ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار
زمان کنونی: 04-26-2024, 07:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: bashla
پاسخ: 55
بازدید: 9526

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار
05-22-2013, 09:01 AM
ارسال: #51
RE: سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار
(05-21-2013 06:20 PM)javanmard433 نوشته شده توسط:  من یک جوان 30 ساله هستم که تا حدودی الکترونیک وتعمیرات تلویزیون بلد هستم اما متاءسفانه بخاطر اینکه هم اکنون با پدرم در یک جا مشغول هستم نتوانستم نه پس اندازی داشته باشم نه مستقل باشم اما میخواهم برای خودم باشم اما اصلا راهش رو بلد نیستم و ترس دارم دوست دارم آن چهار خانه شما رو بزودی طی کنم وبه موفقیت برسم چون پدرم هم آدم ریسک پذیری نیست تو را بخدا اگر میتونید راهش رو به من بگید ممنون از شما

دوست عزیز آقای جوانمرد عزیز :

خیلی خوشحالم که به شناخت وضعیت خودت که از مهمترین و اولین قدم پیشرفت است دست پیدا کرده ای .

نکته هایی از سخنان خودتان را هایلایت کردم به آنها دقت کنید .

وضعیت فعلی :
شما در خانه افراد استخدامی هستید ، نزد پدرتان و حتماً بدون حساب و کتاب حقوق می گیرید . به کارتان اشراف کلی ندارید و این باعث می شود که براحتی نتوانید به خانه مشاغل وارد شوید ، چون در این حالت باید متخصص عالی باشید تا درآمدتان افزایش داشته باشد .

از لحاظ ذهنی ترس که مهمترین عامل شکست است را در درون خود حمل می کنید و علت آنهم عدم آگاهی است و انگار شما در تاریکی هستید و چون جایی را نمی بینید ، ترس دارید مبادا به دره سقوط کنید .

سریع می خواهید ثروتمند شوید ولی باید بدانید این به میزان تغییر پذیری ذهنی شما بر می گردد ، هرچقدر ظرفیت و آگاهی خود را بالا ببرید زودتر می توانید از خانه ها ی سمت چپ به خانه های مالی سمت راست ( ب - س ) وارد شوید .

کلی صحبت کردم امیدوارم کلیت مطلب را متوجه شده باشید .

روی روانشناسی خودتان بیشتر وقت بگذارید تا ترس را از خود دور کنید . روی حرفه ای که می خواهید شروع کنید ، تخصص کافی بدست بیاورید .هدف ایجاد کنید .زمان برای خودتان در نظر بگیرید. موفق می شوید .

در ادامه کلاسها به ریز جزئیات شروع کسب و کار خواهیم پرداخت .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , zhosseini81 , sir-mahyar , mortizmortiz , Mrs.Seyedi , mir abbas , alma
06-21-2013, 11:19 PM
ارسال: #52
با سلام و خسته نباشید.
میخوام به سئوالاتون جواب بدم.
1- نام: آلن
2- - نوع فعالیت : مشاور املاک

3- محل قرار گیری در چهارخانه مالی : ربع شغل هستم ولی بدهی خیلی کم دارم

4- آیا دوست دارید به کدام خانه مالی جهش کنید . ربع 4

5- ایده های گسترش فعالیت خود را برای جهش به مکان مورد نظر بنویسید. اول میخوام آموزش های لازمی که گفتید رو ببینم بع دوست دارم ملک های قدیمی خریدو فروش کنم و بعد سرمایه گذاری کنم.
امکان داره جند کاری که میشه روش سرمایه گذاری کرد رو مثال بزنید؟
کلاس بعدی چه موقع است؟؟
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که میکنید؟10_004Idea

اول محبت کن بعد رهبری
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mir abbas , alma
06-21-2013, 11:41 PM
ارسال: #53
سلام

قبول کنید بعضی جاها ترس به کمکمون میاد.

من چطور میتونم بدون دیدن پول اعتماد کنم و جنس و تحویل بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ اون هم تو این روزهایی که خودتون بیشتر با این وضیعت آشنا هستید. مانباید مدل کسب و کار رو در کشورمون با کشورهای دیگه مقایسه کنیم . اونجا قانون درستی دارن ولی در کشور ما باید دو سه سال بدویی تا شاید به پولت که ازات کلاه برداری کردن برسی.

اول محبت کن بعد رهبری
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mir abbas , alma
06-22-2013, 12:09 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-22-2013 12:17 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #54
(06-21-2013 11:19 PM)آلن نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید.
میخوام به سئوالاتون جواب بدم.
1- نام: آلن
2- - نوع فعالیت : مشاور املاک

3- محل قرار گیری در چهارخانه مالی : ربع شغل هستم ولی بدهی خیلی کم دارم

4- آیا دوست دارید به کدام خانه مالی جهش کنید . ربع 4

5- ایده های گسترش فعالیت خود را برای جهش به مکان مورد نظر بنویسید. اول میخوام آموزش های لازمی که گفتید رو ببینم بع دوست دارم ملک های قدیمی خریدو فروش کنم و بعد سرمایه گذاری کنم.
امکان داره جند کاری که میشه روش سرمایه گذاری کرد رو مثال بزنید؟
کلاس بعدی چه موقع است؟؟
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که میکنید؟10_004Idea

دوست عزیز خوشحالم که مطالب را دنبال کرده ای و به تعیین وضعیت خودتان پرداخته اید و نوع پیشرفت خود و جایگاهی که می خواهید به آن برسید را مشخص کرده اید .

می توان گفت بهترین حالت سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری افراد در مکانهای مربوط به فعالیت های همان شخص است .

شما در کار ملک هستید و مطمئناً بهترین نقاط را می توانید در حرفه خود بیابید .

همانطور که خودتان ذکر کرده اید ، خانه های قدیمی و شکـار در طول زمان برایتان پیش می آید که با بازسازی و فروش بالاتر به سود خوبی می رسید .

استراتژی سرمایه گذاری ها در ملک متعدد است ، اما به نظر من بهتر است برای افزایش میزان گردش نقدینگی شغاتان ، آنرا به کسب و کار ارتقا دهید .

من طی این هفته به سه مورد از مشتریان که در مورد املاک فعالیت دارند ، تابلو نصب کرده ام .

یکی از این املاک به حالت شغل فعالیت داشت که همه امور توسط خودش انجام میشد که متاسفانه اغلب در ، آمد و شد بود و بیشتر از تعدادی خاص نمی توانست مشاوره بدهد .

دومی به حالت گسترده تر با استخدام مشاورین املاک و با اختصاص درصدی از فعالیت ها به مشاورینش فعالیت می کرد که خب طبیعتاً میزان خدماتش و فروش املاکش بسیار بیشتر بود .

* در مورد سرمایه گذاری هم می توان به خرید خانه های اجاره ای با وام بانکها

* خرید زمین و احداث آپارتمان که در ادامه فعالیت مناسب است .

البته نکته بسیار مهم در طول هر فعالیتی ، آشنایی به روند هاست که اغلب افرادی که در بورس فعالیت می کنند به روندها آشنایی کاملتری دارند و از آنها به بهترین نحو استفاده می کنند .

اما روند چیست ؟
روند مسیر فراز و نشیب بازار طی پروسه ای مشخص است .
مثلاً اگر آمار 30 ساله اخیر طلا را نمودار کنید ، متوجه می شوید که در طی پروسه مثلاً 5 ساله افزایش های ناگهانی در آن رخ داده است .

و یا در ملک اگر دقیق شوید طی چند سال اخیر رکود و جهش منظمی اتفاق افتاده است .

می توانید سرمایه های خود را برای چنین روزهای رکود ذخیره کنید و با تیز هوشی در این زمانها خرید کنید و در زمان اوج بفروشید .

ادامه کلاسها هم بماند برای زمانی که فرصت بیشتری برای همراهی دوستان داشته باشم .

البته من مطالب را بصورت منسجم آماده کرده ام که شاید بصورت کتابی کامل با همکاری دوستان گروه هلسا ، به چاپ برسانیم .

موفق باشید و پر توان

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mortizmortiz , iranboy , Mrs.Seyedi , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , hamid.h , mardin-b , alma
10-20-2013, 10:19 PM
ارسال: #55
سلام

آفرین برشما استاد عزیز.ممنون به خاطر ارائه تجارب ارزشمندتون.من کارشناسی الکترونیک دارم وکارمند یک اداره.به مرورسعی کردم ازحالت کارمندی خارج بشوم وخوب درامتحانات نظارت ساختمان پذیرفته شدم.ضمنابامشکلات روحی فراوانی درگیربودم که دریک زمان تقریبا15ساله به سلامت خارج شدم.اکنون 20سال سابقه خدمت دارم ودوست دارم درکسب وکارالکترونیک واردشوم ومدت هاست بروی این موضوع تحقیق می کنم.بامشاوره های مختلف فعلاباید کارمند بمونم ولی درعین حال برای میلیارددرشدن درحال شکستن دیوارهای ذهنی وگام گذاشتن درراه میلیاردرشدن هستم.
12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002

بسم الله الرحمن الرحیم

bashla(باشلا)یعنی شروع کن
 تشکر شده توسط: alma , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,670 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 191 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 465 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,533 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  ماهان تیموری (مقالات کسب و کار) mahanteymouri 179 9,142 07-16-2019 09:06 PM
آخرین ارسال: کامران طاها
  اخبار بورس + آموزش azim 1,196 192,393 10-31-2018 03:05 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,252 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,550 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 468 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 874 01-11-2017 10:18 PM
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,213 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
Rainbow چگونه به آزادی مالی و ثروت برسیم؟ mrghafoory 1 1,229 10-28-2016 11:16 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  سئو سایت و کسب و کار اینترنتی aliadd 0 592 09-14-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aliadd
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 749 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 864 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 779 09-08-2016 01:24 PM
Lightbulb 16 قانون طلایی که در طی مسیر تجارت به ما کمک میکند hamedkhan 4 1,357 08-10-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,300 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,430 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  سوالات شما عزیزان در زمینه چاپ مهدی گل محمدی 52 7,499 12-12-2015 01:54 AM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS