سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار (/showthread.php?tid=8001)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - ahmad rezaee - 04-25-2013 10:37 PM

سلام بر میلیاردهای آینده عزیز

در این تاپیک می توانید سوالات خود راجع به مطالب کلاس آموزشی کسب و کار را بپرسید تا به فراخور زمان توسط استادان انجمن پاسخ داده شود .

ممنون از بردباریتان و خواندن مطالب کلاس .

آدرس تاپیک کلاس آموزشی کسب و کار ویژه( کلیک کنید )

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - GreatNavid - 04-30-2013 12:09 AM

احمد خان خیلی ممنون واقعاً یک حرکت بنیادی کردید . من که هم از قلم تون هم از محتوای دوره لذت میبرم .
سوال اول من اینه :
چطور میشه بدون استخدام در جایی برای خودمون یک پشتوانه ایجاد کنیم که مانند حقوق بازنشستگان عمل کنه ؟
( البته میشه گفت که در طی مدت زمان مبالغی رو کنار بگذاریم و از بانک سود بگیریم و ... ولی همانطور که میبینید در عرض یکسال یکدفعه همه چیز اینجا عوض میشه و پول ارزش خودشو شدید از دست میده )
سوال دوم من :
در حرفه من ( بازرسی جوش و کلاً هرچی مربوط به جوش ، سازه ، پالایشگاه و خط لوله ) اکثر کارها رو قدرت های بزرگ مثل 3پا-ه میگیرن ، در این حرفه ها چطور میشه که به درجات بالا فکر کرد ؟

متشکرم

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - jahanagahi - 04-30-2013 12:15 AM

با اجازه از احمد جانم.
می توانید از بیمه های عمر و بازنشستگی استفاده فرمائید.

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - GreatNavid - 04-30-2013 12:21 AM

متشکرم ، جناب قربانیان بیمه ی عمر و بازنشتگی معمولا تا چه رقمی ساپورت میکند ؟ مثلا در حال حاضر /

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - jahanagahi - 04-30-2013 12:25 AM

(04-30-2013 12:21 AM)GreatNavid نوشته شده توسط:  متشکرم ، جناب قربانیان بیمه ی عمر و بازنشتگی معمولا تا چه رقمی ساپورت میکند ؟ مثلا در حال حاضر /

متاسفانه دقیق در جریان نیستم با یکی از موسسات بیمه صحبت فرمائید و یا در جستجوگر ها پیدا کنید. موفقتر باشید.

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - shahram77 - 04-30-2013 07:41 AM

ممنون آقای رضایی . مطلبتان فوقالعاده است .

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - ahmad rezaee - 04-30-2013 08:20 AM

(04-30-2013 12:09 AM)GreatNavid نوشته شده توسط:  احمد خان خیلی ممنون واقعاً یک حرکت بنیادی کردید . من که هم از قلم تون هم از محتوای دوره لذت میبرم .
سوال اول من اینه :
چطور میشه بدون استخدام در جایی برای خودمون یک پشتوانه ایجاد کنیم که مانند حقوق بازنشستگان عمل کنه ؟
( البته میشه گفت که در طی مدت زمان مبالغی رو کنار بگذاریم و از بانک سود بگیریم و ... ولی همانطور که میبینید در عرض یکسال یکدفعه همه چیز اینجا عوض میشه و پول ارزش خودشو شدید از دست میده )
سوال دوم من :
در حرفه من ( بازرسی جوش و کلاً هرچی مربوط به جوش ، سازه ، پالایشگاه و خط لوله ) اکثر کارها رو قدرت های بزرگ مثل 3پا-ه میگیرن ، در این حرفه ها چطور میشه که به درجات بالا فکر کرد ؟

متشکرم

آقا نوید از ابراز محبت شما سپاسگزارم .

راجع به سوال اول که استاد قربانیان ، استاد عزیزم زحمت کشیده جواب دادند.

راجع به سوال دیگر شما در مورد پیشرفت کاری و یا جهش کاری ، اگر اجازه بفرمایید در ادامه مطالب کلاس به چگونگی بسط و گسترش هر یک از خانه های مالی به تفصیل صحبت خواهد شد . ولی خلاصه اینکه شما در خانه های سمت راست مالی باید دنبال کسب درآمد بالا باشید ، اگر شغل شما قابلیت گسترش کمی دارد ( که این امکانپذیر نیست ، حتماً می شود ) در قسمت خانه چهارم سرمایه گذاری وارد شوید .

اگر مباحث را دنبال کنید ، راه ها خود را نشان خواهد داد .

(04-30-2013 07:41 AM)shahram77 نوشته شده توسط:  ممنون آقای رضایی . مطلبتان فوقالعاده است .

از توجه شما به مطالب کلاس ممنونم و امیدوارم که این مطالب راهگشای شما در مورد نحوه تفکر کسب و کارتان چه در حال حاظر و چه در آینده باشد .

RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار - goldmen - 04-30-2013 08:44 AM

(04-30-2013 12:21 AM)GreatNavid نوشته شده توسط:  متشکرم ، جناب قربانیان بیمه ی عمر و بازنشتگی معمولا تا چه رقمی ساپورت میکند ؟ مثلا در حال حاضر /

بيمه زندگي
با يكي از پوشش هاي عمر در حال حاضر طبق قانون بيمه مركزي تا 200 ميليون تومان
ولي بحث مالي يا سرمايه گذاريش كه يك بخش ديگر ازاين بيمه نامه هست ازاد هست وهرچقدر كه بخوايد هم ميتوانيد سرمايه بگيريد وهم حقوق بازنشتسگي

در بخش vip توضيح كامل موجود مي باشد

درخصوص سوال دوم:
هيچ موقع شركت هاي بزرگ وارد كار هاي كوچك نمي شوند
مثلا قرار گاه قرار داد زير 100 ميليارد اصلا شركت نمي كند

شما هم اگر ميخواهيد موفق شود سعي كنيد در مرحله اول با شركت هاي بزرگ كار كنيد تا خودتون در مناقصه يا مزايده ها شركت كنيد
بعد از كسب تجربه، سرمايه، واشنا شدن به فنون كار به تنهايي شروع به جذب كار كنيد

RE: کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( رایگـــــــــــان ) - shahram77 - 04-30-2013 11:57 PM

جناب رضایی واقعا" فوق العاده است . خواهشا" ادامه بدهید .

RE: کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( رایگـــــــــــان ) - Mrs.Seyedi - 05-01-2013 01:25 PM

آقای رضایی من هم به نوبه خود به خاطر این مطالب مفید سپاسگزارم، میدانم که مشغله کاری فراوان دارید و این همه لطفتان را فقط خدا را اجر باید.
من هم کنار دست آقای سیدی زاده آرام و متین به این سخنان گوش فرا می دهیم.
سپاس و حق نگهدارتان