قناعت مخالفم ولی در صورتی می شه قید آب باریکه رو زد که از دور دریا رو ببینی نه فقط سراب !
به نظر شما منطقیه برای کاری که موفقیت تضمینی نداره از کار قبلی دست بکشی به امید اینکه بشه یا نه

رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: jahanagahi , aaftaab24 , pulaki , arash67 , نی نی عسلی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,782 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  کفسابی یک هنر است mehdisalimi 0 334 06-08-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,276 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  یک کمک کوچک ! sw106 1 286 05-13-2018 09:59 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,311 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 923 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,379 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 280 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,220 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,926 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,326 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,425 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,633 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,818 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 38,570 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 999 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 686 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
  نظر خواهی از اساتید jabari 2 502 05-05-2016 10:30 PM
آخرین ارسال: business_nuts

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS