ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: bashla
پاسخ: 55
بازدید: 9589

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار
05-05-2013, 10:39 AM
ارسال: #31
RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار
خب خدارو شکر. Yosef.gif چون نتونستم خودمو تو یک ربع بگنجونم Yosef.gif
چون مطابق بررسی خودم در هر چهار خانه حضور فعال و پررنگ دارم Yosef.gif
منتظر ادامه مباحث خب شما هستیم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , ahmad rezaee , GreatNavid , Andisheh , iranboy
05-05-2013, 10:46 AM
ارسال: #32
(05-05-2013 10:39 AM)yu3f نوشته شده توسط:  خب خدارو شکر. Yosef.gif چون نتونستم خودمو تو یک ربع بگنجونم Yosef.gif

درود بر آقا یوسف پر تلاش و پر انگیزه شما نمونه فرد ایده آل هستید .

البته اگر خواسته من را بخواهید ، دوست دارم در خانه چهارم ، جا خوش کنم ،در اینصورت کسب و کار به عنوان تفریحی هیجانی برای من می شود .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , yu3f , GreatNavid , Andisheh , iranboy , sabaeng , hamid.h
05-05-2013, 11:02 AM
ارسال: #33
(05-05-2013 10:46 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  
(05-05-2013 10:39 AM)yu3f نوشته شده توسط:  خب خدارو شکر. Yosef.gif چون نتونستم خودمو تو یک ربع بگنجونم Yosef.gif

درود بر آقا یوسف پر تلاش و پر انگیزه شما نمونه فرد ایده آل هستید .

البته اگر خواسته من را بخواهید ، دوست دارم در خانه چهارم ، جا خوش کنم ،در اینصورت کسب و کار به عنوان تفریحی هیجانی برای من می شود .

وقتی عشق یه کار شکل بگیرد مطمئنا کسب و کار به عنوان تفریحی هیجانی برای همگان خواهد شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , ahmad rezaee , s_a , GreatNavid , Andisheh , iranboy , sabaeng , hamid.h
05-05-2013, 03:16 PM
ارسال: #34
سلام . اینم یه کتاب دانلود کنید .
به به پس اینجا زبان اصلی خوان هم داریم !!!36
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , Andisheh , iranboy , sabaeng
05-06-2013, 10:31 AM
ارسال: #35
دوستان از قسمت اول کلاس کسب و کار 2 جلسه بیشتر باقی نمانده ، دوستانی که در پست اول ثبت نام شده اند و از کلاسها جا مانده اند ، سریعتر مطالعه کنند که امتحان داریم .

اگر همکلاسی عزیزی نمره کم بیاورد ، باور کنید مشروط می شود هـــــــــــــــــــــــــا 3535

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , GreatNavid , tondar12 , yu3f , goldmen , Andisheh , mortizmortiz , mallarme , jahanagahi , iranboy , sabaeng , hamid.h
05-06-2013, 10:45 AM
ارسال: #36
استاد بچه ها رو میبرید زیر نمودار ؟
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Andisheh , mallarme , jahanagahi , iranboy , sabaeng
05-09-2013, 11:34 AM
ارسال: #37
quote=ahmad92]
سلام آقای رضایی ، با توجه به اینکه توی تصویر مربوط به چهار خانه ی مالی در پست سوم این صفحه (http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7986&page=2 )از ربع کارمندی به ربع ب فلش زدید می خواستم ببینم چطوری میشه بدون راه اندازی شغل یکدفعه از کارمندی کسب و کار راه بندازیم؟
مگه ابتدا نباید شغل راه اندازی کنیم و بعد اون رو به کسب و کار تبدیل کنیم؟
یه سوال دیگه اینکه بدون راه اندازی شغل هم میشه کسب و کار راه اندازی کرد؟
مثلا کاری رو راه بندازیم و از همون روز اول نیرو استخدام کنیم طوری که نیاز به حضور خودمون نباشه؟

[/quote]

سلام و ممنون که به مطالب توجه دقیق دارید .

آیا شما کارمند هستید ؟و سمت شما چیست ؟

اگر می دانستم که مهارتهای شما چیست دقیقاً راهنمایی شخصی تری می کردم .

با اینحال مطالب تکمیلی را در قسمت دوم کلاس : شروع و گسترش کسب و کار توضیح خواهم داد .

بله افراد سمت چپ چهارخانه مالی می توانند به خانه ب وارد شوند ، اما شرایطی نیاز است .

بستگی دارد که شما کارمند و استخدام ، چه سمتی داشته باشید ، اگر مشاور - مدیر و یا مدیر اجرایی باشید
با کسب مهارتهای تخصصی و مدیریتی می توانید برای خودتان کسب و کاری در حیطه تخصص تان و یا ایده های
مطابق توانایی هالی خودتان ، به این خانه وارد شوید .

شما اگر داستان مک دونالد و یا ( بهروز فروتن )را بخوانید متوجه می شوید که این افراد از کارمندی به حیطه کار آفرینی وارد شده اند .

تنها یک نکته باقی می ماند : ببینید فرقی بین شغل و کسب و کار بزرگ در محتوای تخصص وجود ندارد .

شما اگر فروشگاه لباس راه اندازی کنید و خودتان مسول اجرایی باشید ، به قسمت مشاغل وارد شده اید
ولی اگر به صورت سیستم سازی فعالیت کنید به ربع ( ب ) وارد می شوید .

البته همچنانکه پی خواهید برد ، فعالیت شغل به خاطر اینکه
تمام وقت شما را خواهد گرفت غیر قابل اجرا برای کارمندان است و شما در حقیقت هیچ پیشرفتی در کار
حاصل نمی کنید ، چون در بهترین حالت شما می توانید از ساعت 2 بعد الظهر وقت آزاد برای شغلتان بگذارید
و این خیلی ریسک آور است .( نمونه های زیادی را در این مورد بررسی کرده ام ).

امادر مورد کار آفرینی می توانید با قسمتی از وقتتان سیستم مدیریتی دقیقی
را طراحی کنید و به نظارت و مدیریت آنها بپر دازید .

شما برای مدیریت یک همبرگر فروشی که سیستم سازی درستی شده است نیاز به وقت کمتر و همچنین
آزادی عمل بیشتری از ربع ( ش) دارید ، چون امور را به افراد با تجربه و کاردان سپرده اید .

شما تنها در ابتدا ، بستگی به نوع کسب و کار باید زمانی را برای سیستم سازی آن کار اختصاص دهید و بعد ، مدیریت و نظارت کنید .

انشاءالله مثالهای اختصاصی برای باز شدن مطلب را اگر عمری باقی بود
در فرصت های آینده برای دوستان عرضه خواهم کرد . موفق باشید .

در آخر به جهت مشابه بودن سوال فوق با سوال دیگر دوستان مطلب را در تاپیک قرار می دهم .

تشکر شده توسط: MARYAR , mallarme , goldmen , GreatNavid , Andisheh , jahanagahi , iranboy , sabaeng , hamid.h
05-09-2013, 01:23 PM
ارسال: #38
سلام بر اساتید عزیز .

میخواستم اینو مطرح کنم که اکثر افرادی که دنبال ثروت و ... هستند معروف هست که در زندگیشان خیلی استرس دارند و اینکه هر که بامش بیش برفش بیشتر هم میگویند که در اینجا صدق میکند ، هر چه بیشتر داشته باشی میگویند درسر و استرس و گرفتاری بیشتری دارد .
البته اینا رو کسی برام نقل کرده که فرد منطقی هست و حرفاش اکثر مواقع درسته . یعنی هر وقت گوش نکردم به حرفاش رسیدم .
حالا این آقا اومده به ما میگه دنبال سرمایه گزاری و ثروت و اینا نباش . یه زندگی ساده داشته باش تا آرامش داشته باشی .
میخواستم رد این باره و این مباحث که میفرمایید توضیح بدید .

ممنون
 تشکر شده توسط: mallarme , Andisheh , jahanagahi , iranboy , sabaeng
05-09-2013, 03:31 PM
ارسال: #39
(05-09-2013 01:23 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  سلام بر اساتید عزیز .

میخواستم اینو مطرح کنم که اکثر افرادی که دنبال ثروت و ... هستند معروف هست که در زندگیشان خیلی استرس دارند و اینکه هر که بامش بیش برفش بیشتر هم میگویند که در اینجا صدق میکند ، هر چه بیشتر داشته باشی میگویند درسر و استرس و گرفتاری بیشتری دارد .
البته اینا رو کسی برام نقل کرده که فرد منطقی هست و حرفاش اکثر مواقع درسته . یعنی هر وقت گوش نکردم به حرفاش رسیدم .
حالا این آقا اومده به ما میگه دنبال سرمایه گزاری و ثروت و اینا نباش . یه زندگی ساده داشته باش تا آرامش داشته باشی .
میخواستم رد این باره و این مباحث که میفرمایید توضیح بدید .

ممنون

آقا نوید عزیز این حرف ایشون کاملاً درست است ، چون به این گفته خودشون معتقدند و ایمان دارند .

من مفسر بحث روانشناسی نیستم و فقط در مورد شیوه های کسب و کار صحبت می کنم ،
با اینحال طبق آنچه درک کرده ام و از قانون جذب می دانم اینکه به هرچه ایمان داشته باشی به آن خواهی رسید .

یکی دنیا را از زاویه قناعت می بیند و ثروت را نکوهش می کند ، خب کاملاً درست می گوید .

کسی به جنگ و قدرت معتقد است و باورش رسیدن به چیزی از زاویه دید خودش است ،او هم درست می گوید .

من عاشق رسیدن به ثروت از دیدگاه اصول کسب و کار وسرمایه گذاری و با آرامش روحی
و بدون استرس هستم ، من هم درست می گویم ، چون به آن ایمان دارم .

ما ابتدا باید نوع طرز فکرمان راجع به مقوله ثروت را همانطور که در اولین روز کلاس عرض کردم درست کنیم تا بتوانیم به رشد برسیم .

شاید این جمله عربی را بسیار شنیده باشید که (( الفقــــــــــر نعمتی )) فقر نعمت است ..

آیا شما این موضوع را می پذیری ؟ آیا می پذیری که خودت - خانواده ات - کشورت
در فقر زندگی کنند بخاطر اینکه به یقین فکر می کنی که باید فقیر بمانی .

بحث های توسعه کسب و کار و ثروت اندوزی هم همینطور است .

تنها نکته ای که می ماند ارزش هر فعالیتی است : شما اگر تمام فعالیت هایتان برای رضای خدا و در جهت رفاه خود - خانواده - جامعه و جهان پیرامونت باشد ، ارزشی بینهایت دارد ، حتی اگر کاری کوچک داشته باشی .

نه مانند بعضی از انسانها که بخاطر اینکه دچار خستگی - استرس - گناه احتمالی - بازرسی یوم قیامت - بازخواست مسولین و احیاناً دید اطرافیان: " که ثروتمندان را زالو صفت می شمارند" ، از مواهبی که به وفور خداوند در اختیار انسان قرار داده ، خود را محروم سازند .

کسی که در راه رفاه خانواده اش کار می کند ، اجر فرد جهادگر را در نزد خدا دارد .

موفق باشی

تشکر شده توسط: mallarme , GreatNavid , Andisheh , jahanagahi , iranboy , sabaeng , hamid.h
05-09-2013, 03:45 PM
ارسال: #40
مرسی احمد خان حق باشماست. ! باور !
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Andisheh , jahanagahi , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,681 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 207 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 477 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,618 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) mahanteymouri 179 9,475 07-16-2019 09:06 PM
آخرین ارسال: کامران طاها
  اخبار بورس + آموزش azim 1,196 194,643 10-31-2018 03:05 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,371 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,656 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 480 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 882 01-11-2017 10:18 PM
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,225 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
Rainbow چگونه به آزادی مالی و ثروت برسیم؟ mrghafoory 1 1,239 10-28-2016 11:16 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 598 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 757 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 888 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 788 09-08-2016 01:24 PM
Lightbulb 16 قانون طلایی که در طی مسیر تجارت به ما کمک میکند hamedkhan 4 1,372 08-10-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,317 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,463 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  سوالات شما عزیزان در زمینه چاپ مهدی گل محمدی 52 7,528 12-12-2015 01:54 AM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS