ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: نظر شما در مورد توجیه پذیری تولید و عرضه این محصول چیست ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوب 80.00% 4 80.00%
متوسط 20.00% 1 20.00%
بد 0% 0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

ایده تولید جدیدترین محصول غذایی ارگانیک سال 2013
زمان کنونی: 05-19-2024, 11:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: shayanir007
آخرین ارسال: rayan91
پاسخ: 21
بازدید: 6430

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-18-2013, 02:16 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز عضو این گروه

بدون اتلاف وقت یه پیشنهاد و ایده در خصوص تولید و بازاریابی محصولی جدید دارم که از کلیه دوستان خواهشمندم نظرات، انتقادات و سطح تعامل و همکارشون رو در خصوص پیاده سازی و اجرای این ایده برام بفرستند.
مسلماً طی چند سال اخیر متوجه حجم سرمایه گذاریها چه در سطح داخلی و بین المللی در حوزه محصولات غذایی سالم و ارگانیک شده اید. یکی از دلایل تمایل و گرایش مردم به این حوزه گسترش بیماریهای ناعلاج و عوارض ناشی از مصرف سموم و افزودنیهای غیر مجاز در تولید محصولات غذایی و کشاورزی محسوب میشه.
برای اثبات این موضوع کافیه سری به آمار تولید محصولاتی از این قبیل : عسل، گیاهان دارویی، کودهای ورمی کامپوست، چای سبز، سویا و سایر محصولات کشاورزی و غذایی و .... و میزان تجارت اونها در سطح جهانی بزنید.

خلاصه سرتون رو درد نیارم اینها همه مقدمه ای بود برای معرفی
جديدترين محصول غذايي ارگانيك سال 2013

[تصویر: 458074_mo.jpg]

طبق بررسی هایی که انجام دادم یک شرکت اروپایی جدیداً اقدام به تولید نوعی معجون عسل با اختلاط چندین نوع عصاره گیاهی و دارویی کرده و تونسته با ثبت این محصول به نام خودش تنها طی 6 ماه از آغاز فروش اون توسط سایت آمازون نزدیک به 4 میلیون دلار سود نصیب خودش کنه.
از اونجا که تخصص بنده مهندسی شیمی هست طی سفری که به گرجستان داشتم تونستم یک نمونه از این محصول رو بخرم و بعد از انجام آنالیزهای شیمیایی پی به فرمولاسیون تولیدش ببرم.

حالا گره شروع تولید و بازاریابی این محصول اینجاست که میخواستم با همکاری شرکتهای غذایی داخلی اقدام به بومی سازی و تولید انبوه این محصول در داخل بکنم که متاسفانه برخی شرکتهای داخلی خیلی زرنگتر و کلاشتر از اونی هستند که فکرشو بکنید و فقط با چند میلیون میخواستند صاحب فرمولاسیون تولید بشن.

به هر جهت تمایل بنده این هست که با مشارکت شما عزیزان بتونیم در اشل هرچند کوچک اقدام به تولید و بازاریابی این محصول بکنیم و حسن و مزیت این نوع همکاری اینه که چندین نفر میتونن از طریق این تعاون و همکاری سود ببرند.
ضمناً بنده امکان تولید و راه اندازی کارگاه کوچک با سرمایه شخصی رو دارم و در صورت همکاری جمعی در نهایت در خصوص استارت هرچه سریعتر کار تصمیم خواهم گرفت.

برخی از خواص این محصول :

• ضد سرطان
• كمك به عضلات قلب و از بين برنده چربي اطراف قلب
• موثر در تخريب سلول هاي بدخيم در دوازده سرطان، از جمله روده بزرگ ، پستان، پروستات، ريه و لوزالمعده و ...
• درمان ضعف و كمبود قدرت عضلانى معده
• تنظيم كننده فشار خون و جلوگيري از سكته قلبي
• سكين سردردهاي معمولي و سردردهاي ميگرني
• آرامش بخش و مفيد براي بيماري هاي عصبي
• انرژي زا و تقويت كننده بدن
• كمك به سلامت دهان و دندان
• دارای آنزیمهایی نظیر آمیلاز و لیپاز می باشد که برای کاهش چربی و قند خون مفیدند.
• درمان كرمك كودكان و دفع كننده كرم روده
• مفيد براي لطافت و زيبايي پوست
• درمان گلودرد و آنفولانزا
• كمك به درمان نارسايي كبد
• ازسکته های مغزی جلو گیری کرده واز تیرگی چشم می کاهد .
• داراي انواع ويتامينهاي B و C و آنتي اكسيدان

منتظر نظرات گرانمایه و ارزشمند شما هستم.

shayanir007@yahoo.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , blacknight19 , ناصر صادقی , یک همراه سبز , سیدمهدی هاشمی , bahador , 0625 , سید مرتضی , mahdi77 , madar , mortizmortiz , خانم میلیاردر , نرگس فیاض , ahmad rezaee , iran , Divar , ایده جو
04-18-2013, 02:58 PM
ارسال: #2
RE: ایده تولید جدیدترین محصول غذایی ارگانیک سال 2013
از بابت اطلاعات مفیدی که دادید خیلی ممنونم .ولی متاسفانه در ایران اصلا روی محصولات ارگانیک هیچ تبلیغی نمیشه و اکثر مردم بین این محصول و محصولاتی که غیر ارگانیک هستند تفاوتی قائل نمیشند که هیچ بلکه بیشتر به محصولات غیر ارگانیک که ضررهای بیشمار و غیر قابل جبرانی دارد روی اورده اند و رنگ و لعاب این محصولات هوش را از سر مصرف کننده ها برده است.
البته اگر به تولید یک محصول ارگانیک روی بیاورید و دیدتان صادرات باشد مطمئنا موفقیت خوبی کسب خواهید کرد نمونه اش شرکت بسته بندی و تولید گیاهان دارویی سبزان هست که موفقیتهای بزرگی را بدست اورده و بازار ایران را نیز قبضه کرده است.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , ناصر صادقی , HHD , سیدمهدی هاشمی , bahador , 0625 , mahdi77 , madar , mortizmortiz , maryambanoo , نرگس فیاض , hamedkhan , Divar , 1omin.com
04-18-2013, 04:52 PM
ارسال: #3
در ايران در مورد محصولات ارگانيك (ميوه ،سبزي و صيفي)
خريد به صورت 30 % اضافه تر از محصول غير ارگانيك هست

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: mir abbas , سیدمهدی هاشمی , bahador , blacknight19 , 0625 , ahmad rezaee
04-18-2013, 11:27 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
شرکت ما در زمینه تحقیق و توسعه محصولات طبیعی و ارگانیک فعالیت می کند. اتفاقا یک محصول نیز با فرمولاسیون عسل تولید کرده ایم.
فکر می کنم بتوانیم امکان همکاری داشته باشیم. می توانیم در تماس باشیم و از توانایی‌ها و امکانات دو طرف در این زمینه اطلاع پیدا کنیم.
ایمیل بنده: mtaghavi2086@gmail.com

SMET
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , bahador , blacknight19 , 0625 , shayanir007 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
04-19-2013, 03:08 AM
ارسال: #5
سلام
من مسعود هستم و مهندس گیاهپزشک هستم.در مورد محصولات ارگانیک هم آشناییت دارم.میخواستم اگر زحمتی نیست اطلاعات کاملتر رو به ایمیل من بزنید تا انشاله همکاری انجام بگیرذ
با سپاس
masoud.jalalvand@yahoo.com

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , 0625 , shayanir007 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
04-20-2013, 10:37 AM
ارسال: #6
جناب آقای تقوی
با سلام

از اظهار تمایل شما در خصوص همکاری متقابل بسیار سپاسگذارم.خیلی دوست دارم بدونم که دقیقاً شرکت شما چه نوع محصولاتی تولید میکنه و ضمناً چه امکاناتی به لحاظ تولید، فروش و بازاریابی در اختیار دارید.
همانطور که عرض کردم فرمولاسیون این محصول در اختیار بنده هست و همچنین کلیه مواد و اجزای لازم جهت تولید شناسایی شده و در داخل کشور موجود می باشد.
وتنها نکته ابهام این طرح بازاریابی و تولید انبوه آن در بسته بندی شکیل علی الخصوص برای صادرات می باشد.
کما اینکه تولید و عرضه انبوه آن مستلزم اخذ تاییدیه ها و گواهی های مرتبط اعم از بهداشت، استاندارد و غیره میباشد. مطمئناً مشابه بسیاری از فعالان عرصه تولید محصولات غذایی در ابتدای امر میتوان بدون نیاز به تاییدیه های مذکور اقدام به تولید و پخش در اشل کوچک و نیمه صنعتی
نمود.

با سپاس

شایانی
 تشکر شده توسط: 0625 , blacknight19 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
04-20-2013, 11:01 AM
ارسال: #7
جناب آقای جلالوند
با سلام

از اظهار لطف و توجه شما سپاسگذارم. همانطور که در متن آگهی عنوان کردم این محصول مخلوط دیسپرس شده ای از چند نوع عصاره گیاهی اعم از چای سبز، آلوورا و عسل و ... می باشد و بصورت توام و همزمان خواص تمامی اجزای خود را به تنهایی داشته و ضمناً در اثر ترکیب برخی از این ترکیبات یکسری از خصوصیات ویژه محصول چندین برابر گردیده و منجر به ایجاد یک ترکیب فوق العاده و اثربخش در طب سنتی و گیاهی میشود.

همانطور که عرض کردم یکی از دلایل مطرح کردن این ایده در سایتهای مذکور صرفاً جلب مساعدت و مشارکت دوستان جوان و جویای کسب و کار و منفعت همگانی بوده و مطمئنم که حوزه محصولات ارگانیک آنقدر توجیه پذیر است که براحتی قابلیت تطمیع و ارضای شغلی بسیاری از دوستان را خواهد داشت.

کافیه به آمار سرانه دارو و درمان کشورهای پیشرفته از قبیل سوئد، نروژ توجه کنید . در این کشورها سرانه دارو و درمان تقریباً یک دهم کشورهای در حال توسعه است و بیشترین بودجه و اعتبار به ترویج مصرف محصولات غذایی سالم و ارگانیکتخصیص داده میشه و به عبارتی با پیشگیری صحیح موجب کاهش مصرف دارو و مراجعه جهت درمان می شوند.

معمولا ما یه چند سالی دیرتر از اونها متوجه اوضاع و تغییر سیاستگذاریهامون مخصوصا در حوزه درمان میشیم ولی امیدوارم در عصر ارتباطات این فاصله کمتر بشه.
 تشکر شده توسط: 0625 , blacknight19 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
04-20-2013, 04:27 PM
ارسال: #8
سلام
صحبت های شما من رو یاد محصوا ارگانیک خودمون انداخت.3 سال قبل با همکاری یه پیرمرد اردبیلی ٰ برای اولین بار در جهان شیرعسل تولید کردیم.البته ما فقط در قسمت آخر پروژه پیرمرد رو همراهی کردیم.این محصول عجیب ٰ از سوئد و انگلستان مجوز خلوص گرفت اما هیچ جای ایران حرف مارو قبول نکردند که نکردند.شیرعسل ما ٰ یه عسل قوی است که وقتی نوشیدن (بخوانید خوردن) شیر طبیعی توسط زنبور انجام میشود در داخل بدنش ٰ بجای عسل ٰ شیرعسل تولید میشود.خود من تسلط کافی به حشره شناسی دارم.در داخل بدن زنبور هر چیزی بجز شهد گل ٰ ضدعفونی میشه و برام تعجب داشت شیر چرا تجزیه نمیشه.الان هم این محصول رو داریم.شرکت های بزرگ دارن سر و دست میشکنند تا این روش رو بدست بیارند ولی ژیرمرد اردبیلی راضی نمیشه.حالا من نمیدونم چی با این شیر قاطی میکنه.
این یادمون باشه که وقتی چیزی رو که مردم درکش براشون سخته رو بخوایم بهشون القاء کنیم چیزی جز مشخره کردن از طرفشون عایدمون نمیشه
محصولت بسیار خوبه.دوست دارم باهات کار کنم.بهم بگو چکار باید کرد ؟ ؟

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , mahdi77 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
04-21-2013, 10:27 AM
ارسال: #9
جناب جلالوند عزیز
به نظر من یکی از دلایلی که این قبیل کارهای مشارکتی توی ایران به ندرت به نتیجه میرسه اینه که طرفین دخیل در پروژه پیش از هر چیز به منافع زودهنگام خودشون فکر میکنن غافل از این که اگر منافع طرفین مقابل رو در اولویت قرار بدی خود بخود چندین برابر سود بیشتر حاصل جمع و به تناسب اون تک تک افراد خواهد شد.
من در مورد عسل و محصولات متنوعی که میشه با ترکیب اون با سایر مواد ساخت تحقیقات زیادی انجام دادم ضمناً یکی از حوزه های بسیار کاربردی و سودآور در زمینه عسل همین تغییر رژیم و تنوع تغذی ای زنبور عسله.
حتماً برای تکمیل تحقیقات میدانی در خصوص تولید این محصول ارگانیک از تجربیات ارزشمند شما بهره خواهم گرفت.
در صورت امکان پتانسیل ها و امکاناتی که به لحاظ فنی، علمی و غیره میتونید در سبد اخلاص و تعاون بگذارید برام مشخص فرمایید.
 تشکر شده توسط: mahdi77 , blacknight19 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
04-21-2013, 11:19 AM
ارسال: #10
از این طرح شما خوشم اومد.فکر کنم جواب خوبی داشته باشه.
من تو کار پخش می تونم کمکتون کنم البته فعلا توی تهران .
به قول دوستمون چون محصول ارگانیک هنوز تو ایران جا باز نکرده کمی سخت هست ولی کیفیت خوب باشه فروش می ره!موفق باشید.

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: blacknight19 , نرگس فیاض , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده شما برای تبلیغ مغازه شال و روسری بهنام ذوالفقارزاده 18 12,029 04-27-2022 10:47 PM
آخرین ارسال: esmail2020
  ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب orgeneral 9 6,527 04-10-2020 06:55 PM
آخرین ارسال: Smn6630
  بانک ایده (شما هم شرکت کنید) sinap 27 10,350 04-10-2020 06:35 PM
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 31,975 04-09-2020 08:26 AM
  ایده‌های دکتر علی اصغر جهانگیری برای خوداشتغالی mehrdad062 6 16,607 04-08-2020 06:35 AM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 604 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ایده ای جذاب و پرسود Sss22 3 2,548 11-27-2017 04:09 AM
آخرین ارسال: Sss22
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 15,099 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,670 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  ایده فست فود nooshabeh 19 15,789 05-17-2017 01:27 AM
آخرین ارسال: hassanrezaie
  ایده دارم Curtis 2 1,505 04-16-2017 04:37 AM
آخرین ارسال: Curtis
  ایده کسب درآمد میلیونی با فروش آب orgeneral 8 5,194 03-22-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: hojjat.a
Shocked ایده ای نو sadegh_sbrr 50 22,201 03-12-2017 02:42 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,778 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ایده برای سایت پیمانکاری پرواز 3 1,852 10-03-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: borzoo2
  ایده با 100 میلیون a162 14 5,643 09-06-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: masoudebrahimkhani
  دنبال ایده ندا11 12 6,255 08-28-2016 08:31 AM
آخرین ارسال: ghanavi
  تولید همبرگر peymani 1 852 08-03-2016 10:46 PM
آخرین ارسال: hosseinjj
  درخواست پیشنهاد ایده از روی خلاء هورداد 2 1,784 06-20-2016 09:08 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ایده ی بازی برای موبایل دارید بیاین.... hami69 1 977 06-14-2016 10:27 PM
آخرین ارسال: hami69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS