ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نیازمند به راهنمایی همه دوستان هستم لطفا سر بزنید
زمان کنونی: 04-26-2024, 12:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sam_parrot
آخرین ارسال: حسن قجر
پاسخ: 12
بازدید: 2788

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-14-2013, 06:14 PM
ارسال: #1
بنام خدا
متولد 68/12/9 در شهر تبریز هستم.در رشته الکترونیک تحصیل کرده و دیپلم گرفتم و در سال 87 در دانشگاه آزاد واحد ممقان(25کیلومتری تبریز)در دوره کاردانی مشغول به تحصیل کردم و دراسفند سال90 این دوره را به اتمام رساندم و بلافاصله در دانشگاه علمی کاربردی واحد ماشین سازی تبریز در دوره کارشناسی الکترونیک شروع به تحصیل کردم.
تجربه های کاری:
من از همان دوران کودکی به کارکردن با لوازم برقی و بخصوص الکترونیکی علاقه داشتم و به همین خاطر من اولین تجربه کاریم را در یک مغازه تعمیر سیستم صوتی تصویری و دزدگیر منزل و اتومبیل و همچنین نصب آنها شروع کردم و به مدت 4 سال در اوقات بعد از مدرسه و تعطیلات تابستان در همان مغازه بودم که استادم واقعا همه چیز را به من می آموخت و برای یادگیری من لوازمی را برای تعمیر به من میسپرد و من مطمئنا چیزهای فراوانی آموختم.بعد از آن من در کارواش یکی از بستگانم در تعطیلات کار کردم که بعد از 2 هفته بخاطر مشکل با یکی از کارکنان دیگر در آنجا کارنکردم و بعد از آن در ساختمان یکی از دوستان با گچکار ساختمان به مدت یک ماه فقط جهت آشنایی با مشاغل ساختمان کار کردم.چند روز بعد من به وسیله یکی از دوستانم در یک مغازه فایبر گلاس و جوش پلاستیک شروع به کار کردم و به علت علاقه و استعداد فراوان در عرض 3 ماه کار را فراکرفتم و برای خودم با سرمایه اندک 600 هزار تومان یک مغازه کرایه کرده و ابزارها را با کمک استادم فراهم کردم و شروع به کار کردم و واقعا میتوانم بگم که موفق بودم در حدی که رقیب سرسخت همکارانم در منطقه شده بودم ولی بعد از 10ماه بخاطر اینکه افت شدید تحصیلی داشتم و هم از کار و هم از درس میماندم درس را انتخاب کردم و مغازه را جمع کردم و به درس مشغول شدم که در این حین یکی از دوستان من در دانشگاه که سیمکش و برقکار ساختمانی بود پیشنهاد کار کرد و من هم پذیرفتم و بعد از 1 ماه کار با او اولین کارم را برای تعمیر آیفون تصویری در ساختمان 6 طبقه گرفتم و با مصیبت فراوان کار را به درستی انجام دادم و شغل من شد برقکاری که با نصب تبلیغات تحت عنوان (سیم کشی ساختمان-نصب آیفون تصویری-تعمیرات-اتصال یابی و رفع)هر روز کار میکردم و در کارم حرفه ای شده بودم و علاقه هم داشتم.و در نهایت من با توجه به اینکه کار من در ساختمان بود چند بار نصب صقف کاذب پی وی سی را دیده بودم و کار سختی نبود و پول خوبی هم داشت.یک روز تصمیم گرفتم با یک نفر برم نصب و رفتم و بعد از یک پروژه 3 روزه آماده تبلیغات شدم و پروژه های کوجکی و بزرگی گرفتم و یکسال تمام و یا بیشتر کار کردم.
الان در تاریخ 1392/3/24 من از کار کردن در اینگونه محیطها بیزار شدم و تصمیم گرفتم تا زمانی که شغل ایده آل برای خودم رو پیدا نکردم کار نکنم و به دنبال تحقیقات و راهنمایی باشم ولی به نتیجه ای نمیرسم.
آرزوها و علایق:
علاقه زیادی به بازرگانی و واردات و صادرات و خرید و فروش اقلام بزرگ هستم.دوست دارم با ثروتمندان و بازرگانان بزرگ و زرنگ و خبره کار کنم و شرایط ریسک حساب شده و استرس و ماجراجویی را زیاد دوست دارم.از بچگی احساس قدرت دارم و همیشه احساس میکنم در آینده آدم قدرتمندی میشوم. صورت تصویری آرزوهای من به این شکل است که در کشور پیشرفته و مطرحی مانند آمریکا و کانادا صاحب یک برند مهم و مطرح در سطح جهان هستم و حتی در مورد ازدواج هم تصمیمم بر این است که در کشور آمریکا ازدواج کنم(بعلت علاقه فراوان به طرز فکر- فرهنگ و سبک زندگی و برخی مسائل دیگر).
شرایط زندگی و مالی خانوادگی و شخصی:
پدر من از اول راننده تریلر بود و سرمایه خوبی داشت (خانه-تریلر-سواری-کاراژ بزرگ تعمیرات و نگهداری ماشینهای سنگین که در حد 30تا کارگاه داشت)ولی همه اینهارو به علت شراکت و بی حساب کتاب بودن و بی برنامه ریزی از دست داده و الان فقط یک خانه دارد و یک ماشین باربری که با آن به خرید و فروش مشغول است که فقط هزینه های زندگی را فراهم میکند و من هیچ انتظاری در مورد کمک مالی از او ندارمو خودم هم سرمایه ندارم و شاید در حد 2 میلیون پول داشته باشم جمعا. آن هم به این علت است که از اول هزینه های دانشگاه و مخارجم را خودم داده ام و در کل آدم ولخرجی نیستم.ولی این را هم اضافه میکنم که شرایط فراهم کردن سرمایه در حد 5 تا 10 میلیون سرمایه رو دارم.
نکات روحی دیگر خودم:
من آدمی هستم که زیر دست کسی نمیتوانم دوام بیارم و همیشه علاقه دارم کار کوچکی را در حد توان خودم انجام دهم ولی تنها کار کنم و برای پیشرفت از اطلاعات با تجربه ها استفاده کنم.آدم با پشتکار و خستگی ناپذیری هستم و همیشه ابتدای شروع کار برایم سخت است ولی بعد از آنکه شروع کردم با برنامه ریزی و قدرت شروع به کار میکنم.
هم اکنون مشکل من این است که به یک برنامه مشخص و منطقی نیاز دارم تا در آن مسیر قدم هایم را بردارم و میدانم که زمان برای من در حال دیر شدن هست ولی عادت دارم جهشی کار کنم و به محض برنامه ریزی هیچ چیز جلودارم نیست.
با توکل به خدا محتاج نظر و راهنمایی شما هستم.
در حال حاضر فکر میکنم برای رسیدن به هدف چند نکته وجود دارد که عبارتند از:
1: پول
2:مدرک تحصیلی
3:تجربه کاری که میخواهم انجام دهم
4:زبان انگلیسی
5:خدمت سربازی
------------------------------------------------
من مدرک تحصیلی و زبان رو دارم
مشکل من اینجاست که من نمیدونم چه کاری رو شروع کنم که آخرش به بازرگانی مشغول بشم(یک شرکت بازرگانی برزگ و موفق)
سربازی هم که بعد از دو ترم دانشگاه میرم که خیلی منو عقب میندازه که اگه کسی راهنمایی برای دور زدن داشت دوس دارم بدونم
تجربه کاری و پول هم با کار کردن به دست میاد
کــــمکـــــ.... [/align]

کسانی با بنده همراه شوند که هدفهایی بسیار بسیار بسیار بزرگ ضربدر بی نهایت بزرگ دارند.
"استاد نامی"
09374188859
سامان دبیرآذر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , MARYAR , sir-mahyar , blacknight19 , mohsen k1 , REZA HAJISALIMI , Elixir
06-14-2013, 06:41 PM
ارسال: #2
RE: نیازمند به راهنمایی همه دوستان هستم لطفا سر بزنید
زندگی شما سرشار از تجربیات مفید و ارزشمندیست که هر کسی انها را ندارد.
شما خیلی تجربیات مفیدی کسب کردید ولی کاش تجربه خرید و فروش هم داشتید.
خرید و فروش منظور من این نیست که مثلا یک مغازه خوار و بار و یا سوپری داشته باشید و کارتان مثل کارمندی کاملا به یکنواختی و یا روز مرگی بیفتد.
اولا باید زمینه مورد علاقه تان را تشخیص دهید الکترونیک،مواد غذایی،پوشاک،و....
بعد با بزرگان این کار اشنا شوید و راههای همکاری را با انها کشف کنید.
سعی کنید با بزرگان مراوده داشته باشید حتی در حد خیلی کم.
خرید و فروش با بازاریان و یا تاجرها شما را به سمت هدفتان پیش خواهد برد.
هزاران نفر هر روز در صف نانوایی ریختن کنجد را به روی نان تماشا میکنیم و تنها از این بین یک نفر متفاوت با بقیه فکر میکند و از این راه تاجر جهانی میشود.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , sir-mahyar , 0625 , sam_parrot , blacknight19 , مهدی گل محمدی , mohsen k1 , Zahra_2015 , REZA HAJISALIMI
06-14-2013, 06:49 PM
ارسال: #3
RE: بسیار بسیار مهم-لطفا کمکم کنید
دوست عزیز در پیغام خصوصی هم عرض شد. این انجمن برای تغییر نگرش است تا بتوانید از توانائیهای خود استفاده کتید حداقل یک تا سه ماهی تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید. موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , sam_parrot , mir abbas , blacknight19 , مهدی گل محمدی
06-14-2013, 08:13 PM
ارسال: #4
(06-14-2013 06:41 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  زندگی شما سرشار از تجربیات مفید و ارزشمندیست که هر کسی انها را ندارد.
شما خیلی تجربیات مفیدی کسب کردید ولی کاش تجربه خرید و فروش هم داشتید.
خرید و فروش منظور من این نیست که مثلا یک مغازه خوار و بار و یا سوپری داشته باشید و کارتان مثل کارمندی کاملا به یکنواختی و یا روز مرگی بیفتد.
اولا باید زمینه مورد علاقه تان را تشخیص دهید الکترونیک،مواد غذایی،پوشاک،و....
بعد با بزرگان این کار اشنا شوید و راههای همکاری را با انها کشف کنید.
سعی کنید با بزرگان مراوده داشته باشید حتی در حد خیلی کم.
خرید و فروش با بازاریان و یا تاجرها شما را به سمت هدفتان پیش خواهد برد.
هزاران نفر هر روز در صف نانوایی ریختن کنجد را به روی نان تماشا میکنیم و تنها از این بین یک نفر متفاوت با بقیه فکر میکند و از این راه تاجر جهانی میشود.
موفق باشید

خیلی ممنون از نظر شما این کل زندگی نامه من بود و این نظر شما برای من خیلی با ارزش است و واقعا نظرتون از نظر تفکر بسیار مفید هست برای من.
من قبلا بازار ابزار در مورد اقلام لوازم پدکی خودرو سواری بازاریابی کردم و کسایی که براشون کار میکردم از کارم راضی بودن چون یه جورایی با کاری که من علاقه دارم در ارتباط بودو من با علاقه اینکار رو انجام میدادم.حتی یه بار روی یک جنس خاص (لنت ترمز پراید SPS) کار کردم و کمنی فروختم ولی چون جنس خوبی نبود و امتحان پس نداد و مشتریها در مورد پاس کردن چک اذیت میکردند دلسرد شدمولی الان که مطالب شما رو خوندم به ذهنم رسید یه فعالیتی بکنم.اگه شما سررشته دارید خیلی خوشحال میشم استفاده کنم
بازهم سپاسگذارم از شما

کسانی با بنده همراه شوند که هدفهایی بسیار بسیار بسیار بزرگ ضربدر بی نهایت بزرگ دارند.
"استاد نامی"
09374188859
سامان دبیرآذر
 تشکر شده توسط: mir abbas , soshiant , sir-mahyar , blacknight19 , مهدی گل محمدی
06-17-2013, 01:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-17-2013 01:12 AM، توسط sam_parrot.)
ارسال: #5
RE: بسیار بسیار مهم-لطفا کمکم کنید
(06-14-2013 06:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوست عزیز در پیغام خصوصی هم عرض شد. این انجمن برای تغییر نگرش است تا بتوانید از توانائیهای خود استفاده کتید حداقل یک تا سه ماهی تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید. موفقتر باشی.

سلام استاد
چشم حتما در حل مطالعه هستم
از دوستان عزیز خواهشمندم اگر نظری دارید ما رو بی بهره نذارید
هم اکنون نیازمند نظرات شما هستم
(06-14-2013 06:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوست عزیز در پیغام خصوصی هم عرض شد. این انجمن برای تغییر نگرش است تا بتوانید از توانائیهای خود استفاده کتید حداقل یک تا سه ماهی تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید. موفقتر باشی.

سلام استاد
چشم حتما در حال مطالعه هستم.
از دوستان عزیز خواهشمندم اگر نظری دارید ما رو بی بهره نذارید
هم اکنون نیازمند نظرات شما هستم

"استاد نامی"
09374188859
سامان دبیرآذر
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi
06-17-2013, 05:17 AM
ارسال: #6
برای بزرگ شدن و ثروتمند بودن سعی کنید مث هر آدم ثروتمند رفتار کنید
ظاهری آراسته داشته باشید
و روابط عمومی خوب...
من یه پسر عمو دارم اول یه مغازه ی نرم افزاری داشت که اونو بعد یه سال بست. بعد یه مغازه ی فروش کامپیوتر با یکی شریک شد که اونم بعد مدتی لغو شد و به مشکلاتی برخوردن. تقریبا دو سال پیش به مدت یه سال در زمینه ی تبلیغات فعالیت کرد . پارسال هم شنیدم فست فود داشته و بازم بسته
پسر عموی من با این همه تغییراتی که به کاراش داد هیچ موفقیتی کسب نکرد
نظر شخصی من رو میخوای بدونی
بهتره توی زمینه ای که بهش علاقه داری فعالیت مستمر داشته باشی
و راحت تر بگم از این شاخه به اون شاخه نپری
رفتارت رو تغییر بده رفیق
بر خوردت رو عوض کن
ظاهرت رو عوض کن
ثروت و شهرت و موفقیت به سوی شما روانه میشه
برای ثروتمند شدن مهم تر از تلاش خلاقیته!

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: s_a , alireza091111 , sam_parrot , mir abbas , Zahra_2015 , iranboy , jahanagahi
06-17-2013, 01:34 PM
ارسال: #7
(06-17-2013 05:17 AM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  برای بزرگ شدن و ثروتمند بودن سعی کنید مث هر آدم ثروتمند رفتار کنید
ظاهری آراسته داشته باشید
و روابط عمومی خوب...
من یه پسر عمو دارم اول یه مغازه ی نرم افزاری داشت که اونو بعد یه سال بست. بعد یه مغازه ی فروش کامپیوتر با یکی شریک شد که اونم بعد مدتی لغو شد و به مشکلاتی برخوردن. تقریبا دو سال پیش به مدت یه سال در زمینه ی تبلیغات فعالیت کرد . پارسال هم شنیدم فست فود داشته و بازم بسته
پسر عموی من با این همه تغییراتی که به کاراش داد هیچ موفقیتی کسب نکرد
نظر شخصی من رو میخوای بدونی
بهتره توی زمینه ای که بهش علاقه داری فعالیت مستمر داشته باشی
و راحت تر بگم از این شاخه به اون شاخه نپری
رفتارت رو تغییر بده رفیق
بر خوردت رو عوض کن
ظاهرت رو عوض کن
ثروت و شهرت و موفقیت به سوی شما روانه میشه
برای ثروتمند شدن مهم تر از تلاش خلاقیته!

خیلی ممنون از نظر شما دوست عزیز
منم همین تصمیم رو گرفتم

"استاد نامی"
09374188859
سامان دبیرآذر
06-20-2013, 08:02 PM
ارسال: #8
دوستان چرا نظر نمیدین؟
من هر روز میام سر میزنم تا شاید شما حداقل یک جمله کوتاه آموزنده بنویسید ولی کسی چیزی نمی نویسه
منتظر راهنمایی گرانقدر شما دوستان هستم

"استاد نامی"
09374188859
سامان دبیرآذر
06-25-2013, 09:57 AM
ارسال: #9
باسلام میخواهم به شما پیشنهاد کنم کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دکتر شوارتز را مطالعه کنید من با این کتاب تازه اشنا شدم وانقدر جالب بود که من دریک روز حدود 100 صفحه از این کتاب را خواندم
موفق تر باشید
 تشکر شده توسط: mir abbas , sam_parrot
06-25-2013, 10:43 PM
ارسال: #10
(06-25-2013 09:57 AM)farsi نوشته شده توسط:  باسلام میخواهم به شما پیشنهاد کنم کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دکتر شوارتز را مطالعه کنید من با این کتاب تازه اشنا شدم وانقدر جالب بود که من دریک روز حدود 100 صفحه از این کتاب را خواندم
موفق تر باشید

سلام و ممنون از راهنماییتون. همین الان نسخه پی دی اف کتاب رو دانلود کردم و شروع به خوندن میکنم
با تشکر از شما

"استاد نامی"
09374188859
سامان دبیرآذر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,637 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,278 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 959 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 304 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 273 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,908 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 958 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,003 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,225 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 384 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,708 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,550 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,326 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  لطفا راهنمايي كنيد؟ orginalove 0 434 10-20-2016 01:50 PM
آخرین ارسال: orginalove
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,430 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 781 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,870 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,639 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS